Oczyszczacz powietrza Metrox ME 1522 – opinie – filtry – test – recenzja – cena

1

Dom to nasze najważniejsze miejsce. Dlatego jeśli wszędzie spotykamy się z silnie zanieczyszczonym powietrzem, warto zadbać o to, by przynajmniej w domu pozostało ono zdatne do normalnego funkcjonowania. W dzisiejszych czasach jest to możliwe dzięki urządzeniom zwanymi oczyszczaczami powietrza.

Dziś dokonamy przeglądu jednego z tego typu urządzeń, a mianowicie metrox me 1522. Czym charakteryzuje się te urządzenie? Jaką skuteczność działania oferuje? Tego właśnie dowiedzieć można się z niniejszego artykułu. Z dodatkowymi informacjami technicznymi zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

metrox me 1522 test

metrox me 1522 przeszedł stosowny test, jak każdy dopuszczony do otwartej dystrybucji sprzęt AGD i RTV. Jest to zwyczajowy sprawdzian po produkcji, mający w pierwszej kolejności wykryć wszelkiego rodzaju wady techniczne. Dodatkowym atutem tego typu sprawdzianu jest ustalenie podstawowych cech technicznych produktu i ocena jego skuteczności. Co zatem wykazał test metrox me 1522? Okazuje się, że produkt przeszedł go całkiem nieźle.

Poniżej zamieszczamy podstawowe parametry ustalone w wyniku tego sprawdzianu:

 1. Tradycyjna, trzystopniowa filtracja powietrza, będąca standardem rynkowym, oparta między innymi o filtr wstępny czy węglowy pozwala na oczyszczenie powietrza na poziomie 99,5 %.metrox me 1522 test
 2. Dotykowy i intuicyjny panel sterowania, umożliwiający pełną obsługę tego urządzenia i proste uruchamianie kolejnych opcji.
 3. Czujnik wymiany filtrów, sygnalizujący konieczność przeprowadzenia tego procesu.
 4. Wbudowany jonizator, znacznie poprawiający jakość powietrza w pomieszczeniu oczyszczanym.

Analizując powyższe zestawienie podstawowych cech produktu, można zauważyć że urządzenie nie tylko oferuje wszystkie najważniejsze elementy oczyszczacza z tej kategorii cenowej. Godnym odnotowania jest fakt, że sprzęt ten dodatkowo posiada wbudowany jonizator, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność i jakość pracy. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie internetowej www.domena.pl.

metrox me 1522 opinie

Dane techniczne danego rozwiązania są bardzo istotnymi informacjami, jeśli chodzi o jakość i działanie konkretnego produktu. Prawdziwie użyteczne informacje można jednak wyciągnąć z wypowiedzi użytkowników. To oni właśnie mieli okazję ów produkt przetestować i często dzielą się tą wiedzą. Jakie są więc opinie o metrox me 1522 wśród użytkowników? Okazuje się, że zasadniczo bardzo pozytywne. Mieliśmy okazję przejrzeć opinie metrox me 1522 w różnych źródłach i na tej podstawie opracowaliśmy zestawienie zalet i wad, o których wspominają klienci. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawem.

Do zalet produktu bez wątpienia należy zaliczyć:

 1. Głośność pracy, która nie zakłóca w żadnej mierze normalnego trybu dnia i umożliwia używanie urządzenia w nocy.
 2. Duża skuteczność oczyszczania na powierzchni pracy urządzenia., wspomagana wbudowanym jonizatorem.
 3. Ciekawy wygląd i nieduże gabaryty.
 4. Atrakcyjna cena.
 5. Duży obszar pracy w stosunku do konstrukcji.
 6. Intuicyjny panel sterowania, ułatwiający zarządzanie pracą urządzenia.
 7. Inteligentny czujnik wymiany filtrów, reagujący na zużycie filtra kwalifikujące filtry do wymiany.

metrox me 1522 opinieZ naszej perspektywy, chcąc być transparentni, pragniemy wskazać jedną niedogodność, która może być poczytana za wadę. Jest nią stosunkowo mała powierzchnia. Nie jest to problem zbyt znaczny, ponieważ urządzenie jest małe i tanie, co umożliwia łatwe tego problemu rozwiązanie.

Warto zawsze zapoznać się z jak największą liczbą wypowiedzi, w celu jak najgłębszego poznania danego rozwiązania. Dlatego zapraszamy również na stronę www.domena.pl, na której znaleźć można dodatkowe wypowiedzi.

metrox me 1522cena – ceneo – amazon – allegro

Jednym ze wspomnianych zalet była cena metrox me 1522. Jak kształtuje się ona na ceneo, amazon, czy allegro? Jeśli chodzi o same zakupy na przykład metrox me 1522 na allegro lub amazon, to jest to raczej nietrafiony pomysł. Na tego typu portalach sprzedaż prowadzą bowiem najczęściej ludzie nie zajmujący się na codzień dystrybucją sprzętu AGD. Traktują to oni jako prostą okazję do szybkiego zarobku, chcąc wykorzystać chwilowy boom.

Oznacza to  że nie otrzymasz od nich fachowej pomocy i wsparcia, a sprzedawany sprzęt może być wątpliwej jakości, uszkodzony lub pozbawiony dostępu do świadczeń gwarancyjnych z powodu niedotrzymania warunków przez sprzedawców.

“Dlatego lepiej nie decydować się na zakupy w tym miejscu.”

Z zakupem na ceneo sprawa jest raczej naturalna. Można na metrox me 1522 znaleźć dobrą cenę przez ten portal, a można również trafić na podobną sytuację jak na którymś z portali aukcyjnych.metrox me 1522cena - ceneo - amazon - allegro

Dlatego najlepszym wyborem pozostaje bez wątpienia zakup w sprawdzonym źródle, które specjalizuje się w dystrybucji tego typu rozwiązań, dbając nie tylko o samą jakość dystrybucji, ale również o zachowanie wszystkich standardów, gwarantujących obsługę posprzedażową i dostęp do serwisu gwarancyjnego. Tego typu dostawcą niewątpliwie jest operator witryny www.domena.pl.

Cena produktu w tym miejscu to zaledwie 294,90, co jest niezwykle atrakcyjną stawką za sprzęt tej klasy.

metrox me 1522 instrukcja – filtr – filtry

Do metrox me 1522 dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje jakie filtry się nadają i jak dany filtr wymienić. Jest ona napisana bardzo przejrzystym językiem, dlatego też nikt nie powinien mieć problemów z jej zrozumieniem. Instrukcja metrox me 1522 określa, że filtry wymienia się co 6 miesięcy. Możemy jednak filtr wymienić również wtedy, kiedysam czujnik wymiany zasygnalizuje taką konieczność. Może to wynikać że znacznie gorszego stanu powietrza, niż na początku się wydawało.

Filtr wymienia się poprzez ściągnięcie nasady urządzenia i dostanie się do samych filtrów, które należy wysunąć. Zewnętrzny filtr wstępny najlepiej kilka razy w miesiącu wyczyścić za pomocą zwykłego odkurzacza.

 

metrox me 1522 instrukcja - filtr - filtry

Sama obsługa oczyszczacza jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu panelu sterowania, a ich dokładny opis znacznie ułatwia dobór odpowiedniej opcji. Czyni to również obsługę oczyszczacza niezwykle intuicyjną. Te wszystkie elementy sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w użytkowaniu praktycznie przez każdego – i zaawansowanego użytkownika i laika technicznego. Więcej na temat obsługi znaleźć można również na stronie www.domena.pl.

metrox me 1522 recenzja – review

Powyższy artykuł stanowi pewnego rodzaju review o metrox me 1522. Pozostaje pytanie – jaka jest nasza recenzja tego produktu? Dokonajmy krótkiego podsumowania omawianego rozwiązania.

Prezentowane urządzenie, mimo niewielkich rozmiarów, zawiera w sobie bardzo silne wnętrze. Z jednej strony bowiem otrzymujemy zgrabnie wyglądający oczyszczacz, który może szybko i sprawnie oczyścić średniej wielkości pomieszczenie, z drugiej otrzymujemy sprzęt nie tylko filtrujący, ale również jonizujacy powietrze, co jest rzadkością w tej kategorii cenowej. Dzięki temu niewielkim kosztem możemy cieszyć się efektami naprawdę na wysokim poziomie. metrox me 1522 recenzja - review

Ciekawy wygląd pozwala na jego umieszczenie dosłownie wszędzie, zaś z obsługą jest w stanie poradzić sobie każdy laik techniczny. Podsumowując więc nasze review metrox me 1522 – nasza recenzja musi być przychylna dla tego rozwiązania i każdego, dla kogo liczy się cena połączona z dobrymi efektami, zapraszamy do skorzystania z tej opcji i zaopatrzenia się w ten oczyszczacz. jeśli natomiast szukacie dodatkowych informacji znajdziecie więcej na tej stronie 

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Użytkuję 2 takie oczyszczacze. Generalnie kupiłem je tylko dlatego, że były po 150zł. Użytkując jeden w pokoju dziecka, synuś skarżył się na zbytni hałas. Mimo to po miesiącu kupiłem taki drugi, bo cena była w dalszym ciągu promocyjna. Zawsze lepiej mieć niż narzekać, że powietrze zanieczyszczone. Szkoda, że mierniki jakości powietrza są drogie bo bym zrobił test urządzenia. W to że jest jonizacja powietrza to trzeba wierzyć producentowi. Gdyby był w cenie regularnej 250 zł to bym nie dał. Lepiej by bylo kupić wentylator kanałowy i samemu sobie takie ustrojstwo zrobić :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here