Oczyszczacz powietrza WARMTEC AP350W cena – test – filtry – recenzja

0

Rynek oczyszczaczy powietrza staje się powoli jednym z większych rynków urządzeń w niemal każdym kraju. Sytuacja ta jest podyktowana ciągłym pogarszaniem się jakości wdychanego przez nas powietrza. To, w połączeniu z negatywnymi skutkami tego stanu rzeczy, każ szukać stosownych rozwiązań.

Nie oczyścimy całego powietrza na globie, możemy jednak zadbać o jego jakość w domowym zaciszu. Zrobimy to, wykorzystując odpowiedni oczyszczacz, taki jak na przykład warmtec ap350w. O produkcie więcej przeczytamy na stronie www.domena.pl, a w niniejszym artykule postaramy się choć trochę przeanalizować jakość tego sprzętu.

warmtec ap350w test

W momencie wypuszczania na rynek, warmtec ap350w przeszedł stosowny test jakości, mający ocenić jego funkcjonowanie w różnych warunkach. Nie jest to jeszcze etap sprawdzania użyteczności danego sprzętu lub tego jak sprawdza się w normalnych warunkach. Taki test warmtec ap350w ma raczej oszacować parametry techniczne tego oczyszczacza powietrza.

Jakie więc są te predyspozycje techniczne i specyfikacja sprzętu? Wyróżnić można następujące cechy:

 1. Siedmiostopniowy system oczyszczania oparty o tradycyjne 3 filtry (HEPA, węglowy, wstępny), wsparte filtrem fotokatalitycznym, sitem molekularnym, filtrem UV i jonizatorem daje jedną z najwyższych jakości oczyszczania powietrza dostępnych obecnie technologicznie.
 2. Dotykowy panel sterujący ułatwia programowanie samego urządzenia
 3. Wskaźniki jakości powietrza i wymiany filtrów, w połączeniu z trybami zarządzania, takimi jak tryb automatyczny czy nocny sprawia, że oczyszczanie może być w pełni zautomatyzowane.
 4. Regulacja pracy wentylatora, w oparciu o 4 stopnie o różnej intensyfikacji pracy. warmtec ap350w test

Powyższe parametry pozwalają ocenić urządzenie jako niezwykle ciekawą pozycję o bardzo szerokim zastosowaniu i przede wszystkim – nieszablonowym działaniu. 7-dmio stopniowa filtracja jest bowiem dość oryginalnym podejściem, znacznie zwiększającym jakość powietrza. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest również na stronie www.domena.pl.

warmtec ap350w opinie

Opinie o warmtec ap350w zdecydowanie najwięcej powiedzą nam o samym produkcie i jego wykonaniu, ale przede wszystkim – o tym jak produkt działa w normalnych warunkach pracy, do których został stworzony.

Jakie są więc opinie o warmtec ap350w? Kilka z nich zamieszczono poniżej – przyjrzyjmy się im:

Anna, Ocena: 4/5 Wystawiono 5 miesięcy temu, po 4 dniach użytkowania

“Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i elegancko wygląda. Nauka obsługi trwa jakieś 2 minuty.”

Rozmiar i waga (ok. 10 kg) utrudnia przenoszenie między pokojami. Urządzenie ma wydajność do 80m2, ale nie onacza to, że przefiltruje powietrze we wszystkich pokojach stojąc w spiżarni. Trudno mi ocenić, czy jakość powietrza jakoś drastycznie się poprawiła, ale ma się wrażenie jakby lepszej wentylacji pomieszczenia… aczkolwiek może to być ofekt placebo. Tym bardziej że w momencie startu urządzenie świeciło się kolorem niebieskim i bardzo szybko przeszło w zielony. Więc jakość powietrza przed włączeniem urządzenia nie była zła.

Zalety:

 • prostota w wyglądzie i obsłudze,
 • ilość funkcji (nawilżanie, oczyszczanie, lampa UV, jonizator, timer, funkcja sleep),

Wady:

 • ciężar i gabaryt urządzenia.

Artur, Ocena: 5/5 Wystawiono 8 miesięcy temu, po 5 dniach użytkowania

Wahałam się pomiędzy kilkoma modelami, ostatecznie wybrałam Warmtec AP350 i nie żałuję, bo oczyszczacz super się u nas sprawdza, różnicę w jakości powietrza można było wyczuć zaraz po włączeniu, szczególnie po wybraniu full opcji czyli oczyszczanie + jony + nawilżacz. Sprzęt warty swojej ceny, naprawdę warto kupić. warmtec ap350w opinie

ZALETY:

 • głośność pracy
 • jakość
 • wydajność

Justyna, Ocena:  5/5 Wystawiono 2 miesiące temu, po 2 tygodniach użytkowania

Sprzęt wykonany esterycznie. Budzi zaufanie użytkownika. Jako oczyszczacz pracuje bez zarzutu. Jako nawilżacz powinien być wyposażony w lepiej widoczny wodowskaz oraz w przycisk włącz/wyłącz.

Janusz, ZALETY:

 • głośność pracy
 • jakość
 • skuteczność

Wypowiedzi wskazują więc na wysoką jakość wykonania. A jak prezentuje się nasz przegląd zalet i wad? Wygląda on następująco:

ZALETY:

 • cicha praca
 • duża wydajność
 • 7 stopni oczyszczania powietrza jest przodującym rozwiązaniem na rynku
 • bardzo duża czujność i siła oczyszczania

WADY:

 • duże gabaryty
 • ciężki

Przyznać jednak należy, że wady są raczej subiektywne i nie wpływają na poprawną pracę sprzętu. Z innymi opiniami i analizami można zapoznać się dodatkowo na stronie www.domena.pl.

warmtec ap350w cena – ceneo – amazon – allegro

Na ceneo cena warmtec ap350w to 2499 zł, nie dotyczy to jednak zakupów na allegro czy amazon. Na obu portalach aukcyjnych bowiem najczęściej wystawiane są oczyszczacze przez osoby nie mające doświadczenia z tego typu sprzętem, korzystające z chwilowego trendu rynkowego. Zakupy od takich osób są nieopłacalne i wiążą się z ryzykiem zakupu produktu uszkodzonego, bez gwarancji i bez dostępu do serwisu.

warmtec ap350w cena - ceneo - amazon - allegroW przeciwieństwie do allegro lub amazon, zakup na ceneo warmtec ap350w to znacznie lepszy pomysł, o czym świadczy lepsza cena.

Występuje oczywiście takie same ryzyko jak na portalach aukcyjnych, jednakże można równocześnie trafić na świetną okazję cenową. Jest więc to neutralny wybór.

Najlepiej oczywiście zakupić u sprawdzonego dostawcy, takiego jak operator www.domena.pl. Tutaj nie występuje żadne ryzyko, a ceny są zawsze atrakcyjne.

warmtec ap350w instrukcja – filtr – filtry

Instrukcja dołączona do warmtec ap350w dokładnie wskazuje, jak się wymienia filtry. Nowy filtr umieszcza się od frontu, demontując zawsze wcześniej pokrywę przednią. Umieszcza się je w kolejności od frontu – wstępny, HEPA i węglowy.

Średnio filtr wytrzymuje około 12 miesięcy normalnej pracy.

Jednakże instrukcja warmtec ap350w wskazuje, że urządzenie samo zakomunikuje, kiedy wymienić filtry, co jest wypadkową otoczenia, w którym musi pracować.

Wszystkie tryby pracy i sposoby zarządzania urządzeniem są wykazane w instrukcji, a cały proces opiera się na uruchamianiu odpowiednich trybów za pomocą pilota lub z wykorzystaniem z przycisków na wyświetlaczu. Można je również zablokować, żeby urządzenia nie przeprogramowało żadne dziecko.

warmtec ap350w instrukcja - filtr - filtry

Dzięki temu urządzenie nie jest niebezpieczne dla otoczenia. W pracy z oczyszczaczem można oczywiście w pełni oprzeć się o tryb automatyczny – urządzenie zbada wtedy jakość powietrza i dostosuje się do tego.

warmtec ap350w recenzja – review

Review warmtec ap350w dokonane – jaka jest więc nasza recenzja? Choć sprzęt jest dość duży i ciężki, oferuje jedną z najlepszych jakości pracy w swojej kategorii. Siedmiostopniowe oczyszczanie dosłownie deklasuje konkurencję, czyniąc z tego urządzenia jeden z najlepszych wyborów.

Dodatkowym atutem jest pełna automatyzacja na żądanie dzięki systemowi czujników, dostosowujących pracę do otoczenia, lub też łatwe zaprogramowanie manualne, z timerem i trybem pracy nocnej włącznie. Sterowanie pilotem tylko ułatwia zarządzanie pracą urządzenia.

Podsumowując nasze review – recenzja warmtec ap350w może być tylko pozytywna, dlatego też pozwolimy sobie stwierdzić, że jeśli tylko potrzebujesz dobrego oczyszczenia powietrza szybko i na wysokim poziomie – już wiesz jakie urządzenie masz kupić. Oczywiście zalecamy zakup na stronie www.domena.pl. Dodatkowe informacje na temat oczyszczaczy uzyskacie też na https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here