Oczyszczacz powietrza LifeAir 500 – cena – test – recenzja – opinie – filtry

0

Coraz większy procent ludzi jest świadomych tego, że muszą swoje miejsce zamieszkania i/lub biuro wyposażyć w sprzęt zwany oczyszczaczem powietrza, żeby właśnie w miejscach, w których spędzają najwięcej czasu, najlepiej zadbać o otoczenie.

Dziś poruszymy temat nieco rewolucyjnego rozwiązania na rynku odświeżaczy, jakim jest lifeair 500. Dlaczego rewolucyjnego? Jak działa ten produkt i jakich efektów można się po nim spodziewać? Zapraszamy na krótki przegląd w tym artykule. Specyfikacja techniczna oczyszczacza jest z kolei dostępna na stronie www.domena.pl.

lifeair 500  test

Lifeair 500 przeszedł oczywiście test, nim został dopuszczony do szerokiej dystrybucji. Miał on na celu ustalenie braku szkodliwości produktu oraz oszacowanie podstawowych parametrów technicznych. Oto, jakie parametry wykazał test lifeair 500:

 1. Urządzenie pracuje, generując dźwięk na poziomie zaledwie 5 decybeli, co plasuje je jako jedno z najcichszych urządzeń na rynku.
 2. Filtracja w tym sprzęcie nie opiera się na filtrach, lecz na specjalnej technologii czyszczącej.
 3. Wydajność pozwalająca na oczyszczenie do 60 metrów kwadratowych powierzchni, co czyni go jednym z wydajniejszych rozwiązań.
 4. System likwidacji pleśni, pozwalający na usunięcie nawet 88 % narośli w 3 godziny stosowania.
 5. Dodatkowa funkcja jonizacji powietrza zwiększa funkcjonalność urządzenia.

lifeair 500  test

Trzeba przyznać, że urządzenie prezentuje się dość przyzwoicie. Może nieco zastanawiać brak jakichkolwiek filtrów, jednakże przybliżymy tą sprawę nieco w kolejnych akapitach. Tymczasem w celu pełniejszego zapoznania się ze specyfikacją techniczną, zapraszamy na stronę www.domena.pl.

lifeair 500  opinie

Dokładnie przeanalizowane parametry techniczne to jedna sprawa, ale zawsze trzeba tego typu analizy wzbogacić dodatkowo o przegląd innego rodzaju informacji. Otóż to właśnie wypowiedzi użytkowników mogą nam najpełniej zaprezentować dane urządzenie i jego skuteczność w różnych warunkach pracy. Sprawdźmy zatem jakie są opinie o lifeair 500 wśród jego użytkowników.

Zasadniczo są one raczej pozytywne, zaś konsumenci bardzo chwalą sobie funkcjonalność i różne aspekty działania omawianego sprzętu. Co mówią nam głównie opinie o lifeair 500? Przede wszystkim dość szeroko poruszymy aspekt zalet i wad tego urządzenia. Wypowiedzi użytkowników wzbogaciliśmy o własne analizy i całość zestawiliśmy w stosownych wyliczeniach. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem:

ZALETY:

 • niski pobór mocy, oscylujący w granicach 7 W czyni z urządzenia sprzęt niezwykle ekonomiczny i ekologiczny
 • duża wydajność w stosunku do gabarytów (do 60 metrów kwadratowych)
 • niski poziom wydawanych dźwięków (zaledwie 5 decybeli) sprawia, że urządzenie może spokojnie pracować w nocy lifeair 500  opinie
 • obecność silnego jonizatora poprawia jakość powietrza
 • rezygnacja z filtrów zmniejsza koszty eksploatacji praktycznie do zera
 • specjalny system redukcji pleśni posiada skuteczność sięgającą 88 % w 3 godziny pracy
 • elegancji wygląd pozwala na jego dopasowanie do każdego pomieszczenia.

WADY:

 • brak panelu sterowania urządzeniem.

Spoglądając na powyższe zestawienie wad i zalet, nasuwa się kilka wniosków. Po pierwsze – jedyna wada, jest raczej drobną niedogodnością, gdyż intuicyjność sprzętu zakłada właśnie jego prostotę, to z kolei każe ograniczać dostępne opcje do minimum – dzięki temu nie musimy się niczym przejmować, a jedynie co musimy zrobić to podłączyć urządzenie i zajmować się jego czyszczeniem.

Po drugie – szereg zalet sprawia, że sumaryczny wybór tego sprzętu wydaje się być jednym z lepszych możliwych wyborów. Otrzymujemy bowiem bardzo wydajne i tanie w eksploatacji urządzenie. Więcej na ten temat znaleźć można również na stronie www.domena.pl.

lifeair 500 cena – ceneo – amazon – allegro

Jak kształtuje się cena lifeair 500 na allegro, ceneo czy amazon? Okazuje się, że sprawa ta nie ma obecnie większego znaczenia. Głównie dlatego, że część tego typu źródeł jako potencjalnych możliwości zakupu nie powinna być w ogóle rozpatrywana. Z czego to wynika?

lifeair 500 cena - ceneo - amazon - allegroOkazuje się, że jeśli chodzi o zakup lifeair 500 na amazon lub allegro, jest to bardzo zły pomysł. Za pośrednictwem bowiem tych portali, niezwykle rzadko sprzedają profesjonalni dystrybutorzy. Najczęściej są to sezonowi sprzedawcy, którzy wykorzystują tymczasowy trend w celu szybkiego wzbogacenia się. Nie znają oni ani rynku, a również nie zawsze rozumieją funkcjonowanie danego urządzenia. Często więc można nabyć u nich podróbki lub urządzenia bez gwarancji i bez dostępu do świadczeń na przykład serwisowych.

Dlatego zakupy na allegro, amazon czy innych portalach aukcyjnych to bardzo duże ryzyko i w przypadku sprzętu tego rodzaju są zawsze złym pomysłem.

W przypadku zakupów na przykład lifeair 500 sprawa wygląda tak, że cena produktu bardzo często jest jedną z najbardziej atrakcyjnych. Założeniem bowiem tego portalu jest zestawianie ofert zakupu pod kątem atrakcyjności ceny. Jednakże dalej zachodzi ryzyko natrafienia na ofertę nieuczciwego sprzedawcy, co pociągnie za sobą dalsze ryzyko podobne do tego występującego na portalach aukcyjnych. Czyni to z tego rozwiązania wybór neutralny.

Najlepszą opcją pozostaje zakup na stronie profesjonalnego dystrybutora, wyspecjalizowanego w dystrybucji sprzętu tego typu. Będzie nim zdecydowanie operator strony www.domena.pl. Zakupy w tym miejscu to gwarancja profesjonalności i bezpieczeństwa, dlatego warto postawić właśnie na te sprawdzone rozwiązanie.

lifeair 500 instrukcja – filtr – filtry

Jak już wspominaliśmy i jak mówi również instrukcja dołączona do lifeair 500, urządzenie nie pracuje w oparciu o filtry. Skoro żaden filtr nie znajduje się w tym sprzęcie, to na czym polega proces oczyszczania?

Jak wskazuje instrukcja lifeair 500, to nie filtr czy filtry w zestawie stoją za efektami, lecz innowacyjna metoda przyciągania elektromagnetycznego szkodliwych cząstek. Po podłączeniu do prądu, urządzenie ściąga szkodliwe cząstki do siebie i umieszcza je wokół specjalnej otoczki, znajdującej się w jego wnętrzu.

Wystarczy ją raz na jakiś czas wyjąć i oczyścić pod bieżącą wodą.

lifeair 500 instrukcja - filtr - filtryDzięki temu sama eksploatacja urządzenia jest darmowa, nie wymagając praktycznie żadnych nakładów. Praca urządzenia i jego obsługa również jest niezwykle prosta. Wystarczy bowiem sprzęt podłączyć do gniazdka, uruchomić i jego działanie już się zaczyna. Dzięki temu nadaje się ów oczyszczacz praktycznie dla każdego, niezależnie od zaawansowania technicznego. Więcej na temat jego obsługi znaleźć można na stronie www.domena.pl.

lifeair 500 recenzja – review

Powyższy artykuł stanowi formę krótkiego review o lifeair 500. Jaka jest nasza recenzja produktu na zakończenie? Dla nas jest to przede wszystkim innowacyjne rozwiązanie problemu filtracji powietrza. Do tej pory jedynym rozwiązaniem blifeair 500 recenzja - reviewyły drogie w eksploatacji urządzenia stosujące różnego rodzaju filtry.

Obecnie mamy do dyspozycji urządzenie bardzo dobrze działające i nie wymagające dodatkowych nakładów na eksploatację z uwagi na rezygnację z filtrów właśnie. To, połączone ze sporą skutecznością oraz całym szeregiem udogodnień sprawia, że właśnie omawiany sprzęt warto rozważyć jako główny oczyszczacz w domu lub miejscu pracy. 

Nasza recenzja lifeair 500 wiąże się z rekomendacją do zakupu, co też czynimy na zakończenie tego krótkiego review. Odwiedzicie też naszą stronę by zapoznać się z ofertą na oczyszczacze powietrza

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here