Oczyszczacz powietrza Overmax Aeri 2.5 – test – cena – recenzja – opinie

0

Nawilżone powietrze jest zdecydowanie przyjemniejszym zjawiskiem, niż nadmiernie suche. Ma to wpływ na nasze drogi oddechowe czy zdrowie skóry, ale również owoce w mieszkaniu. Dlatego też warto zainwestować środki w odpowiedni nawilżacz powietrza.

Jak się okazuje, taka inwestycja wcale nie musi być duża, a korzyści zdrowotne dzięki niej osiągnięcie znacznie przekroczą poniesione nakłady.

Dziś przyjrzymy się jednemu z prostych, ale jakże wygodnych nawilżaczy, jakim jest overmax aeri 2.5. Jak działa te urządzenie i czego możemy się spodziewać w wyniku jego stosowania? Pełnego przeglądu dokonamy właśnie w poniższym artykule. Zapraszamy również na stronę www.domena.pl, gdzie można znaleźć również ciekawe informacje na temat tego rozwiązania.

overmax aeri 2.5  test

W Unii Europejskiej panuje dość restrykcyjne prawo dotyczące pojawiania się na rynku nowych rozwiązań. Overmax aeri 2.5 musiał więc w zgodzie z tymi przepisami przejść odpowiedni test, mający na celu zweryfikować podstawowe cechy charakterystyczne tego sprzętu i jego działanie oraz wpływ na otoczenie i zdrowie.

Jakie wnioski wyciągnięto w oparciu o ten test overmax aeri 2.5? Przyjrzyjmy się im dokładniej:

 1. Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz LCD, ułatwiający monitorowanie jego pracy w czasie rzeczywistym.
 2. Zdalne sterowanie za pomocą dołączonego pilota umożliwia zarządzanie pracą urządzenia
 3. Obecność szuflady na zapach umożliwia przeprowadzenie za pomocą tego urządzenia w pełni profesjonalnej aromaterapii. 
 4. Wbudowany filtr dodatkowo oczyszcza powietrze oprócz jego nawilżenia, zaś kontrola nawilżenia pozwala na panowanie nad poziomem wilgoci w pomieszczeniu.
 5. Tryb nocny wraz z lampką nocną z jednej strony pozwala na maksymalne wygłuszenie pracy urządzenia w nocy, z drugiej umożliwia urządzenie niewielkiego pokazu iluminacji.

overmax aeri 2.5  test

Po dokonaniu analizy wszystkich aspektów omówionych powyżej, należy dość jednoznacznie stwierdzić, że konstrukcja urządzenia jest niezwykle przemyślana. Sporym plusem dla użytkownika jest choćby niewielkie udogodnienie w postaci dodatkowego filtra czy też możliwości załączenia iluminacji nocnych. W celu dodatkowego przeglądu, zapraszamy do zapoznania się z treścią strony www.domena.pl.

overmax aeri 2.5  opinie

Kiedy jakiś produkt pojawia się na rynku, natychmiast jego użytkownicy wypowiadają się na temat jego skuteczności i działania. Takie wypowiedzi są źródłem najlepszych informacji o danym urządzeniu, pochodzą bowiem z testów domowych i są maksymalnie obiektywne. O overmax aeri 2.5 również pojawiły się stosowne opinie, które wskazują na wiele elementów nie wynikających wprost ze specyfikacji samego produktu.

Pozwoliliśmy sobie na przejrzenie tego typu wypowiedzi i opracowanie na ich podstawie zestawienia najważniejszych zalet i wad produktu. Co zatem opinie o overmax aeri 2.5 mówią nam o tym rozwiazaniu?

Niewątpliwie zaletami urządzenia są:overmax aeri 2.5  opinie

 1. Sterowanie pilotem
 2. Wydajność urządzenia.
 3. Cicha praca.
 4. Dodatkowe funkcje (filtrowanie powietrza, aromaterapia, iluminacje nocne).
 5. Dysza rotacyjna, która usprawnia nawilżenie powietrza.
 6. Prosty monitoring pracy dzięki wyświetlaczowi LCD. 

Zauważone przez nas wady produktu mają raczej charakter mocno subiektywny, niemniej czujemy się zobowiązani podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Zauważyliśmy jedną wadę produktu, a jest nią:

 1. Mały zbiornik na wodę (4 l) gwarantuje jedynie 16 godzin pracy.

Waszej ocenie pozostawiamy ocenę, czy jest to wada o dużym znaczeniu. Przyznajemy, że są oczyszczacze na rynku z większymi zbiornikami i tym samym pracujące dłużej, jednakże są również zdecydowanie mniej wydajne. W celu zapoznania się z dokładniejszą analizą – zapraszamy na stronę www.domena.pl.

overmax aeri 2.5 cena – ceneo – amazon – allegro

Jeśli przejrzymy ceneo, amazon czy allegro, zauważymy, że cena overmax aeri 2.5 wynosi około 109,90 zł. Chcemy jednak zwrócić w tym miejscu szczególną uwagę na kwestie wyboru dostawcy urządzenia.

Przez portale aukcyjne najbardziej poważane sklepy ze sprzętem raczej nie prowadzą dystrybucji, opierając się na własnych platformach. Dlatego zakup overmax aeri 2.5 na allegro lub amazon to spore ryzyko. Możemy bowiem natrafić na nieuczciwego sprzedawcę lub po prostu osobę wykorzystującą boom na urządzenie w celu łatwego zarobku. W takiej sytuacji może się okazać, że kupimy sprzęt bez gwarancji lub uszkodzony.

“Zakupów w tym miejscu sugerujemy unikać.”

Nieco inaczej ma się sprawa z dostępnością overmax aeri 2.5 na ceneo. Tutaj co prawda również istnieje ryzyko przekierowania na stronę nieuczciwego sklepu i dokonania transakcji niekorzystnej dla nas, jednakże również można dzięki temu portalowi odnaleźć najkorzystniejszą ofertę na rynku.

overmax aeri 2.5 cena - ceneo - amazon - allegro

Ocenę zasadności takiego działania pozostawiamy kupującemu.Mamy jednak najlepszą alternatywę. Sugerujemy bowiem dokonać zakupu w sklepie, który po prostu specjalizuje się w tego typu sprzęcie, a dodatkowo duże obroty pozwalają mu na zaproponowanie konkurencyjnych cen, co w połączeniu z bezpieczeństwem zakupów jest dodatkową korzyścią.

Dlatego zachęcamy do zakupów na stronie www.domena.pl.

overmax aeri 2.5 instrukcja – filtr – filtry

W overmax aeri 2.5, co jest nietypowe, znajduje się filtr. Filtry te, jak wskazuje instrukcja, dodatkowo wzbogacają pracę urządzenia, gdyż dzięki temu nawilżacz oczyszcza powietrze również z alergenów. Filtry do overmax aeri 2.5 są łatwo dostępne, a sam filtr, jak opisuje to instrukcja, wymienia się bardzo łatwo. Wystarczy odłączyć górną część urządzenia, będącą równocześnie zbiornikiem na wodę do uzupełnienia i z dołu wykręcić filtr do wymiany.

Samą wodę uzupełnia się podążając tym samym tropem – należy odkręcić zakrętkę i zdjąć filtr, a następnie nalać wody do zbiornika, po czym wszystko zamknąć.

U podstawy urządzenia, od frontu patrząc z jego lewej strony, znajduje się szufladka na olejek zapachowy. Wystarczy umieścić w szufladce kilka kropel, by nawilżacz zaczął przeprowadzać terapię, zaś po pomieszczeniu rozniósł się piękny zapach. 

overmax aeri 2.5 instrukcja - filtr - filtryEkran LCD zawiera wszystkie najważniejsze wskaźniki i informacje. Dla nas najważniejszym będzie wskaźnik informujący o braku wody w zbiorniku. Zawsze dbamy, by nasze urządzenie miało uzupełniony zbiornik, żeby go nie uszkodzić. Poza tym z ekranu wyczytamy temperaturę oraz uruchomimy timer czy też światło nocne. Obsługa sprzętu jest naprawdę prosta i zawiera się w kilku podstawowych krokach – z pewnością każdy, nawet nie mający wcześniej styczności z tego typu urządzeniem, bez problemu sobie poradzi.

overmax aeri 2.5 recenzja – review

Pozostaje zatem jeszcze jedna sprawa na sam koniec – po tym krótkim review dotyczącym urządzenia – jaka jest nasza recenzja? Okazuje się, że urządzenie jest wyborem niezwykle ekonomicznym – niska cena, przy tak dużej wydajności i sporym rezultatom pracy czyni z nawilżacza urządzenie naprawdę godne polecenia. Inne, równie ciekawe modele znajdziecie na https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

Dodatkowa funkcja filtrowania powietrza i aromaterapii tylko zwiększa funkcjonalność sprzętu. Sprzętu, który praktycznie każdy powinien mieć w swoim domu, dla własnego dobra. Review overmax aeri 2.5 zrobione, a nasza recenzja? Sugerujemy zaopatrzyć się ten sprzęt tak szybko jak to możliwe> Podaruj swojemu zdrowiu taki prezent.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here