Mop parowy Lidl – Silvercrest

mop parowy silvercrestMopy parowe to produkty, które w ostatnich czasach zaczęły szturmem zdobywać rynek i dosłownie wypychać z niego standardowe rozwiązania. Nic dziwnego –  w końcu wygoda takiego sprzętu, prostota jego użytku, ale przede wszystkim możliwości – to wszystko jest bez porównania w stosunku do standardowych metod czyszczenia podłóg. Warto więc zdawać sobie sprawę z tego, jak taki mop działa i czego można się po nim spodziewać. 

UWAGA!
 

Mop Parowy SILVERCREST jest obecnie niedostępny. 

W zamian, polecamy, jeszcze lepszy,
mop parowy VILEDA Steam

mop vileda 100 hot spray

 

 

Sprawdź aktualną cenę

W ostatnich czasach, coraz większą popularność zyskuje sprzęt ze sklepów Lidl. W przypadku mopa parowego, to konkretnie rozwiązanie marki Silvercrest, która właśnie słynie ze współpracy z dyskontem. Jak dokładnie produkt ten się sprawuje w rzeczywistości? Czy jest to rozwiązanie dostatecznie użyteczne i faktycznie pozwalające na kompleksowe czyszczenie podłóg stosunkowo niskim nakładem? 

Zweryfikujemy to dokładnie w niniejszym artykule, do zapoznania z treścią którego zapraszamy serdecznie. Dzięki temu poznanie produktu powinno być wystarczające. 

 Mop parowy Lidl – Silvercrest 

 Jak wiele różnego rodzaju sprzętu, tak również mop parowy Lidl musiał mieć swój. Niczemu się nie ma co dziwić – to bardzo popularny w ostatnich czasach sprzęt, ponieważ ma wiele zalet, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Przyjrzyjmy się im w skrócie. 

Przede wszystkim mop parowy marki Silvercrest z Lidla, jak każdy produkt tego typu, pozwala na całkowite czyszczenie bez użycia chemii. Już tylko te stwierdzenie powinno nam dać sporo do myślenia. Dzięki temu, że mop parowy Silvercrest produkuje parę o wysokiej temperaturze, a następnie rozprowadza ją po powierzchni, nie musimy używać do jej mycia żadnego rodzaju detergentu. Dzięki temu dbamy o nasze środowisko naturalne – mniejsze zużycie wpłynie na mniejszą, globalną produkcję, ale równocześnie nie wylewamy tej zanieczyszczonej chemią wody do ścieków. To wszystko ma proste przełożenie na sprawy ekologiczne. Mop parowy Lidl - Silvercrest 

Ale również trzeba zwrócić uwagę na inne kwestie. Dzięki takiemu podejściu, mop parowy Silvercrest jest tani w eksploatacji. Nie musimy do niego dokupywać osobno płynu do każdej, czyszczonej powierzchni, jak ma to miejsce w przypadku standardowych metod. Oczywiście – wykorzystuje się prąd i wodę, ale wodę i tak trzeba zużyć, a zużycie prądu z pewnością będzie znacznie bardziej opłacalne. 

W tym kontekście trzeba również zwrócić uwagę na fakt, iż mop parowy marki Silvercrest nie uszkadza powierzchni czyszczonej. Pamiętaj bowiem, że musiałaś wcześniej dostosować detergent do czyszczonej nawierzchni, by nie uszkodzić i nie rozpuścić na przykład lakieru na panelach poprzez wdrożenie środka żrącego. Ponieważ mopem czyścimy za pomocą pary wodnej, to takie ryzyko nie występuje. Para nie uszkadza w żaden sposób tego, co czyścimy, co jest bezpieczne. Warto mieć tego świadomość. 

Same czyszczenie parą wodną ma również szereg innych, ważnych zalet, o których warto pamiętać. Podstawową, którą już teraz warto przywołać, jest działanie hipoalergiczne. Para wodna, przy tak dużej temperaturze, jest w stanie zlikwidować nawet do 99,9 % alergenów obecnych w powietrzu w czyszczonym pomieszczeniu! Pamiętaj, że alergeny, jak niemal wszystko, są lżejsze od powietrza, zatem opadają na podłogę, skąd są zabierane przez sam mop parowy. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto boryka się z alergią. Można powiedzieć, że jest to zakup obowiązkowy w takim przypadku wręcz.  

UWAGA!
 

Mop Parowy SILVERCREST jest obecnie niedostępny. 

W zamian, polecamy, jeszcze lepszy,
mop parowy VILEDA Steam

mop vileda 100 hot spray

 

 

Sprawdź aktualną cenę

Przyjrzyjmy się jednak nieco bliżej parametrom technicznym produktu, co pozwoli nam ocenić jego możliwości i wydajność. Parametry te prezentują się następująco: 

  1. Dwa tryby wylotu pary – produkt posiada osobny tryb wylotu, dedykowany do delikatnych nawierzchni, takich jak na przykład parkiet oraz do twardych podłóg, dla których przykładem może być podłoga wykafelkowana. 
  2. Gotowość do pracy w 25 sekund – produkt nagrzewa się w 25 sekund i po tym czasie można go swobodnie używać do pracy i czyszczenia. 
  3. Składany uchwyt – dzięki temu sam mop zajmuje znacznie mniej miejsca i można go wygodnie schować, gdzie się tylko chce.\ 
  4. Zestaw dwóch szmatek z mikrowłókna – w samym zestawie znajdziesz od razu dwie szmatki. mikrowłókno, wykorzystane przy ich konstrukcji, przekłada się na lepsze zbieranie zabrudzenia. Szmatka niebieska przeznaczona jest do delikatnych podłóg i uwzględnia ich charakter. Z kolei szmatka biała może być swobodnie stosowana na przykład do kafelek, czyli podłóg twardych. 
  5. Moc w zakresie 1370 do 1630 W – nie tylko możemy wyregulować samą moc pracy, ale równocześnie jest ona odpowiednio wysoka. Dla nas taka moc oznacza po prostu tyle, że produkt nagrzewa się szybko (co już wiemy), ale dodatkowo radzi sobie ze zdecydowaną większością zanieczyszczeń, w tym również z zanieczyszczeniami tłustymi. 
  6. Pojemność zbiornika na wodę, wynosząca 500 ml – jest to dość średnia wartość wśród mopów, co ma dwa plusy. Z jednej strony – woda ta nie wyczerpuje się zbyt szybko i można swobodnie popracować z tym mopem. Z drugiej – mop nie jest zbyt ciężki i działa się z nim komfortowo. 
  7. Czas pracy z pełnym zbiornikiem – 14 minut -wystarczy na oczyszczenie jednego pomieszczenia. Potem należy po prostu dolać wody i odczekać 25 sekund na nagrzanie. 
  8. Długość kabla 8 metrów – pozwala na dotarcie praktycznie wszędzie, bez przepinania. 
  9. Stopień ochrony IPX4 – wystarczający, do codziennej pracy w warunkach domowych. 

 Widzimy więc, że propozycja w kategorii mop parowy 2019 może należeć do mopa, sprzedawanego w Lidlu. Lidl się postarał i jego mop jest naprawdę solidnym produktem. Przyjrzyjmy się mu jeszcze bliżej. 

 Mop parowy lidl – silvercrest opinie 

 Warto zawsze przeprowadzić pełną weryfikację sprzętu, z którym mamy do czynienia. Zatem zbadajmy, jakie mop parowy Silvercrest z Lidla ma opinie. Zarówno w 2018 jak i w 2019 roku był to bardzo popularny model, więc zasadniczo nie powinno być problemów z analizą stosownych wypowiedzi i wypracowania własnego zdania w oparciu o ich treść. I jak to wygląda w rzeczywistości? 

Opinie, jakie ma mop parowy z Lidla są bardzo pochlebne. Dla konsumentów liczą się dwa, kluczowe czynniki – żeby opinie były pozytywne, to mop parowy marki Silvercrest musi być skuteczny, to raz, a po drugie – odpowiednio tani, a w zasadzie cena powinna być po prostu adekwatna do jakości. Jak więc w tym względzie produkt ten wypada? Mop parowy lidl - silvercrest opinie 

Mamy już świadomość tego, że jest to rozwiązanie naprawdę godne polecenia i prezentujące się dobrze – zarówno technicznie, jak i użytkowo. Opinie, jakie ma ten mop parowy z Lidla marki Silvercrest tylko potwierdza te informacje – mamy do czynienia z rozwiązaniem, które sprawdzi się w praktycznym zastosowaniu, a dodatkowo jest przystępne cenowo i dostępne pod tym względem praktycznie dla każdego. Analizując więc opinie o mopie parowym Silvercrest zauważymy, że są one pozytywne i tak też wypadają profesjonalne testy produktu. Konsumenci chwalą sobie te rozwiązanie i generalnie polecają jego wdrożenie, jako produktu po prostu dobrze skomponowanego i spełniającego swoje zadanie w pełni. Warto na tą pozycję postawić, zwłaszcza, jeśli Twoja przygoda z mopem parowym dopiero się rozpoczyna. 

 Mop parowy lidl – silvercrest 2w1 

 Ostatnio pojawił się również informacje na temat specjalnego rozwiązania, znanego jako mop parowy Silvercrest 2w1. Również w sieci Lidl. O co chodzi z tym produktem i jak się to ma w kontekście do modelu, który opisywaliśmy powyżej? 

Pierwsze, co można zauważyć, a co jest jedyną wadą tego urządzenia, to nieco mniejsza moc, gdyż oscyluje ona w granicach 1500 W. Ale jest to, jak już zauważono, jedyna wada. 

Zaletą tego modelu jest to, że posiada on również dodatkowy zestaw akcesoriów. TO bardzo rozbudowany zestaw różnego rodzaju nasadek do czyszczenia różnych powierzchni oraz nasadki ze szczotką. Możemy zatem znaleźć teraz nasadkę do czyszczenia dywanów, do czyszczenia mebli tapicerowanych, dwie szczotki, dyszę do narożników, specjalną szczotkę podłużną, skrobak, dyszę przełużającą i specjalny wąż przedłużający. To wszystko sprawia, że funkcjonalność sprzętu rośnie jeszcze bardziej i można z jego pomocą osiągnąć jeszcze więcej. Mop parowy lidl - silvercrest 2w1 

Jednakże to nie wszystko, co oferuje nam mop parowy Silvercrest 2w1. Okazuje się, że dostajemy w tej pozycji coś, co jest stosunkowo rzadkością na rynku i stanowi znaczny wyróżnik dla tego modelu. Możemy bowiem wymontować specjalny moduł, który posłuży nam za ręczny odkurzacz parowy. Wiadomo – samym mopem nie dotrzemy wszędzie i nie każdą powierzchnię swobodnie wyczyścimy. Dzięki temu, że dołączono odkuracza parowy, możemy lepiej zadbać, na przykład, o swoją tapicerkę i czyścić ją bez obaw, że standardowe zakończenie mopa ją uszkodzi. Tym samym funkjonalność tego sprzętu jest jeszcze większa i możemy czyścić za jego pomocą więcej powierzchni. Zdecydowany plus produktu, o którym warto pamiętać. Przejrzyjcie też naszą ofertę na parowe mopy

Konsumenci pamiętają, co widać w ich wypowiedziach. Opinie, jakie ma mop parowy 2w1 z Lidla są bardzo pochlebne, a użytkownicy zwracają uwagę na bardzo korzystny współczynnik ceny sprzętu do jego jakości. Będzie to więc idealny wybór, jeśli liczą się dla Ciebie te dwa czynniki. Warto więc już dziś rozważyć zakup tego sprzętu. 

 Mop parowy silvercrest allegro 

 Często pojawia się koncepcja, by sprawdzić, czy mop parowy Silvercrest jest dostępny na allegro. Działanie to wydaje się być działaniem na pozór logicznym – w końcu jest to ogromna platforma, która sprzedaje różnego rodzaju rozwiązania i pozwala zakupić również sprzęt AGD. Czy jednak w tym przypadku powinniśmy w ogóle rozważać taki stan rzeczy? Jak to wygląda w rzeczywistości? 

Okazuje się, że lepiej nie szukać mopa parowego Silvercrest na Allegro. Po prostu nie jest to standardowy sposób jego sprzedaży, co oznacza, że nigdy nie wiesz, na co natrafisz na tej platformie. Równie dobrze możesz się zetknąć z produktem, który jest podróbką, lub uszkodzonym modelem. Ponieważ nie ma zbyt dokłądnej weryfikacji ofert na tym portalu, zagrożenie taką sytuacją jest nie tylko realne, ale również niezwykle prawdopodobne. Warto mieć tego świadomość i po prostu nie kupować tego produktu w tym źródle. Masz nie tylko pewność oryginalności produktu, ale równocześnie odpowiednio atrakcyjnej oferty. Zdecydowanie warto w tym kierunku podążyć. Polecamy przetestować również mop parowy Vileda lub mop marki Karcher

UWAGA!
 

Mop Parowy SILVERCREST jest obecnie niedostępny. 

W zamian, polecamy, jeszcze lepszy,
mop parowy VILEDA Steam

mop vileda 100 hot spray

 

 

Sprawdź aktualną cenę