Oczyszczacz powietrza WINIX HR 1000 WI FI – test – cena – filtry – opinie – recenzja

0

Coraz częstszym standardem na rynku jest wyposażenie domu lub mieszkania w oczyszczacz powietrza. To właśnie bowiem w domu spędzamy najwięcej czasu i w tym miejscu powinniśmy dawać naszego organizmowi odpocząć i zregenerować się.

Wybór oczyszczaczy na rynku jest spory, dlatego też postanowiliśmy ułatwić nieco decyzję i omówić jeden z popularnych ostatnio na rynku produktów.

Mowa o winix hr1000 wi fi. Tutaj pokrótce przybliżymy jego sylwetkę, zaś z pełną specyfikacją zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

winix hr1000 wi fi  test

Na początek sprawdźmy, jaki test przeszedł winix hr1000 wi fi. Dzięki temu na wstępie dowiemy się czegoś o samym produkcie i jego cechach technicznych, wyróżniających go na tle innych rozwiązań. Co wykazał zatem test winix hr1000 wi fi?

Okazuje się, że można wskazać następujące, techniczne cechy produktu:

 1. Wydajność oczyszczania powietrza według standardów europejskich dla pomieszczeń nawet do 88 metrów.
 2. 3 stopniowa filtracja, będąca standardem na rynku i oparta o filtr wstępny, HEPA oraz węglowy.
 3. Wsparcie oczyszczania powietrza procesem Plasma Wave, usuwającym zapachy oraz inne szkodliwe molekuły z powietrza.
 4. 6 trybów pracy umożliwiających różną konfigurację samego urządzenia i procesu oczyszczania.
 5. Zestaw czujników – jakości powietrza, światła i zużycia filtra, pozwalają na sprawne zarządzanie pracą tego urządzenia.
 6. Timer pozwala na zaprogramowanie działania urządzenia ze sporym wyprzedzeniem.
 7. Możliwość połączenia z wi-fi i sterowania smatfonem podnosi wygodę i komfort użytkowania – możliwe jest sterowanie z dowolnego miejsca na świecie.

winix hr1000 wi fi  test

Analizując powyższe zestawienie można dojść do wniosku, że mamy do czynienia z całkiem ciekawym sprzętem, o bardzo szerokiej funkcjonalności tego sprzętu. Pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.domena.pl.

winix hr1000 wi fi  opinie

Dane techniczne to jedno, ale to właśnie opinie o winix hr1000 wi fi powiedzą nam najwięcej o danym produkcie. Bowiem to realni ludzie potrafią wskazać wszystkie wady oraz zalety danego rozwiązania i robią to niejako w oparciu o własne doświadczenia. Jakie są więc opinie o winix hr1000 wi fi? Dokonajmy przeglądu kilku z nich.

Ocena: 4,5/5 Wystawiono 5 miesięcy temu

“Oczyszczacz bardzo dobrej jakości, wizualnie i technicznie.”

Jest przede wszystkim cichy (w normalnych trybach pracy), a w trybie sleep praktycznie niesłyszalny. Powietrze jest zdecydowanie przyjemniejsze, lepiej się oddycha, zwłaszcza gdy za oknem widać szarą mgłę smogu. Efektywne oczyszczanie jest dla pokoju 30m2, dla większych pomieszczeń(40m2+) oczyszczacz musiałby pracować tylko w trybie turbo (przy którym hałasuje).

To wszystko oczywiście zależy od powietrza, częstotliwości wietrzenia, ale ogólnie dla powietrza warszawskiego należy kupić większy oczyszczacz (niż zaleca producent) lub 2 sztuki, by powietrze było świeże. Bardzo fajnie działa bajer WIFI, który – po pierwsze zastepuje pilota- po drugie pozwala włączyć oczyszczacz przed powrotem do domu (lub gdy się zapomni wyłączyć). Spory mankament to bardzo drogie wkłady (300 zł), jednak przy filtrach jest to problem. winix hr1000 wi fi  opinie

ZALETY: cichy, ładny, sterowanie wifi, stosunek ceny do jakości

WADY: drogie filtry

lukem, Ocena: 5/5 Wystawiono 2 lata temu, po 2 tygodniach użytkowania

Dobrze wykonany i skuteczny ( skuteczność sprawdzona miernikiem Air Visual Node ). Bezproblemowa kontrola przez WiFi w każdym momencie ( choć ograniczenie długości hasła WiFi mnie zaskoczyła ). Wg aplikacji oczyszczacz nadaje się do pomieszczeń do 40m2 ( nie jak podają sklepy 70-80m2 ). Na 60m2 ( kubatura ok 140m3 ) daje radę. Polecam jeśli ktoś potrzebuje kontroli przez WiFi ( w innym przypadku ja osobiście polecam Daikin MC70LVM )

Piotr, Ocena: 5/5 Wystawiono 4 miesiące temu, po 4 dniach użytkowania

Super urządzenie. Po chwili szału i zabawy wifi człowiek zapomina, że je ma. Aż do chwili gdy rośnie poziom zanieczyszczenia, wtedy odpala moc! Bardzo komfortowe urządzenie. Polecam.

ZALETY: cichy, głośność pracy, ładny, skuteczność, sterowanie wifi, wydajność

Daniel

Powyższe wypowiedzi mają zdecydowanie pozytywny wydźwięk, zaś użytkownicy wysoce cenią sobie ten produkt. Do powyższych wypowiedzi dołożymy własny przegląd zalet i wad. W ten sposób umożliwimy znacznie szersze poznanie omawianego rozwiązania.

ZALETY: 

 • wydajność 88 metrów kwadratowych plasuje urządzenie w czołówce na rynku oczyszczaczy
 • sterowanie wi-fi i aplikacją na smartfona bardzo ułatwia gospodarowanie urządzeniem
 • 6 trybów pracy pozwala na bardzo dokładne zaprogramowanie samego urządzenia
 • system czujników usprawnia monitorowanie stanu i jakości pracy urządzenia
 • dotykowy panel pozwala na zaprogramowanie urządzenia również ręcznie
 • timer pozwala nawet na zaprogramowanie czasu pracy z wyprzedzeniem do 8 godzin

Do wad, zauważonych przez użytkowników zaliczyć możemy jedynie nieco kosztowny zestaw filtrów. Koszt ich nabycia jednak i jego wysokość może być odbierany bardzo subiektywnie, ponieważ nie jest on relatywnie wysoki, zwłaszcza, że filtry wystarczają na 12 miesięcy i w zestawie znajdują się wszystkie równocześnie.

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi zestawieniami na stronie www.domena.pl.

winix hr1000 wi fi cena – ceneo – amazon – allegro

Jaka jest cena winix hr1000 wi fi na ceneo, allegro lub amazon? Zanim ten temat zgłębimy, warto zaznaczyć, że na allegro lub amazon winix hr1000 wi fi nie opłaca się kupować. Często występujące tam podróbki i niedbałość sezonowych sprzedawców, wykorzystujących chwilowy trend sprawia, że można nawet kupić produkt bez gwarancji Zakupy w tym miejscu takiego sprzętu to zły pomysł.winix hr1000 wi fi cena - ceneo - amazon - allegro

Na ceneo z kolei cena winix hr1000 wi fi może być bardzo atrakcyjna, co zaliczyć można na plus tej platformie. Ryzyko jednak natrafienia na nieuczciwego sprzedawcy tak jak na platformach aukcyjnych spisujemy jako minus, otrzymując raczej neutralną ocenę tego procesu.

Najlepszym wyborem będzie wybór profesjonalnego dystrybutora – takiego jak na przykład właściciela portalu www.domena.pl. Wsparcie posprzedażowe, bezpieczeństwo transakcji i fachowa wiedza obsługi tego portalu – to niewątpliwe atuty. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

winix hr1000 wi fi instrukcja – filtr – filtry

Filtry w winix hr1000 wi fi wymieniamy zgodnie z tym, jak wskazuje instrukcja. Ściągamy panel przedni, wyjmujemy filtr i umieszczamy nowy na jego miejsce.

Filtry w winix hr1000 wi fi mogą pracować do 12 miesięcy, zaś filtr wstępny, jak mówi instrukcja, możemy również czyścić samodzielnie, co 14 dni.

winix hr1000 wi fi instrukcja - filtr - filtry

Aplikacja wraz z panelem umożliwiają proste zarządzanie urządzeniem. Jest to proces na tyle intuicyjny, że każdy powinien sobie dać z nim radę. Zwłaszcza, że urządzenie samo wskazuje wszystkie istotne parametry. Z pełną obsługą zapoznać można się na stronie www.domena.pl lub wykorzystując instrukcję dołączoną do urządzenia.

winix hr1000 wi fi recenzja – review

Dokonaliśmy powyżej dokładnego review winix hr1000 wi fi. Pora na ocenę i ujawnienie, co mówi nasza recenzja. Patrząc pod kątem jakości wykonania i funkcjonalności tego urządzenia (mamy na myśli na przykład sterowanie aplikacją), musimy przyznać, że otrzymujemy naprawdę ciekawy i dobry sprzęt, znacznie ułatwiający nasze codzienne funkcjonowanie.winix hr1000 wi fi recenzja - review

Nasza recenzja winix hr1000 wi fi po takim review może być więc tylko pozytywna – gorąco zachęcamy do zakupu tego oczyszczacza. Satysfakcja gwarantowana. Więcej informacji na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here