Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza – opinie – test – instrukcja – cena

0
5/5 - (1 vote)

Niestety nie mamy wpływu na jakość powietrza wokół nas. Mimo agitacji i starań, minie wiele lat zanim będziemy zdolni do zastąpienia szkodliwych dla środowiska źródeł energii na te ekologiczne i zlikwidujemy emisję do zera.

Możemy jednakże już dziś zadbać przynajmniej o warunki, w jakich odpoczywamy oraz śpimy czy regenerujemy się w naszym domu lub mieszkaniu.

Wystarczy bowiem, że zainwestujemy w oczyszczacz powietrza, a topowe rozwiązania usuną z naszego otoczenia nawet 99,97 % zanieczyszczeń! Czy oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW zapewnia tego rodzaju skuteczność oraz możliwości?

Poniżej dokonaliśmy stosownych analiz, rozbierając niejako ten produkt na części pierwsze i analizując jego rozmaite aspekty. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego przeglądu. Warto również poczytać o produkcie na stronie www.domena.pl.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza test

To, z jakim produktem mamy do czynienia, możemy zweryfikować w bardzo prosty sposób. Wystarczy w pierwszej kolejności przeanalizować dokładnie jego parametry techniczne. Oceniając je rzetelnie oraz dokładnie, jesteśmy w stanie wypracować dość wyraźny obraz danego rozwiązania oraz jego możliwości.

Dlatego sprawdźmy, jak oczyszczacz powietrza Sharp KC-D60EUW przeszedł test, który miał na celu zweryfikować jego możliwości techniczne. Poniżej właśnie wskazujemy co dokładnie ten test oczyszczacza powietrza Sharp KC-D60EUW wykazał.

Zapraszamy do zapoznania się z tym krótkim przeglądem najważniejszych cech produktu:

 1. Oczyszczanie nawet 48 metrów kwadratowych powierzchni plasuje te rozwiązanie na szczycie tej kategorii.
 2. Standardowy system jonizacji firmy Sharp – Plasmacluster Ion sprawia, że jest to rozwiązanie oferujące szereg dodatkowych efektów wspierających.
 3. Wbudowany system nawilżania sprawia, że funkcjonalność tego urządzenia jest znacznie większa.
 4. Specjalny programator czasowy pozwala na długofalowe zaprogramowanie pracy urządzenia ze sporym wyprzedzeniem.
 5. Drugi wywiew wykorzystuje specjalny efekt Coandy, dzięki czemu efektywność osiąganą z tym sprzętem jest znacznie większa.
 6. Wiele trybów pracy, łączących różne funkcjonalności sprzętu.
 7. 4 stopniowa filtracja – filtr nawilżacza, wstępny, węglowy, HEPA H13.
 8. Wygodne sterowanie z wykorzystaniem przejrzystego panelu.

Sharp KC-D60EUW testJak jak zatem widać, mamy do czynienia z rozwiązaniem o bardzo szerokiej funkcjonalności, wsparte intuicyjną obsługą. Więcej informacji technicznych znajdziesz na stronie www.domena.pl.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza opinie

Wypowiedzi użytkowników na temat danego rozwiązania są często najlepszym źródłem informacji o konkretnym sprzęcie. Użytkownicy bowiem mają styczność z danym rozwiązaniem praktycznie każdego dnia, Weryfikując jego jakość oraz możliwości w codziennym użytkowaniu. Dlatego opinie o oczyszczaczu powietrza Sharp KC-D60EUW powiedzą nam bardzo dużo na temat tego produktu. Przyjrzyjmy się kilku tego typu wypowiedziom 

Ocena: 5/5

Produkt wysokiej jakości. Dobrze radzi sobie z usuwaniem smogu, sprawdzony z laserowym miernikiem pm2,5. Wydajność urządzenia jest dobra, jednak tylko na wyższych obrotach co z kolei przekłada się na znaczący halas. W trybie nocnym (na najniższych obrotach) urządzenie jest ciche, jednak nie radzi sobie z usuwaniem smogu w dużym pomieszczeniu (około 40m2). W mniejszym pokoju poradziło sobie bez problemów. Szkoda tez, ze czujnik w trybie auto nie wykrywa małych cząsteczek smogu i nie zwiększa obrotów automatycznie.

Sharp KC-D60EUW opinieOgólnie polecam sharpa, urządzenie naprawdę robi różnice w jakości powietrza, jednak z zastrzeżeniem, ze wydajność okupiona jest sporym hałasem przy najwyższych obrotach.

Lukasz

Ocena: 5/5

Po długich szukaniach zdecydowałem się na oczyszczacz KC-D60.

1. Na modele KC, a nie innej firmy, bo cenowo w perspektywie 5 lat wychodzą najlepiej (producent mówi o wymianie filtrów co 10 lat, ja zakładałem w obliczeniach dwukrotnie krótszy czas eksploatacji).

2. Oczyszczanie powietrza to głównie filtr węglowy – skutecznie oczyszcza powietrze m.in. z zapachów oraz HEPA13, co szybko oczyszcza powietrze z kurzu i innych drobnych elementów.

3. Nawilżanie powietrza – sprawne, bez problemów, z higrostatem (przy 20 st.C ma 60%)

4. Podświetlenie panela do pełnego wyłączenia.

5. Każda funkcja może być osobno włączana/wyłączana (jonizacja, oczyszczanie, nawilżanie)

6. Różnie z wersją poprzednią (KC-D, a KC-A), co ma nowsza:

– filtr węglowy się odkurza, a nie myje pod wodą (i potem osusza przez 1-2 dni)

– trochę głośniejszy

– trochę mniejszy zb. na wodę, ale i mniejsza wyd. nawilżacza

– mniejsze optycznie gabaryty + bez esów floresów na obudowie

ZALETY:

 • faktycznie urządzenie jest ciche.
 • jest ładnie wykonane
 • skuteczność

Maciek

Ocena: 5/5 Urządzenie mam dopiero drugi dzień, ale juz jestem bardzo zadowolona . Stoi na otwartej przestrzeni Ok 80m 2 i daje radę . Po wejściu do domu czuje sie świeżość . Pochłonął zapach placków ziemniaczanych i dezynfekcji łazienki ????. Kupiłam go głównie ze względu na wiecznie chore dzieci ( jeden ma astmę ) , jednak jest jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić czy jest lepiej . Produkt jest wart tej ceny , bo działa i to na bardzo dużej przestrzeni . Mam nadzieje , że kurzu bedzie mniej

ZALETY:

 • faktycznie urządzenie jest ciche.
 • głośność pracy
 • jest ładnie wykonane
 • skuteczność
 • wydajność

Kamila

Jak wskazują opinie o Sharp KC-D60EUW, mamy do czynienia z produktem ciekawym, bardzo funkcjonalnym oraz skutecznym. Ponieważ obraz zarysowany przez użytkowników jest najbardziej rzeczywisty, możemy mieć pewność, że kupujemy rozwiązanie naprawdę dobre. Więcej wypowiedzi znajdziesz na stronie www.domena.pl.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon

Tak, jak w przypadku każdego rozwiązania na rynku elektroniki użytkowej, tak też przy okazji weryfikacji Sharp KC-D60EUW najczęściej interesuje nas jego cena na Ceneo lub amazon. Są to popularne źródła zakupu tego rodzaju sprzętu.

Warto jednak zwrócić uwagę, że wcale nie są to źródła najlepsze.

Bardzo często bowiem na obu portalach pojawiają się nieuczciwi sprzedawcy, którzy sprzedają podróbki oryginalnego produktu. Kupując w tym miejscu, ponosisz spore ryzyko tego, że zaopatrzysz się w produkt gorszej jakości w tej samej cenie.

Sharp KC-D60EUW cena - ceneo - amazonDlatego cena Sharp KC-D60EUW na Ceneo czy Amazon nie powinna być brana pod uwagę. Lepiej bowiem nie ryzykować i nabyć ten produkt na stronie www.domena.pl. Profesjonalny dostawca gwarantuje niska cenę i oryginalność produktu.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza instrukcja – filtr – filtr

Jak wskazuje instrukcja, dołączona do Sharp KC-D60EUW, filtry wymienia się bardzo prosto. Każdy filtr umieszczony jest w osobnej prowadnicy, dlatego też całość sprowadza się do właściwego montażu poprzez wsunięcie. Łatwość montażu jest istotna przy wyborze, więcej na ten temat poczytacie w Oczyszczacz powietrza sharp cena

Sharp KC-D60EUW instrukcja - filtr - filtrJest więc to proces prosty i nieskomplikowany, który można zamknąć w paru krokach. Instrukcja jest na tyle szeroką, że nie tylko opisuje jak wymienić filtry w Sharp KC-D60EUW, oraz jaki filtr jest w jakim miejscu. Mamy nadzieje, że wiecie już jaki jest najlepszy oczyszczacz powietrza

Przede wszystkim pozwala na zaprogramowane urządzenia nawet bez specjalnej wiedzy technicznej.

Możesz instrukcję pobrać również że strony www.domena.pl.

Sharp KC-D60EUW oczyszczacz powietrza review – recenzja

Powyższy review o Sharp KC-D60EUW pozwala nam na odpowiedź, jaka jest nasza recenzja tego rozwiązania. Analizując dokładnie wszystkie aspekty produktu, musimy jednoznacznie dojść do wniosku, że mamy do czynienia z produktem dobrym oraz skutecznym.  Zachęcamy również do sprawdzenia jakie są opinie o oczuszczaczu Sharp KC D50EUW 

Zatem podsumowaniem tego review będzie recenzja, zachęcająca do zakupu Sharp KC-D60EUW, zwłaszcza na stronie www.domena.pl. Odwiedźcie też naszą stonę by wybrać najlepsze sprzęty AGD 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here