Frytkownica beztłuszczowa

Kwestia zdrowego odżywiania to problem, który od lat powraca do nas poprzez telewizję, media i środowisko lekarskie. Nie spożywamy zdrowych produktów, uprawiamy za mało sportu i przez to zaniedbujemy swoje zdrowie. Nadwaga stanowi jeden z najbardziej poważnych problemów XXI wieku i obserwowany jest obecnie jej dalszy rozrost. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że cierpią już nawet dzieci. 

Niezdrowa żywność, którą można kupić w każdym sklepie i ogromna ilość restauracji szybkiej obsługi przyczynia się do wzrostu kilogramów i rozwoju całego szeregu chorób, które znacznie zmniejszą jakość naszego przyszłego życia. Bardzo często ignorujemy wszelkie zalecenia i zbywamy ten problem aż do momentu, gdy pojawiają się pierwsze dolegliwości zdrowotne. Co to może być? Przede wszystkim kłopoty ze stawami i sercem – nasz organizm może nie wytrzymać obciążenia i podda się. Jeżeli z kolei pozwalamy, aby nasze dzieci już od małego odżywiały się produktami o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru – możemy spodziewać się, że zaczną oni doświadczać konsekwencji takich działań znacznie wcześniej niż obecne pokolenie. 

Dlaczego jedzenie stało się tak szkodliwe? Dlatego, że spożywamy go za dużo i dajemy się nabrać na sztuczki, którymi producenci wabią nas do niezdrowych produktów. Wszyscy jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu przygotowywać posiłków w domu i chcemy zająć się szybko czymś innym. Kobiety nie lubią już spędzać większości swojego czasu w czterech ścianach i zamiast gotować – wolą iść do pracy i realizować się zawodowo. Jest to bardzo dobra tendencja, ale może prowadzić właśnie do wybierania łatwych rozwiązań. Dlatego też tak ważne jest, abyśmy zadbali o swoje zdrowie i zdrowie naszych dzieci poprzez poświęcenie niezbędnej ilości czasu na to, aby dokładnie zaplanować jadłospis dla całej rodziny. Pamiętajmy, że dzieci spożywają to, co my im dajemy – a jeżeli nie to przynajmniej kierują się w swoich wyborach tym, czego zostały nauczone w domu. To twój dobry przykład wpłynie na to, że będą odżywiały się zdrowo. 

W dzisiejszym tekście omówimy sprzęt, który może pozwolić Ci pogodzić obie te kwestię – zarówno zdrowia jak i szybkiego posiłku. Tym produktem jest beztłuszczowa frytkownica. Zarówno dzieci jak i dorośli kochają frytki – ale na pewno niejeden raz widziałeś w jakiej ilości tłuszczu są one przygotowywane w barach. Nie zgadzaj się na to – przygotuj posiłek samodzielnie i miej kontrolę nad tym, co spożywasz. Frytkownica ta pozwoli Ci przyrządzić frytki na podobnej zasadzie co zwykły piekarnik – dzięki działaniu gorącego powietrza. W ten sposób, w tym małym urządzeniu możesz szybko i sprawnie przygotować obiad lub kolacje dla całej rodziny. 

Frytkownica beztłuszczowa 

Frytkownica beztłuszczowaFrytkownica beztłuszczowa lub też niskotłuszczowa to urządzenie na gorące powietrze, które może Ci posłużyć nie tylko do przygotowania frytek. Jest to oczywiście jego główne zastosowanie, ale jeżeli nie posiadasz piekarnika – to może ono z powodzeniem zastąpić Ci go w codziennym życiu. Pamiętaj, że unikanie nadmiernej ilości niezdrowego tłuszczu zbawiennie wpływa na cały twój organizm i podziękujesz sobie za to już przy następnych badaniach. A jeżeli lekarz już zalecił Ci zmiany w trybie życia – nie czekaj ani chwili dłużej. 

Fakt, że działa ona na gorące powietrze sprawia, iż frytkownica idealnie podpieka nasze frytki. Stają się one chrupiące i jednocześnie delikatne wewnątrz. Oczywistą zaletą staje się tutaj niska kaloryczność posiłku, która pozwala na zachowanie odpowiedniego bilansu kalorycznego i zrzucenie zbędnych kilogramów w szybszym czasie. Dla naszych dzieci frytkownica beztłuszczowa lub niskotłuszczowa szybko stanie się ulubionym sprzętem w całym domu. A ty zyskasz możliwość zapewnienia im zdrowszej przekąski na wieczory z przyjaciółmi bądź weekendowy lunch. 

Frytkownica beztłuszczowa opinie – ranking

Frytkownica beztłuszczowa opinie – ranking  

Zastanawiając się czy warto nabyć to ciekawe urządzenie, jakim jest frytkownica na pewno zwracasz uwagę na każdy ranking i opinie dostępne w Internecie. Jest to dobra strategia, gdyż to właśnie uprzedni użytkownicy najlepiej powiedzą Ci czy dany sprzęt sprawdził się w ich mieszkaniu. 

Nie musisz się jednak zastanawiać czy to na pewno dobry pomysł i czy warto w ogóle jeść frytki – frytkownica beztłuszczowa posiada wyłącznie dobre opinie i to zarówno od rodziców, jak i samych dzieci! Uwielbiają ją oni ze względu na szybkość i prostotę działania. Przygotowanie obiadu staje się wręcz rozrywką, w trakcie której cała rodzina może razem jednocześnie gotować i świetnie się bawić. 

Frytkownica beztłuszczowa Tefal – Philips  

Frytkownica beztłuszczowa Tefal - PhilipsNajwyżej oceniane produkty na rynku to niezmiennie frytkownica beztłuszczowa Tefal i Philips. Są one doceniane przede wszystkim za dużą moc swoich urządzeń, która znacznie przyspiesza czas przyrządzenia posiłku. Jednocześnie również istotna jest wysokość temperatury i jej szeroki zakres, gdyż dzięki temu mamy możliwość przypieczenia naszych frytek w takim stopniu w jakim najbardziej nam to odpowiada.  

Kolejne istotne parametry, które posiada frytkownica Tefal i Philips to również wystarczająca pojemność koszyczka, w którym umieszczamy słupki ziemniaków. Oczywiste jest, że nikt nie chce przyrządzać kilku niewielkich porcji, jeżeli możemy uporać się z tym szybciej i za jednym razem. Niektóre droższe modele posiadają również kilka innych programów, takich jak np. rozmrażanie, a dzięki temu zyskujemy możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, które musielibyśmy przeznaczyć np. na kuchenkę mikrofalową. 

Frytkownica beztłuszczowa Lidl – Media Expert – Allegro 

Frytkownica beztłuszczowa Lidl - Media Expert – Allegro

Frytkownica beztłuszczowa to urządzenie łatwo dostępne, więc znajdziesz je w takich sklepach jak Lidl czy Media Expert – ale również na stronie internetowej Allegro. Wszystko zależy tutaj od tego na czym najbardziej Ci zależy – frytkownica beztłuszczowa kupiona w sklepie Lidl będzie prawdopodobnie nie zawsze taka, jaką dokładnie chciałeś. Tego rodzaju sklepy są raczej zaopatrzone w kilka konkretnych modeli, które mogą zmieniać się raz na jakiś czas – ale nigdy nie będą one posiadały całej gamy produktów, z których mógłbyś faktycznie coś wybrać. 

Inaczej wygląda sytuacja na stronie Allegro, gdyż tam każda frytkownica beztłuszczowa będzie w zasięgu twojej ręki. Możesz zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, przeczytać opinie i mieć tyle czasu na wybór – ile tylko potrzebujesz. 

Frytkownica beztłuszczowa przepisy

Frytkownica beztłuszczowa przepisyKupując ten interesujący gadżet, jakim jest frytkownica beztłuszczowa zadbaj o niezbędne przepisy. Zyskujesz ogromne możliwości, dzięki którym twoje obiady już nigdy nie będą nudne i powtarzające się. A to właśnie z tego powodu dzieci najczęściej buntują się i zwracają w kierunku słodyczy oraz chipsów. To one w szczególności szybko nudzą się tymi samymi potrawami. Frytki bez oleju i bez tłuszczu to często tylko dodatek do posiłku, a frytkownica beztłuszczowa sprawia, że możesz realizować jednocześnie przepisy na mięsa i ryby przy pomocy jednego urządzenia. Popuść wodzę fantazji, a może Ty także w końcu pokochasz gotowanie.