Philips HU5931 10 oczyszczacz powietrza – recenzja – test – opinie – filtry – cena

0

Żeby prawidłowo zadbać o jakość powietrza w naszym najbliższym otoczeniu, należałoby zastosować kombinację dwóch urządzeń. Dobry oczyszczacz powinien wyeliminować wszelkiego rodzaju pyły, kurz, alergeny i inne szkodliwe czynniki. Nawilżacz z kolei powinien zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza, dostosowując jego stan do naszych wymagań.

Nie trzeba jednak obecnie wydawać pieniędzy na zakup dwóch różnych urządzeń oraz szukać dla nich miejsca – można obie funkcje połączyć w jednym rozwiązaniu, jak ma to miejsce w przypadku oczyszczacza powietrza Philips HU5931 10. Czym się charakteryzuje ten sprzęt? Przyjrzymy mu się bliżej w niniejszym opracowaniu. Z dokładnymi danymi technicznymi zapoznać można się na stronie www.domena.pl

Philips HU5931 10  test

Oczyszczacz powietrza Philips HU5931 10, jak każdy sprzęt, przeszedł test jakości, który pozwolił na ocenienie jego funkcjonowania i oszacowanie podstawowych parametrów technicznych. Pozwoliło nam to na stworzenie listy najważniejszych elementów działania danego rozwiązania.

Jakie więc cechy kluczowe wskazuje test oczyszczacza powietrza Philips HU5931 10? Okazuje się, że następujące:

 1. Duża wydajność nawilżania, sięgająca 600 ml/h pozwala na uzyskanie nawilżenia powietrza z mniejszą nawet do 99 % zawartością pleśni i patogenów. Nawilżenie opiera się o niewidzialną mgiełkę.
 2. Czujniki nawilżenia sprzężone z sygnalizacją kolorową jego poziomu oraz zaprogramowanymi czterema poziomami nawilżenia poprawiają automatyzację pracy.
 3. 5-cio stopniowy zestaw trybów pracy wentylatora. philips hu5931 10  test
 4. Elektroniczny wyświetlacz LED z wbudowaną opcją TIMER-a pozwala na regulację pracy z wyprzedzeniem kilkugodzinnym. 
 5. Zasięg działania nawet do 82 metrów kwadratowych powierzchni.
 6. Dodatkowy filtr NanoProtect filtrujący powietrze i usuwający 99 % bakterii i cząsteczki o wielkości 0,02 µm.

Analizując powyższe zestawienie, możemy zauważyć, że w tym urządzeniu drzemie potencjał znacznie większy niż jest powszechnie dostępny na rynku w tej kategorii cenowej. Oczywiście pełna specyfikacja dostępna jest na witrynie www.domena.pl.

Philips HU5931 10 oczyszczacz powietrza  opinie

To właśnie, tak jak w przypadku wielu urządzeń, opinie o oczyszczaczu powietrza Philips HU5931 10 powiedzą nam najwięcej o funkcjonowaniu tego rozwiązania. Są to bowiem wypowiedzi realnych użytkowników tego sprzętu, którzy testowali go w warunkach domowych i biurowych – czy zwyczajnie w warunkach pracy. 

W dobie powszechnego dostępu do internetu, zapoznanie się z tego typu wypowiedziami nie stanowi żadnego problemu. Dlatego też przejrzeliśmy opinie o oczyszczaczu powietrza Philips HU5931 10 i na ich podstawie dokonaliśmy pełnego przeglądu wszystkich zalet i wad tego produktu. W ten sposób udało nam się wypracować poniższe zestawienie – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nim.

Do zalet produktu niewątpliwie można zaliczyć:

 • głębokie nawilżenie z zawartością bakterii i pleśni mniejszą nawet o 99 %,
 • praca filtra, pozwalająca na łatwe pozbycie się naprawdę mikroskopijnych cząstek oraz bakterii
 • bardzo duża wydajność urządzenia, pozwalająca na oczyszczenie i nawilżenie nawet do 82 metrów kwadratowych powierzchni oraz 600 ml/h
 • 5-cio stopniowa regulacja pracy wentylatora
 • łatwe programowanie urządzenia za pomocą panelu sterowania oraz funkcji TIMER
 • czujniki nawilżenia i wymiany filtra dbają o właściwą eksploatację urządzenia

philips hu5931 10  opinieNależy również w tym miejscu zaznaczyć obecność pewnego niedogodnienia. Nie można traktować tej cechy jako wady, gdyż sumarycznie urządzenie dokładnie spełnia swoją rolę, jednakże użytkownicy zwracają uwagę na mniej rozbudowaną filtrację, która nie zawiera między innymi filtra HEPA. 

Jego funkcje pełnią inne elementy urządzenia, dlatego jest to raczej drobna wada, nie wpływająca sumarycznie w żadnej mierze funkcjonowanie tego sprzętu. Z dodatkowi zestawieniami wad i zalet oraz wypowiedziami użytkowników zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

Philips HU5931 10 oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon – allegro

Przyjrzyjmy się temu, jaka jest cena philips HU5931 10 na ceneo, allegro lub amazon. Zwłaszcza doprecyzujemy tutaj kwestię zakupów na portalach aukcyjnych. Bowiem zauważyliśmy pewnego rodzaju przykry trend. Na portalach aukcyjnych najczęściej sprzedaż prowadzą sprzedawcy, którzy raczej wykorzystują chwilowy boom na rynku i popularność danego produktu. Oznacza to, że nie zawsze znają się na sprzedawanym sprzęcie, często sprzedając podróbki, ale co gorsza – mogą łamać warunki sprzedaży i zakup od nich wiąże się z ryzykiem braku dostępu do świadczeń gwarancyjnych, takich jak serwis. Dlatego lepiej unikać zakupów od tego typu wątpliwych dostawców.

philips hu5931 10 cena - ceneo - amazon - allegroZ ceneo sprawa ma się tak, że cena Philips HU5931 10  jest tutaj często dużo korzystniejsza niż w innych miejscach, więc jest to w tym przypadku dobry krok. Jednakże również zachodzi ryzyko natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę, podobne do zakupów przez portale aukcyjne. Dlatego ten agregat cenowy to neutralnie dobry wybór.

Najlepszą bowiem opcją zawsze zostaje wykonanie zakupów na stronie profesjonalnego dostawcy tego rodzaju urządzeń, prowadzącego swoją platformę pod adresem www.domena.pl. Kupując w tym miejscu zawsze masz gwarancję profesjonalnej obsługi, niskiej ceny, wynoszącej zaledwie 1699 zł i dostępu do świadczeń serwisowych. Dlatego przy wyborze dostawcy, postaw na sprawdzoną i solidną markę, by nie ryzykować swoich pieniędzy.

Philips HU5931 10 oczyszczacz powietrza instrukcja – filtr – filtry

Filtry w Philips HU5931 10, jak wskazuje stosowna instrukcja, wymienia się bardzo prosto. Wystarczy wypiąć panel tylni, z kratką, i wysunąć odpowiedni filtr, umieścić nowy i zamknąć. Równie prosto jak filtry, wymienia się w Philips HU5931 10 pojemnik z wodą.  philips hu5931 10 instrukcja - filtr - filtryZnajduje się w ścianie bocznej i jego uzupełnienie odbywa się również przez wyjęcie i dolanie wody.

“Urządzenie sygnalizuje zarówno konieczność wymiany lub uzupełnienia wody jak i wymiany filtra – wystarczy zatem na bieżąco monitorować jego wskazania.”

Sam pakiet dokumentów dołączonych do sprzętu, w tym instrukcja, jest bardzo prosto napisany i dokładnie wskazuje wszystkie czynności i funkcje urządzenia, oraz sposoby ich uruchamiania.

Niemniej całe sterowanie opiera się o wybór odpowiednich opcji na panelu sterowania umieszczonym na górze urządzenia. Prostota obsługi tego sprzętu jest na tyle duża, że nawet laik powinien sobie bez problemu z nią poradzić, zwłaszcza, że wszystkie funkcje są opisane i w dokumentacji i na panelu – wystarczy tylko wybierać odpowiednie opcje. Więcej na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

Philips HU5931 10 oczyszczacz powietrza recenzja – review

Dokonaliśmy w poprzednich akapitach pełnego review Philips HU5931 10, pora przyjrzeć się temu, jaka jest nasza recenzja tego urządzenia. Zachęcamy tu również do sprawdzenia modelu Philips AC1215-10 Na wstępie – krótkie podsumowanie. Okazuje się, że skuteczność urządzenia jest bardzo duża – zarówno jeśli chodzi o oczyszczanie jak i nawilżanie powietrza.  By dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę

Dzieje się tak ponieważ producent zastosował swoje autorskie rozwiązania, gwarantujące według testów niezależnych organizacji nawet 99 % skuteczności. Ponadto oczyszczacz zajmuje mało miejsca i ma ciekawe wykonanie, zaś pełna automatyzacja zdecydowanie upraszcza zarządzanie jego działaniem. Zapraszamy również na stronę główną https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/

philips hu5931 10 recenzja - reviewPo takim podsumowującym review o Philips HU5931 10 nasza recenzja jest jasna – zakup te urządzenie, jeśli chcesz mieć ciekawą alternatywę dla oczyszczaczy opartych o standardową filtrację. Efekty z pewnością Cię zaskoczą i będziesz zadowolony z jakości pracy tego sprzętu.

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here