ILife A9S test robot sprzątający – opinie – cena – ceneo

0
160
 ilife a9s opinie 
Rate this post

Odkurzacz automatyczny to dziś wybór rozsądny. Pozwala zaoszczędzić czas oraz nerwy związane ze sprzątaniem, a dynamiczny rozwój tego rynku cały czas sprawia, że otrzymujemy coraz to doskonalsze rozwiazania, pozwalające zadziałać w bardzo szerokich zakresach. 

Dziś zbadamy jedną z ciekawszych propozycji, jaką jest odkurzacz automatyczny ILife A9S. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z przeglądem tego sprzętu, dostępnym w niniejszym artykule. 

 ILife A9S robot sprzątający test 

 Nasz test robota sprzątającego ILife A9S, który ma nam pomóc ocenić przydatność tego odkurzacza i jego działanie, podzieliliśmy na dwie, kluczowe części i kilka akapitów rozszerzających wstępne analizy. Tym samym można poznać produkt z wielu perspektyw i to całkiem dokładnie. Jest to ważne działanie, ponieważ analizując jakiś produkt przed zakupem, zmniejszamy ryzyko zakupu czegoś, co się w naszym przypadku nie sprawdzi. ilife a9s test 

Przeprowadziliśmy więc odpowiedni test ILife A9S, a pierwszym elementem tego przeglądu była analiza aspektów technicznych. Ma to całkiem spore znaczenie, ponieważ kupujemy produkt o konkretnym działaniu. Dlatego techniczny test ILife A9S pozwoli ocenić, czy kierunek zakupów jest odpowiedni. 

Dla czytelników, taki właśnie, techniczny test robota sprzątającego ILife A9S przeprowadziliśmy, odnosząc się w praktyce do aspektów technicznych, ujętych na stronie producenta. W ten sposób zdobyliśmy sporo informacji, którymi się właśnie podzielimy. Zapraszamy do poznania produktu w pełni: 

  • Produkt posiada system podwójnego działania. Z jednej strony posiada standardową funkcję odkurzacza automatycznego, a z drugiej – system pozwalający również usuwać szczególnie uciążliwe zabrudzenia funkcją mopowania. Regulujemy specjalną aplikacją prędkość przepływu wody (stopień namaczania ściereczki), dostosowując ją do siły zabrudzenia, a sama nasadka ze ścierką wibruje, co pozwala na wydatne oczyszczenie bez większego problemu. Wystarczy doczepić zbiornik na wodę o pojemności 300 ml oraz specjalną ścierkę z mikrofibry do sprzątania na mokro. 
  • Odkurzacz jest wyposażony w innowacyjny system do mapowania przestrzeni PanoView. Robot wykorzystuje specjalną kamerkę do dokładnego zmapowania pomieszczenia i jego rozkładu do pamięci. Pozwala to zoptymalizować proces odkurzania oraz brak problemów z omijaniem jakichś miejsc. Ponadto system ten pozwala na przerwanie pracy w momencie wyczerpania baterii, powrót do stacji dokującej w celu naładowania oraz rozpoczęcie kolejnego cyklu pracy w miejscu, w którym zakończył się poprzedni. 
  • Samym robotem steruje się z wykorzystaniem niezwykle rozbudowanej i profesjonalnej aplikacji mobilnej. Wystarczy ją zainstalować na swoim smartfonie, by już zacząć zarządzanie samym robotem. Możemy za pomocą aplikacji sterować robotem, monitorować pracę urządzenia w czasie rzeczywistym (specjalny wskaźnik, informujący o pokonanej trasie), zmianę trybu pracy (na przykład na system czyszczenia wzdłuż krawędzi), wyszukiwanie zagubionego w domu robota (dzięki wydawanemu “na życzenie” sygnałowi dźwiękowemu przez robota), zwiększania siły ssącej z auto do wartości MAX. 
  • Odkurzacz posiada na wyposażeniu specjalne urządzenie wspomagające, funkcjonujące jako wirtualna ściana. Służy ono do postawienia przed robotem nieprzekraczalnej, wirtualnej bariery. W ten sposób oddzielamy przestrzeń, w której robot nie będzie sprzątać. Służy to ochronie odkurzacza przed sprzątaniem obszaru, gdzie znajdują się miski z wodą dla zwierząt, lub drobne przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć. 
  • Robot posiada dwie, wymienne szczotki centralne, które dobieramy w zależności od potrzeb. Szczotka z włosiem świetnie sprawdzi się przy zbieraniu zanieczyszczeń i włosów z dywanów z dużą dokładnością. Z kolei szczotka silikonowa nadaje się w szczególności do czyszczenia twardych podłóg – paneli, parkietu, kafelek. 
  • Produkt posiada wbudowaną specjalną, innowacyjną technologię i-Voice, która za pomocą komunikatów głosowych zwraca naszą uwagę na to, co aktualnie odkurzacz robi lub czy coś czasem nie wymaga naszej pilnej uwagi. Świetnie sprawdza się to w dużych domach, w których robot może opuścić pole widzenia. 
  • Rozwiązania posiada system planowania pracy w formie harmonogramu, co pozwala ustalić w jakich godzinach i w jakich dniach tygodnia należy posprzątać – odbywa się to bez naszej ingerencji. 
  • Produkt posiada trójstopniowy system sprzątania. Na początku boczne szczotki ściągają zanieczyszczenia w okolice szczotki centralnej. Są tak zbudowane, by dobrze działać przy krawędziach. Następnie centralna szczotka ściąga brud i kurz do otworu w robocie. Tam silna ssawka o mocy 1000 Pa wciąga cały brud do wnętrza. 

Sam produkt ma w sobie jeszcze więcej ciekawych funkjonalności. Nasz test ilife a9s wykazał te podstawowe i najczęściej użytkowane. Przejdźmy więc do dalszej części analizy. 

 ILife A9S robot sprzątający opinie 

 Najważniejsze dla nas będą opinie o robocie sprzątającym ILife A9S. To kolejny, kluczowy etap poznania produktu. Opinie o ILife A9S są autorstwa osób, które miały styczność z produktem i potrafią wprost odnieść się do osiąganych z nim rezultatów. Ponieważ opinie  ilife a9s opinie o robocie sprzątajacym ILife A9S tworzą sami użytkownicy, znaleźć można w nich wiele przydatnych informacji, których nie znajdziemy gdzie indziej. Dlatego też zacytowaliśmy opinie o ILife A9S poniżej i zapraszamy, do zapoznania się z ich treścią. 

 

Magdalena 

 

Ocena: 5/5  

Odkurzacz działa bardzo dobrze. Na początku były problemy z połączeniem się po WiFi ale w końcu się udało i teraz działa z aplikacją bez problemu. Bateria wystarcza na dwie godziny pracy. Jeśli chodzi i funkcję mopa to nie zawsze chce lecieć woda i czasem robot sprząta na sucho. Świetnie radzi sobie z psią sierścią w domu jest czysto 🙂 bardzo dobry wybór. 

 

ZALETY 

długość kabla 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

wyposażenie 

 

Tomek 

 

Ocena: 5/5  

Po 3 miesiącach używania mogę stwierdzić, że odkurzacz spisuje się bardzo dobrze. Inteligentne skanowanie pomieszczenia oraz wibrujący mop z funkcją poziomu mocy mopowania jak najbardziej na +. 

 

Zgłoś nadużycie 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

wyposażenie 

 

Katarzyna 

POLECAM 

0 0 

Ocena: 

 5/5 Wystawiono 2 tygodnie temu, po 3 tygodniach użytkowania 

Robot pracuje dość cicho. Pilot świetnie nim steruje. Ścianka cudowna przy małych raczkujących dzieciach. Polecam 

 Nie da się nie zauważyć, że wypowiedzi na temat omawianego produktu są dość zachęcające. Zdecydowanie zatem warto się produktem zainteresować. 

 ILife A9S robot sprzątający cena – ceneo – allegro 

 A skoro już kupić, to często sprawdzamy, jaka jest cena robota sprzątającego ILife A9S na ceneo lub allegro. Czy to ma sens? ilife a9s cena - ceneo - allegro 

Cena ILife A9S na allegro nie jest żadnym wyznacznikiem, gdyż zawsze jest zawyżona przez opłaty dla serwisu. Lub bardziej miarodajna będzie cena ILife A9S na ceneo. Znajdziesz tam też najlepsze oferty – znaczenie ma nie tylko cena ILife A9S, ale również jakość obsługi. 

ILife A9S robot sprzątający instrukcja 

 Dołączona do ILife A9S instrukcja jest bardzo dokładna, tak samo zresztą jak prosta w użytku jest aplikacja sterująca. Zatem instrukcja obsługi ILife A9S powinna być zrozumiała bez problemu dla każdego. Jeżeli was zainteresowaliśmy sprawdźcie jakie odkurzacze automatyczne oferujemy

 ILife A9S robot sprzątający recenzja 

 Nasza recenzja ILife A9S dobiegła końca, a my podsumowaliśmy produkt w pełni. Co warto o nim rzec? 

Że nasza recenzja ILife A9S powinna zachęcać do jego zakupu, bo to produkt zdecydowanie sprawdzony w praktyce. Jeżeli ten model wam się spodobał przetestujcie też inne odkurzacze automatyczne marki Ilife

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here