Oczyszczacz powietrza Goclever Cristal Air Pro – recenzja – cena – opinie – filtry – test

0

W powietrzu, które znajduje się wokół nas, pełno jest przeróżnego rodzaju zanieczyszczeń. Od sierści zwierząt, poprzez pospolity kurz, wirusy, bakterie, roztocza czy pyłki kwiatów i drzew. Nie wspominając już o smogu, bo on jest oczywisty. To wszystko, znajduje się w powietrzu, którym oddychasz!

Nic więc dziwnego, że coraz częściej słyszy się o zachorowaniach na różnego rodzaju choroby, w tym nowotworowe.

Coraz więcej osób ma astmę, a alergia już nikogo nie dziwi. Jak jednak można się bronić przed takim stanem rzeczy?

Oczywiście za pomocą oczyszczaczy powietrza! I właśnie z tej potrzeby powstał ten tekst: goclever cristal air pro – test – opinie – cena – filtry – recenzja. Tutaj dowiesz się, jakie zalety ma właśnie ten sprzęt!

Goclever Cristal Air Pro – Test

Oczyszczacz powietrza goclever cristal air pro przeszedł test, zanim wypuszczono go na rynek. W tym teście dowiedziono, że przyrząd ten ma naprawdę wiele zalet i faktycznie może pomóc ludziom w ulepszaniu powietrza i poprawie życia. Jakie cechy tego produktu są wymieniane najczęściej, jeżeli właśnie chodzi o zalety?

 • Niska moc – potrzeba zaledwie 60 W, aby ten oczyszczacz pracował. Jest to więc urządzenie energooszczędne, idealne dla ludzi, którzy lubią mieć pieniądze, a nie wydawać je na prąd.
 • Urządzenie posiada ośmiostopniowy system oczyszczania. Aż osiem filtrów zadba o to, abyś czuł się lepiej w swoim domu! Wśród tych filtrów są: HEPA, elektrostatyczny, włókniowy, fotokatalityczny i węglowy.
 • Powierzchnia, jaka jest oczyszczana przez to urządzenie, to 60m2!
 • Jest niezwykle cichy – natężenie hałasu, wytwarzanego przez ten oczyszczacz nie przekracza 45 decybeli! Goclever Cristal Air Pro - Test
 • Posiada pilot w zestawie.
 • Dzięki niemu wyeliminujesz ze swojego domu: kurz, dym, spaliny, roztocza, sierść zwierząt, naskórek, pyłki traw, drzew i kwiatów, różne bakterie, wirusy oraz szkodliwe gazy, a także zapachy oraz pyły P.M 2.5 i P.M 10.

Jedynym minusem tego urządzenia może być fakt, że pochłania on wszystkie zapachy, nawet te pochodzące od odświeżacza powietrza.

Niemniej jednak oczyszczacz powietrza goclever cristal air pro przeszedł test idealnie. Aby dowiedzieć się o nim większej ilości informacji sprawdź stronę domena.pl. Tam też go zakupisz w atrakcyjnej cenie!

Goclever Cristal Air Pro Opinie

Oczyszczacz powietrza goclever cristal air pro opinie ma naprawdę pozytywne. W wielu miejscach w Internecie można spotkać się z pozytywnymi opiniami osób, które już ten przedmiot kupiły i od jakiegoś czasu z niego korzystają! Oto co można o nim poczytać na portalu ceneo!

Główne zadanie oczyszczacz realizuje bardzo dobrze. A wskaźnik pyłu PM2,5 pozwala naprawdę stwierdzić, że są lepsze i gorsze dni (nawet w Gdańsku). Niestety widać brak doświadczenia producenta – bo jest to nowy sprzęt dla niego.

Najbardziej denerwują 3 błahe rzeczy:

 1. MEGA łatwo go wywrócić do przodu;
 2. BRAK filtra wstępnego (produkty konkurencji mają zazwyczaj plastikową siateczkę która zatrzymuje większe drobiny kurzu i włosy), co skutkuje szybszym zapychaniem filtra HEPA (obszedłem ten problem doklejając moskitierę do tego filtra :));
 3. ciągle zmiany informacji na wyświetlaczu (pm 2,5; temperatury; wilgotności; timer) – nie można go zablokować na jednej pozycji. A nieustawiony timer to po prostu 0.

Aha i uwaga na kolor – przód nie jest biały – przypomina stary zżółkły plastik, choć pewnie niektórzy nazwą to ecrui? – potrafi to zaskoczyć przy wyjmowaniu oczyszczacza z pudełka.
No i jak chodzi o pilot to GoClever powinien uczyć się od Daikin (miałem na próbę MC70L – pilot działał rewelacyjnie!), a w Goclever pilot działa tylko pionowo z góry i to z śmiesznie małej odległości max 1m (serwis mówił mi, że u nich max 2m – ale też tylko z góry), więc można zapomnieć o zmianie parametrów z kanapy/łóżka.

Goclever Cristal Air Pro Opinie

Gdyby ktoś wątpił, to dodam, że urządzenie ma tryb automatyczny – na pewno działa – przyspiesza i zwalnia wentylator. Sporadycznie miałem wrażenie, że robi to troszkę wbrew logice, no ale nie znam algorytmu i tego jakie czujniki wykorzystuje.

Ale najważniejsze, że powietrze oczyszcza i to czuć (słowa alergika uczulonego na roztocza). Więc ogólnie polecam.

ZALETY:

 • dużo poziomów filtracji, widoczny poziom zanieczyszczeń pm 2,5, ozonowanie, jonizacja, lampa uv, tryb nocny, tryb automatyczny (smart)

WADY:

 • wywrotny (uwaga na dzieci), ekran cały czas zmienia wyświetlane para, żółty, a nie biały z przodu, słabo reagujący panel dotykowy, bezużyteczny pilot – działa tylko z góry, brak filtra wstępnego!

Co prawda nie obyło się bez wad, ale goclever cristal air pro opinie ma bardzo dobre. Oczyszczacz ten możesz znaleźć na domena.pl!

Goclever Cristal Air Pro Cena – ceneo – amazon

Chcesz nabyć oczyszczacz powietrza goclever cristal air pro? Cena tego sprzętu na ceneo i amazon jest różna, od ceny jaką możesz dostać na portalu domena.pl. W tym ostatnim miejscu będziesz w stanie najtaniej kupić ten sprzęt, warto zatem właśnie tam się udać.

Goclever Cristal Air Pro Cena – ceneo – amazonCeneo ogólnie nie jest miejscem, w którym warto robić zakupy. Dlaczego? Ponieważ, tak jak na innych portalach aukcyjnych, tak i tutaj zdarzają się po prostu oszuści. Poza tym, w takim miejscu paradoksalnie nie dostaniesz najlepszej ceny, nie ważne co chcesz kupić. Nie patrz się wiec jaka cena goclever cristal air pro jest na ceneo czy amazon. Takie portale nie powinny ciebie interesować.

Chyba, że jesteś człowiekiem, który lubi przepłacać. Ale tak naprawdę, to chyba nikt nie lubi przepłacać!

Goclever Cristal Air Pro Instrukcja – filtr – filtry

Instrukcja goclever cristal air pro pokazuje jakie są filtry i jak taki filtr się wymienia. Dokument ten jest oczywiście w języku polskim i jest bardzo prosty w zrozumieniu. Instrukcje w niej zawarte są intuicyjne, przez co każdy poradzi sobie z użytkowaniem tego sprzętu.

Goclever Cristal Air Pro Instrukcja – filtr – filtryNie musisz się zatem bać oczyszczacza goclever cristal air pro – instrukcja pokaże ci zarówno filtry jak i w jaki sposób filtr działa i jak można go zmienić. To intuicyjne urządzenie możesz nabyć na stronie domena.pl!

Goclever Cristal Air Pro Recenzja – review

Nasza recenzja goclever cristal air pro jest pozytywna. Oto nasze review. A na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/ znajdziecie pełną ofertę naszych produktów.

Możesz być pewien, że to urządzenie spełni wszystkie twoje wymagania, ponieważ nie dość, że jest tanie, to jeszcze bardzo dobre jakościowo. Charakteryzuje się takimi cechami, którymi powinien charakteryzować się dobry oczyszczacz powietrza. Dzięki niemu wyeliminujesz ze swojego otoczenia roztocza, bakterie, wirusy, kurz, grzyb czy sierść zwierząt. Poza tym także pyły PM 2.5 i PM 10. Goclever Cristal Air Pro Recenzja – review

Dodatkowo ten konkretny model posiada pilot zdalnego sterowania, który znacznie ułatwia korzystanie z oczyszczacza. Możesz go kupić bezpośrednio ze strony domena.pl, gdzie uzyskasz najatrakcyjniejszą cenę! Postaw na swoje zdrowie!

Nasza recenzja zwana też review oczyszczacza goclever cristal air pro jest więc jak najbardziej na plus! Sprawdźcie naszą ofertę by dowiedzieć się jaki oczyszczacz powietrza wybrać

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here