Oczyszczacz powietrza Gotie Gna 350 – opinie – recenzja – cena – test

0

W dzisiejszych czasach, kiedy zanieczyszczenie powietrza jest naprawdę duże, a świadomość społeczeństwa na temat tego zagrożenia znacznie większa, warto zainwestować w niezawodny oczyszczasz powietrza, który pozwoliłby na cieszenie się czystym i nawilżonym powietrzu w domu. Jednym z takich urządzeń jest Gotie Gna 350 z nowoczesnymi systemami oczyszczania powietrza ze szkodliwych substancji. Pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza w domu, zgodnie z naszymi preferencjami.

Sprawdź aktualną cenę

Gotie Gna 350 test

Gotie Gna 350 to nowoczesny oczyszczacz powietrza wraz z nawilżaczem, który wyposażony jest w wiele dostępnych funkcji, które dodatkowo dbają o zachowanie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu.

Jest to funkcjonalny i zaawansowany nawilżacz ultradźwiękowy, którego wielką zaletą jest duży pojemnik mieszczący 5 litrów oraz wydajność na poziomie 300 ml/h, co pozwala na znacznie rzadsze uzupełnianie pojemnika. Skutecznie nawilża dzięki temu pomieszczenie do 40 m2, a długi czas działania daje niezwykłą wygodę. Specjalny czujnik poziomu wody sygnalizuje za pomocą dźwięku o potrzebie uzupełnienia pojemnika.

 1. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny filtr z żywicą jonowymienną, co daje bardzo dokładne oczyszczenie wody, zanim zostanie z niej wygenerowana para. Usuwane są m.in. jony magnezu i wapnia.
 2. Dodatkową bardzo przydatną funkcją jest regulacja wielkość wydalanej pary wodnej, a także wbudowana w urządzenie obrotowa dysza, która kieruje parę w wybranym przez nas kierunku.
 3. Na podstawie testu Gotie Gna 350 można stwierdzić, że to bardzo dokładny oczyszczacz i warto wspomnieć o dostępnym w tym oczyszczaczu powietrza wymiennym filtrze HEPA, który dodatkowo ma wkład węglowy.
 4. Pozwala to na oczyszczenie powietrza ze szkodliwych substancji, w tym pyłów, ale także alergenów – kurzu, sierści, pyłków. Filtr ten skutecznie zatrzymuje również roztocza, bakterie i wirusy.

 

Na temat tego urządzenia pod kątem oczyszczania powietrza można przeczytać więcej na domena.pl Świetnym rozwiązaniem jest wygodna obsługa za pomocą dotykowego wyświetlacza z przyciskami soft-touch, ale również dołączonego pilota. Intuicyjne ikony są bardzo proste w odczycie. Urządzenie komunikuje także potrzebę wymiany filtra, czy uzupełnienia wody za pomocą zmiany koloru panelu wyświetlacza.

Gotie Gna 350 testUrządzenie posiada również możliwość pracy w wielu trybach pracy, w tym w trybie nocnym. Automatyczne wyłączanie znacznie ułatwia użytkowanie, a tryb nocny z wyłączonymi dźwiękami pozwala na cieszenie się nawilżonym powietrzem także w trakcie snu. Oczyszczasz powietrza Gotie Gna 350 można aktywować i dezaktywować ręcznie, ale może również być ustawiony na automatycznym wydatkowaniu pary.

Testy Gotie Gna 350 pokazują bardzo szybką obsługę, nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z oczyszczaczami powietrza.

Posiada także funkcję aromaterapii, co jest wielkim plusem porównując to urządzenie do wielu innych dostępnych obecnie na rynku. Wybrane przez nas olejki eteryczne aplikuje się do specjalnej szufladki w takiej ilości, jaka jest nam potrzebna.

Gotie Gna 350 opinie

Opinie o urządzeniu Gotie Gna 350  są w większości pozytywne. Wiele osób chwali urządzenie za cichą pracę oraz za jego wydajność. Zobaczmy opinie klientów, którzy mieli okazje przetestować oczyszczasz powietrza Gotie Gna 350 w swoich domach. Opinie pochodzą ze strony ceneo.pl:


5/5  wystawiona 3 miesiące temu

Nie zawiodłam się, produkt działa dobrze, a babcina zawieszka z wodą na kaloryfer poszła do piwnicy 😉

ZALETY

 • wydajność

Ocena 5/5 wystawiona 5 miesięcy temu Gotie Gna 350 opinie

Bardzo dobre urządzenie, wydajne i ciche, polecam.

ZALETY

 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność

Ocena 5/5 wystawiona 2 miesiące temu.

Jest ok. Nie przeszkadza mi w spaniu, pracuje cichutko 🙂

Kup Teraz

Gotie Gna 350 cena allegro-amazon-ceneo

Oczyszczacz powietrza Gotie Gna 350  można kupić w cenie już od 345 zł i jest to bardzo atrakcyjna cena, jak na urządzenie z tak wieloma dodatkowymi funkcjami, w tym z automatycznym wyrzutem mgiełki. Urządzenie można zakupić na allegro i amazon, ale nie jest to dobry wybór.

Zakup urządzenia na tych stronach wiąże się z:

 • nieuczciwymi sprzedawcami – możemy otrzymać słabej jakości sprzęt z Chin
 • długi czas oczekiwania, zwłaszcza przez amazon.pl
 • ceny są wysokie stosunkowo do wartości urządzenia

Dobrym wyborem jest zakup przez ceneo.pl, jednak i tu możemy natrafić na wady, takie jak:

 • nieuczciwy sklep
 • duży koszt dostawy

Gotie Gna 350 cena allegro-amazon-ceneoCena Gotie Gna 350 niewiele różni się od cen podobnych mu oczyszczaczy powietrza. Otrzymujemy za to bardzo dobrej jakości urządzenie do wielu pomieszczeń.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup przez domena.pl, który proponuje bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę.

Gotie Gna 350 instrukcja-filtry

Instrukcja Gotie Gna 350 jest niezwykle prosta, ponieważ samo urządzenie nie wymaga specjalnego serwisu. Wszystko wykonamy sami w domu. Oczyszczacz powietrza jest niezwykle prosty w obsłudze.

Do urządzenia dołączony jest kabel do podłączenia do gniazdka, a także filtr oraz pilot do zdalnego sterowania oczyszczaczem. Instrukcja Gotie Gna 350 mówi, że: zbiornik na wodę należy czyścić za pomocą miękkiej szczoteczki. Filtr powietrza wymienia się co pół roku. Należy przy tym nacisnąć pokrywę filtr powietrza – obudowa wysunie się,  a wtedy można wyjąć filtr i wymienić go na nowy.

Gotie Gna 350 instrukcja-filtry

Nowe filtry dostępne są w sprzedaży na domena.pl Lampę UV włączamy przytrzymując przycisk z napisem UV przez 3 sekundy. Przycisk Tryb nocny aktywuje ten tryb, co znacznie zmniejsza moc wyświetlacza i zmniejsza głośność urządzenia do minimum. Kolory panelu podświetlają się w trzech kolorach i oznaczają: czerwony – brak wody w zbiorniku, niebieski – odpowiedni stan wody, fioletowy – włączona lampa UV.

Więcej o urządzeniu znajduje się na stronie domena.pl

Gotie Gna 350 recenzja-review

Gotie Gna 350 to bardzo nowoczesny i elegancko wyglądający oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, który wychwytuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia od cząsteczek smogu, po pyły, kurz oraz roztocza. To idealne urządzenie dla alergików, ponieważ skutecznie zmniejsza ilość alergenów w pomieszczeniu.

Dzięki trybowi pracy nocnej jest idealny do działania nawet nocą. Produkuje idealną ilość pary, którą można kontrolować. Moc urządzenia to 27W, co daje bardzo mały pobór prądu. Wbudowana lampa UV oraz panel soft-touch znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia. Recenzja Gotie Gna 350 jest pozytywna  dzięki wielu dodatkowym funkcjom, takim jak funkcja zimnej mgiełki, czy aż 2 poziomy nawilżania powietrza. W oczyszczaczu powietrza Gotie Gna 350 znajduje się również filtr wodny z żywicą jonowimienną.Gotie Gna 350 recenzja-review

Pozwala to na jeszcze lepsze oczyszczanie powietrza, które wraz z funkcją nawilżania dają niezawodny oczyszczacz powietrza wraz z nawilżaniem. W recenzji Gotie Gna 350 nie można nie wspomnieć o bardzo prostym czyszczeniu całego oczyszczacza powietrza. Gładka obudowa zapewnia bardzo łatwe przecieranie z kurzu, który dostaje się do środka urządzenia.

Kup Teraz

Dzięki temu zadbamy w pełni o komfort i nasze bezpieczeństwo. Obudowa nie jest bardzo ekstrawagancka, przez co wpasuje się w wiele stylów wnętrz, nawet tych bardziej loftowych. By poznać też inne modele zapraszamy na stronę https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here