Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP200W – opinie – recenzja – cena – filtry – test

1

Szeroko pojęte otoczenie zarówno w miejscu pracy jak i w drodze do i z tego miejsca, nie gwarantuje nam już odpowiedniej jakości bezpieczeństwa.

Powietrze jest bowiem coraz bardziej zanieczyszczone i pełne szkodliwych elementów, takich jak na przykład alergeny. Dlatego też tak ważna jest dbałość o jakość powietrza przynajmniej w domowym zaciszu. Na szczęście obecny poziom wiedzy technologicznej pozwala na to, oferując nam oczyszczacze powietrza.

Dziś przyjrzymy się rozwiązaniu w formie warmtec ap200w – temu jak się sprawuje w codziennym użytku i jakie osiągi może nam te urządzenie zaoferować. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, zaś pełna specyfikacja techniczna dostępna jest pod adresem www.domena.pl.

warmtec ap200w  test

Dopuszczenie do użytku i szerokiej dystrybucji na terenie Unii Europejskiej wiąże się ze ścisłą listą koniecznych procedur. Jedną z nich są szczegółowe analizy pracy danego rozwiązania. Warmtec ap200w przeszedł ten test dopuszczający, co właśnie pozwoliło na szerszą dystrybucję produktu. W jego wyniku wypracowano pewnego rodzaju szczegóły techniczne, charakteryzujące dane rozwiązanie.

Co zatem wykazał test warmtec ap200w? W jego wyniku wypracowano następujące szczegóły działania:warmtec ap200w  test

 • 7-dmio etapowy proces oczyszczania pozwala na usunięcie z powietrza pyłków, alergenów, smogu, kurzu, drobnoustrojów, szkodliwych związków chemicznych, wirusów, bakterii i grzybów.
 • Stosunkowo duża powierzchnia działania – do 60 metrów kwadratowych, pozwala na skuteczne oczyszczenie nawet całego mieszkania.
 • 4 stopniowa praca wentylatora wydatnie wspomaga proces oczyszczania powietrza.
 • 3 stopniowy wskaźnik zanieczyszczenia powietrza pozwala na łatwe monitorowanie stanu otoczenia.
 • Posiada atest higieniczny PZH, co świadczy o wysokiej jakości tego rozwiązania.

Okazuje się zatem, że wszystkie parametry techniczne urządzenia wpisują je w klasę najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, z tak zwanej górnej półki. Urządzenie posiada bowiem wszystkie niezbędne elementy zgodnie z najnowszą technologią. Szersze informacje techniczne dostępne są również na stronie www.domena.pl.

warmtec ap200w  opinie

Pełne poznanie danego produktu przed zakupem jest mocno ograniczone. Dlatego zawsze warto zapoznawać się z dostępnymi informacjami o danym urządzeniu, zwłaszcza, jeśli są to informacje wysokiej jakości. Dlatego też i o warmtec ap200w warto sprawdzić opinie, jakie o produkcie mają jego użytkownicy. Są to bowiem najlepsi “testerzy” danego rozwiązania. Jakie więc o warmtec ap200w panują opinie w różnych źródłach? Przyjrzyjmy się im.

Ocena:  5/5 Wystawiono 6 miesięcy temu

Zaletą tego urządzenia jest tryb automatyczny, który dostosowuje wydajność wentylatora do ilości zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dzień temu oczyszczacz po wstępnym oczyszczeniu powietrza w pomieszczeniu przechodzi w najcichszy tryb pracy. Dodatkowo ma funkcję sleep, która jest praktycznie niesłyszalna! No chyba, że ktoś stawia urządzenie przy samej głowie 😉

W trybie automatycznym po otworzeniu okna wieczorem, kiedy na dworze czuć dym oczyszczacz w bardzo krótkim czasie wchodzi w wyższy tryb pracy wentylatora, urządzenie jest więc bardzo czułe na zanieczyszczenia. Polecam, bo nic lepszego w tej klasie cenowej nie znalazłem.

ZALETY: cena, niskie koszty eksploatacji, filtr fotokatalityzny, sterylizacja powietrza, filtr hepa w klasie filtracji h13

Mariusz K.

Ocena: 5/5 Wystawiono 3 miesiące temu, po 2 tygodniach użytkowania

produkt zgodny z opisem producenta, estetyczne wykonanie

ZALETY: filtr hepa w klasie filtracji h13, głośność pracy, jakość, niskie koszty eksploatacji, wydajność

Gosia

Ocena: 5/5 Wystawiono 6 miesięcy temu, po 2 tygodniach użytkowania

Oczyszczacz jest niewielkich rozmiarów w porównaniu z innymi i bardzo wygodny w użyciu. Posiada tryb automatyczny który polecam na co dzień. Dzięki temu nie wymaga wiele obsługi. Jest całkiem cichy, w trybie nocnym praktycznie go nie słychać. Pozostałe tryby także są akceptowalne. Design jest ładny i tak skonstruowany że nie zagraca pokoju.

 

ZALETY: wydajność

tomases

warmtec ap200w  opinieMając już przeanalizowane powyższe wypowiedzi, pozwolimy sobie na wypracowanie własnych zestawów wad i zalet na podstawie doświadczeń osobistych. To, co należy bezwzględnie uznać za zalety, to:

 • łatwy do czyszczenia filtr wstępny, co z połączeniu z brakiem konieczności jego wymiany, obniża koszta eksploatacji
 • 7-dmio stopniowa filtracja w oparciu m.in. o filtr UV znacznie zwiększa jakość osiąganych rezultatów
 • duża wydajność, zwłaszcza jeśli chodzi o wielkość oczyszczanego pomieszczenia
 • 4 poziomy pracy wentylatora i 3 poziomy jakości powietrza.

W samym urządzeniu zauważyliśmy niewielką niedogodność. Jest nią:

 • czujnik czystości, który mógłby charakteryzować się odrobinę większą czujnością

W czasie jednak codziennej, ciągłej pracy nie jest to żadna znacząca wada. Warto o tym wspomnieć, zwłaszcza, że analiza wypowiedzi każe wyciągnąć wniosek o wysokiej jakości prezentowanego rozwiązania. Na tym etapie pozostaje nam zaprosić do zapoznania się również z wypowiedziami i informacjami na stronie www.domena.pl.

warmtec ap200w cena – ceneo – amazon – allegro

Cena warmtec ap200w to zaledwie 1099 zł, jednak nie dotyczy amazon, allegro i nie zawsze ceneo. Już spieszymy z wyjaśnieniami. Zakup warmtec ap200w na amazon lub allegro to bardzo zły pomysł – pojawiają się tam najczęściej produkty w kolejnej dystrybucji, sprzedawane przez użytkowników w oparciu o chwilową modę.

Taki zakup nie gwarantuje wysokiej obsługi, ale rownież nie zawsze daje dostęp do gwarancji i serwisu. Lepiej unikać takich dostawców.

warmtec ap200w cena - ceneo - amazon - allegroCena warmtec ap200w na ceneo może być jedną z najatrakcyjniejszych, gdyż ten portal agreguje tego typu oferty. Można jednak również trafić na nieuczciwego sprzedawcę, dlatego jest to wybór raczej neutralny.

Najlepszą opcją zakupu jest wybranie sklepu sprawdzonego, gwarantującego dostępność do serwisu, sprawdzonego i taniego. Takim sklepem z pewnością jest www.domena.pl. Warto skorzystać z jego oferty.

warmtec ap200w instrukcja – filtr – filtry

Do warmtec ap200w załączona jest instrukcja, wskazująca jak wymieniać filtry i jaki filtr w jakim miejscu umieścić. Jest ona dość intuicyjna, napisana prostym językiem i z bogatym opisem obrazkowym.

Filtry w warmtec ap200w wymienia się bardzo prosto. Znajdują się one za przednią obudową. Należy filtr wstępny wyczyścić, a filtry węglowy i HEPA wymienić zgodnie ze wskazaniami wskaźnika wymiany filtra na oczyszczaczu. warmtec ap200w instrukcja - filtr - filtry

Intuicyjna konsola sterowania znajdująca się na górze w łatwy sposób pozwala zaprogramować urządzenie, poprzez wybór odpowiedniego trybu pracy – odpowiednio tryb automatyczny i tryb nocny. Jest również dostępna opcja timera, pozwalająca na zautomatyzowanie pracy urządzenia, co dodatkowo zwiększa komfort jego obsługi.

Intuicyjność sterowania jest tak duża, że nawet laik techniczny jest w stanie zaprogramować urządzenie zgodnie ze swoimi wymaganiami.

warmtec ap200w recenzja – review

W artykule zrobiliśmy krótki review o warmtec ap200w. Jaka jest nasza ostateczna recenzja? Okazuje się, że produkt spełnia najwyższe normy jakości, oferując wszystkie podstawowe funkcje oczyszczaczy z górnej półki z jednej strony, zaś posiadając atrakcyjną cenę z drugiej.

Jego wydajność jest bardzo dobra, pozwalająca na oczyszczenie nawet 60 metrów kwadratowych powierzchni.

warmtec ap200w recenzja - review

Tania eksploatacja dzięki łatwemu do czyszczenia filtrowi wstępnemu tylko podnosi atrakcyjność tego rozwiązania. Podsumowując te review odnośnie warmtec ap200w – nasza recenzja jest w pełni pozytywna i zachęcamy szczerze do zakupu tego rozwiązania. Odwiedźcie również naszą stronę by zobaczyć jakie oczyszczacze powietrza oferujemy

UDOSTĘPNIJ

1 KOMENTARZ

 1. Na rynku coraz częściej możemy spotkać różne oczyszczacze powietrza. I jak tu wybrać najlepszy? Dzięki temu artykułowi wiem jaki jest najlepiej oceniany wśród klientów i na co powinno się także zwracać uwagę przy kupnie takiego oczyszczacza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here