Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 – opinie – recenzja – cena – filtry – test

0

Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 to urządzenie bardzo skuteczne w walce o czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu. Bardzo szybko pozwala pozbyć się pyłków, sierści, a także innych alergenów, ale i wirusów oraz bakterii. Wydajność na poziomie 170 m3/h pozwala na szybkie i efektywne oczyszczanie powietrza w wybranym przez nas pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 jest dedykowany dla mniejszych pomieszczeń o wielkości do 30m2. Będzie więc idealny do sypialni albo pokoju dziecięcego.

Camry CR 7960 test

Dokładność w oczyszczaniu powietrza daje potrójny, bardzo dokładny system filtracji. To skuteczna bariera dla zanieczyszczeń, składająca się z filtru wstępnego, który wychwytuje bardzo duże cząsteczki, takie jak kurz, czy sierść, filtr węglowy, neutralizujący substancje chemiczne – benzoapiren, benzen, ksylen i formaldehyd, które reagując z węglem stają się mniej szkodliwe dla ludzkiego organizmu Dodatkowo ten sam filtr pozwala na zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów.

Ostatni filtr HEPA, który ma klasę filtrowania H11, wykonany jest z włókien szkła spiekanego, dzięki czemu zatrzymuje aż 100% cząsteczek większych niż 0,3 mikrona i 95% cząsteczek o wielkości mniejszej niż 0.3 mikrona.

O filtrach można dowiedzieć się więcej na stronie domena.pl

Dzięki testowi Camry CT 7960 dowiemy się również o tym, przed czym chroni nas oczyszczacz. Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 wychwytuje takie cząstki mikroskopowe jak:

 • zarodniki roztoczy i inne alergeny
 • wiele rodzajów bakterii i wirusów
 • pleśń i grzybyCamry CR 7960 test
 • szkodliwy dla nas pył PM 10 oraz bardzo dużą ilość pyłu PM2,5, na który składa się smog

Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 jest w pełni automatyczny, ale również daje możliwość sterowania szybkością oczyszczania powietrza w pomieszczeniu. Dostępne są trzy tryby pracy, w tym bardzo przydatny i cichy tryb pracy nocnej, który pozwala na oczyszczanie powietrza nawet wtedy, kiedy mamy płytki sen. Jest to także idealne rozwiązanie do pokoi dziecięcych. Bardzo przydatną funkcją jest wbudowany w oczyszczacz timer, który wyłączy urządzenie po ustalonym czasie. Można ustawić je na automatyczne wyłącznie po 1, 4, 8 lub 12 godzinach. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o jego wyłączeniu.

Więcej o funkcjach oczyszczacza znajduje się na stronie domena.pl

Oczyszczacz powietrza ma w sobie wbudowaną bardzo przydatną funkcję auto, która pozwala na precyzyjny i szybki pomiar zanieczyszczeń w pomieszczeniu, w tym ilości kurzu i pyłków. Praca urządzenia dostosowywana jest do aktualnego pomiaru, co pozwala na ogromną oszczędność energii w momencie, kiedy zanieczyszczeń jest mniej.

Jak już było wspomniane czyszczenie powietrza to czasem za mało, więc producent oczyszczacza powietrza Camry CR7960 pomyślał również o funkcji jonizacji powietrza. Test Camry CR 7960 pozwolił na sprawdzenie funkcji jonizacji, która okazała się być bardzo dokładna.

Jest to ogromna wygoda, ponieważ łączymy w jednym urządzeniu dwie funkcje. To ważne, by nie tylko wyeliminować wirusy i bakterie z powietrza, ale również warto sprawić, by trudniej się rozwijały. W zjonizowanym powietrzu znacznie trudniej jest rozwinąć się szkodliwym wirusom, dlatego funkcja ta jest tak ważna.

CAMRY CR 7960 opinie

Opinie na temat tego oczyszczacza są w większości pozytywne. Poniżej podane opinie pochodzą ze strony ceneo.pl Jego wielką zaletą jest niezwykła skuteczność oraz wydajność załączonych filtrów. Wadą natomiast jest często wskazywana głośność pracy.

5/5 Wystawiono 3 miesiące temu, po 2 tygodniach użytkowania

Naprawdę polecam w obecnych czasach posiadać takie urządzenie w domku

Zalety:

 • skuteczność
 • wydajność

Wady:

 • głośność pracy

5/5 opinia wystawiona miesiąc temu

Za tą cenę bardzo dobry oczyszczacz, cicho działający, prosty w obsłudze, wręcz samoobsługowy, lekki, ładny. powietrze po dwóch godzinach działania w pokoju 20 m2 jest wyraźnie świeże.

CAMRY CR 7960 opinie

Zalety: j.w. Wady: brak

5/5 opinia wystawiona 3 miesiące temu

Polecam na 100% ten oczyszczacz, ma kolory informujące o stanie powietrza jest cichy i posiada funkcje auto co jest super !!!

Zalety: Auto, cicha praca, estetyczny wygląd, kolory wskaźnika. Wady: Brak

Więcej opinii na temat oczyszczacza powietrza Camry CR 7960 znajduje się na stronie domena.pl

CAMRY CR 7960 cena – Ceneo – Amazon

Jeśli interesuje Cię cena Camry CR 7960, to informujemy, że można kupić ten oczyszczacz powietrza już za 439 zł Jest to dobra cena w stosunku do ilości funkcji, jakie posiada. Można zamówić go na allegro.pl oraz amazon.com, jednak w obu przypadkach możemy trafić na nieuczciwych sprzedawców.

Warto więc przemyśleć zakup na obu tych stronach. Dodatkowo czas oczekiwania może bardzo się przedłużyć, zwłaszcza jeśli chodzi o amazon.com, który sprowadza produkt y z USA.

CAMRY CR 7960 cena - Ceneo - AmazonMożna również natknąć się na towar z Chin słabej jakości, który tylko pozornie będzie wydawał nam się oszczędnością, ale z biegiem czasu okaże się, że odbiega funkcjonalnością i jakością od oryginału. Wyjściem z sytuacji jest zamówienie oczyszczacza przez ceneo.pl, gdzie jednak możemy natknąć się na nieuczciwego sprzedawcę. Rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony domena.pl

Na niej znajdziemy sprawdzonych sprzedawców, oferujących jedynie oryginalne produkty.

Czas oczekiwania jest znacznie krótszy, niż w przypadku zamawiania przez amazon. Jeśli chodzi o Camry CR 7960 cena nie jest zbyt wysoka jak na tak dobrej jakości oczyszczacz powietrza.

Camry CR 7960 instrukcja – filtr – filtry

Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 ma w zestawie kabel zasilający oraz komplet trzech filtrów. Czytelny wyświetlacz oraz dobrze oznaczone przyciski pozwalają na łatwe przełączanie trybów pracy lub ustawienie trybu auto, by oczyszczacz powietrza sam wybierał tempo oczyszczania powietrza.

 1. Filtry w oczyszczaczu, w tym HEPA i węglowy, wymienia się minimum raz na pół roku.
 2. Jeśli mieszkamy w miejscu, gdzie panuje duże zanieczyszczenie albo w domu mamy zwierzę z sierścią, wtedy warto je wymieniać nawet co trzy miesiące, dla lepszego i wydajniejszego oczyszczania powietrza.
 3. Możemy je wymienić samodzielnie, zdejmując przednią klapę urządzenia.
 4. Filtr wstępny można myć pod bieżącą wodą.
 5. Pozostałe wymieniamy na bieżąco.Camry CR 7960 instrukcja - filtr - filtry

Można znaleźć je do kupienia również na stronie producenta. Instrukcja Camry CR 7960 mówi nam, że musimy pamiętać, aby oczyszczacz był ustawiony tak, by ścianami nie dotykał żadnego przedmiotu. Ważne, by powietrze mogło bez problemów przepływać przez urządzenie.

 

W instrukcji Camry CR 7960 przeczytamy jak zadbać o filtry. By mogły działać dłużej producent radzi, by nie ustawiać go w kuchni, ponieważ cząsteczki oleju mogą szybciej je zapychać, co będzie skutkowało ich szybszym zużyciem. Oczyszczacz polecany jest do sypialni albo do salonu, w miejscach gdzie spędzamy dużo czasu.

Camry CR 7960 recenzja – review

Czas na recenzję Camry CR 7960, która podpowie nam, dlaczego to urządzenie jest tak dobre. Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 to idealne urządzenie dla wszystkich tych osób, które chcą oczyścić powietrze w swoim domu ze względu np. na alergie, czy duże zanieczyszczenie. To także rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt domowych, którzy skarżą się na dużą ilość sierści w domu.

Dedykowany jest do niewielkich pomieszczeń do 30 m2. Camry CR 7960 recenzja mówi też, że dzięki różnym trybom pracy urządzenie pozwala na dużą oszczędność energii elektrycznej, a tryb cichy pracy bardzo pomaga w momencie, kiedy chcemy oddychać czystym powietrzem również w trakcie snu lub mamy małe dzieci, często drzemiące w ciągu dnia. Camry CR 7960 review podkreśla, że oczyszczacz ma prosty desing, który pasuje do wielu pomieszczeń. Odwiedźcie też naszą stronę i sprawdźcie nasze inne produkty AGD

Camry CR 7960 recenzja - review

Nie rzuca się w oczy i jest niewielki, co pozwala postawić go w wielu miejscach w domu.

Camry CR review wskazuje, że oczyszczacz ma łatwo dostępne filtry, które równie prosto się wymienia. Dodatkowym atutem oczyszczacza oprócz bardzo wydajnych i dokładnych filtrów, jest funkcja jonizacji powietrza, co znacznie zmniejsza ilość bakterii i wirusów w powietrzu w naszym domu. Prosta forma oczyszczacza pozwala na postawienie go zarówno w bardziej klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu. Świetnie wpasuje się w wiele stylów.

Więcej o tym oczyszczaczu można znaleźć na domena.pl. Sprawdźcie też naszą ofertę na oczyszczacze

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here