Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza – test – opinie – cena – filtry – recenzja

0
3.4/5 - (7 votes)

Zanieczyszczenie powietrza to jeden z tych problemów, które dotyczą nas wszystkich, jako społeczeństwa. Choć wskaźniki jakości powietrza dość wyraźnie różnicują jedne miasta od drugich, nie da się nie zauważyć, że praktycznie nigdzie nie można czuć się w pełni bezpiecznym z uwagi na jakość powietrza.

Ponieważ nie mamy jednakże żadnego wpływu na ten stan rzeczy, zaś stosowne zmiany wymagają globalnych zmian w myśleniu oraz funkcjonowaniu, powinniśmy dokładać wszelkich starań, by przynajmniej w ograniczonym zakresie poprawić swoją sytuację.

Obecnie technologia umożliwia tego rodzaju działania. Skoro nie możemy zmienić powietrza globalnie, powinniśmy rozważyć zmiany lokalne, w miejscu swojej codziennej pracy oraz funkcjonowania. Okazuje się bowiem, że możliwe jest oczyszczenie powietrza na poziomie konkretnego mieszkania.

Służy do tego celu oczyszczacz powietrza – urządzenie filtrujące, którego zadaniem jest zadbać o odpowiedni stan naszego otoczenia. Jak się okazuje, jest to całkiem duży rynek, oferujący wiele ciekawych rozwiązań. Dziś prezentujemy jedno z tych ciekawszych – oczyszczacz powietrza Philips AC1217 10. Zapraszamy do zapoznania się z jego przeglądem.

Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza  test

Od sprzętu wymagamy przede wszystkim funkcjonalności. Oczekujemy, że spełni on nasze oczekiwania co do jakości jego działania. By uzyskać pewnego rodzaju obraz tej możliwości, trzeba dokonać odpowiedniego przeglądu.

Dobrym rozwiązaniem, jest sprawdzenie, jak oczyszczacz powietrza Philips AC1217 10 przeszedł test techniczny, którego celem było ustalenie tych podstawowych parametrów. Przeprowadziliśmy tego rodzaju weryfikację, zaś jej wyniki w postaci najważniejszych informacji o funkcjonowaniu tego sprzętu zamieszczamy poniżej.

philips ac1217 10  testZapraszamy do poznania podstawowych parametrów.

 1. System czujników jakości powietrza, który reaguje na jego obniżenie w czasie rzeczywistym.
 2. Wydajność oczyszczania sięga 29 metrów kwadratowych, co pozwala na dobre oczyszczenie dużego pokoju.
 3. Skuteczność filtracji sięga nawet do 99,97 %.
 4. Specjalny tryb nocnego czuwania, którego działanie polega na zmniejszeniu hałasu i przyciemnieniu światła LED.
 5. 4 tryby prędkości pracy wentylatora.
 6. Przeznaczony do pracy w szczególnych warunkach specjalny tryb cichy.
 7. Usuwanie wszystkich negatywnie działających czynników dzięki trybowi ogólnemu oraz antyalergenowemu.
 8. System blokady rodzicielskiej podnosi bezpieczeństwo użytkowania.
 9. 3 stopniowa filtracja oparta o 3 różne filtry.
 10. Standardowa żywotność filtra HEPA do 2 lat i węglowego do roku.

Jak można to dostrzec na podstawie prezentowanych możliwości, mamy do czynienia z produktem bardzo dobrym, o wielu interesujących właściwościach. Ponadto test oczyszczacza powietrza Philips AC1217 10 wykazał, że sam produkt z pewnością spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania oraz będzie stanowić świetne rozwiązanie problemu zanieczyszczonego powietrza, poprawiając komfort codziennego funkcjonowania w naszym mieszkaniu. Z dodatkowymi informacjami odnośnie parametrów technicznych możesz zapoznać się również na stronie www.domena.pl.

Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza opinie

Znajomość możliwości danego sprzętu jest bardzo ważna. Dzięki temu możemy realnie ocenić jego możliwości oraz odnieść się do realnych możliwości danego sprzętu. Jednakże zawsze jest to dobry punkt wyjścia do analizy możliwości, jednakże absolutnie nie stanowi dostatecznej analizy. Tej dokonamy dopiero, jeśli rozszerzymy zakres poznawanych informacji. Dlatego też sprawdzimy, jakie o oczyszczaczu powietrza Philips AC1217 10 są opinie wśród użytkowników tego rozwiązania. 

philips ac1217 10 opinieTo bowiem właśnie użytkownicy danego produktu mogą najwięcej powiedzieć na temat jego możliwości oraz skuteczności. Dlatego też warto badać tego rodzaju wypowiedzi i dokonywać ich analiz. My również sprawdziliśmy jakie są opinie o oczyszczaczu powietrza Philips AC1217 10. Przyjrzeliśmy się kilkudziesięciu tego typu wypowiedziom i w ten sposób przygotowaliśmy zestawienie zalet oraz wad tego produktu, w oparciu o informacje o jego użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z tym zestawieniem poniżej.

Wśród zalet tego sprzętu, jego użytkownicy wymieniają między innymi:

 1. niska głośność pracy,
 2. duża skuteczność i wyraźna poprawa jakości powietrza,
 3. bardzo atrakcyjna cena w zestawieniu z jakością pracy,
 4. duża automatyzacja pracy,
 5. prosty w obsłudze,

Z kolei jeśli uwzględnimy wady produktu, to zdecydowanie należy przyznać, że znaleziono jedną niedogodność. Oto ona:

 1. powierzchnia oczyszczania to 29 metrów kwadratowych.

Jeśli zbadamy nieco bliżej, okazuje się, że produkt sprawdza się świetnie do pracy w jednym pokoju. Jest to jego realne skuteczność, gdyż wielu producentów zawyża w tym względzie informacje, stosując przeliczniki Azjatyckie, które są nieco wyższe. Poza tym sam sprzęt prezentuje się bardzo dobrze, oferując sobą wszystko to, co powinno znaleźć się w tego rodzaju rozwiązaniu.

Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon

Przejdźmy teraz do analizy, jakie jest najlepsze źródło zaopatrzenia się w dany produkt. W tym celu rozważmy, czy analiza tego, jaka jest cena Philips AC1217 10 na ceneo lub allegro ma w ogóle jakikolwiek sens. Są to co prawda najpopularniejsze źródła zaopatrzenia się w tego rodzaju produkty, jednakże równocześnie pojawiły się ostatnio pewne informacje, które warto rozważyć przed zakupem tego rozwiązania.

philips ac1217 10 cena - ceneo - amazonJak się bowiem okazuje, cena Philips AC1217 10 na ceneo lub allegro, nie powinna być uwzględniana, zaś sprawa ta jest wybitnie niewarta uwagi. Dlaczego? Okazuje się, że portale te są coraz częściej wykorzystywane przez osoby, które dopiero rozpoczynają karierę na rynku sprzedaży sprzętu online. Portale te pełne są zatem ofert niesprawdzonych, sprzętów będących podróbkami lub wręcz sprzętami wybrakowanymi.

Zakupy tu to ogromne ryzyko dosłownego wyrzucenia pieniędzy.

Lepiej zatem zdecydować się na zakup produktu u sprawdzonego dostawcy, jakim jest na przykład sklep www.domena.pl. Jest on wyspecjalizowany w tego rodzaju sprzęcie, zaś profesjonalni pracownicy z całą pewnością zadbają o oryginalność produktu. Warto zatem postawić na bezpieczeństwo.

Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza instrukcja – filtr – filtry

Dokładna instrukcja obsługi Philips AC1217 10 wskazuje, gdzie znajduje się dany filtra i jak często filtry wymieniać, oraz jaki jest to proces. Jej konstrukcja uwzględnia najważniejsze informacje związane z użytkowaniem danego rozwiązania i dokładnie wskazuje najważniejsze kroki w całym procesie. 

Dlatego warto się dokładnie zapoznać z jej treścią jeszcze przed zakupem danego sprzętu.

Jak wskazuje instrukcja, filtry w Philips AC1217 10 wymienia się bardzo prosto. Każdy filtr wprowadzony jest w swoistego rodzaju prowadnicę i całość zasadza się na jego wyprowadzeniu i wymiany. Jest więc to zasadniczo dość prosty proces.

Samą instrukcję można pobrać na przykład ze strony www.domena.pl. Zapraszamy do jej przejrzenia.

Philips AC1217 10 oczyszczacz powietrza recenzja – review

Nasz review czy też recenzja Philips AC1217 10 jest już kompletna. Polecamy również sprawdzić model Philips HU5931 10. Przeanalizowaliśmy wszystkie, najważniejsze informacje odnośnie użytkowania produktu. Więcej znajdziecie na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

Zbadaliśmy jego techniczne możliwości, jakość pracy, oceny użytkowników oraz możliwości zakupu i kwestie związane z użytkowaniem. Tym samym nasz obraz jest stosunkowo pełny i możemy odnieść się do możliwości tego rozwiązania. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje więcej znajdziesz tutaj

philips ac1217 10 recenzja - reviewDlatego też w celu krótkiego podsumowania – nasz review jako recenzja Philips AC1217 10 spełnia wszystkie kryteria i możemy jedynie powiedzieć, że omawiany sprzęt jest zdecydowanie warty uwagi i dobrze jest w niego zainwestować. Głównie dla własnego zdrowia. Zapraszamy też na naszą stronę główną https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here