Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza – test – cena – filtry – recenzja – opinie

0
93
sharp kc g40euh cena - ceneo - amazon - allegro
Rate this post

 

Z powietrzem w naszym otoczeniu różnie bywa. Generalnie wszelkie normy i badania dość wyraźnie wskazują na fakt, iż jego jakość pozostawia wiele do życzenia.

Dlatego też powstają specjalne oczyszczacze powietrza, mające usunąć z niego wszelkie szkodliwe drobiny i elementy, ale również dostępne są nawilżacze, które z kolei mają zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza.

Co wybrać? Który obszar jest dla nas znacznie ważniejszy? Okazuje się, że wybór nie jest konieczny – możliwe jest bowiem połączenie obu funkcji, czym charakteryzuje się nawilżacz i oczyszczacz w jednym w postaci oczyszczacza powietrza Sharp KC G40EUH. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu rozwiązaniu, zaś w celu zapoznania się z pełną charakterystyką – zapraszamy na stronę www.domena.pl.

Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza  test

Każdy produkt przed dopuszczeniem do szerokiej sprzedaży, przechodzi swoisty test. W przypadku oczyszczacza powietrza Sharp KC G40EUH wyglądało to dokładnie tak samo. Ten sprawdzian ma za zadanie wykazać główne cechy danego produktu, pozwalające na ocenę jego podstawowych parametrów technicznych i cech odróżniających od konkurencji, które mają zachęcić do zakupu konkretnie tego rozwiązania. Oczyszczacz powietrza Sharp KC G40EUH przeszedł taki test. Co też on dokładnie wykazał? Okazuje się, że zanotowano następujące wyróżniki:

 • Połączenie funkcji nawilżacza i oczyszczacza pozwala na obniżenie sumarycznych kosztów oczyszczania pomieszczeń poprzez zmniejszenie liczby sprzętów.
 • 7-dmio stopniowy system detekcji pozwala na bardzo szybką reakcję na bardzo wiele zmian w otoczeniu i negatywnych czynników – całość oparte o czułe czujniki temperatury, wilgotności, zawartości kurzu, nieporządanych zapachów i wiele innych.
 • Innowacyjny system Plasmacluster Ion, który usprawnia usuwanie zapachów, alergenów i innych szkodliwych substancji z powietrza ze skutecznością sięgającą 99 %.
 • Bardzo niski poziom szumów.
 • Sterowanie ręczne i pilotem.
 • Tryb nocny, automatyczny, timer.
 • Zbiornik na 2,5 l wody umożliwia pracę cały dzień na nim.

sharp kc g40euh  testSpoglądając na ten przegląd, można dojść do wniosku, że omawiane urządzenie oferuje dokładnie to, czego oczekujemy zarówno od nawilżaczy jak i oczyszczaczy powietrza. Połączenie tych funkcji nie zmniejsza samej jakości i funkcjonalności tego urządzenia. Specyfikacja wskazuje ponadto na wiele rozwiązań zarezerwowanych dla topowych modeli na rynku. Warto zatem zwrócić na ten fakt uwagę. Z dodatkowymi danymi technicznymi zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza  opinie

Specyfikacja techniczna zawsze jest bardzo istotnym źródłem informacji, jednakże nie powie nam wszystkiego o danym produkcie. Do pełnego poznania danego rozwiązania, potrzebna jest dodatkowa analiza. Analiza tego, jakie są opinie o konkretnym urządzeniu. Jak to w przypadku oczyszczacza powietrza Sharp KC G40EUH wygląda? Przyjrzyjmy się temu bliżej. Opinie o oczyszczaczu powietrza Sharp KC G40EUH z różnych źródeł zostały bowiem zacytowanie poniżej – zapraszamy do dokładnego zapoznania się z nimi.

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 2 miesiące temu, po 5 dniach użytkowania

„Produkt spełnia moje oczekiwania. Wszelkie opisy tego produktu potwierdzają się w praktyce. Długi okres użytkowania filtrów ( pod warunkiem ich konserwacji, zgodnie z instrukcją).” Bernard Poznań

Ocena: 5/5 Wystawiono 4 dni temu, po 3 tygodniach użytkowania

„Dziala jak w opisie.” sharp kc g40euh  opinie

ZALETY: skuteczność, wydajność, wygląd

Adam

Czujemy się w obowiązku uzupełnić powyższe zestawienie o własny opis zauważonych przez nas zalet i wad, które prezentujemy na zasadzie osobistych doświadczeń. I tak, do zdecydowanych zalet, możemy zaliczyć między innymi:

 • System Plasmacluster Ion, będący specjalnym rozwiązaniem dedykowanym dla urządzeń Sharp, które to rozwiązanie znacznie zwiększa korzyści stosowania danego urządzenia dzięki gwałtownemu wzrostowi skuteczności.
 • 7-smio stopniowy system detekcji połączony z zestawem bardzo czułych czujników zanieczyszczeń pozwala na szybkie i skuteczne reakcje na zmiany w otoczeniu.
 • Wygodne sterowanie urządzeniem dzięki pilotowi, panelowi i szeregowi trybów pracy wraz z timerem.
 • Połączenie oczyszczacza z nawilżaczem pozwala na obniżenie kosztów.

Zwracamy również uwagę na pewną niedogodność. Nie jest to typowa wada, jednakże czujemy się w obowiązku poinformować o tym stanie rzeczy:

 • Pojemnik na wodę o pojemności jedynie 2,5 l.

Z jednej strony jest to kwestia utrudniająca automatyzację, z powodu konieczności jego dziennego uzupełniania. Z drugiej jednak takie działanie ma bardzo istotny sens – częste wymiany zbiornika sprawiają, że wszystkie zebrane w nim szkodliwe elementy ulegają usunięciu. Dzięki temu skuteczność oczyszczacza i jakość powietrza jest znacznie większa. Z innymi ciekawymi zestawieniami i analizami czy też wypowiedziami można zapoznać się na stronie www.domena.pl.

Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon – allegro

Jaka jest więc cena oczyszczacza powietrza  Sharp KC G40EUH? Zależy gdzie – na ceneo, na amazon czy na allegro? Przyjrzyjmy się tej sprawie. Otóż okazuje się, że cena sharp kc g40euh to zaledwie 2199 zł, co za urządzenie łączące dwie funkcje jest stawką bardzo korzystną. Ale taka stawka za Sharp KC G40EUH nie występuje na amazon czy allegro i nie zawsze na ceneo. Okazuje się bowiem, że popularne portale aukcyjne w dużej mierze skupiają raczej sprzedawców okazyjnych, niż porządnych dystrybutorów. Zakupy od tego typu sprzedawców mogą wiązać się z ryzykiem braku dostępu do serwisu gwarancyjnego i wiele innych.

sharp kc g40euh cena - ceneo - amazon - allegroLepiej więc wystrzegać się zakupów w tym miejscu.

Wybór ceneo jako źródła Sharp KC G40EUH jest wyborem neutralnym – można oczywiście trafić na ciekawą cenę zakupu tego urządzenia, a można również trafić na sprzedawcę podobnego do tych na amazon czy allegro.

Najlepszym wyborem jest wybór sprzedawcy sprawdzonego i specjalizującego się w tego typu urządzeniach. Bez wątpienia jest nim serwis www.domena.pl. Dlatego też warto skorzystać właśnie z tego rozwiązania, w celu nabycia produktu.

Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza instrukcja – filtr – filtry

Instrukcja Sharp KC G40EUh dokładnie opisuje, jak wymieniać filtry i który filtr należy umieścić w jakim miejscu. sharp kc g40euh instrukcja - filtr - filtry

Jeśli chcemy wymienić filtry, lub jedynie wyczyścić filtr wstępny, to jak wskazuje instrukcja Sharp KC G40EUH, należy ściągnąć pokrywę boczną w formie siatki. Wymiana stosownych filtrów następuje poprzez ich wysunięcie wzdłuż prowadnic. Urządzenie samo sygnalizuje odpowiedni czas wymiany – wystarczy dostosować się do treści komunikatów. 

Sama konsola sterowania jest bardzo prosta w obsłudze.

Załączanie poszczególnych opcji opiera się tylko i wyłącznie o kwestię wciśnienia odpowiednio opisanego klawisza. Jeśli ten model cię zainteresował sprawdź oczyszczacz Sharp KC F32EUW Wszystko jest tak skonstruowany, by nie sprawiało trudności nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.  Więcej informacji tutaj

Sharp KC G40EUH oczyszczacz powietrza recenzja – review

Dokonaliśmy pełnego review Sharp KC G40EUH. Pora zastanowić się, jaka jest recenzja tego produktu. Co możemy na ten temat powiedzieć? Zyskujemy dwa urządzenia w cenie jednego, dodatkowo możliwego do zakupu w kosztach naprawdę atrakcyjnych. Dodatkowe informacje na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/sharp/

sharp kc g40euh recenzja - reviewInnowacyjny system Plasmacluster Ion stawia te rozwiązanie ponadto sporo ponad innymi rozwiązaniami z tej samej półki, zaś intuicyjna obsługa i ciekawy wygląd sprawia, że urządzenie nadaje się dla każdego. Podsumowując nasze review – nasza recenzja Sharp KC G40EUH zamyka się w słowach następujących – jeśli zastanawiasz się, czy kupić nawilżacz czy oczyszczacz – postaw na omawiane rozwiązanie, które oferuje jedno i drugie wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Zapraszamy też na naszą stronę główną gdzie możecie zobaczyć wszystkie artykuły AGD jakie omawiamy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here