Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352c – test – recenzja – cena – filtry – opinie

0

Jakość powietrza w dzisiejszych czasach pozostawia bardzo wiele do życzenia. Poziom pyłów zawieszonych, kurzu i alergenów w powietrzu sprawia, że często strach jest wziąć oddech. Dlatego tak ważne jest, by w najbliższym otoczeniu, w domowym zaciszu powietrze było odpowiedniej jakości, tak, by nasze płuca mogły wreszcie doznać odpoczynku.

Zadbać o to ma profesjonalny sprzęt, a jest nim bez wątpienia lifaair la352c. Przyjrzyjmy się temu modelowi oczyszczacza – jego parametrom, wykonaniu i oferowanej jakości oczyszczania nieco bliżej.

Z pełną specyfikacją zapoznać można się pod adresem www.domena.pl.

lifaair la352c  test

Lifaair la352c, jak każdy tego typu produkt, przeszedł stosowny test jakości, przed wypuszczeniem na rynek tego rozwiązania. W wyniku przeprowadzonego sprawdzianu, udało się ustalić podstawowe parametry techniczne i elementy wyróżniające dane rozwiązanie od innych. Jeśli zaś chodzi o sam test jakości, to lifaair la352c przeszedł go bez większego problemu.

Przyjrzyjmy się zatem tym podstawowym elementom wyróżniającym omawiany sprzęt:

 1. Minimalistyczny desing i niewielkie rozmiary oczyszczacza sprawiają, że nadaje się on do każdego rodzaju pomieszczenia (oczyszcza skutecznie do 29 metrów kwadratowych wielkości). lifaair la352c  test
 2. Sensoryczna krawędź umożliwiająca sterowanie oczyszczaczem – jej gładzenie zgodnie z ruchem wskazówek zegara przyspiesza pracę, zaś w kierunku przeciwnym zwalnia.
 3. 20 różnych poziomów nawiewu w różnych trybach pracy – manualnym i automatycznym.
 4. Pojemnik z żelem umożliwiający wdrożenie dodatkowo rozprowadzanie zapachu po pomieszczeniu.
 5. 3 stopnie oczyszczania, w tym z wykorzystaniem specjalnego filtra węglowego z dodatkiem zeolitu.
 6. System autodiagnozy, informujący na bieżąco o wszelkich uszkodzeniach i niedziałających modułach.

Analizując powyższe zestawienie, możemy zauważyć, że omawiane urządzenie wyznacza pewnego rodzaju nowe trendy na rynku. Producent bowiem postawił głównie na prostotę sterowania i wykonania, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej wydajności i wysokiego standardu oczyszczania powietrza.

W ten sposób, otrzymane rozwiązanie jakościowo odpowiada najnowszym trendom rynkowym, przy jednoczesnym innowatorskim podejściu. Z bardziej szczegółową charakterystyką techniczną zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

lifaair la352c  opinie

Przy analizowaniu jakości dowolnego sprzętu, najlepiej postawić na informacje zawarte w różnych źródłach, a pozwalające na szersze zapoznanie się z danym rozwiązaniem. Z jednej strony więc analizujemy parametry techniczne, z drugiej zaś warto przyjrzeć się wypowiedziom użytkowników na temat danego sprzętu. To właśnie oni mieli okazję przetestować te rozwiązanie niejako na własnej skórze.

Jakie są więc opinie o lifaair la352c wśród użytkowników tego rozwiązania? Na co wskazują oni po przeprowadzeniu szczegółowych testów?

Pozwoliliśmy sobie przejrzeć opinie o lifaair la352c i dokonać własnego przeglądu tego rozwiązania. Poniżej prezentujemy zestaw zalet i wad, opracowany właśnie na podstawie naszych indywidualnych sprawdzianów. 

Jeśli chodzi o niewątpliwe zalety, to prezentują się one następująco:

 • Bardzo długa żywotność filtrów – węglowych do 5 lat, zaś HEPA do 2 pozwala na znacznie dłuższą pracę urządzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 • Intuicyjne i ciekawe sterowanie za pomocą sensorycznej obudowy, dzięki któremu możliwa jest regulacja siły nawiewu nawet w 20-sto stopniowej skali.
 • Niewielkie rozmiary – oczyszczacz zajmuje zaledwie 0,06 metra kwadratowego.
 • Ciekawa konstrukcja i design.
 • Duża powierzchnia pracy na oczyszczaczu pozwala na szybkie i dokładne oczyszczenie pomieszczenia.
 • Duża wydajność w stosunku do rozmiarów – nawet do 39 metrów kwadratowych.
 • Certyfikat TUV.
 • Pełne oczyszczenie pomieszczenia już w 20 minut pracy.

lifaair la352c  opinieDostrzegliśmy pewien mankament, którego wspomnienie wymaga nasza rzetelność. Otóż w przeciwieństwie do wielu rozwiązań, w tym konkretnym brakuje panelu sterowania. Pełna obsługa możliwa jest oczywiście z wykorzystaniem sensorycznej obudowy, zaś różnokolorowe diody komunikują wszystkie najważniejsze informacje, jednak dla wielu tradycjonalistów, może to być drobne utrudnienie.

Z pełniejszym zestawieniem oraz dokładniejszymi analizami zapoznać można się pod adresem www.domena.pl.

lifaair la352c cena – ceneo – amazon – allegro

Przejdźmy teraz do kwestii tego, jaka jest cena lifaair la352c na ceneo, amazon i allegro. Tym samym postaramy się udzielić odpowiedzi na pytanie o najlepsze źródło nabycia tego rozwiązania. Otóż okazuje się, że cena lifaair la352c wynosi 2299,00 zł, jednakże nie dotyczy ona zakupów na allegro lub amazon i nie zawsze na ceneo. Z czego wynika taki stan rzeczy?

Dokładnie ze swoistej polityki osób wystawiających tego rodzaju przedmioty na portalach aukcyjnych.

Są to bowiem w przeważającej ilości sprzedawcy wykorzystujący chwilowy trend zakupowy i zainteresowanie towarem. Nie znają się w pełni na jego specyfikacji, często łamią warunki dystrybucji, przez co odbiorca końcowy nie ma dostępu do serwisu gwarancyjnego i wiele innych. Zakupienie produktu od nich oczywiście wiąże się z całkiem sporym ryzykiem, którego nie warto ponosić. lifaair la352c cena - ceneo - amazon - allegro

Zakupy na ceneo w tym zestawieniu są średnim wyborem. Z jednej strony uzyskujemy dostęp bowiem często do najlepszej oferty, poprzez odpowiednią filtrację na portalu, z drugiej jednak wciąż możemy trafić na nieuczciwego sprzedawcę, z którym będą podobne problemy jak przy zakupie na tradycyjnych portalach aukcyjnych. Dlatego zakupy w tym miejscu powinny zostać dobrze rozważone.

Najlepszym wyborem jest wybór sprzedawcy sprawdzonego, specjalizującego się właśnie w sprzedaży tego typu urządzeń. Bez wątpienia będzie nim operator witryny www.domena.pl. Warto właśnie z jego oferty skorzystać dla własnego bezpieczeństwa i niskiej ceny.

lifaair la352c instrukcja – filtr – filtry

Do lifaair la352c dołączona jest instrukcja, dokładnie wskazująca jak się wymienia filtry, jaki filtr pasuje do tego modelu i jak konserwować urządzenie.

lifaair la352c instrukcja - filtr - filtryNietypowo, jak wskazuje instrukcja, filtry węglowe w lifaair la352c umieszczone są dookoła, zaś filtr HEPA w środku. Dzięki temu powierzchnia pracy jest większa, choć sama wymiana filtrów nie jest trudniejsza. Wystarczy odkręcić pokrywę i wysunąć filtr HEPA, a następnie wyjąć węglowe. Filtr wstępny oczyszczamy tradycyjnie – za pomocą odkurzacza. Pozostałe wymieniamy odpowiednio węglowe co 5 lat, HEPA co dwa.

Sama obsługa opiera się o wykorzystanie obudowy sensorycznej i wydawanie poleceń urządzeniu dotykiem, odbierając stosowne sygnały za pomocą lamp LED. Możliwe jest przełączanie urządzenia na tryb automatyczny i manualny, oraz sterowanie szybkością obrotów, odpowiednio przeciągając po obudowie sensorycznej. Dzięki temu obsługa urządzenia jest maksymalnie prosta i intuicyjna.

lifaair la352c recenzja – review

Pełny review lifaair la352c został wykonany – jaka jest nasza recenzja tego rozwiązania? Jest to profesjonalne urządzenie, charakteryzujące się prostotą obsługi i nowoczesnym designem. Wysoka wydajność oraz jakość oczyszczania, dzięki między innymi działaniu pod kątem 360 stopni w połączeniu z tą prostotą czynią z urządzenia bardzo ciekawą opcję na rynku oczyszczaczy. lifaair la352c recenzja - review

Nie bez znaczenia pozostaje również bardzo duża żywotność filtrów, co sumarycznie zmniejsza koszta eksploatacji. Ciekawa opcja autodiagnozy sprawia, że urządzenie samo monitoruje swój stan.

Jaka jest więc nasza recenzja w oparciu o ten krótki review? A mianowicie jeśli szukasz rozwiązania prostego w obsłudze i bardzo wydajnego, to ten oczyszczacz jest idealny dla Ciebie. Zapraszamy również na nasza stronę https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here