Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza – test – opinie – cena – filtry – recenzja

0
92
Sharp KC-D50EUW
4/5 - (4 votes)

Kolejne poziomy alarmów przeciwsmogowych zostają pobite, wykazując często przekroczenie normy w ogromnej skali. Nic zatem dziwnego, że nasze zdrowie oraz samopoczucie stale się pogarsza. Smog w powietrzu to bowiem szereg negatywnych efektów ubocznych. Wzrost przypadków alergii to właśnie wina pyłu zawieszonego w powietrzu. Większy odsetek astmatyków to również zasługa smogu i zanieczyszczeń. Tak samo jak nowotwory dróg oddechowych, pylica i wiele innych.

Nie zmienimy z dnia na dzień naszego otocze ja na lepsze. Wymagałoby to bowiem zmian w procesach produkcji oraz natychmiastowa wymiana samochodów na wersję elektryczne, przy założeniu, że energia będzie pochodzić ze źródeł ekologicznych.

Choć taka wizja jest jeszcze daleko przed nam, to możemy już dziś zmienić powietrze w domu na lepsze. Wystarczy zastosować oczyszczacz powietrza, który potrafi często usunąć nawet 99,97 % zanieczyszczeń z powietrza! Już jest to sprzęt konieczny w każdym domu lub mieszkaniu, zaś obecnie mamy przyjemność zaprezentować oczyszczacz powietrza Sharp KC-D50EUW – jeden z lepszych obecnie na rynku produktów tego typu. Zapraszamy do zapoznania się z nim w poniższym przeglądzie.

Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza test

Zacznijmy od przeglądu podstawowych parametrów technicznych. Żeby je poznać, musimy zweryfikować jak wypadł test oczyszczacza powietrza Sharp KC-D50EUW, mający na celu je ustalić. Dzięki temu poznamy możliwości produktu oraz dostępne dzięki niemu rezultaty użytkowania.

Co wykazał test Sharp KC-D50EUW? Prezentujemy podstawowe informacje poniżej:

 1. Oczyszczana powierzchnia to aż 38 metrów kwadratowych.
 2. Wbudowany nawilżacz powietrza zwiększa funkcjonalność sprzętu.
 3. System Plasmacluster Ion to świetny jonizator, który dodatkowo poprawia powietrze, którym oddychamy.
 4. Tryb Advanced Auto o wysokiej wrażliwości na zanieczyszczania oraz szybkiej reakcji urządzenia i włączenie trybu oczyszczania.
 5. System czujników jakości powietrza zdecydowanie poprawia poziom oczyszczania otoczenia.
 6. 4 stopniowa filtracja – wstępna, węglowa, HEPA H13 oraz filtrem oczyszczacza sprawia, że jakość powietrza wzrasta znacznie wydajniej.
 7. Szereg rozwiązań automatyzacyjnych pracę (jak na przykład timer czy zestaw czujników).
 8. Dodatkowy nawiew poprawia cyrkulację powietrza.

Sharp KC-D50EUW testZ samych kwestii technicznych wyłania nam się produkt o niezwykle szerokiej funkcjonalności oraz oferowanej jakości oczyszczania powietrza. Postaramy się bardziej przybliżyć te rozwiązanie w kolejnych akapitach, zaś po więcej szczegółów technicznych zapraszamy na stronę www.domena.pl.

Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza – opinie 

Przegląd techniczny danego sprzętu jest oczywiście niezwykle ważny. Pozwala bowiem na dokładną analizę możliwości danego rozwiązania. Jednakże to, jak faktycznie ten sprzęt sprawdza się w użytku, ocenimy dopiero analizując wypowiedzi użytkowników na jego temat.  To właśnie bowiem one w głównej mierze pozwalają na ocenę rezultatów codziennego użytkowania. Dlatego też poniżej prezentujemy kilka wypowiedzi tego typu. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

Ocena: 4,5/5

Oczyszczacz Cichy i skuteczny. Nie bylem pewien czy wskaznik jakosci dziala – przez pare dni wszystko bylo na „zielono”, do momentu kiedy pewnego dnia zrobilo sie chlodniej i sasiedzi wkrecili swoje piece na wyzsze obroty.. wiec tak, wskaznik zdecydowanie dziala.

Z urzadzenia jestem bardzo zadowolony, w trybie pracy nocnej (minimalne obroty) spokojnie mozna spac – a na nocne halasy jestem BARDZO wyczulony. Jedyne co slychac to raz na godzine, poltorej, dzwiek bąbla powietrza w zbiorniku na wode – w momencie kiedy urzadzenie uzupelnia poziom wody do nawilzania.

Sharp KC-D50EUW - opinie ZALETY:

 • cicha praca
 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność

Greg

Ocena: 4,5/5

Oczyszczacz jak na razie sprawuje sie doskonale, oby tak dalej. Obsluga jest intuicyjna. Urzadzenie jest kompaktowe. Moje uwagi budzi jedynie zbiornik na wode, ktory wydaje sie „delikatny” i wyglada ze trzeba sie z nim ostroznie obchodzic aby nie uszkodzic czesci plastikowych. Prawdziwy test urzadzanie bedzie przechodzilo w sezonie smogowym ktory juz de-facto doczekal sie swojej premiery.

Jezeli chodzi o powietrze produkowane przez oczyszczac to powiedzialbym ze jest znaczaco odczuwalnie inne, lepsze i lepiej sie oddycha jednak jednoczesnie zachowalbym powsciagliwosc we wpadaniu w slepy zachwyt. Ogolnie polecilbym ten oczyszczacz osobom ktore juz maja dosc smogu a nie maja wielkiego wplywu na jego obecnosc.

ZALETY:

 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność
 • wygląd

Marek

Ocena: 5/5

Sharp KC-D50EUW – (zakup listopad 2017) – urządzenie bardzo skutecznie działa – można powiedzieć, że błyskawicznie wyłapuje nieczystości w powietrzu. Przed snem otworzyliśmy okno w celu przewietrzenia, a tu czujemy smog – Sharp błyskawicznie to wychwycił i po stosunkowo krótkim okresie zasygnalizował oczyszczenie. Polecam również ze względu na możliwość nawilżania, co w okresie załączonego ogrzewania skutecznie chroni nasze błony śluzowe i rano nie wstaje się z wysuszonym gardłem.

ZALETY:

 • brak pilota
 • brakuje pilota
 • cicha praca
 • drogie filtry (h)449+(za)189+(naw)278 zł
 • głośność pracy
 • kontrola rodzicielska
 • skuteczność
 • spasowanie(może to tylko mój egzemplarz)
 • stabilnosc
 • wydajność

Stanisław

Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon

Czy warto rozważać w ogóle, jaka jest cena oczyszczacza powietrza Sharp KC-D50EUW na ceneo lub amazon? Oba źródła na pierwszy rzut oka wydają się bardzo dobrymi źródłami zaopatrzenia się w tego rodzaju produkt. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości?

Sharp KC-D50EUW cena - ceneo - amazonOkazuje się, że cena oczyszczacza powietrza Sharp KC-D50EUW na ceneo lub amazon może być w pewnych przypadkach atrakcyjna. Jednakże niemal zawsze wynika to z tego, że w tego typu źródłach sprzedawane są najczęściej podróbki oryginalnego sprzętu. Kupujemy zatem produkt, który może nie mieć dostępu do gwarancji lub wręcz być wykonany z komponentów gorszej jakości.

Nigdy nie możemy być tego pewni, dokonując zakupów u niesprawdzonych dostawców.

Zamiast tego, lepiej od razu zdecydować się na nabycie tego rozwiązania u sprawdzonego dostawcy. Jest nim zdecydowanie operator portalu www.domena.pl. Polecamy serdecznie!

Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza – instrukcja 

W badaniu jakości danego sprzętu, niezwykle ważna jest również odpowiednia dokumentacja, dołączona do danego rozwiązania. Pozwala ona na prawidłową obsługę danego rozwiązania, dlatego warto bezwzględnie zapoznać się z jej treścią jeszcze przed zakupem. Instrukcja dołączona do oczyszczacza powietrza Sharp KC-D50EUW dokładnie opisuje jak wymienić filtry oraz jak czyścić filtr wstępny.  Zanim przeczytacie dalszą część zachęcamy również do sprawdzenia modelu Sharp KC-D40EUW

Jak wskazuje instrukcja, filtry w Sharp KC-D50EUW wymienia się bardzo prosto. Każdy filtr jest umieszczony w osobnej prowadnicy, zaś dostęp do nich uzyskuje się poprzez zdemontowanie tylnej obudowy.Dzięki temu możemy ocenić skuteczność tego rozwiązania.

Sharp KC-D50EUW - instrukcja Wymiana jest bardzo prosta, gdyż zasadniczo wystarczy wysunąć filtry z odpowiednich prowadnic, by uzyskać do nich dostęp. Nie powinno to nikomu nastręczyć zbytniego problemu. Sama dokumentację możesz pobrać ze strony www.domena.pl. Możecie też sprawdzić opinie o oczyszczaczach powietrza

Sharp KC-D50EUW oczyszczacz powietrza recenzja – review

Dokonaliśmy w powyższym artykule dokładnego review Sharp KC-D50EUW. Jakie jest podsumowanie tej recenzji? Co możemy napisać o tym produkcie na zakończenie tego przeglądu? Sprawdźcie Oczyszczacz powietrza sharp opinie

Przede wszystkim widać na każdym etapie jego wysoką jakość, dostępna za przystępna cenę, oczywiście na stronie www.domena.pl. Dlatego podsumowując nasz review, nasza recenzja Sharp KC-D50EUW powinna być i jest również rekomendacją do jego zakupu. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Szczegóły na naszej stronie gdzie znajdziecie katalog z naszą ofertą artykułów AGD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here