Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL OP 10 – recenzja – cena – opinie – filtry – test

1

Przy obecnej jakości powietrza na świecie trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez chociaż chwili oddechu w środowisku zupełnie czystym. Taką możliwość dają oczyszczacze powietrza, które mają za zadanie dostosować jakość powietrza i uwolnić nasze otoczenie od negatywnych czynników, takich jak pyłki, alergeny kurz czy pył zawieszony.

Tym razem przyjrzymy się jednemu z tego typu urządzeń – haus & luft hl op 10. Okazuje się, że jest to rozsądny wybór w bardzo atrakcyjnej cenie. Jak dokładnie działa i czym się charakteryzuje? Zapraszamy do zapoznania się z tym krótkim przeglądem. Pełny opis produktu dostępny jest na stronie www.domena.pl.

haus & luft hl op 10  test

Każdy produkt dopuszczony do sprzedaży, taki jak na przykład haus & luft hl op 10, musi przejść test jakości poprodukcyjny. Ma on za zadanie scharakteryzować parametry danego urządzenia oraz określić główne cechy, wyróżniające produkt od konkurencji. Jak wypadł test haus & luft hl op 10?

Okazuje się, że całkiem nieźle. W jego wyniku ustalono następujące cechy kluczowe:

 1. System OxyFrish – unikalnej technologii gwarantującej 5-cio stopniowe oczyszczanie powietrza w oparciu o filtry UV, węglowe, HEPA, wstępne oraz jonizator, co zapewnia oczyszczanie sięgajace 99,99 %. haus & luft hl op 10  test
 2. 3 poziomy prędnkości, pozwalające na wygodne zarządzanie poziomem oczyszczania.
 3. Timer, ułatwiający zarządzanie pracą i jej automatyzację w ciągu dnia.
 4. Wskaźnik wymiany filtra, wskazujący, kiedy należy go wymienić.
 5. Panel sterowania i system wskaźników opartych o lampki LED, ułatwiający sterowanie.
 6. Wydajność pracy do 30 metrów kwadratowych.

Z powyższej specyfikacji wyłania się obraz sprzętu, o bardzo dobrych parametrach i możliwościach na poziomie wielu topowych urządzeń. Z pełnymi parametrami technicznymi zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

haus & luft hl op 10  opinie

Najpełniejsze poznanie danego sprzętu nie gwarantują nam opisy techniczne, ale wypowiedzi jego użytkowników, którzy mieli okazję przetestować dany sprzęt. Jakie są więc opinie o haus & luft hl op 10? Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 6 miesięcy temu

Po niedługim, ale intensywnym użytkowaniu nie zauważyłem na filtrach żadnego śladu zużycia, nalotu – są jak nowe, co wskazywałoby na długą żywotność filtrów.

Zalety:

 • pamięć ustawień – po wyłączeniu z prądu przeniesieniu i ponownym włączeniu wszystkie parametry są utrzymane, nie trzeba ustawiać od nowa
 • na najniższym biegu praktycznie niesłyszalny, można wstawić na noc do sypialni, na drugim słychać szum, ale nie jest to uciążliwe, trzeciego biegu używam rzadko – wstawiam do pokoju zamykam drzwi
 • odczuwalna różnica jakość powietrza w pomieszczeniu oczyszczanym

Wady:

 • brak wskaźnika jakości powietrza, nie wiadomo kiedy jest oczyszczone pomieszczenie np. oczyszcza jeden pokój i nie wiadomo kiedy można przenieść do innego

Grix

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 5 miesięcy temu

Bardzo skuteczny a do tego ładnie wykonany. Intuicyjny panel sterowania, łatwy w obsłudze, jedyny minus to brak wskaźnika zanieczyszczenia powietrza. Pracuje cicho (1-2 bieg) i już po krótkim czasie czuć różnicę w oczyszczanym pomieszczeniu. Polecam!

Thorx haus & luft hl op 10  opinie

Ocena: 5/5 Wystawiono 7 miesięcy temu

Bardzo dobry produkt za rozsądną cenę, bije na głowę konkurencję. Cichy, niewielki i bardzo skuteczny.

ZALETY:

 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność

Anna

Opinie o haus & luft hl op 10 wśród użytkowników są bardzo dobre. Postanowiliśmy rozszerzyć ten obraz, dokonując własnego przeglądu zalet i wad. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

ZALETY:

 • mocne oczyszczanie, dzięki 5-cio stopniowej filtracji
 • duża wydajność
 • cicha praca
 • dobra cena

Do wad jedynie co możemy zaliczyć, to niewielka niedogodność w postaci braku wyświetlacza i co za tym idzie – wskaźnika jakości powietrza. Jest to jednak podyktowane względami technicznymi i można łatwo wyczuć zmianę w powietrzu, bez stosownego wskazania. Dodatkowe wypowiedzi znajdują się również na stronie www.domena.pl.

haus & luft hl op 10 cena – ceneo – amazon – allegro

Było wspomniane, że cena haus & luft hl op 10 jest bardzo atrakcyjna. Jaka ona jest na ceneo, allegro czy amazon? Na początek kilka słów wyjaśnień pewnej dojść drażliwej kwestii, ale wymaganej do poruszenia. Zakup haus & luft hl op 10 na amazon czy allegro to zawsze bardzo zły pomysł. Topowi sprzedawcy nie wykorzystują tych kanałów, które są domeną raczej drobnych, sezonowych sprzedawców czy oszustów.

haus & luft hl op 10 cena - ceneo - amazon - allegroDlatego zakupy na tych portalach wiążą się z ryzykiem zakupienia produktu uszkodzonego, bez gwarancji, a czasem i podrobionego.

Na ceneo z kolei cena haus & luft hl op 10 może być najlepsza na rynku, co działa na plus dla tego portalu, ale zakupy również związane są z ryzykiem natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę. Kontrola jest dość ścisła, ale może przepuścić również nieuczciwego kontrahenta. Zakupy w tym miejscu są więc takim mocno neutralnym wyborem.

Najlepszą opcją jest wybranie dostawcy sprawdzonego i taniego. Jest nim bez wątpienia operator sklepu www.domena.pl. Gwarancja serwisu, niska cena tego urządzenia, wynosząca zaledwie 698,00 zł czy w pełni profesjonalna obsługa sprawiają, że zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność.

haus & luft hl op 10 instrukcja – filtr – filtry

Instrukcja dołączona do haus & luft hl op 10 dokładnie precyzuje, jak wymieniać na przykład filtry, oraz jaki filtr wybrać, by zmaksymalizować wydajność.

Filtry w haus & luft hl op 10 wymienia się bardzo prosto. Sam filtr znajduje się za przednią pokrywą urządzenia – wystarczy ją uchylić i wysunąć stary filtr, umieszczając nowy. System czujników wskazuje, kiedy jest konieczna wymiana filtrów, więc nie musimy obawiać się, że przegapimy ten moment. haus & luft hl op 10 instrukcja - filtr - filtry

Sama instrukcja haus & luft hl op 10, dołączona do opakowania jest niezwykle intuicyjna i dokładnie opisuje wszystkie funkcje i sterowanie urządzeniem. Warto nadmienić, że same sterowanie za pomocą panelu jest bardzo intuicyjne – wszystkie przyciski opisane i wyraźnie wskazują, jaką funkcję dzięki nim uruchamiamy. Dlatego nawet laik jest w stanie poradzić sobie z obsługą.

haus & luft hl op 10 recenzja – review

W powyższym artykule dokonaliśmy pełnego review haus & luft hl op 10. Jaka jest nasza recenzja tego rozwiązania? Z pewnością jest to idealne wyjście ze względu na budżet – małe gabaryty, mała cena – wysoka wydajność i skuteczność. Dla pomieszczeń biurowych, małych lokali czy też pojedynczych pokoi oczyszczanych pokolei jest to jeden z najlepszych wyborów.

Warto zwrócić zwłaszcza uwagę na 5-cio stopniową filtrację, która jest domeną rozwiązań raczej z wyższej półki.

haus & luft hl op 10 recenzja - review

Review haus & luft hl op 10 został wykonany – a jaka jest nasza recenzja? Jeśli masz małe pomieszczenie, lub chcesz tanio osiągnąć poziom oczyszczenia dostępny dla topowych rozwiązań – haus & luft hl op 10 jest stworzony dla Ciebie. Możesz bez wahania zaopatrzyć się w te rozwiązanie – nie będziesz zawiedziony. A na naszej stronie znajdziecie też inne rodzaje oczyszczaczy powietrza

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Moja mama postanowiła kupić taki oczyszczacz powietrza i kupiła właśnie ten haus & luft hl op 10 Nie powiem bardzo ładnie się on prezentuje no i jest bardzo wydajny no i bardzo cichy podczas pracy. Warto jest taki mieć w swoim domu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here