Sharp FP-F30EUH oczyszczacz powietrza – test – opinie – cena – filtry – recenzja

0
Rate this post

Z jakością naszego powietrza jest naprawdę kiepsko. Dotyczy to na dobrą sprawę wszystkich państw na naszym globie, z naciskiem na duże aglomeracje. To właśnie w nich zjawisko wszechobecnego pyłu zawieszonego jest najbardziej rozwinięte.

Co jednak nazywamy owym pyłem zawieszonym? To nic innego jak słynny i tak znany w ostatnich czasach, choć raczej w tym negatywnym znaczeniu, smog.

Na wskutek spalania różnego rodzaju paliw – węgla i paliw kopalnych w elektrowniach oraz zakładach pracy czy benzyny oraz ropy w samochodach, zostaje wytworzona energia, którą na co dzień wykorzystujemy. Jednakże nie cała substancja zostaje przetworzona. To, co nie ulega spalaniu, staje się zanieczyszczeniem. Są to bardzo drobne cząsteczki, przez co ich waga jest zbliżona do wagi cząsteczek powietrza. Dzięki temu unoszą się i mogą zostać razem z powietrzem wchłonięte przez nasze płuca.

Każda komórka naszego ciała wymaga powietrza do codziennego funkcjonowania. Razem z krwią jest ono przenoszone i dostarczane do naszych tkanek. Jeśli pył zawieszony również dostaje się z powietrzem do komórek, to zamiast składników odżywczych, otrzymują one silnie mutujące cząstki zanieczyszczeń o działaniu rakotwórczym. Można sobie zatem wyobrazić, jakiego spustoszenia dokonują.

Poza tym sam pył nie jest przez nas w żaden sposób przetwarzany. Osadza się jako toksyny i zakłóca pracę naszych organów. Powoduje astmę, pylicę, reakcje alergiczne oraz wiele innych, szkodliwych schorzeń.

Mimo, iż wszyscy zdajemy sobie sprawę że skali problemu, to tak naprawdę do jego rozwiązania jest jeszcze daleka droga. Musielibyśmy dokonać zmian cywilizacyjnych, zmieniając swoje przyzwyczajenia oraz metody produkcji na te emitujące mniej zanieczyszczeń do atmosfery. To wymaga skoku cywilizacyjnego, na którego nas nie stać. Nie posiadamy również odpowiedniej wiedzy.

Na szczęście możemy zadbać o swoje zdrowie. Wystarczy do naszego domu lub mieszkania wprowadzić urządzenie znane jako oczyszczacz powietrza. Jego zadaniem jest zadbać, by przynajmniej w naszym najbliższym otoczeniu, w którym spędzamy najwięcej czasu, warunki były odpowiednie. By kłaść się spać w czystej sypialni, ze świeżym powietrzem, wystarczy zamontować na przykład urządzenie oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH. Jak dokładnie wygląda te rozwiązanie? Czym się charakteryzuje i jakie możliwości daje? Przyjrzyjmy się mu w niniejszym przeglądzie.

Sharp FP-F30EUH oczyszczacz pwietrza test

Na początku najważniejsze jest to, by dokładnie poznać omawiane rozwiązanie oraz dostępne w nim funkcje. W tym celu musimy dokładnie przejrzeć, jaki test przeszedł oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH i co ustalono w jego wyniku. W ten sposób poznamy dokładnie kwestie techniczne, związane z tym produktem. W ten sposób.

Sharp FP-F30EUH test

Test Sharp FP-F30EUH wykazał następujące parametry techniczne:

 1. Filtr HEPA H13 – to wysokiej jakości standard rynkowy, pozwalający na oczyszczanie na poziomie 99,97 %.
 2. Innowacyjne rozwiązanie w postaci wbudowanego jonizatora powietrza Plasmacluster.
 3. Specjalny tryb szybkiej jonizacji Clean Ion Shower.
 4. 3 tryby pracy – szybki, średni oraz tryb nocny, o zmniejszonym natężeniu dźwięków.
 5. Skuteczność do 21 metrów kwadratowych.
 6. Tryb Auto-Restart, przywracający ustawienia po wyłączeniu urządzenia.

Z wyników tego przeglądu technicznego wprost wyłania się rozwiązanie bardzo ciekawe i oferujące ogromną funkcjonalność. Musimy jednakże je znacznie bliżej poznać. Więcej o technikaliach tego sprzętu na stronie www.domena.pl.

Sharp FP-F30EUH oczyszczacz powietrza opinie

To właśnie opinie o oczyszczaczu powietrza Sharp FP-F30EUH powiedzą nam najwięcej, gdyż są wystawiane przez realnych użytkowników produktu. Jak zaś opinie o oczyszczaczu powietrza Sharp FP-F30EUH się prezentują w takim razie? Kilka wypowiedzi użytkowników na temat tego rozwiązania zamieściliśmy poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nimi. 

Ocena: 4,5/5

W sumie nieliczny oczyszczacz z filtrem HEPA13 w tej cenie. Umieszczenie dodatkowego przedfiltra w postaci materiału filtracyjnego dociętego na wymiar i umieszczonego przed filtr HEPA uchroni go przed szybkim zabrudzeniem i wydłuży jego czas działania. Materiał filtracyjny zaś jest niedrogi ok 15 zł/mb z rolki o szer. 1.6m. Polecam takie rozwiązanie i sam oczyszczasz SHARPA również.

ZALETY:

 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność

Chris

Sharp FP-F30EUH opinieOczyszcza jak za tą cenę bardzo dobry.Filtr HEPA 13 z najwyższej półki.Brak filtra węglowego,ale to nie problem , można włożyć między filtr HEPA a fitr wstępny matę węglową do okapów.Malutki minusik za głośność,ale można się przyzwyczaić..Funkcja do spania jest cicha,nie przeszkadza w spaniu.Polecam.

ZALETY:

 • wydajność
 • wygląd

Barbara

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 2 lata temu

Mały, poręczny, estetyczny i cichy. W tej cenie nic lepszego z filtrem Hepa13 nie znajdziemy. Jak komuś brakuje czujnika jakości powietrza, to zawsze można dokupić we własnym zakresie. Na razie testowany ledwo kilka dni, więc za wiele nie mogę powiedzieć. Ale mogę powiedzieć, że powietrze jest lepszej jakości, bo lepiej się śpi.

ZALETY:

 • estetyczny
 • głośność pracy
 • poręczny
 • skuteczność
 • wydajność

R…R

Dodatkowe wypowiedzi na temat produktu znajdziesz na stronie www.domena.pl.

Sharp FP-F30EUH oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon

Najczęstszym, pierwszym krokiem, jaki wykonujemy po dokonaniu wyboru konkretnego sprzętu, to sprawdzenie, jaka jest jego cena na ceneo lub amazon. A jak to wygląda z  Sharp FP-F30EUH? Tutaj moglibyśmy się pokusić o podobne działanie, dlatego też poświęciliśmy ten krótki akapit przyjrzeniu się temu, dlaczego jest to zły pomysł, bo właśnie za taki można go uznać.

Sharp FP-F30EUH cena - ceneo - amazonDokładne przeglądy, analizy oraz badania dowodzą wprost – cena Sharp FP-F30EUH na ceneo czy amazon nie powinna nas w ogóle interesować. Te portale częściej sprzedają podróbki niż produkty oryginalne i ciężko o dobrą ofertę na zakup tego sprzętu w takim źródle z gwarancją oryginalności.

Już lepiej od razu zdecydować się na zakup tego rozwiązania na witrynie www.domena.pl. Prowadzą ją specjaliści, którzy na sprzedaży tego rodzaju sprzętu znają się jak nikt inny i gwarantują jego oryginalność.

Sharp FP-F30EUH oczyszczacz powietrza instrukcja – filtr – filtry

Instrukcja dołączona do Sharp FP-F30EUH dokładnie wskazuje jak wymienić filtr oraz jakie filtry znajdują się w tym urządzeniu. Dzięki tak szczegółowej konstrukcji tego dokumentu, obsługa sprzętu nie powinna nastręczyć żadnych problemów. Jeśli zainteresował was ten produkt polecamy również przekonanie się jakie są opinie o Sharp KC G40EUW

Sharp FP-F30EUH instrukcja - filtr - filtryJak wskazuje instrukcja, filtr w Sharp FP-F30EUH znajduje się za tylną klapką. Dlatego filtry wymieniamy po jej zdjęciu. Każdy z nich jest umieszczony w odpowiedniej kolejności w samej komorze, a całość zasadza się tak naprawdę o ich wysuwanie z prowadnic oraz miejsc im przeznaczonych. Jest więc to dość intuicyjny proces, z którym każdy powinien sobie poradzić, mając do dyspozycji taki dokument. Dodatkowe informacje znajdziecie na tej stronie 

Sharp FP-F30EUH oczyszczacz powietrza recenzja – review

Skoro nasz krótki review Sharp FP-F30EUH został dokonany, to możliwa jest recenzja tego produktu. Niewiele można tutaj dodać w tym miejscu. Wiemy, że rozwiązanie to jest skuteczne i oferuje w wielu kwestiach ponadczasowe podejście do tematu oczyszczania w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesli chcielibyście uzyskać dodatkowe informacje więcej na tej stronie

Dlatego też recenzja, będąca podsumowanie review Sharp FP-F30EUH musi być pozytywna i stanowić rekomendację do zakupu tego sprzętu, gdyż się na nim nie zawiedziesz. Zakupu najlepiej dokonać na stronie www.domena.pl. Zapraszamy również na naszą stronę gdzie poznacie wszystkie marki sprzętów AGD z naszej oferty 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here