Oczyszczacz powietrza Go4Fresh Comfort – opinie – test – filtry – recenzja – cena

0

Przekrój cenowy dostępnych na rynku otwartym oczyszczaczy powietrza nie zawsze jest najlepszym sposobem na ocenę i wybór odpowiedniego rozwiązania. Dziś bowiem zaprezentujemy rozwiązanie niezwykle korzystne cenowo, a równocześnie będące bardzo skuteczne.

Jest nim go4fresh comfort. Jak prezentuje się ten oczyszczacz? Tego dowiecie się z poniższego przeglądu. Pełna specyfikacja sprzętu jest z kolei dostępna na stronie www.domena.pl.

go4fresh comfort  test

Zanim sprzęt zjedzie z linii produkcyjnej, musi przejść odpowiedni sprawdzian swoich parametrów i prezentowanej jakości. Tego rodzaju test, który również go4fresh comfort przeszedł przed sprzedażą, ma za zadanie ocenić dany sprzęt i ustalić jego możliwości z jednej strony, z drugiej zaś cechy wyróżniające go na rynku.

Co wykazał test przeprowadzony na go4fresh comfort? Następujące cechy i parametry:

 1. Filtracja oparta o filtry: wstępny, węglowy oraz HEPA, będąca już standardową funkcjonalnością na rynku.
 2. Wbudowany jonizator, znacznie zwiększający możliwości i gwarantowane rezultaty pracy urządzenia.
 3. Wyświetlacz LED, który na bieżąco informuje o jakości powietrza oraz wynikach swoich pomiarów.
 4. System czujników i wskaźników, które na bieżąco monitorują stan powietrza, pozwalając efektywnie reagować na jego zmiany i maksymalnie zautomatyzować obsługę sprzętu.
 5. 4 różne prędkości wentylatora, umożliwiające dostosowanie pracy do indywidualnych wymagań. go4fresh comfort  test
 6. Tryb automatyczny, który ma za zadanie samoczynnie pilnować jakości powietrza.
 7. Wydajność pracy sięgająca 40 metrów kwadratowych dla maksymalnie oczyszczanej powierzchni.
 8. Żywotność filtra sięgająca od 12 do 18 miesięcy.

Powyższe zestawienie wykazuje, że omawiane rozwiązanie ma bardzo szeroką funkcjonalność, pozwalając nie tylko na osiągnięcie poziomu oczyszczania będących w standardzie rynkowym dla oczyszczaczy z wyższej półki, ale również oferując efekty dodatkowe, takie jak na przykład jonizacja, która nie zawsze znajduje się w oczyszczaczach. Wartym odnotowania jest również obecność wyświetlacza LED, który zdecydowanie ułatwia monitorowanie pracy oczyszczacza, wskazując aktualne poziomy czystości powietrza. Z pełną specyfikacją techniczną tego urządzenia zapoznać można się szerzej na stronie www.domena.pl.

go4fresh comfort  opinie

Dane techniczne, choć niewątpliwie bardzo ważne w procesie analizy danego rozwiązania, z pewnością nie dostarczają pełni informacji. Ich ustalanie bowiem odbywa się w formie testów laboratoryjnych, które mają bardzo specyficzne warunki przeprowadzania, co nie zawsze pozwala na zapoznanie się z danym produktem w pełni. Dlatego też możemy uzyskać z nich takie informacje jak powierzchnia działania oczyszczacza czy wytrzymałość filtrów, ale szczegółów dotyczących pracy warto szukać gdzie indziej. Do tego najlepiej służą wypowiedzi użytkowników danego produktu, którzy mają możliwość stosować go na codzień, najczęściej w typowych warunkach pracy.

Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, jakie są opinie o go4fresh comfort. Tym samym nasze spojrzenie na ten sprzęt będzie zdecydowanie pełniejsze.

go4fresh comfort  opinieŻeby zatem poznać bliżej go4fresh comfort, przejrzeliśmy opinie o tym sprzęcie i na ich podstawie, w połączeniu z własnymi testami wypracowaliśmy zestaw zalet i wad tego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z nim poniżej.

ZALETY:

 • Pełny zestaw informacji o stanie powietrza i urządzenia dostępnych jest w wygodnej formie na wyświetlaczu LED, co ułatwia zarządzanie pracą urządzenia.
 • Wsparcie oczyszczania powietrza bardzo wydajną jonizacją dodatkowo zwiększa funkcjonalność sprzętu.
 • Aktywne wskaźniki oraz zestaw czujników reagujących na szereg zmian w powietrzu pozwala na pełną automatyzację pracy.
 • Bardzo duża wydajność pracy, sięgającą 40 metrów kwadratowych oczyszczanie powierzchni pozwala na stosowanie sprzętu nawet jednego na całe mieszkanie.
 • 4 tryby szybkości wentylatora, połączonych z automatycznym trybem pracy oraz timerem sprawiają, że pracę urządzenia można swobodnie dopasować niemal do każdych wymagań jego użytkownika.
 • Bardzo długa żywotność filtrów, sięgającą nawet 18 miesięcy tradycyjnego użytkowania.
 • Stosunkowo niska cena go4fresh comfort w zestawieniu z funkcjonalnością produktu, jego cechami szczególnymi oraz możliwościami.

WADY:

 • Brak możliwości sterowania inaczej niż w oparciu o panel dotykowy.

Jedyną wskazaną przez nas i użytkowników wadą jest brak typowych sterowników do urządzenia jak pilot czy aplikacja Wi-Fi. W rezultacie jednak jest to niewielka niedogodność, a nie pełnoprawna wada, gdyż zautomatyzowane praca pozwala zminimalizować potrzebę programowania urządzenia

Z dodatkowymi zestawieniami podobnego typu zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

go4fresh comfort cena – ceneo – amazon – allegro

Wspomnieliśmy już, że cena go4fresh comfort jest bardzo atrakcyjna. Tylko gdzie – na Ceneo, allegro czy amazon? Są to bowiem najpopularniejsze miejsca szukania tego rodzaju sprzętu. Co może być swoistego rodzaju pułapką. W przypadku chęci zakupu go4fresh comfort na allegro lub amazon powinniśmy raczej poważnie to przemyśleć. Na obu bowiem portalach profesjonalni sprzedawcy sprzętu AGD raczej nie występują. Najczęściej prowadzona jest tam sprzedaż przez sprzedawców sezonowych, którzy wykorzystują chwilowy trend na rynku, by szybko się wzbogacić.

go4fresh comfort cena - ceneo - amazon - allegroW rezultacie nie tylko nie znają tego sprzętu, sprzedając czasem jego podróbki nawet nieświadomie, ale również często dystrybuują sprzęt bez gwarancji i dostępu do serwisu z powodu niespełnienia warunków stawianych przez producenta. Zakupów więc na tego typu portalach zawsze unikamy. Na Ceneo, można znaleźć ciekawą opcje zakupu go4fresh comfort, jeśli chodzi o cenę produktu. Wynika to z natury tego portalu, który agreguje oferty sprzedaży.

Ryzyko jednakże trafienia na podobnie nieuczciwe sprzedawcę jak na portalach aukcyjnych czyni z tego rozwiązania wybór naturalny.

Najlepszą opcją niezmiennie będzie wybór profesjonalnego dystrybutora.

Takiego jak operator witryny www.domena.pl. Tym samym mamy pewność niskiej ceny, rzędu jedynie 749,00 zł oraz profesjonalnej obsługi, oryginalności sprzętu i dostępu do serwisu i świadczeń gwarancyjnych. Dlatego zawsze warto postawić na profesjonalistę.

go4fresh comfort instrukcja – filtr – filtry

Filtry w go4fresh comfort, jak wskazuje instrukcja, wymienia się raz na 12-18 miesięcy. Filtr znajduje się za przednią obudową, którą w celu jego wymiany należy wcześniej odczepić.

W urządzeniu go4fresh comfort, jak wskazuje instrukcja, filtry są trzy – wstępny, węglowy i HEPA, ten zaś filtr w standardzie 13, czyli gwarantującym bardzo dużą skuteczność.

go4fresh comfort instrukcja - filtr - filtry

Same użytkowanie urządzenia jest bardzo proste, zaś dokumentacja dołączona do niego przejrzysta. Tym samym z obsługą sprzętu jest w stanie sobie poradzić nawet osoba bez specjalnych kompetencji technicznych.

Dodatkowe ciekawostki o działaniu i obsłudze sprzętu znaleźć można również na stronie www.domena.pl.

go4fresh comfort recenzja – review

Powyższy artykuł stanowił swoistego rodzaju review o go4fresh comfort. Pora na sprawdzenie, jaką jest nasza recenzja tego sprzętu. Jeżeli chcecie zobaczyć jakie inne produkty oferujemy odwiedźcie naszą stronę

Okazuje się, że w bardzo korzystnej cenie otrzymujemy niezwykle wydajny i funkcjonalny sprzęt, w pełni spełniający swoją rolę i gwarantujący bardzo wysoki poziom rezultatów. Szereg dodatkowych opcji, w tym na przykład jonizacja, sprawiają, że funkcjonalność tego oczyszczaczach jest bardzo duża. go4fresh comfort recenzja - review

Prosta obsługa w oparciu o dotykowy panel LED, który dodatkowo przekazuje najważniejsze informacje odnośnie stanu oczyszczacza i powietrza sprawia, że praca na tym sprzęcie to czysta przyjemność. Podsumowując nasze review o go4fresh comfort, nasza recenzja może stanowić tylko rekomendację zakupu, do czego gorąco zachęcamy. Odwiedźcie naszą stronę i sprawdźcie przygotowaną listę oczyszczaczy powietrza

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here