Oczyszczacz powietrza Blueair Blue 411 – opinie – recenzja -cena – test – filtry

1

Konieczność oczyszczania powietrza wokół siebie jest coraz większa, z uwagi na pogarszającą się cyklicznie jego jakość. Do tego celu stworzono właśnie oczyszczacze powietrza. Zwyczajowo takie urządzenia kojarzą się z dość dużymi gabarytami, ale kolejni producenci intensywnie pracują nad miniaturyzacją.

Właśnie wypuszczono linię blueair blue 411. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Jakie ma parametry techniczne i możliwości? Przyjrzymy się temu bliżej w poniższym artykule.

W celu zapoznania się z pełną specyfikacją, zapraszamy na stronę www.domena.pl.

blueair blue 411  test

Zasadniczą cechą omawianego rozwiązania, jak zresztą każdego sprzętu AGD jest to, że przed dopuszczeniem do dystrybucji, musi zostać poddany szczegółowym testowi jakości i bezpieczeństwa stosowania. Jak można się domyśleć, blueair blue 411 przeszedł tego typu test.

W jego wyniku udało się ustalić podstawowe parametry techniczne oraz cechy wyróżniające. Przyjrzyjmy się temu, jakie one są:

 • Niewielkie rozmiary filtra pozwalają na jego umieszczenie w dowolnym miejscu.
 • Stosunkowo duża powierzchnia filtra w stosunku do wielkości urządzenia gwarantuje bardzo wydajną pracę.  blueair blue 411  test
 • Wydajność sięgająca 15 metrów kwadratowych oczyszczanej powierzchni.
 • Filtr wstępny wykonany jest ze specjalnej tkaniny, która zapewnia znacznie większą filtrację w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.
 • Trzystopniowa filtracja pozwala na oczyszczenie powietrza sięgające 99 %.
 • Obecność wskaźnika wymiany filtra.
 • Obsługa za pomocą jednego przycisku.

Powyższy test, któremu poddany został blueair blue 411 wskazuje, na sporą innowacyjność tego urządzenia i ciekawe parametry, jak na tak niewielkie gabaryty i, o czym się jeszcze przekonamy, przystępną cenę. Z dodatkowymi szczegółami technicznymi zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

blueair blue 411  opinie

Analiza szczegółowych parametrów technicznych danego urządzenia jest bardzo ważnym etapem przy wyborze konkretnego rozwiązania. Często jednak parametry techniczne nie stanowią wystarczająco pełnej informacji. Najlepiej zatem zawsze jest je uzupełnić o analizę stosownych wypowiedzi na temat danego produktu jego użytkowników.

Jakie są więc opinie o blueair blue 411?

Dokonaliśmy ich przeglądu i okazuje się, że są całkiem pozytywne. Użytkownicy dość wyraźnie wskazują podstawowe zalety produktu, które mają największy wpływ na jego funkcjonalność i jakość. Pozwoliliśmy sobie na przejrzenie tych wypowiedzi i poddanie ich dokładnej analizy. Dzięki temu, że zbadaliśmy opinie o blueair blue 411, uzyskaliśmy pełniejszy obraz funkcjonowania tego rozwiązania. Do tego przeprowadziliśmy własne testy i udało nam się na podstawie tych zbiorczych informacji wypracować zestaw wad i zalet, którym się obecnie dzielimy, by w pełni zaprezentować ten sprzęt.

blueair blue 411  opinie

Do niewątpliwych zalet tego urządzenia należy zaliczyć takie cechy jak:

 1. Bardzo niski pobór energii, oscylujący w granicach 1,5-10 Wat czyni z urządzenia niezwykle ekonomiczne rozwiązanie.
 2. Konstrukcja jedynie z materiałów biodegradowalnych sprawia, że urządzenie jest niezwykle ekologiczne.
 3. Intuicyjne sterowanie w oparciu jedynie o jeden przycisk.
 4. Wskaźnik wymiany filtra pozwala na łatwe monitorowanie stanu urządzenia i jego przydatności do pracy.
 5. Bardzo niski poziom hałasu podczas pracy urządzenia nie wpływa na komfort codziennych czynności.
 6. Duża powierzchnia filtracyjna w stosunku do wielkości urządzenia sprawia, że mimo niewielkich gabarytów urządzenie jest bardzo silne (nawet do 5 wymian powietrza na godzinę w filtrowanym pomieszczeniu).
 7. Atrakcyjna cena produktu (więcej informacji znajduje się w kolejnym akapicie).

Oczywiście należy wspomnieć również o wadach danego sprzętu, chcąc pozostać transparentnym. W tym przypadku ciężko mówić o jakiejś cesze, która byłaby bardzo uciążliwa w przypadku tego produktu, biorąc pod uwagę jego kategorię jakościową i cenową. Z pewnością jednak przy tego typu gabarytach powierzchnia czyszczona mogłaby być nieco większa. Z drugiej jednak strony jest to raczej niewielka niedogodność, gdyż producent postawił na większą jakość pracy na mniejszej powierzchni, co stanowi raczej atut. Jest więc to sprawa dyskusyjna.

Z dodatkowymi zestawieniami można się oczywiście zapoznać na stronie www.domena.pl.

blueair blue 411 cena – ceneo – amazon – allegro

Przejdźmy teraz do analizy kwestii związanych z zakupem danego urządzenia i samymi kosztami związanymi z tym procesem. W pierwszej kolejności w takiej kwestii pojawia się pytanie, jaka jest cena blueair blue 411 na przykład na allegro, ceneo lub amazon. Są to bowiem najbardziej popularne portale zakupowe i zazwyczaj są sprawdzane właśnie w pierwszej kolejności, przy chęci zakupu sprzętu AGD. 

blueair blue 411 cena - ceneo - amazon - allegroOkazuje się jednak, że zakupy takich urządzeń jak blueair blue 411 na allegro lub amazon to bardzo zły pomysł. Oferty bowiem wystawiane w tych miejscach przeważnie są obsługiwane przez sprzedawców sezonowych, którzy chcą skorzystać z trendu i realizują sprzedaż tego typu rozwiązań. Rzadko znają się oni na sprzęcie, który dystrybuują, dlatego raczej nie można liczyć na większe wsparcie techniczne.

Pomijając fakt, że najczęściej nie stosują się oni do wyznaczników producenta, co w efekcie sprawia, że możemy nabyć sprzęt bez gwarancji i bez świadczeń gwarancyjnych. Ryzyko więc związane z tego typu zakupami jest zbyt duże, by opłacało się je podejmować.

Z kolei z ceneo sprawa ma się tak, że cena blueair blue 411 jest często w tym miejscu bardzo atrakcyjna, gdyż portal ten służy przeglądowi ofert zakupu i zazwyczaj znajduje coś ciekawego. Jednakże dalej występuje ryzyko natrafienia na sprzedawcę sezonowego, podobne do tego z portali aukcyjnych.

Najlepszym wyborem pozostanie strona profesjonalnego dystrybutora tego typu sprzętu, gdyż obsługują ją fachowcy, dbający o każdy, nawet najmniejszy detal. Dlatego zakupu oczyszczacza dokonać sugerujemy właśnie na stronie www.domena.pl. Jego cena w tym miejscu to zaledwie 650 zł, co stanowi jedną z najlepszych ofert dostępnych na rynku.

blueair blue 411 instrukcja – filtr – filtry

Jakie filtry nadają się do blueair blue 411 i jak wymienić każdy filtr, dokładnie określa instrukcja dołączona do tego urządzenia. Okazuje się, że cały proces zamyka się w odkręceniu białej nasady i wymianie filtrów poprzez ich wyjęcie i zastąpienie nowymi.

blueair blue 411 instrukcja - filtr - filtryOprócz tego, jak wymieniać filtry i jaki filtr w którym miejscu się znajduje, instrukcja blueair blue 411 wskazuje dokładne aspekty użytkowania tego urządzenia. Jak wspominaliśmy, cała obsługa opiera się o użytkowanie jednego przycisku, zaś proces oczyszczania jest w pełni zautomatyzowany.

Czyni to omawiany oczyszczacz jednym z najprostszych w obsłudze spośród tego typu sprzętów dostępnych na rynku. Więcej na temat użytkowania produktu znajduje się również na stronie www.domena.pl. Zapoznajcie się również z naszą ofertą na inne oczyszczacze powietrza

blueair blue 411 recenzja – review

Krótki review o blueair blue 411 został dokonany. Jaka jest nasza recenzja tego produktu zatem?blueair blue 411 recenzja - review

Analizując wszystkie aspekty techniczne, wady i zalety, musimy uczciwie przyznać, że z punktu widzenia ekonomii i ekologii, omawiany sprzęt jest jednym z najlepszych wyborów. Niewielkie gabaryty połączone z ciekawym wyglądem i sporą wydajnością umieszczają ten oczyszczacz w czołówce tego typu rozwiązań.

Podsumowaniem naszego review o blueair blue 411 jest stwierdzenie, że nasza recenzja również musi zamykać się w pełnej rekomendacji zakupu tego sprzętu.

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu oczyszczacza powietrza. Teraz już wiem że dobrym wyborem jest blueair blue 411 bo jest bardzo prosty w obsłudze ( ma tylko jeden przycisk) no i zużywa bardzo mało energii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here