Strona główna Odkurzacz do wągrów – odkurzacz do zaskórników

Odkurzacz do wągrów – odkurzacz do zaskórników

Właściwy wygląd ma kluczowe znaczenie dla wielu kobiet i często poświęcają one majątki, by zadbać o to, żeby prezentować się jak najlepiej. 

Większość elementów właściwego wyglądu jest mocno subiektywna i jest uzależniona od indywidualnych preferencji. Są jednak czynniki, które jednoznacznie traktuje się jako prezentujące się negatywnie. Do takich czynników bez wątpienia należą tak zwane wągry. "RANKING 3 ODKURZACZY DO WĄGRÓW(RZETELNE OPINIE INTERNAUTÓW)"

W zależności od podejścia, można takim określeniem nazywać specjalne wypryski, które pojawiają się na skórze w postaci czarnego punktu. Gromadzi się wtedy w skórze zestaw tłuszczu, brudu oraz innych czynników i wystaje, szpecąc naszą twarz. Innym zjawiskiem, które się traktuje podobnie, są tak zwane zatkane pory. Różnica jest w zasadzie niewielka i wszystko zależy od miejsca wystąpienia takiego zjawiska. Ale konstrukcyjnie chodzi mniej więcej o to samo. 

Tego typu niedoskonałości warto się pozbyć z wielu powodów. Trzeba jednak być świadomym, jak zrobić to tak, by sobie nie szkodzić. Jedną z rozsądniejszych propozycji jest zakup odpowiedniego odkurzacza do wągrów. 

Sprawdziliśmy dla Ciebie najpopularniejsze na rynku rozwiązania i wybraliśmy trójkę, którą bezwzględnie warto się zainteresować. Prezentujemy je w niniejszym tekście, który stanowi pełny przegląd tych trzech możliwości. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z jego treścią. 

RANKING 3 ODKURZACZY DO WĄGRÓW
(RZETELNE OPINIE INTERNAUTÓW)

Produkt Kluczowe Korzyści

#1 BEAUTIFLY B-Derma PRO
(Wybór Redakcji)
Sprawdź aktualną cenę

457 Opinii

 • zastosowanie mikrocząsteczek diamentowych
 • zaimplementowane 4 tryby mocy ssącej
 • wyświetlacz LCD, informujący o stanie urządzenia
 • wymienne filtry w oczyszczaczu
 • funkcja timera
 • ładowanie bezprzewodowe

#2 BEAUTIFLY B-Derma
Sprawdź aktualną cenę

315 Opinii

 • zastosowanie mikrocząsteczek diamentowych
 • zaimplementowane 4 tryby mocy ssącej
 • rozbudowany zestaw – 6 głowic.

#3 Beurer FC76  
Sprawdź aktualną cenę

146 Opinii

 • bardzo rozbudowany zestaw – 20 wymiennych filtrów + specjalnie dobrane końcówki – duża nakładka, szorstka nakładka
 • zasilanie sieciowe – bez obaw o rozładowany akumulator

PEŁNA RECENZJA

Szereg kluczowych informacji, dotyczących prezentowanych w rankingu rozwiązań 

Zapoznaliśmy się powyżej z trzema, najbardziej liczącymi się na rynku odkurzaczami do wągrów. Każdy z nich jest warty naszej uwagi już choćby dlatego, że znalazł się w tym zestawieniu. Oznacza to bowiem, że zdeklasował konkurencję i oferuje sobą znacznie więcej,w  stosunku do innych rozwiązań. Powinniśmy jednak poznać te produkty jeszcze bliżej, więc dokonajmy stosownej analizy. Najważniejsze dane, odnośnie produktów, prezentujemy poniżej: 


1. BEAUTIFLY B-Derma PRO  (Wybór Redakcji)

Kluczowe wnioski:

dopisek PRO w nazwie to najważniejszy element, który najwięcej powie nam o jakości urządzenia. Choć brzmi to nieco przewrotnie, to faktycznie jest to produkt dla profesjonalistów. Reprezentuje sobą najwyższy poziom jakościowy i pozwala na wydatne oczyszczenie twarzy bez zbędnego wysiłku. Zdecydowanie warto postawić na te rozwiązanie, bo jest po prostu najlepsze.

Sprawdź aktualną cenę

PLUSY
 • praca przez 90 minut bez przerwy, na jednym naładowaniu – jest to czas, który pozwala na swobodne oczyszczenie całej twarzy z dużą dokładnością
 • zasilanie akumulatorowe pozwala na swobodne manewrowanie urządzeniem i nie martwienie się o plątający się kabel
 • ładowanie indukcyjne pozwala na proste uzupełnienie poziomu energii i sprawia, że nie trzeba się martwić odpowiednim wpięciem;
 • wyświetlacz LCD informuje o stanie urządzenia – wybranym programie oraz stanie naładowania baterii
 • wymienna głowica umożliwia dopasowanie końcówki do indywidualnych potrzeb;
 • 4 poziomy mocy ssącej pozwala na manewrowanie do woli, w zależności od indywidualnych potrzeb
 • najwyższa jakość pracy i wykonania dostępna na rynku
MINUSY
 • obiektywnie wysoka cena (płacimy za wysoką jakość).

2. BEAUTIFLY B-Derma

Kluczowe wnioski:

jest to starsza wersja powyższego modelu, więc widać pewne różnice na korzyść pierwszej pozycji w rankingu. Równocześnie jednak dalej jest to produkt warty uwagi, ponieważ oferuje kilka trybów pracy i pozwala na wydatne oczyszczenie skóry. Jest to propozycja rynkowa o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Sprawdź aktualną cenę

PLUSY
 • praca przez 120 minut bez przerwy, na jednym naładowaniu – jest to czas, który pozwala na swobodne oczyszczenie całej twarzy z dużą dokładnością – wartość ta wystarczy aż nadto nawet na kilka procesów czyszczenia
 • zasilanie akumulatorowe pozwala na swobodne manewrowanie urządzeniem i nie martwienie się o plątający się kabel
 • kontrolowane podciśnienie pozwala jeszcze bardziej dostosować pracę tego sprzętu do indywidualnych wymagań oraz potrzeb
 • wymienna głowica umożliwia dopasowanie końcówki do indywidualnych potrzeb;
 • 4 poziomy mocy ssącej pozwala na manewrowanie do woli, w zależności od indywidualnych potrzeb
 • najlepszy stosunek ceny do jakości
MINUSY
 • odkurzacz ten ma kilka “minusów” w stosunku do lidera rankingu, co jest jednak zrozumiałe, gdyż mówimy o starszym modelu

3. Beurer FC76

Kluczowe wnioski:

trzecia propozycja w naszym zestawieniu jest produktem innej firmy. Widać więc od razu odmienną politykę, jeśli chodzi o działanie oraz jakość tego rozwiązania. Niemniej dalej jest to produkt który dostał się do ścisłej trójki odkurzaczy na rynku. Widać jednak pewne braki w stosunku do poprzedników, zatem jest to raczej rozwiązanie budżetowe – lepiej już dopłacić trochę i zdecydować się choćby na poprzednią propozycję.

Sprawdź aktualną cenę

PLUSY
 • najniższa cena – odkurzacz jest najtańszy spośród wszystkich propozycji na rynku. Równocześnie trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że oszczędzamy głównie na jakości;
 • zasilanie sieciowe – jest to zasadniczo wada, ponieważ wymaga operowania kablem, ale wiele osób wskazuje, że dzięki temu odkurzacz nigdy się nie rozładuje i zawsze będzie pracować z pełną mocą;
 • bardzo rozbudowany zestaw akcesoriów – to aż 20 filtrów wymiennych i 3 głowice;
 • prostota użytkowania – jest to rozwiązanie, które uzytkuje się bardzo intuicyjnie – niedobór pewnych funkcji jest kompensowany przez prostotę
MINUSY
 • rozwiązanie wyraźnie odbiega jakością od poprzedników – mniej nasadek nie jest kompensowane przez większą ilość filtrów, brakuje też wielu programów i regulacji.

Dlaczego warto kupić odkurzacz do wągrów?

Jeśli chodzi o rynek oczyszczaczy czy odkurzaczy do wągrów, to rośnie on praktycznie z roku na rok i oferuje sobą coraz więcej możliwości i produkty coraz to lepszej jakości. To ważna informacja, ponieważ jeszcze jakiś czas temu odkurzacze do wągrów były dobrem luksusowym, dostępnym raczej dla salonów kosmetycznych, gdzie należało udać się na odpowiedni zabieg. Dziś można kupić swobodnie tego typu sprzęt i użytkować go w domu bez większego problemu – jest w końcu z czego wybierać, a możliwości jest naprawdę dużo.   Podstawowy ranking najlepszych produktów na rynku 

Oczywiście najrozsądniej jest się zdecydować na dowolną propozycję z powyższego zestawienia. Przeanalizowaliśmy bowiem wszystkie możliwości rynkowe, które są warte uwagi i wybraliśmy te naprawdę najlepsze. Dalej jednak, ze względu na komfort użytkowania, raczej zachęcamy do wdrożenia pierwszej pozycji z powyższego zestawienia. Oferuje sobą bowiem najwięcej możliwości. 

Odkurzacz do wągrów – kluczowe zalety i podstawy działania 

 Na wstępie przybliżyliśmy już nieco problem samych wągrów. Warto zaznaczyć, iż jest on nieco bardziej złożony. Normalnie bowiem brud nie powinien się gromadzić w mieszkach łojowych czy w porach. Wokół nas jednak znajduje się wiele zanieczyszczeń, a same również użytkujemy różnej jakości podkładów, pocimy się i jesteśmy podatne na wiele czynników szkodliwych. Dlatego też zjawisko osadzania się  brudu jest dość powszechne. 

Oczywiście pojedyncze lub grupowo występujące czarne punkciki na skórze, czyli omawiane wągry, nie są niczym atrakcyjnym. Nieciekawie wyglądają, sprawiają wrażenie zabrudzeń (rzeczywiście nimi są w końcu), a także nadają skórze chropowatej struktury. Dlatego tak wiele osób decyduje się na pozbycie się wągrów. Odkurzacz do wągrów - kluczowe zalety i podstawy działania 

Warto jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że nie jest to wcale proces prosty. Co więcej – zasadniczo jest to dość skomplikowane działanie, ponieważ tradycyjne metody mycia czy peeling nie zawsze zdają rezultat. A w zasadzie w większości przypadków właśnie go nie zdają. A problemu trzeba się pozbyć i to możliwie jak najszybciej. 

W pierwszej kolejności najważniejszym czynnikiem, który określa skalę i wagę problemu, jest blokada samych porów przez brud. Nasza skóra musi oddychać, by się regenerować oraz odżywiać. Zatkane pory sprawiają, że skóra przestaje pobierać powietrze z otoczenia. W efekcie może się to odbić na jej zdrowym wyglądzie oraz naszym samopoczuciu. Już tylko to powinno nas motywować do usunięcia wągrów. 

Inną sprawą jest to, że brud zgromadzony w porze lub woreczku łojowym przechodzi proces krystalizacji. Im dłużej ignorujemy lub nie dostrzegamy konkretnej niedoskonałości, tym twardsza się ona robi. Ostatecznie może skamienieć zupełnie, co nie tylko znacznie utrudni nam usunięcie tego, konkretnego wągra. Po jego usunięciu pozostaje wgłębienie, które jest, technicznie rzecz biorąc, blizną. Do jej operacyjnego usunięcia, w zagłębieniu ponownie będzie się gromadzić brud. 

Wągry da się usunąć. Najczęściej system ten polega na mechanicznym usuwaniu za pomocą odpowiedniego sprzętu lub ściskając między palcami. Ponieważ pojawia się ucisk, konkretny wyprysk może uszkodzić skórę i doprowadzić do powstania krwiaka. Brud dostanie się do krwiobiegu i może doprowadzić nawet do zakażenia. 

Dlatego wprowadzono odkurzacze do wągrów, które nie tylko stymulują skórę odpowiednim naciskiem, ale również usuwają wągry w odwrotną stronę – wciągając je za pomocą odpowiedniego sprzężenia i mocy ssącej. Ma to wydatne znaczenie, ponieważ nie pojawia się żadne zagrożenie oraz ryzyko – skóra, owszem, może być delikatnie podrażniona, ale sumarycznie wyjdzie nam to raczej na dobre. 

Taki zabieg był jednak do tej pory dostępny tylko w salonach kosmetycznych i miał on swoją cenę. Wraz jednak z coraz powszechniejszą miniaturyzacją, coraz częściej pojawiają się tego typu rozwiązania w ogólnej sprzedaży. Choć nie zawsze reprezentują odpowiednio skuteczne podejście, to jednak w ostatnich czasach można spotkać się z rozkwitem rynku i oferowaniem na nim produktów, które są wysokiej jakości same w sobie. I właśnie tego typu rozwiązania mieliśmy przyjemność zaprezentować w powyższym zestawieniu oraz je przeanalizować. Czy warto je kupić? Zdecydowanie i odbędzie się to również z korzyścią dla Twojego zdrowia.

Wygląd zewnętrzny spędza sen z powiek kobiet na całym świecie tak naprawdę od zawsze. Wiecznie wydaje nam się, że nie wyglądamy wystarczająco dobrze i mogłybyśmy coś w sobie poprawić. Co nie podoba nam się najbardziej? Przede wszystkim uważamy, że mogłybyśmy trochę schudnąć i poprawić wygląd swojej skóry. Niektóre kobiety przejmują się tym tylko odrobinę, ale koniec końców akceptują niektóre swoje niedoskonałości i przestają się nimi przejmować. Nie zawsze jednak jest to takie proste i mogą minąć lata zanim dana kobieta dorośnie i zrozumie, że to nie wygląd zewnętrzny jest tym, co ją definiuje. 

Z czego się to bierze? Ogromny wpływ na samoocenę całego społeczeństwa mają media oraz świat mody. Jeżeli tworzą oni nierealny obraz zarówno kobiet jak i mężczyzn to w konsekwencji wpływają na sposób postrzegania całego narodu. Jeżeli mała dziewczynka widzi w telewizji bądź gazecie, że widniejący tam wizerunek kobiety posiada nieskazitelną cerę i piękne włosy – wydaje jej się automatycznie, że również ona musi tak wyglądać. Nie jest to jednak prawda, każda osoba i jej indywidualne piękno powinno być wystarczające. 

Każdy kto chce być kochany musi najpierw nauczyć się kochać siebie. Te prawdę przekazuje się nam od dziecka w szkole, w domu i każdym innym miejscu

odkurzacz do wągrówJeżeli jesteś jedną z tych osób, które bardzo przejmują się swoim wyglądem to musisz pamiętać, że wszelkie radykalne ingerencje w swoje ciało mogą nieodwracalnie je zmienić. Za każdy zabieg przyjdzie Ci zapłacić cenę, a w konsekwencji możesz uzyskać efekt odwrotny do tego, którego oczekiwałaś. Dlatego też na początek najlepiej będzie, jeżeli skorzystasz z jednego z wynalazków, które nie szkodzą w żaden sposób twojemu zdrowiu i mają pomóc Ci w pozbyciu się drobnych niedoskonałości. Jest to niezwykle istotne biorąc pod uwagę, że z każdym rokiem liczba operacji plastycznych rośnie, przy jednoczesnym spadku średniej wieku osób się im poddających. Własnie dlatego lepiej poszukać pomocy wśród produktów oferowanych na ryku AGD.

Jednym z takim produktów będzie odkurzacz do wągrów. Jeżeli nigdy wcześniej nie słyszałaś tej nazwy, a zaskórniki stanowią dla Ciebie spory kompleks – znajdziesz tutaj wszelkie informacje potrzebne Ci do podjęcia decyzji czy jest to sprzęt właśnie dla Ciebie. Sprawdź go, a być może rozwiążesz swoje problemy o wiele szybciej niż myślałaś. Nie przejmuj się jeśli nie masz doświadczenia w stosowaniu takich urządzeń. Ich obsługa jest banalnie prosta i nie ma co się obawiać efektów ubocznych związanych z niewłaściwym użytkowaniem.

Odkurzacz do wągrów odkurzacz do zaskórników

Jest to dosyć nowe urządzenie, więc nazwa odkurzacz do wągrów na twarzy bądź odkurzacz próżniowy do zaskórników – może nie mówić Ci zbyt wiele. Jego działanie jest jednak bardzo proste i nie musisz się martwić, że będziesz mieć jakikolwiek problem z jego obsłużeniem lub będzie on niebezpieczny. Urządzenie do wyciskania lub usuwania wągrów to przyrząd, który poprzez swoje wymienne końcówki w delikatny sposób zasysa te właśnie niedoskonałości z powierzchni twojej skóry. Robi to bardzo powoli, więc nie powoduje jednocześnie podrażnień i nie wpływa źle na stan twojej cery. Efekty kobiet ze skłonnością do posiadania wągrów wykazują, że odkurzacz bardzo skutecznie spełnia swoją rolę. Ważnym jest by pamiętać, że wyciskanie to najgorsze co można zrobić. Każdy dermatologi potwierdza, że daje to chwilowe efekty bo później pogorszyć wygląd naszej skóry.

Wymienione wcześniej końcówki sprawiają, że maszynka ta zabiera się do usuwania wągrów dokładnie tak jak zrobiłby to normalny odkurzacz przyłożony do twarzy. Nie musisz już niepotrzebnie ranić swojej skóry poprzez ciągłe próby wyciskania niedoskonałości. Jest to bardzo bolesne i przede wszystkim skutkuje głównie bólem i tworzeniem się zaczerwienienia. Próżniowy odkurzacz do zaskórników stosujesz poprzez przyłożenie go do wągrów, a efekty będą widoczne już po kilku sekundach, gdy przesuniesz go w inne miejsce. Pamiętaj, żeby nie trzymać go zbyt długo na jednym obszarze, gdyż w ten sposób tylko niepotrzebnie podrażnisz sobie skórę. 

Maszynka do wągrów to duże ułatwienie, które nie wymaga od Ciebie posiadania ogromnych nakładów finansowych. Jest łatwo dostępna i prosta w obsłudze, a może zapewnić Ci dokładnie takie efekty na jakich Ci zależało. Odkurzacze do wągrów posiadają również wiele dodatkowych funkcji jak na przykład masowanie twarzy i choć ciężko w to uwierzyć odkurzacze do zaskórników pomagają oczyścić nawet powieki. Dzięki nim twoja twarz będzie wyglądała niczym ozdoba okładki popularnego magazynu

Odkurzacz do wągrów opinie 

Z całą pewnością tym, czym zwykle kierujemy się przy wyborze wszelkich sprzętów są opinie – a te odkurzacz do wągrów ma jak najlepsze. Jego użycie stanowi na pewno duże udogodnienie, ponieważ odkurzacz próżniowy umożliwia łatwe dostanie się do zaskórników, które opinie określają jako wyjątkowe trudne do usunięcia – w bezbolesny sposób. 

Stosowanie tego sprzętu poza wyżej wymienionym efektem sprawia również, że poprawia się ogólny wygląd skóry naszej twarzy. Nie można jednak zapominać o jego prawidłowym stosowaniu. Niektóre negatywne opinie wynikają z tego, że odkurzacz próżniowy zastosowano do wągrów i zaskórników zwyczajnie w zły sposób. Przetrzymywanie jednej ze ssawek na siłę i zbyt długi czas użytkowania sprzętu na swojej skórze przyczyni się do jej podrażnienia. Nie jest to jednak wada samego sprzętu, po prostu stosowanie go w sposób szkodliwy.Odkurzacz do wągrów opinie

Winą można tutaj obarczyć tylko jego użytkownika. Zatem zanim dokonacie zakupu koniecznie przejrzyjcie fora internetowe oraz opinie użytkowników na stronach sklepu. Może nie zyskacie dzięki temu pełnego obrazu produktu ale będziecie mniej więcej wiedzieli czego się spodziewać i których modeli unikać jeśli przytłaczająca liczba ocen jest negatywna.

Odkurzacz do wągrów z Rossman – Allegro – Ceneo 

Jeżeli wiesz już, że na pewno przyda Ci się to urządzenie to zastanawiasz się pewnie, gdzie najlepiej będzie je kupić? Sklep Rossman i strony internetowe Allegro bądź Ceneo to miejsca, gdzie odkurzacz do wągrów znajdziesz w najniższych cenach. Nie marnuj swojego czasu na próby znalezienia go taniej niż tam – gdyż wtedy ryzykujesz, że kupisz sprzęt, który będzie niestety wadliwy. Zakupy w sieci Rossman gwarantują, że dostaniecie nie tylko zupełnie nowy sprzęt, ale również gwarancję na możliwość zwrotu w razie awarii bądź wad fabrycznych, które niestety czasem się zadżają.Odkurzacz do wągrów z Rossman - Allegro – Ceneo 

Odkurzacz próżniowy do zaskórników, który kupisz na Allegro będzie posiadał wszelkie niezbędne elementy – takie jak kabel USB, wymienne końcówki i ładowarkę. Zyskujesz dzięki temu pewność, że urządzenie które stosujesz zostało odpowiednio sprawdzone i jest bezpieczne dla twojej twarzy.  Dokonując zakupu musicie jednak pamiętać, że nie brak w sieci oszustów, którzy tylko czekają by wykorzystać naszą niewiedzę i za nic mają sobie konsekwencje swoich czynów.

Zarówno Rossman jak i Allegro i Ceneo oferują odkurzacz do wągrów w różnych cenach, więc możesz wybrać taki model, który najbardziej Ci odpowiada. Różnią się one zwykle ilością dostępnych funkcji, wyglądem zewnętrznym i czasem pracy jaki są w stanie wykonać zanim wyczerpie się ich bateria. Jest to bardzo istotne, jeżeli nie lubisz długo czekać, a masz na twarzy bardzo dużą ilość zaskórników. W większości przypadków jednak jedno naładowanie zupełnie wystarcza na oczyszczenie całej skóry twarzy. Cena jest istotna i niemądrym byłoby wydawanie olbrzymich kwot, zwłaszcza jeśli jest to dopiero początek waszej przygody z odkurzaczami, ale przesadzanie w drugą stronę jest równie, jeżeli nie bardziej niebezpieczne. Rozwiązania budżetowe mogą być kuszące i mogą pomóc wdrożyć się w świat tych urządzeń, ale zwykle są to składane na szybko urządzenia skopiowane z popularnych marek, stworzone z tanich łatwo psujących się części. Uważajcie!

Odkurzacz próżniowy do zaskórników Kilpor 

Jednymi z najlepszych obecnie produktów na rynku są odkurzacz próżniowy do zaskórników o nazwie Kilpor oraz odkurzacz do wągrów Yasumi. To właśnie one cieszą się najlepszymi opiniami wśród użytkowników, gdyż charakteryzuje je niska cena i wysoka skuteczność działania. To właśnie im musisz przyjrzeć się w pierwszej kolejności, jeżeli już zdecydujesz się na zakup tego sprzętu. 

Odkurzacz próżniowy, Yasumi bądź Kilpor sprawdza się do zaskórników i wągrów na twarzy każdej kobiety. Dzięki ich użyciu możesz pozbyć się kompleksów w zaledwie kilka sekund i bez zbytniej ingerencji w stan swojej skóry. 

Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz z wykonywaniem poważnych zabiegów – tym dłużej zachowujesz swoją młodość i naturalną ochronę organizmu. W obecnych czasach stosujemy zbyt dużo szkodliwych środków, które bardzo silnie oddziałują na nasze ciało. Ta maszyna może pomóc Ci osiągnąć lepszy wygląd bez konieczności płacenia za to ceny swojego zdrowia. Pozbądź się problemu zaskórników i wreszcie pokochaj wygląd skóry na swojej twarzy.   

Wybór redakcji

#1 BEAUTIFLY B-Derma PRO
(Wybór Redakcji)
Sprawdź aktualną cenę

457 Opinii