Oczyszczacz powietrza Milla Home AP302W – instrukcja – opinie – cena – test – recenzja

1

Oczyszczacz powietrza Milla Home AP302W to bardzo nowoczesne urządzenie do oczyszczania powietrza. Jest to nowość na polskim rynku, która została bardzo dobrze przyjęta. Urządzenie to jest idealne do pomieszczeń o wielkości do 33 m2.

Milla Home AP302W test

Oczyszczacz powietrza Milla Home AP302W testuje się bardzo dobrze w mniejszych pomieszczeniach, ponieważ o wiele szybciej oczyszcza powietrze w takich metrażach.

Urządzenie posiada bardzo wydajny filtr, który składa się z:

  • filtru wstępnego, który zatrzymuje największe zanieczyszczenia, takie jak sierść, czy duże drobiny pyłu
  • filtr HEPA wraz ze wspomagająco go membraną, która zwiększa wydajność filtra wstępnego; zbiera on zawieszone w powietrzu pyły
  • filtr katalityczny, który skutecznie walczy z toksynami, takimi jak siarkowodór, tlenek węgla, amoniak, benzen, formaldehyd
  • filtr węglowy, zwalczający lotne związki organiczne i wielopierścioniowe węglowodory aromatyczne,

Wszystkie te filtry dają gwarancję czystego powietrza i usuwają nawet 99,9% zanieczyszczeń, co daje bardzo wysoką wydajność. Zastosowanie wielu rodzajów filtrów pozwala na lepsze oczyszczenie powietrza. Produkowane były z myślą o alergikach oraz osobach z mniejszą odpornością, w tym małych dzieciach. Zwłaszcza wielokrotnie testowany filtr HEPA pozwala na wyłapanie wielu zanieczyszczeń, w tym sierści, kurzu i pyłów. Test Milla Home Ap302W pokazuje, że urządzenie radzi sobie w domach, w których panuje duże zanieczyszczenie ze względu na położenie domu blisko ruchliwej drogi, czy dużej ilości zwierząt w domu. Jeśli chodzi o cząsteczki o wielkości mniejszej niż 0,3 mikrometra, to filtr HEPA w urządzeniu wykazuje 95% skuteczności w ich wyłapywaniu. Milla Home AP302W test

Dodatkowo urządzenie posiada wysokiej jakości jonizator powietrza, który oprócz zmniejszenia nadmiaru szkodliwych dla nas jonów w powietrzu, usuwa i skutecznie sterylizuje wirusy i bakterie, co pozwala na pozbycie się tych chorobotwórczych ustrojów z naszego domu.

Urządzenie ma również bardzo wygodny czujnik zanieczyszczeń. Oznacza to, że użytkownik nie musi ręcznie ustawiać szybkości oczyszczania powietrza. Czujnik mierzy ilość zanieczyszczeń i wybiera odpowiedni tryb pracy do ilości zanieczyszczeń zawartych w powietrzu.

Oczyszczacz powietrza Milla Home AP302W ma również bardzo wygodny pilot, który pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem i wybór odpowiednich ustawień. Różne tryby pracy są bardzo przydatne w momencie, kiedy zanieczyszczenie powietrza jest różne i zależne np. od pory dnia.

Z opisu producenta wynika, że Milla Home AP302W jest przystosowany do pomieszczeń do 33m2, ale testując Milla Home AP302W w domu można przekonać się, że oczyszczacz powietrza radzi sobie również w pomieszczeniach o wielkości 34,625 m2, zakładając, że na każde 10 m2 potrzebna jest wartość CADR 80 m3/h.

Wygląd samego oczyszczacza jest bardzo elegancki. Ma wymiary 61,5 X 37,5 X 24 cm, więc zmieści się do wielu pomieszczeń, także tych mniejszych. Biała obudowa będzie komponowała się z wieloma wystrojami wnętrz. Pozwala to na umieszczenie go nawet w reprezentacyjnym salonie.

Więcej o specyfikacji urządzenia można przeczytać na stronie domena.pl

Milla Home AP320W opinie

Opinie o oczyszczaczu powietrza Milla Home AP320W są w większości pozytywne. Użytkownicy wskazują najczęściej na polepszenie się jakości powietrza i cichą pracę. Opinie pochodzą ze strony ceneo.pl Więcej opinii o Milla Home AP320W można przeczytać na stronie domena.pl

1.janek1010 4 na 5 gwiazdek wystawiono 2 miesiące temu

Zalety:Milla Home AP320W opinie

  • głośność pracy
  • skuteczność

Ma duży i czytelny wyświetlać, oraz pracuje cicho co jest dużym plusem w dość małym mieszkaniu. Wydaje mi się, że jakość powietrza się poprawiła 😉

4,5 na 5 gwizdek wystawiono 2 miesiące temu 

Bardzo dobry filtr w porównaniu z konkurencją w podobnym poziomie cenowym

Zalety:

  • głośność pracy
  • skuteczność

Milla Home AP320W cena – ceneo – amazon

Oczyszczacz powietrza Milla Home AP320W można zakupić już w cenie 599 zł. Cena oczyszczacza powierza Milla Home AP320W jest atrakcyjna w porównaniu z innymi tego typu urządzeniami, przy czym ten konkretny model ma dodatkowo bardzo zaawansowany system filtrów, dlatego cena Milla Home AP320W jest tak atrakcyjna. Można kupić go poprzez allegro.pl oraz amazon.com, jednak w obu przypadkach jesteśmy narażeni na nieuczciwych sprzedających.

Milla Home AP320W cena – ceneo - amazon

Dodatkowo dostawa przez amazon.com trwać może nawet 2 miesiące, a towar sprowadzany może być z Chin, gdzie produkowane są podróbki znanych marek. Rozwiązaniem jest zakup przez ceneo.pl, jednak i tam możemy natknąć się na nieuczciwy sklep. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup przez domena.pl Mamy tym samym gwarancję szybkiej dostawy i bezproblemowego zwrotu, gdyby urządzenie było uszkodzone.

Więcej na temat ceny oczyszczacza powietrza Milla Home AP302W można przeczytać na domena.pl

Milla Home AP320W instrukcja- filtry

Filtry w Milla Home AP302W jak mówi instrukcja powinny być wymieniane co minimum pół roku, choć ze względu na duże zanieczyszczenia w miastach zaleca się wymieniać filtry nieco częściej. Ich wymiana jest bardzo prosta i nie wymaga serwisowania. Odkrywając tylną klapę urządzenia możemy zobaczyć ustawione w rzędzie filtry.

Milla Home AP320W instrukcja- filtryNależy je wyjąć i wymienić na nowe. Filtr HEPA oraz filtr węglowy dostaniemy w sklepie producenta, ale również w innych sklepach z elektroniką.

Filtr wstępny, który wychwytuje największe zanieczyszczenia powinno myć się pod bieżącą wodą bez użycia detergentów. Przed włożeniem go do urządzenia należy osuszyć go dokładnie. Instrukcja Milla Home AP302W mówi nam również, by dbać o to, żeby urządzenie miało odpowiednią przestrzeń.

Wywiew powietrza nie może być przykryty i najlepiej, by było ono odkryte z każdej strony. Nie zaleca się używania go w kuchni, ponieważ resztki oleju mogą zatkać filtry, przez co będzie je trzeba znacznie częściej wymieniać. Instrukcja do Milla Home AP302W jest dostępna także na domena.pl

Milla Home AP320W recenzja – review

Urządzenie Milla Home AP302W jest nowoczesnym oczyszczaczem powietrza działającym na różnych płaszczyznach – oczyszcza powietrze zarówno z dużych cząsteczek, takich jak pyły i sierść, ale także z tych niewidocznych cząsteczek, takich jak pył PM10. Dzięki jonizatorowi powietrza polepsza jego jakość, zmniejszając ilość negatywnych jonów.

Oczyszczacz według recenzji jest także bardzo polecany dla alergików, ponieważ potrafi uporać się z pyłkami, które często dostają się do domu przez otwarte okna w trakcie pylenia roślin.Milla Home AP320W recenzja - review

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnych filtrów, w tym filtra HEPA oraz węglowego, oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować nawet 95% zanieczyszczeń.

Pozwala to na znacznie lepszą jakość powietrza w pomieszczeniach. Recenzja Milla Home AP320W jest bardzo pozytywna, zważywszy na to, że jest to urządzenie energooszczędne i bardzo ciche w trakcie pracy. Review Milla Home AP320W zwraca również uwagę na łatwość jego obsługi i czytelny panel sterujący. W review przeczytamy także o ułatwiającym obsługę zdalnym pilocie do urządzenia. Odwiedźcie też naszą stronę gdzie omawiamy wszystkie nasze oczyszczacze

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajny i całkiem gustowny ten oczyszczacz powietrza. Mi osobiście najbardziej podoba się to że posiada on bardzo nowoczesne filtry które pozwalają na wyeliminować wszelkie zanieczyszczenia w danym pomieszczeniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here