Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 Pro – cena – test – recenzja – opinie – filtry

1

Stosowanie oczyszczaczy powietrza to w dzisiejszych czasach konieczność z uwagi na bardzo niską jakość powietrza. Jednakże należy przyznać, że wybór dostępnych rozwiązań jest bardzo szeroki. Jaki sprzęt wybrać więc dla siebie?

Dziś przyjrzymy się jednemu z dostępnych, bardzo ciekawych rozwiązań. Mowa o ideal ap 30 pro – ciekawym oczyszczaczu, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Z jego specyfikacją techniczną zapoznać można się na stronie www.domena.pl, my zaś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim przeglądem.

ideal ap 30 pro  test

Jak każdy sprzęt AGD, tak i ideal ap 30 pro przeszedł odpowiedni test jakości przed wypuszczeniem na rynek. Ten test ideal ap 30 pro miał za zadanie wykazać podstawowe parametry techniczne tego rozwiązania i specjalne cechy, wyróżniające ten sprzęt spośród innych, dostępnych na rynku.

Jak zatem prezentuje się zestaw owych cech? Poniżej je prezentujemy:

 1. Trzystopniowa filtracja oparta o filtr wstępny, węglowy oraz HEPA stanowi swego rodzaju wysokiej klasy standard na rynku.
 2. Wydajność sięgająca 40 metrów kwadratowych oczyszczanego pomieszczenia.
 3. Szereg czujników (wykrywających gazy, pyły oraz zapachy).
 4. 5 stopni prędkości wentylatora.
 5. Wskaźniki czystości powietrza oraz wymiany filtra.
 6. Filtracja oparta o oczyszczanie 360 stopni – oczyszczacz pracuje niemal całą swoją powierzchnią.
 7. Możliwość sterowania aplikacją mobilną oraz podłączenia do Wi-Fi.
 8. Opcjonalny dodatkowy filtr wstępny.

ideal ap 30 pro  test

Analizując powyższe zestawienie podstawowych cech, należy zdecydowanie stwierdzić, że urządzenie obok oferowania standardowej klasy pracy tego typu sprzętów, udostępnia również szereg udogodnień, a nawet innowację w formie czyszczenia opartego o kąt 360 stopni. Jak sprawdza się ten sprzęt w codziennej pracy? Tego dowiemy się z dalszej części artykułu, zaś po dodatkowe szczegóły techniczne zapraszamy na stronę www.domena.pl.

ideal ap 30 pro  opinie

Parametry techniczne i ich przegląd to ważny krok przy poznawaniu danego urządzenia i oferowanej przez nie jakości. Parametry te jednak nigdy nie zaprezentują pełnego obrazu danego sprzętu. Wynika to z faktu, iż najczęściej testy przeprowadzane są w warunkach laboratoryjnych. O samym funkcjonowaniu danego urządzenia w warunkach jego codziennej pracy możemy dowiedzieć się więcej, czytając wypowiedzi jego użytkowników. Jakie są więc opinie o ideal ap 30 pro?ideal ap 30 pro  opinie

Zapoznaliśmy się z wieloma z nich i na tej podstawie udało nam się stworzyć najbardziej obiektywny obraz tego sprzętu. Dołożyliśmy do niego wyniki własnych testów i analiz i stworzyliśmy w oparciu o nie dokładne zestawienie zalet i wad tego sprzętu.

Co więc o ideal ap 30 pro mówią opinie jego użytkowników? Przyjrzyjmy się opracowanemu zestawowi jego głównych cech.

ZALETY:

 • Praca pod kątem 360 stopni zdecydowanie ułatwia nie tylko umiejscowienie urządzenia, ale również podnosi wydajność jego pracy.
 • Szereg wskaźników oraz czujników stanowi bardzo dobry zestaw ułatwiający kontrolę nie tylko jakości powietrza, ale również pracy oczyszczacza.
 • 5 prędkości pracy, blokada rodzicielska oraz timer znacznie ułatwiają zarządzanie pracą omawianego sprzętu.
 • Sterowanie oparte nie tylko i intuicyjnie skonstruowany pilot, ale również o aplikację mobilną i podłączenie do Wi-Fi pozwala na pełną kontrolę pracy z dowolnego miejsca.
 • Opcjonalny pokrowiec na filtr pozwala na dodatkową poprawę działania filtra wstępnego.

WADY:

 • Przeciętne koszty rocznej eksploatacji sięgające 250 zł.

Należy od razu zaznaczyć, iż cena rocznej eksploatacji jest bardzo zbliżona do standardu rynkowego i chcąc zachować wysoką jakość powietrza, producent był zmuszony do wprowadzenia właśnie takiej jakości filtrów. Nie jest więc to wada w pełnym tego słowa znaczeniu, ale raczej niedogodność wynikająca z wysokiej jakości pracy.

Z dodatkowymi zestawieniami porównawczymi zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

ideal ap 30 pro cena – ceneo – amazon – allegro

Jakie źródło zakupu wybrać do nabycia tego urządzenia – allegro, amazon czy ceneo? Jaka jest cena ideal ap 30 pro w poszczególnych źródłach? Przyjrzyjmy się tym kwestiom nieco bliżej.

Na wstępie należy zaznaczyć, że zakup ideal ap 30 pro na allegro lub amazon jest bardzo złym pomysłem. Oficjalni dystrybutorzy bowiem, z uwagi na specyfikę rynku, nie wykorzystują tego typu portali do sprzedaży oczyszczaczy. Oznacza to, że najczęściej obecne są tam oferty sprzedawców sezonowych, którzy wykorzystują chwilowy trend na rynku by w szybki i prosty sposób się wzbogacić. Tym samym najczęściej nie znają się na sprzęcie, nie potrafią udzielić wsparcia, czasem sprzedają podróbki gorszej jakości, a często nawet nie spełniają kryteriów sprzedaży kwalifikujących do świadczeń gwarancyjnych i serwisu. Dlatego zakup tego sprzętu w takim miejscu to bardzo zły pomysł.

ideal ap 30 pro cena - ceneo - amazon - allegroZ kolei zakupy na ceneo to neutralny wybór. Owszem, cena  ideal ap 30 pro w tym miejscu może być bardzo korzystna, jednakże dalej nie eliminuje to ryzyka nabycia podróbki i natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę. Dlatego też, niezależnie od wszystkiego, najlepszym wyborem będzie jednak wybór profesjonalnego dystrybutora, jakim jest na przykład operator strony www.domena.pl.

Obok bezpieczeństwa transakcji i pełnego wsparcia technicznego i posprzedażowego, otrzymujemy ofertę zakupu z bardzo atrakcyjną wynoszącą zaledwie  2199,00 zł ceną. Dlatego warto postawić na profesjonalizm.

ideal ap 30 pro instrukcja – filtr – filtry

Filtry w ideal ap 30 pro wymienia się bardzo prosto. Precyzuje to dokładnie instrukcja. Filtr wstępny może zostać wzmocniony dzięki specjalnej tkaninie, która zwiększa skuteczność urządzenia i jego filtrację. Same filtry, a właściwie jeden, skonsolidowany filtr, jak wskazuje instrukcja do ideal ap 30 pro, wymianie podlega raz w roku.ideal ap 30 pro instrukcja - filtr - filtry

 

Odpowiednią porą wskaże z pewnością stosowny wskaźnik wymiany. Należy wtedy ściągnąć głowicę filtrującą oraz zdjąć filtr z podstawki i umieścić nowy.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota lub stosownej aplikacji mobilnej poprzez Wi-Fi.

Wszystkie opcje są dokładnie opisane i na pilocie i w instrukcji, dlatego ich uruchamianie nie powinno nikomu nastręczyć żadnych trudności. Szerzej i z dodatkowymi aspektami dotyczącymi obsługi danego sprzętu zapoznać można się odwiedzając stronę www.domena.pl.

ideal ap 30 pro recenzja – review

W naszym artykule dokonaliśmy pełnego review urządzenia, jakim jest ideal ap 30 pro. Jaka jest nasza recenzja tego sprzętu?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sporą wygodę korzystania, wynikającą z prostoty sterowania w oparciu o aplikację (co jeszcze nie jest standardem na rynku, a powinno) połączoną z wysoką skutecznością oczyszczania, opartą o bardzo dobrą, trzystopniową filtrację w systemie 360 stopni.ideal ap 30 pro recenzja - review

Daje nam to produkt, który może być głównym oczyszczaczem domowym i który z pewnością podoła każdemu, postawionemu przed nim wyzwaniu. Dokonaliśmy więc krótkiego review o ideal ap 30 pro, a nasza recenzja w oparciu o ten przegląd równa się rekomendacji do zakupu tego sprzętu. Dlatego też zachęcamy gorąco do wyposażenia się w te urządzenie. Zapraszamy również na naszą stronę gdzie poznacie inne omawiane przez nas oczyszczacze

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Poszukuję takiego oczyszczacza który jest na tyle mały że może stać praktycznie wszędzie. Ale aby posiadał wszystkie niezbędne funkcje. Nie powiem ten ideal ap 30 pro prezentuje się całkiem dobrze. A fakt iż sterowanie urządzenia odbywa się za pomocą pilota bądź specjalnej aplikacji to bardzo duże ułatwienie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here