Oczyszczacz powietrza WINIX Tower Q300S – opinie – recenzja – cena – test – filtry

0

Oczyszczanie powietrza ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia w obecnych czasach. Jakość bowiem powietrza w naszym otoczeniu cyklicznie spada, wywołując coraz gorsze powikłania takiego stanu rzeczy.

Dlatego też warto już dziś rozważyć zakup urządzenia, które spełni szereg istotnych dla nas norm. Czy takim urządzeniem jest winix tower q300s? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na tak postawione pytanie jak się da najpełniej.

Z samym urządzeniem zdecydowanie bliżej zapoznać się można odwiedzając stronę www.domena.pl.

winix tower q300s  test

Test winix tower q300s był typowym testem jakości i parametrów technicznych, przeprowadzany każdorazowo przed wypuszczeniem na rynek nowego sprzętu. Dzięki niemu udało się ustalić podstawowe cechy danego produktu. Jakie one są i jak winix tower q300s przeszedł tego typu test?

Sam zestaw podstawowych parametrów prezentujemy poniżej:

 1. 3 stopniowa filtracja oparta o filtr wstępny, węglowy i HEPA pozwala na bardzo wysokiej jakości oczyszczenie powietrza. winix tower q300s  test
 2. Jonizację pozwala na znaczną poprawę stanu powietrza i jego ubogacenie.
 3. 3. Czujnik światła, jakości powietrza i wymiany filtrów zawsze dbają nie tylko
 4. Różne tryby pracy, takie jak tryb automatyczny czy tryb sleep, umożliwiające dopasowywanie pracy oczyszczacza do indywidualnych wymagań.
 5. Obecność głośnika JBL znacznie poszerza funkcjonalność tego sprzętu, umożliwiając jego wykorzystywanie również jako sprzęt audio.
 6. Wydajność pracy sięgająca 66 metrów kwadratowych powierzchni oczyszczanego skutecznie pomieszczenia.
 7. Wskaźnik wymiany filtra pozwala na bieżąco monitorować stan urządzenia.

Przeglądając powyższe parametry, zdecydowanie stwierdzić należy, że sprzęt proponuje ciekawe podejście do tematu oczyszczenia powietrza. Obecność głośnika pozwala na połączenie dwóch raczej odmiennych funkcji w jednym urządzeniu, co przekłada się na oszczędności przy wyposażaniu mieszkania. Z dodatkowymi parametrami technicznymi zapoznać można się na stronie www.domena.pl.

winix tower q300s  opinie

Dokładny przegląd wszystkich danych technicznych jest niezwykle ważny, przy ocenie danego rozwiązania i jego jakości. Tego typu dane nie oddadzą jednak całej natury danego sprzętu To może dokonać tylko i wyłącznie przegląd wypowiedzi realnych użytkowników tego urządzenia.

Jak prezentują się zatem opinie o winix tower q300s? Dokonajmy stosownego przeglądu poniżej.

Adam, Ocena: 5,00

Bardzo fajny sprzęt o niebanalnym wyglądzie. Na zdjęciach wyglada na nieco mniejszy niż jest w istocie, tak naprawdę to naprawdę kawał oczyszczacza. Wykonany bardzo solidnie, ciężki co j est niebagatelna zaletą bo nie ma żadnych drgań i hałasów z obudowy. Użytkuję od trzech miesięcy i daje radę. Jedynie czujnik zanieczyszczenia reaguje ze zwłoka w stosunku do innych urządzeń które używam. Działa jednakże bardzo dobrze i jeżeli ktoś potrzebuje oczyszczacza z nowoczesnym designem do salonu który ma nie szpecić śmiało polecam.

winix tower q300s  opinie

Zalety: głośność pracy, skuteczność, wydajność, wygląd

Agent.P,  Ocena: 5,00
Trudno na razie powiedzieć, na pewno jest bardzo cichutki, prosty w obsłudze, używam codziennie.

Bożena, Ocena: 

Analizując powyższe opinie o winix tower q300s, można dojść do wniosku, że produkt cieszy się bardzo wysoką oceną ogólną, wystawioną przez jego użytkowników. W oparciu właśnie o tego typu wypowiedzi, wzbogacone o własne doświadczenia i przemyślenia, postanowiliśmy sami przygotować zestaw zalet i wad tego sprzętu. Tego typu zestawienie będzie bardzo merytorycznym i w miarę pełnym podsumowaniem działania tego sprzętu. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nim poniżej.

ZALETY:

 • bardzo duża powierzchnia oczyszczania świadczy o dużej wydajności (nawet do 66 metrów kwadratowych)
 • tradycyjna trzystopniowa filtracja wspomagana jonizacją świadczy o sporej funkcjonalności tego sprzętu.
 • zestaw czujników na bieżąco monitorujących stan urządzenia oraz otoczenia znacznie ułatwia eksploatację urządzenie i zarządzanie jego pracą
 • dwa tryby oraz pięć stopni prędkości pozwala na dostosowanie pracy oczyszczacza do indywidualnych preferencji
 • dodatkowa funkcja głośnika zwiększa ogólną funkcjonalność sprzętu

Oczywiście tego typu zestawienie nie byłoby pełne bez wspomnienia również o wadach danego sprzętu. W tym przypadku dostrzegamy jedną niedogodność, którą warto wymienić. Jest nią brak wyświetlacza. Nie umniejsza to funkcjonalności danego urządzenia, jednakże może stanowić małe utrudnienie w jego eksploatacji. Nie jest to jednak wada dyskwalifikująca dany sprzęt.

Z podobnymi zestawieniami oraz analizami zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

winix tower q300s cena – ceneo – amazon – allegro

Sprawdźmy zatem dokładnie, jaka jest cena winix tower q300s na allegro, amazon oraz ceneo. Pozwoli nam to na wybór najlepszego miejsca do zakupienia tego sprzętu.

winix tower q300s cena - ceneo - amazon - allegroChoć wydaje się to dość nietypowe, to jednak wybór allegro lub amazon do zakupu winix tower q300s jest wyborem bardzo nietrafionym i nie powinien być rozpatrywany jako możliwość zakupu. Dlaczego? Zazwyczaj za pośrednictwem tego typu portali sprzedają nie tyle specjaliści, dysponujący raczej własnymi platformami, co sezonowi sprzedawcy, wykorzystujący chwilowy trend na rynku.

Nie tylko nie da się otrzymać wsparcie merytorycznego czy technicznego od nich, ale również w wyniku częstych błędów dystrybuują oni podróbki oryginalnego sprzętu lub sprzęt bez gwarancji i bez dostępu na przykład do serwisu.

“Dlatego zakup na portalach aukcyjnych to zbyt duże ryzyko.”

Zakup winix tower q300s na ceneo sprawia, że cena produktu może być bardzo atrakcyjna. Jednocześnie jednak również występuje tradycyjne ryzyko natrafienia na nieuczciwego lub nieprofesjonalnego dostawcę. Stanowi to więc w naszej opinii neutralny wybór.

Bezwzględnie i kategorycznie najlepszą opcją będzie zdecydowanie zakup na stronie fachowej, prowadzonej przez wysoce wykwalifikowanego dystrybutora tego rodzaju sprzętu. Takim wyborem będzie zdecydowanie witryna www.domena.pl. Profesjonalna obsługa i bezpieczeństwo wiąże się również z atrakcyjną ceną sprzętu, wynoszącą 1699,00 zł, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

winix tower q300s instrukcja – filtr – filtry

Jak do każdego topowego sprzętu, tak do winix tower q300s dołączona jest instrukcja, wskazująca między innymi, jak wymienia filtry. Filtr właściwy, znajduje się za siatkowaną powłoką z przodu urządzenia, będąca filtrem wstępnym.

winix tower q300s instrukcja - filtr - filtryJego wymiana opiera się na demontażu owej pokrywy i zdjecie z zatrzasków, a następnie wysunięcie filtra i jego wymianę. Instrukcja winix tower q300s wskazuje nie tylko jak wymienia się filtry czy jaki filtr dobrać. Opisuje również w pełni obsługę urządzenia. Co prawda sprzęt nie posiada wyświetlacza, ale ma szereg diod informujących o jego stanie.

Dzięki temu możesz w prosty sposób go obsługiwać, niezależnie od zaawansowania technicznego. Można zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat stosowania produktu na stronie www.domena.pl.

winix tower q300s recenzja – review

Powyższy artykuł stanowi swego rodzaju review o winix tower q300s – pora na sprawdzenie, jaka jest nasza recenzja tego rozwiązania. Analizując wszystkie parametry techniczne oraz zestawienie zalet i wad, można dojść do wniosku, że w swojej kategorii cenowej jest to bardzo interesujące urządzenie. winix tower q300s recenzja - review

Nie bez znaczenia pozostaje tutaj również obecność głośnika, który znacznie poszerza zakres funkcji omawianego rozwiązania. Dlatego też podsumowaniem tego review będzie nasza recenzja winix tower q300s, będąca również rekomendacją do zakupu tego sprzętu, gdyż sprawuje się naprawdę dobrze i jest bardzo ciekawą opcją dla osób szukających nietypowego oczyszczacza. Więcej informacji na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here