Oczyszczacz powietrza Misty PH16 opinie – cena – filtry – recenzja

0

Głównym mankamentem dzisiejszego powietrza jest jego spore wysuszenie. Choć w krótkim odstępie czasu może nam się te zjawisko wydać korzystne, z uwagi na przykład na mniejszą potliwość, to jednak dla naszego zdrowia istotny jest odpowiedni poziom nawilżenia.

Sprawdź aktualną cenę

Ponieważ to w domu regenerujemy siły, właśnie tutaj powinniśmy zadbać o to, by powietrze było najwyższej jakości.

Rozwiązaniem tego typu problemów jest dobry nawilżacz powietrza. Czy misty ph16 spełnia te wymaganie? Przekonamy się w poniższym artykule, a o samym produkcie więcej przeczytać możesz na stronie ceneo.pl.

misty ph16  test

Na początek przyjrzyjmy się sprawie czysto technicznej – jak misty ph16 przeszedł test jakości? Taki test, również w przypadku misty ph16, został przeprowadzony przed dopuszczeniem do dystrybucji, w celu ograniczenia wszelkich niebezpieczeństw. W jego wyniku określa się zawsze główne parametry urządzenia i co ważniejsze – najważniejsze cechy danego rozwiązania, wyróżniające je na rynku.

Dokonajmy teraz przeglądu tych cech:

 1. Wydajność nawilżenia dzięki wbudowanemu atomizerowi sięga aż 40 metrów kwadratowych.
 2. Niewielkie rozmiary pozwalające na umieszczenie urządzenia nawet w trudno dostępnych miejscach.misty ph16  test
 3. Duży zbiornik (5 l) zapewnia długą pracę sprzętu przed jego wyczerpaniem.
 4. Dodatkowa jonizacja znacznie poprawia jakość powietrza i stanowi niejako dodatek do funkcji nawilżania. 
 5. Wyświetlacz LCD wraz z panelem dotykowym ułatwia zarządzanie urządzeniem, co jest możliwe również za pomocą dołączonego pilota.
 6. Funkcja HAC, która ma automatycznie dbać o odpowiedni, ustawiony poziom wilgotności.

Przeglądając powyższe zestawienie, warto zwrócić uwagę na dwa aspekty – z jednej strony urządzenie oferuje pełen zakres podstawowych funkcji, których oczekujemy od tego typu urządzeń. Z drugiej strony oferuje również jonizację, co wbrew pozorom jest czymś innowacyjnym i nie jest standardem na rynku. Czy tego typu działanie przyniosło producentowi korzyści? Przekonamy się w dalszej części, a tymczasem w celu poznania pełnej specyfikacji technicznej zapraszamy na stronę ceneo.pl.

misty ph16  opinie

Najpełniejszym źródłem informacji zawsze pozostają wypowiedzi użytkowników na temat danego urządzenia i jego funkcjonowania. Są to bowiem realne wypowiedzi realnych użytkowników, mających do czynienia z danym urządzeniem. Jakie zatem są opinie o misty ph16 wśród jego użytkowników?

Pozwoliliśmy sobie na dokonanie odpowiedniego przeglądu na różnych forach i portalach, w tym zagranicznych.

 

Nasi specjaliści również przetestowali ten sprzęt i ich opinie o misty ph16 też wzięliśmy pod uwagę. Pełne podsumowanie przedstawimy za pomocą zestawienia najbardziej rzucających się w oczy wad produktu oraz jego zalet. W ten sposób najważniejsze informacje zostaną przedstawione w przystępny sposób. Zapraszamy zatem do zapoznania się z tym zestawieniem.misty ph16  opinie

Zalety produktu:

 • funkcja HAC automatyzuje zarządzanie ułatwia utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgoci
 • proste sterowanie za pomocą panelu LCD lub pilota
 • jonizator jako dodatkowa funkcjonalność, obok nawilżania
 • wysoka wydajność – nawilżenie nawet 40 metrów kwadratowych bez spadku jakości pracy
 • zestaw czułych czujników, pilnujących poziomu nawilżenia, jakości powietrza i poziomu wody w urządzeniu

Jeśli z kolei chodzi o wady, to niezwykle trudno doszukać nam się stosownych, jeśli chodzi o prezentowany sprzęt. Jedynym aspektem, który można rozważyć w kategorii wad to wygląd, ale jest to sprawa czysto subiektywna – nie każdemu może bowiem odpowiadać czarno-srebrny design, lecz o gustach się nie dyskutuje.

Mając to na względzie i zestawiając wady i zalety z zaprezentowaną dalej ceną, można stwierdzić, że urządzenie te jest warte zainteresowania. Z dodatkowymi aspektami tego sprzętu zapoznać można się również na stronie ceneo.pl.

misty ph16 cena – ceneo – amazon – allegro

Cena misty ph16 to zaledwie 155 zł. Nie występuje jednak na allegro czy amazon i nie zawsze na ceneo. Dlaczego sprawa tak wygląda?

Okazuje się bowiem, że portale aukcyjne to miejsce traktowane jako platforma do szybkiego zarobku – wiele sprzedających po prostu odkupuje popularne przedmioty i dalej je sprzedaje, bez fachowego przygotowania. Taki sprzęt jest wadliwy, często bez gwarancji i bez usług serwisowych.

Cena misty ph16 też jest wyższa w tych miejscach, dlatego allegro i amazon to złe źródła.

Ceneo potrafi za to zapewnić dostęp do naprawdę atrakcyjnej oferty cenowej, dzięki przeglądowi wszystkich ofert znajdujących się w internecie.misty ph16 cena - ceneo - amazon - allegro

Kup na Ceneo.pl

misty ph16 instrukcja – filtr – filtry

Do misty ph16 dołączona jest instrukcja, określająca jak wymieniać filtry. Filtr umieszcza się po wcześniejszym rozdzieleniu podstawy z wyświetlaczem LCD i pojemnika na wodę. W górnej części konstrukcji umieszczamy stosowny filtr zgodnie z tym, jak opisuje to instrukcja misty ph16. Filtry wymieniamy zależnie od potrzeb – urządzenie wskazuje dokładnie, kiedy filtr ulega zużyciu i należy go wymienić.

Sama obsługa sprzętu jest niezwykle prosta – opiera się o odpowiednie zaprogramowanie urządzenia za pomocą pilota lub panelu LCD.

Możemy ustawić poziom nawilżenia, który oczekujemy od sprzętu, zaś system automatycznych czujników i odpowiedni program same zadbają o to, by poziom ten został zachowany. misty ph16 instrukcja - filtr - filtry

W przypadku chęci ustawienia timera lub przejścia w tryb nocny, żeby jeszcze bardziej ściszyć pracę urządzenia, można ustawić odpowiednią opcję na panelu lub pilocie Takie podejście do konstrukcji urządzenia pozwoliło na uzyskanie sprzętu nie tylko wydajnego, ale również bardzo łatwego i intuicyjnego w obsłudze, dzięki czemu praktycznie każdy jest w stanie sobie poradzić z pracą za pomocą tego rozwiązania.

misty ph16 recenzja – review

Pora na podsumowanie tego krótkiego review misty ph16 i zastanowienia się, jaka powinna być nasza recenzja. Urządzenie sprzedawane jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Co ciekawe, niska cena nie idzie w parze z niską jakością, gdyż wnętrze tego nawilżacza jest bardzo dobre. Sprzęt oferuje wszystkie niezbędne tryby, pełną automatyzację oraz jonizację powietrza, co tylko zwiększa jego funkcjonalność.

Inteligentny system wymaga zasadniczo jedynie ustawienia wymaganego przez nas poziomu wilgotności i oddanie dbania o to ten poziom w “ręce” nawilżacza. W połączeniu z nowoczesnym designem, dużą wydajnością i cichą pracą, można śmiało stwierdzić, że jest to jedna z lepszych opcji na rynku nawilżaczy powietrza. jeśli szukasz dodatkowych informacji zobacz więcej

Zwłaszcza, że cała wydajność jest wzmocniona również wielką wygodą stosowania, gdyż programowanie jest niezwykle proste i możliwe zarówno pilotem jak i za pomocą wbudowanego wyświetlacza LCD, z dobrze rozłożonymi wszystkimi funkcjami. Review misty ph16 dokonane. A nasza recenzja? Za taką kwotę bez wątpienia warto kupić ten sprzęt, zwłaszcza, że jakością nie odbiega od droższych rozwiązań. 

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here