XIAOMI AIR PURIFIER PRO oczyszczacz powietrza – instrukcja – test – opinie – cena

0
5/5 - (1 vote)

Poziom zanieczyszczenia powietrza jest obecnie ogromny. Kolejne programy montażu czujników antysmogowych tylko uświadamia nam skalę problemu. Najgorsze jest jednak to, że z jednej strony nie możemy w żaden sposób wpłynąć na nasz klimat i ogólnoświatowe trendy w produkcji, by zmniejszyć emisję zanieczyszczeń do atmosfery.

Wymaga to skoordynowanej współpracy wszystkich państw, a do tego daleko.

Możemy jednakże przynajmniej w miejscu w którym odpoczywamy i regenerujemy się – w naszym domu lub mieszkaniu, zadbać o to, by jakość powietrza była odpowiednia. W tym celu musimy wprowadzić do użytku oczyszczacz powietrza.

Dziś pragniemy zaprezentować jedno z bardziej innowacyjnych rozwiązań ze znanej firmy, która dopiero wchodzi na rynek oczyszczaczy. Już jednak może zaoferować bardzo ciekawe rozwiązanie. Jest nim Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro, który charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do oczyszczania. Poniżej dokonujemy dokładnego przeglądu tego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Xiaomi Air Purifier Pro oczyszczacz powietrza test

Możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa już przed zakupem dokonać oceny stosownego produktu. Wystarczy, że dokonamy dokładnego przeglądu jego aspektów technicznych. W ten sposób poznamy od razu możliwości danego rozwiązania oraz odpowiedź na pytanie, czy produkt spełni nasze oczekiwania. Na szczęście oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro przeszedł stosowny test, który umożliwia poznanie jego najważniejszych cech technicznych. Przyjrzyjmy się zatem dokładnie możliwościom produktu.

Co ustalił test oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier Pro? Jak się okazuje, następujące cechy techniczne:

 1. Xiaomi Air Purifier Pro testPowierzchnia oczyszczania nawet do 60 % sprawia, że jest to jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań na rynku.
 2. Zasilanie na poziomie 4,8 W czyni z tego urządzenia jedno z najbardziej ekonomicznych rozwiązań na rynku.
 3. Specjalny system pobierania powietrza z trzech stron równocześnie sprawia, że znacznie szybciej i dokładniej jest ono oczyszczane.
 4. Rozbudowany system monitoringu – w tym jakości powietrza i zużycia filtra.
 5. Proste sterowanie za pomocą aplikacji lub intuicyjne konstrukcji wyświetlacza LCD.
 6. Filtracja 3-stopniowa – filtr węglowy, HEPA E11 oraz wstępny, pozwala na usunięcie nawet 99,96 % zanieczyszczeń pyłem PM 2.5.
 7. 3 tryby pracy w tym tryb nocny, będący znacznie cichszy.
 8. Timer ułatwiający planowanie pracy urządzenia.

Jak więc można zauważyć, skuteczność produktu oraz jego cechy techniczne świadczą o wysokiej jakości omawianego rozwiązania. Kupując ten produkt masz pełną pewność realnych efektów jego użytkowania. Więcej informacji technicznych na temat tego rozwiązania znajdziesz również na stronie www.domena.pl.

Xiaomi Air Purifier Pro oczyszczacz powietrza opinie

Zawsze warto znać dokładne wszystkie aspekty związane z kwestiami technicznymi danego produktu. Jednakże nigdy w ten sposób nie uzyskamy pełnego wglądu do pracy danego sprzętu. By mieć taką możliwość, musimy wcześniej poznać dokładnie zdanie użytkowników na temat danego produktu. Dlatego też zbadamy dokładnie, jakie są opinie oczyszczaczu powietrza o Xiaomi Air Purifier Pro wśród użytkowników tego produktu. Kilka tego rodzaju wypowiedzi zamieszczamy poniżej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ich treścią.

Ocena: 5/5

Oczyszczacz powietrza zdaje egzamin. Ładnie prezentuje się tuż przy kominku. Cichy, skuteczny, wydajny. Minus to, że filtr trzeba wymieniać dość często. Wg. producenta wystarcza na około 180 dni. Na szczęście nie są bardzo drogie ok. 100 zł.

Wszystko zależy od częstotliwości użytkowania i jakości powietrza które filtruje oczyszczacz. Dostępne są za grosze bawełny HEPA jako dodatkowy filtr na ten oryginalny. Zmniejsza zużycie seryjnego filtra. Tak czy owak polecam ! Na ekranie dodatkowa informacja o bieżącej jakości powietrza, temp. i wilgotność.

ZALETY:

 • skuteczność
 • wydajność

Kamil

Ocena: 5/5

Od ponad tygodnia używam oczyszczacz, jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.

Xiaomi Air Purifier Pro opiniePrawie cały czas pracuje w trybie AUTO na powierzchni ponad 60m i prawie cały czas pracuje na najwolniejszych obrotach. Jest bardzo cichutki, obsługa zarówno przyciskiem jak i przez aplikację jest bardzo prosta. Konfiguracja przez wifi zajmuje ~2 min 🙂

Polecam

ZALETY:

 • głośność pracy
 • prosta obsługa
 • skuteczność
 • wydajność
 • wygląd

Cezary

Ocena: 5/5

Oczyszczacz bardzo cichy i wydajny. W trybie nocnym całkowicie niesłyszalny. Tryb automatyczny reaguje bardzo szybko na wszelkie zmiany stanu powietrza.

ZALETY:

 • głośność pracy
 • prosta obsługa
 • skuteczność
 • wydajność
 • wygląd

Lifeform

Jak wskazują powyższe opinie o Xiaomi Air Purifier Pro, jest to rozwiązanie o bardzo wysokiej jakości pracy. Choć jest to nowa marka na rynku oczyszczaczy, to jednak spełnia w 100 % wszystkie oczekiwania, oferując bardzo wysoki poziom oczyszczenia. Z dodatkowymi wypowiedziami na temat tego rozwiązania zapoznać można się również na stronie www.domena.pl.

Xiaomi Air Purifier Pro oczyszczacz powietrza cena – ceneo – amazon

Skoro już rozważamy konkretną linię produktów, to pora na poszerzenie naszej analizy również o kwestię tego, jak wygląda cena oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier Pro na Ceneo lub amazon. Są to najpopularniejsze źródła zakupu tego rodzaju produktów. Dlatego też przyjrzyjmy się tym warunkom.

Xiaomi Air Purifier Pro cena - ceneo - amazonJak się okazuje, taka kwestia jak cena Xiaomi Air Purifier Pro na Ceneo lub amazon nie powinna być w ogóle brana pod uwagę. W obu tych źródłach bowiem najczęściej nabyć można podróbki oryginalnych produktów. Są one oczywiście zdecydowanie gorszej jakości, dosłownie często będąc produktami bez dostępu do świadczeń pogwarancyjny i wielu innych udogodnień.

Dlatego warto zdecydować się na zakup tego rozwiązania u profesjonalnego dostawcy. Takim jakim jest zdecydowanie operator strony www.domena.pl. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną tam ofertą.

Xiaomi Air Purifier Pro oczyszczacz powietrza instrukcja – filtry – filtr

Do Xiaomi Air Purifier Pro dołączona jest instrukcja, wskazująca jakie filtry kupować i jak wymienić każdy filtr. Jest ona na tyle dokładna, że nawet osoba, która nie miała wcześniej styczności z tego rodzaju sprzętem, powinna sobie poradzić bez większego problemu.

Dlatego też warto dość dokładnie się z nią zapoznać, ponieważ porusza wszystkie najważniejsze kwestie związane z użytkowaniem tego rozwiązania.

Xiaomi Air Purifier Pro instrukcja - filtry - filtr Instrukcja dołączona do Xiaomi Air Purifier Pro nie tylko wskazuję jak wymienić filtry i który filtr przychodzi w jakim miejscu, ale również pomaga wykorzystywać wszystkie inne funkcje tego sprzętu. Dlatego warto dokładnie zapoznać się z jej treścią. Można ją również pobrać ze strony www.domena.pl. oraz na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/xiaomi/

Xiaomi Air Purifier Pro oczyszczacz powietrza review – recenzja

Ponieważ dokonaliśmy dokładnego review Xiaomi Air Purifier Pro, możemy już wyraźnie określić, jaki nasza recenzja tego produktu ma wydźwięk oraz co możemy na temat jego skuteczności powiedzieć. Jeśli szukacie dodatkowych informacji więcej na tej stronie

Przede wszystkim po takim review Xiaomi Air Purifier Pro nasza recenzja musi być pozytywna, ponieważ produkt posiada wszystko to, co jest nam niezbędne dla jego pełnej skuteczności i wysokiego poziomu oczyszczania. Jeśli cię zainteresowaliśmy obejrzyj również xiaomi air purifier 2s

Możemy zatem zakupić go bez większych obaw – z pewnością spełni nasze oczekiwania. Warto pamiętać, by zakupu dokonać koniecznie na stronie www.domena.pl, by zadbać o pełne bezpieczeństwo transakcji. Jeśli chciałbyś poznać nasz pełny katalog zajrzyj też tu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here