Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro – test – opinie – cena – filtry – recenzja

1

Rynek oczyszczaczy powietrza jest w dzisiejszych czasach bardzo duży. Wynika to z rosnącej potrzeby oczyszczania powietrza z powodu jego stale obniżającej się jakości. Dlatego też niezwykle trudno jest dobrać urządzenie idealne dla siebie. Zwłaszcza, jeśli mowa o oczyszczaczach ze zdecydowanie górnej półki.

Dziś, chcąc nieco ułatwić te zadanie, prezentujemy analizę jednego z popularniejszych modeli premium – ideal ap 80 pro. Jak działa ten sprzęt i jakich rezultatów można się po nim spodziewać? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, zaś ze specyfikacją techniczną można się zapoznać na stronie www.domena.pl.

ideal ap 80 pro  test

Przed dopuszczeniem do dystrybucji na terenie Unii Europejskiej, każdy sprzęt musi przejść swoistego rodzaju test jego jakości. Z ideal ap 80 pro nie było inaczej i też poddano go szczegółowym oględzinom. Test ideal ap 80 pro miał wykazać jego podstawowe parametry oraz cechy charakterystyczne. Co w jego wyniku ustalono?

Otóż wskazano na następujące, podstawowe elementy wyróżniające:

 1. Trzystopniowa filtracja oparta o filtr wstępny, węglowy oraz HEPA to pewnego rodzaju standard panujący na rynku.
 2. Oczyszczanie pomieszczeń nawet do 80 metrów kwadratowych daje nam wysoką klasę urządzenia.
 3. Specjalnie zaprojektowane czujniki, mające za zadanie wykrywać zapachy, pyły oraz gazy w powietrzu i reagować na nie.
 4. 5 poziomów szybkości pracy wentylatora. ideal ap 80 pro  test
 5. Specjalne wskaźniki czystości powietrza i wymiany filtra w formie ciekawej iluminacji świetlnej.
 6. Specjalny filtr 360 stopni, mający za zadanie zmaksymalizowanie wydajności i jakości pracy urządzenia.
 7. Możliwość wydawania komend urządzeniu z wykorzystaniem aplikacji mobilnej poprzez połączenie się za pośrednictwem Wi-Fi z oczyszczaczem lub tradycyjnego pilota.
 8. Opcjonalna wersja z kółeczkami dla łatwiejszego przemieszczania urządzenia lub ze specjalnym uchwytem do montażu naściennego.
 9. Wytrzymałość filtrów sięgająca nawet 3 lat ciągłego użytkowania.

Z powyższego zestawienia wyłania się obraz produktu skutecznego oraz bardzo wysokiej klasy. Bowiem obok standardowych rozwiązań, urządzenie posiada szereg usprawnień i czynników wzmacniających otrzymywane efekty pracy, o których jeszcze powiemy szerzej. Pełna specyfikacja techniczna produktu dostępna jest na stronie www.domena.pl.

ideal ap 80 pro  opinie

Przegląd wszystkich aspektów technicznych, takich jak wydajność urządzenia czy wytrzymałość filtrów to jedno, ale tak naprawdę o jakości pracy i stanie danego sprzętu dowiedzieć się najwięcej możemy poprzez analizę wypowiedzi osób, które ten sprzęt miały u siebie i testowały w warunkach codziennego wykorzystania. Testy bowiem prowadzone są w warunkach laboratoryjnych, a takie rzadko panują w miejscu pracy danego sprzętu.

ideal ap 80 pro  opinie

Jakie są więc ogólnie opinie o ideal ap 80 pro? Przygotowując ten artykuł, dokonaliśmy ich pełnego i dokładnego przeglądu, analizując wszystkie aspekty, na które użytkownicy zwracali uwagę. Dzięki temu, że przeanalizowaliśmy te opinie o ideal ap 80 pro, udało nam się wypracować ogólną charakterystykę urządzenia z podziałem na jego zalety i wady. Zamieszczamy ją poniżej.

ZALETY:

 • Filtr 360 stopni jest wykorzystywany tylko w tej serii – gwarantuje znacznie wyższą jakość oczyszczania powietrza, niedostępną w innych rozwiązaniach z filtrem standardowym.
 • Pełen zestaw aktywnych czujników oraz wskaźników zapewnie nie tylko prostą kontrolę nad pracą urządzenia, ale również pełną jej automatyzację.
 • 5 trybów szybkości pracy wentylatora, timer oraz opcja blokady rodzicielskiej pozwala na opracowanie nawet najbardziej skomplikowanych systemów oczyszczania.
 • Łatwe sterowanie z wykorzystaniem pilota lub aplikacji mobilnej poprzez połączenie z Wi-Fi pozwala na sterowanie z dowolnego miejsca.
 • Opcjonalna wersja z kółeczkami lub uchwytami ściennym pozwala na wybór sposobu umiejscowienia filtra.

WADY:

 • Przeciętne koszty rocznej eksploatacji sięgające 300 zł.

Jedyną wadą jest więc kwestia ceny za roczną eksploatację w wysokości 300 zł. Zwrócić jednakże należy uwagę, że żywotność filtra sięga 3 lata, wobec czego jest to koszt ponoszony rzadko. Z drugiej zaś strony, jest on bardzo uzasadniony, gdyż jakość filtracji osiąganej dzięki temu sprzętowi jest znacznie wyższa od standardu rynkowego.

Dodatkowe zestawienia oraz analizy jakości tego sprzętu znajdują się również na stronie www.domena.pl.

ideal ap 80 pro cena – ceneo – amazon – allegro

Gdzie kupić ideal ap 80 pro, by jego cena była atrakcyjna? Na ceneo, amazon, czy allegro?Okazuje się, że każde z tych miejsc trzeba bardzo uważnie rozważyć. Zakup na allegro lub amazon ideal ap 80 pro to bardzo zły pomysł. Najczęściej sprzedawane są tam produkty podrobione lub przez sprzedawców nie znających tematu. Zakup u nich grozi albo nabycie podróbki, albo brakiem dostępu do serwisu i świadczeń gwarancyjnych i posprzedażowych.

ideal ap 80 pro cena - ceneo - amazon - allegroCena ideal ap 80 pro na ceneo może być jedną z najkorzystniejszych ofert zakupu w sieci, gdyż taka jest rola tego portalu. Jednakże równocześnie wiąże się to nadal z ryzykiem natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę. Dlatego też jest to wybór neutralny. Najlepszą z kolei opcją będzie wybór profesjonalnego dystrybutora, jakim jest na przykład operator serwisu www.domena.pl.

To gwarancja niskiej ceny (zaledwie 4970,00 zł), wysokiej jakości obsługi i bezpieczeństwa transakcji. Przy takiej inwestycji, warto postawić na profesjonalizm.

ideal ap 80 pro instrukcja – filtr – filtry

Filtry do ideal ap 80 pro, a właściwie kaseta zawierająca filtr, jak wskazuje instrukcja, znajdują za przednią pokrywą. Ich wymiana jest bardzo prosta i opiera się jedynie o demontaż pokrywy z zatrzasków, usunięcie starego filtra i włozenie nowego. Filtr w ideal ap 80 pro ma formę 360 stopni, więc same filtry, jak wskazuje instrukcja i praktyka, wymienia się raz na 3 lata. Dzięki temu bardzo długo problem ten nas nie dotyczy.

“Sama obsługa sprzętu jest niezwykle prosta i intuicyjna, gdyż wszystkie opcje są wyraźnie opisane na pilocie lub w aplikacji mobilnej.”

Całość opiera się więc o ich uruchamianie zgodnie z własnymi preferencjami. Jest to na tyle prosty proces, że nawet laik techniczny jest w stanie obsługiwać ten sprzęt w pełni profesjonalnie. ideal ap 80 pro instrukcja - filtr - filtry

Dodatkowe szczegóły dotyczące obsługi wskazuje dokumentacja dołączona do urządzenia. Warto się jednak również zapoznać ze wskazówkami znajdującymi się na stronie www.domena.pl.

ideal ap 80 pro recenzja – review

Skoro dokonaliśmy już review ideal ap 80 pro, pora na zastanowienie się, jaka jest nasza recenzja tego rozwiązania. A dokonując pełnego przeglądu, musimy stwierdzić, że powinna być pozytywna.

Otrzymujemy bowiem wysokiej klasy oczyszczacz, z bardzo dużą skutecznością i jakością pracy, gwarantujący również wydajność sięgającą 80 metrów kwadratowych oczyszczanej powierzchni. Trzystopniowa filtracja przy pięciu trybach pracy sprawia, że oczyszczacz podoła każdemu zadaniu. Odwiedźcie też naszą stronę a na pewno będziecie wiedzieli jaki oczyszczacz powietrza wybraćideal ap 80 pro recenzja - review

Zwłaszcza dzięki wykorzystaniu innowacyjnego filtra 360 stopni. Nasza recenzja więc ideal ap 80 pro po takim review oznacza równocześnie pełne polecenie i rekomendację zakupu – z pewnością będziesz zadowolony.

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Jak przeczytałam ten artykuł to jestem zdumiona że jest taki wybór tych wszystkich oczyszczaczy powietrza. I weź tu wybierz najlepszy. Uważam, że bardzo ważnym elementem jest to aby dany oczyszczacz miał czujniki, mające za zadanie wykrywać wszelkie nieczystości i alergeny. I taki właśnie jest ideal ap 80 pro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here