Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 40 Pro – test – opinie – filtry – recenzja -cena

0

Ilość oczyszczaczy dostępnych na rynku stale rośnie, zaś każde urządzenie oferuje zupełnie inne podejście do tematu oczyszczania, oferując równocześnie dostęp do różnych opcji dodatkowych i wspomagających funkcjonalności.

Dlatego wybór może przysparzać wiele problemów. By nie co go ułatwić, przybliżymy dziś przedstawiciela serii oczyszczaczy IDEAL PRO – ideal ap 40 pro. Pełna specyfikacja techniczna urządzenia dostępna jest na stronie www.domena.pl, my tymczasem dokonajmy przeglądu najważniejszych właściwości. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

ideal ap 40 pro  test

Każdy oczyszczacz, przed dopuszczeniem do dystrybucji, musi przejść podstawowy test. Z ideal ap 40 pro było nie inaczej. W wyniku tego rodzaju serii sprawdzianów, ustalane są podstawowe parametry danego sprzętu oraz innowacyjne rozwiązania, wyróżniające dany sprzęt od innych, występujących na rynku.

Czym zatem ideal ap 40 pro chce zdobyć klientów? Co wykazał test produktu? Okazuje się, że sprzęt posiada następujące parametry:

 1. Innowacyjny system trzystopniowej filtracji, oparty o nowoczesne rozwiązanie dostępne jedynie w serii IDEAL PRO – filtr HEPA 14.
 2. Wydajność pracy oczyszczacza sięgająca do 50 metrów kwadratowych.
 3. Specjalistyczny zestaw czujników, majacych na celu kontrolę pracy urządzenia (czujnik gazów, pyłów oraz zapachów)
 4. Pięciostopniowa skala prędkości wentylatora.
 5. Specjalne wskaźniki czystości powietrza oraz stanu filtra.
 6. Filtracja oparta o innowacyjne rozwiązanie – filtr 360 stopni, która wykazuje się zdecydowanie większą skutecznością od rozwiązań tradycyjnych.
 7. Sterowanie urządzeniem z wykorzystaniem aplikacji mobilnej oraz podłączenia do sieci Wi-Fi lub za pomocą pilota.

Wiemy już, że seria IDEAL PRO wpisuje się w wyższą kategorię jakości, co również wyraźnie widoczne jest z samego przedstawionego wyżej zestawienia parametrów technicznych.

ideal ap 40 pro  test

Okazuje się bowiem, że otrzymujemy wyższą jakość oczyszczania, opartą o innowacyjny filtr HEPA 14, dostarczany w formie filtra 360 stopni. Oznacza to również znacznie lepszą jakość otrzymywanego powietrza. Jak z kolei sprawuje się te urządzenie w codziennej pracy? Po odpowiedź zapraszamy do dalszej części artykułu, zaś w celu szerszego zapoznania się z parametrami technicznymi zapraszamy na stronę www.domena.pl.

ideal ap 40 pro  opinie

Analiza parametrów technicznych jest przy poznawaniu nowego urządzenia krokiem praktycznie niezbędnym. Jednakże zazwyczaj dostarczane informacje w wyniku tego działania nie zawsze w pełni oddają jakość danego sprzętu. By tą z kolei dokładnie poznać, musimy przejść do kolejnego etapu, jakim jest analiza wypowiedzi użytkowników danego rozwiązania. To właśnie bowiem oni mieli okazję przetestować ten sprzęt i znają jego skuteczność niejako z doświadczenia. Dlatego też przeglądając opinie o ideal ap 40 dowiemy się o tym rozwiązaniu zdecydowanie więcej, niż osiągnelibyśmy, opierając się tylko na parametrach technicznych. Jakie są więc opinie o ideal ap 40? Po zapoznaniu się z kilkudziesięcioma z nich, pochodzących z różnych źródeł, opracowaliśmy konsumencki zestaw zalet i wad danego produktu, który rozszerzyliśmy o własne doświadczenia. Poniżej go załączamy – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim.

ZALETY:

 • Filtracja oparta o filtra 360 stopni zawierający warstwę HEPA 14 jest jedną z najefektyczniejszych filtracji na rynku.
 • Czułe i wyspecjalizowane wskaźniki oraz czujniki niemal całkowicie automatyzują obsługę urządzenia. ideal ap 40 pro  opinie
 • Zarządzanie pracą oczyszczacza możliwe jest za pomocą 5 stopni pracy wentylatora, timerowi czy blokadzie rodzicielskiej.
 • Sterowanie urządzeniem zarówno za pomocą pilota jak i aplikacji mobilnej, umożliwiającej dzięki połączeniu z Wi-Fi sterować sprzętem z dowolnego miejsca.

WADY:

 • Przeciętne koszty rocznej eksploatacji sięgające 250 zł.

Pozwolimy sobie na małą dygresję – kwestia jednej wady, która została poruszona jest bardzo subiektywną sprawą. Należy bowiem uwzględnić, że za wyższą ceną idzie równocześnie wyższa jakość pracy i lepsze efekty. Jest więc to raczej subiektywna niedogodność.

Dodatkowe zestawienia cech znajdują się również na stronie www.domena.pl.

ideal ap 40 pro cena – ceneo – amazon – allegro

Przed wyborem odpowiedniego źródła zakupu produktu, zawsze warto rozważyć wszystkie za i przeciw każdego rozwiązania. Obecnie przyjrzymy się temu, czy przy zakupie ideal ap 40 postawić na allegro, amazon czy ceneo, a także jaka cena obowiązuje za te rozwiązanie w danym źródle. ideal ap 40 pro cena - ceneo - amazon - allegro

Na początek jedna bardzo istotna dygresja – zakup ideal ap 40 na allegro lub amazon to praktycznie zawsze zła decyzja i najgorszy wybór. Rzadko bowiem wykwalifikowani dystrybutorzy wykorzystują tego typu portale. Oznacza to, że przeważnie można tam trafić na ofertę sprzedawcy sezonowego, chcącego jedynie wykorzystać chwilowy popyt na produkt. Najczęściej nie ma on pojęcia o jego funkcjonowaniu, a czasem nawet sprzedaje podróbki, lub produkty bez gwarancji i dostępu do serwisu.

Dlatego portale aukcyjne to zawsze zły wybór.

Na ceneo można trafić na najlepszą cenę ideal ap 40 dostępną na rynku. Celem bowiem tego portalu jest agregowanie ofert sprzedaży i ich sortowanie zgodnie z ceną. Jednakże odbywa się to bez weryfikacji, przez co dalej zachodzi ryzyko natrafienia na sprzedawcę nieuczciwego. Jest więc to neutralny wybór.

A jaka jest najlepsza opcja? Zdecydowanie postawienie na profesjonalistę i zakup w sklepie prowadzonym przez fachowców. Takim źródłem będzie zdecydowanie portal www.domena.pl. Specjaliści nie tylko doradzą i udzielą wszelkiej pomocy, ale również zapewnią pełne wsparcie posprzedażowe i wysoką jakość transakcji. Cena produktu w tym miejscu to 2699,00, co jest bardzo atrakcyjną stawką.

ideal ap 40 pro instrukcja – filtr – filtry

Jak już wspominaliśmy, omawiane urządzenie wyposażone jest w innowacyjny filtr 360 stopni. Instrukcja ideal ap 40 dokładnie wskazuje jak się te filtry wymienia. Cały proces jest dość prosty i opiera się o ściągnięcie urządzenia filtrującego z góry samego filtra i stosowną wymianę.

Filtry wymienia się, jak wskazuje instrukcja ideal ap 40 raz na dwa lata. Każdy filtr posiada wszczepiony czip monitorujący zużycie, dzięki czemu zawsze mamy pewność, że kupiliśmy nowy.

ideal ap 40 pro instrukcja - filtr - filtryObsługa urządzenia odbywa się za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej i oba sposoby są równie proste i intuicyjne, gdyż wszystkie opcje są dokładnie i wyraźnie opisane. Dzięki temu z obsługą powinien sobie poradzić dosłownie każdy. Dokumentacja techniczna dołączona do urządzenia również jest bardzo przejrzysta

Dla zapoznania się z dodatkowymi aspektami związanymi z obsługą omawianego sprzętu, warto odwiedzić witrynę www.domena.pl. A jeśli chcecie poznać inne produkty z naszej oferty wejdźcie na stronę https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/

ideal ap 40 pro recenzja – review

Review ideal ap 40 uważamy za wykonany. Jaka jest nasza recenzja produktu, w oparciu o niego?ideal ap 40 pro recenzja - review

Analizując innowacyjne podejście do oczyszczania w formie filtra 360 stopni oraz jakości HEPA 14, można wyciągnąć w zasadzie tylko jeden wniosek – że prezentowane rozwiązanie należy zdecydowanie do czołówki w kategorii oczyszczaczy. Dlatego też nasza recenzja ideal ap 40 po takim review to pełna rekomendacja zakupu tego sprzętu niemieckiej jakości. Sprawdźcie też nasz wybór oczyszczaczy powietrza

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here