ILife A8 robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

0

Robotyzacja procesów sprzątania tak naprawdę była tylko kwestią czasu. Nie jest to najprzyjemniejsza część naszych codziennych obowiązków, zaś wprowadzenie automatyzacji pozwala wydatnie uprościć dbanie o porządek w domu lub w mieszkaniu. 

Tak właśnie na rynek wkroczyły roboty sprzątające, które pozwalają na zadbanie o czystość bez ingerencji człowieka i bez inwestowania w proces jego czasu. Tym samym można stwierdzić, że to nowa jakość, jeśli chodzi o utrzymywanie porządku. A my, podążając za tym trendem, poznamy dziś jedno z ciekawszych rozwiązań na tym rynku. Przyjrzymy się nieco bliżej odkurzaczowi, znanemu jako robot sprzątający ILife A8. Jak dokładnie działa ten produkt? Czego możemy się spodziewać po tym sprzęcie? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. 

 ILife A8 robot sprzątający opinie  ilife a8 opinie 

 Najlepszym źródłem informacje na temat tego, jak faktycznie działa robot sprzątający ILife A8, będą opinie na temat tego odkurzacza i jego możliwości. Są to zawsze wypowiedzi osób, które miały styczność z danym rozwiązaniem i mogą wprost ocenić jego działanie i możliwości. Wniosą do procesu poznania produktu zdecydowanie najwięcej, zatem zacytowaliśmy kilka tego typu wypowiedzi. Staraliśmy się, by były one naprawdę pełne i rzetelne, a teraz zapraszamy do ich poznania. 

 

Ocena: 4/5  

Robot spisuje się bardzo dobrze, jeździ dokładnie, choć nie dociera do wszystkich przestrzeni, niestety nie radzi sobie z długimi aż do podłogi zasłonami i traktuje je jak ścianę dojeżdżając do nich i zmieniając kierunek jazdy, robot ma także problem z wjeżdżaniem na dywany zawijając ich krawędzie, czy też z najazdem na nogi od suszarki, gdzie po prostu się zawiesza.  

 

Jedną z największych jego wad jest też to, że nie widzi ciemnych przeszkód, przez co za każdym razem z impetem uderza w drzwi wejściowe robiąc hałas zarówno w domu jak i klatce schodowej(dobrze że na jedną ścieżkę zdarzy się to tylko 3-4 razy). Odnoszę też wrażenie ze kamerka jest zamontowana w nim dla picu – ot trick marketingowy, gdyż robot i tak jeździ jednym systemem od ściany do ściany, przesunie się kilka cm i wraca w drugą stronę.  

Brak Wirtualnej ściany w wyposażeniu niestety też jest bolączką, gdyż robot lubi przesuwać miski psa i przy tym rozlewać wodę.  

 

Czas, który robot potrzebuje na przejechanie 58m mojego mieszkania to około 40 minut – Roomba 681 potrzebowała około 55 minut, zatem planowanie trasy jest dużo lepsze i robot rzadko wraca w te same miejsca.  

Nawet przy uruchomieniu robota na dwie tury jedna po drugiej, za każdym razem w pojemniku było sporo brudu mimo praktycznie tej samej trasy.  

 

Robot bez trudu wraca do bazy z innego pokoju – pod warunkiem, że nie przerwało mu się pracy w innym wypadku po prostu błądzi aż złapie sygnał od bazy – dobrze jest ustawić bazę w miare dostępnym miejscu widocznym z jak największej przestrzeni w domu.  

 

Jest doskonały do utrzymywania czystości na parkiecie i w trudno dostępnych miejscach jak pod łóżkiem czy kanapą, niedostępnych dla odkurzacza.  

Programator pracy pozwala ustawić jedynie godzinę automatycznego uruchomienia – co nie jest złe, choć droższe roboty pozwalają ustawić dodatkowo dni tygodnia.  

 

Czy jestem zadowolony? Bardzo, chociaż spodziewałem się odrobinę więcej po tym robocie biorąc pod uwagę wynik Roomby – którą oddałem ze względu na wadę fabryczną.  

Pomimo codziennego odkurzania rano i wieczorem, przy pięciolatku i małym psie robot i tak potrafi nazbierać sporo brudu do pojemnika.  

 

Zalety:  

-Dokładny  

-Szybko sprząta  

-Przyzwoity czas pracy  

-Mieści się pod niskimi meblami  

-Poziom głośności jest OK  

 

Wady:  

-Nie radzi sobię z zasłonami, które omija  

-Ma problemy z grubszymi dywanami i uskokami  

-Brak Wirtualnej Ściany  

-Nie wykrywa ciemnych przeszkód 

 

Adam 

 

Ocena: 5/5  

niska cena, sprząta przyzwoicie 

 

ZALETY 

cichy 

długość kabla 

głośność pracy 

gumowa szczotka ma problem z włosami 

jakość 

jakość wykonania 

malutki 

mieści się prawie wszędzie 

moc 

wyposażenie 

 

Jacek 

 

Ocena: 5/5  

Oceniam pozytywnie. Zawsze ma pełen zbiorniczek kurzu i okruchów aż nie wiem skąd to bierze bo jeździ codziennie. Po każdym użytkowaniu trzeba czyścić szczotki z włosów ale to dla mnie nie problem. 

 

ZALETY 

cichy 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

malutki 

mieści się prawie wszędzie 

moc 

powrót do bazy bywa problematyczny 

wyposażenie 

Użytkownik 

 

Dostrzec można, że ogólne opinie o robocie sprzątającym ILife A8 są dość pozytywne, a użytkownicy generalnie polecają ten produkt, jako rozwiązanie skuteczne i działające w każdym zakresie. Możemy być zatem pewni, że, tak jak zresztą inni użytkownicy, będziemy zdecydowanie zadowoleni z zakupu i wydatnie skorzystamy na zautomatyzowaniu procesów czyszczenia podłóg w naszym domu lub mieszkaniu. Warto również poczytać inne wypowiedzi, by poznać dane rozwiązanie w pełni oraz mieć świadomość tego, jak działa ono w rzeczywistości. 

 ILife A8 robot sprzątający cena – ceneo – allegro  ilife a8 cena  ceneo  allegro 

 zastanówmy się teraz nad tym, jaka jest cena robota sprzątającego ILife A8 na ceneo czy allegro. Wydaje się to być dość rozsądną analizą, a wymienione źródła najpopularniejszymi, w kontekście zakupu tego rodzaju sprzętu. Jak się jednak okazuje – niekoniecznie. 

Weryfikacja tego, jaka jest cena ILife A8 na ceneo lub allegro nie ma sensu, gdyż najlepiej unikać zakupów w tych źródłach. Są to bowiem portale pośredniczące, które nie dbają o Twoje bezpieczeństwo, a raczej o własne zyski. Dlatego nie dość, że zapłacisz więcej, z uwagi na prowizje i marże, to dodatkowo możesz natknąć się na nieuczciwych sprzedawców i kupić produkt wybrakowany. Zdecydowanie nie warto w tym względzie specjalnie ryzykować. 

Zamiast tego, lepiej zdecydować się na zakup u dedykowanego sprzedawcy, który zajmuje się dystrybucją tego rodzaju sprzętu. 

 ILife A8 robot sprzątający  instrukcja 

 ilife a8  instrukcja  Instrukcja, dołączona do ILife A8, jest dość dokładna i wskazuje wiele istotnych elementów, jeśli chodzi o samo rozwiązanie i jego możliwości. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, iż instrukcja ILife A8 jest przejrzysta i pozwala na łatwe operowanie samym produktem. 

A sam produkt to prostej konstrukcji odkurzacz automatyczny, który sam planuje swoją trasę i dba o ładowanie w stacji dokującej. Jest też sprzętem dość dokładnym, który umożliwia wydatne zadbanie o czystość w domu. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę na której dokładniej omawiamy temat

 ILife A8 robot sprzątający recenzja 

 Na zakończenie, nasza recenzja musi wypracować pewne wnioski na temat ILife A8. jakie są one w tym przypadku?Jak ocenić roboty marki ILifePrzede wszystkim musimy zwrócić uwagę na fakt, iż zasadniczo jest to produkt polecany przez użytkowników i pozytywnie oceniany za swoją skuteczność oraz możliwości. Warto na niego postawić, ponieważ pozwala na osiągnięcie konkretnych rezultatów sprzątania. nasze recenzja zatem rekomenduje zakup ILife A8, gdyż zdecydowanie warto zainwestować w niego, z uwagi na jego skuteczność oraz możliwości. Jeśli cię zainteresowaliśmy sprawdź również odkurzacz automatyczny IlifeV7S

UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here