ILife V8S robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

0
156
ilife v8s test opinie cena  ceneo  
5/5 - (1 vote)

ILife V8S robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo  

 Skoro technika idzie tak wydatnie do przodu, to grzechem byłoby nie skorzystać z ułatwień, które oferuje. Jednym z obszarów, które są najczęściej w tym względzie brane pod uwagę, to obszary, które na co dzień sprawiają nam najmniej przyjemności. Jednym z nich jest bez wątpienia sprzątanie, gdyż zajmuje nasz czas i kojarzy się z brudem, czyli czymś, co raczej nie jest przyjemne. 

Na szczęście, nowoczesna technologia proponuje coraz więcej w tym zakresie. Tak właśnie pojawiły się na rynku odkurzacze autonomiczne, które dbają o czystość bez naszej ingerencji, na bieżąco odkurzając, nawet w czasie naszej nieobecności. Trzeba jednak taki sprzęt dobrać w sposób odpowiedni. Czy w tym przypadku sprawdzi się odkurzacz automatyczny ILife V8S? Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Czy jest to odkurzacz polecany przez użytkowników? Zapraszamy na krótki przegląd możliwości i działania produktu. 

 ILife V8S robot sprzątający opinie 

Poznając sprzęt, warto oprzeć się przede wszystkim o informacje jak najrzetelniejsze. Pozwolą one poznać możliwości danego rozwiązania i jego działanie w praktyce. Dlatego też przeanalizowaliśmy dokładnie opinie, które są o robocie sprzątającym ILife V8S. Dzięki temu poznamy perspektywę osób, które mają styczność z produktem i mogą odnieść się do realnych doświadczeń. Będą to informacje, które są najwięcej warte, gdyż mają największe przełożenie praktyczne. Dlatego też przyjrzyjmy się im w miarę sumiennie oraz rzetelnie. Kilka tego typu wypowiedzi zdecydowaliśmy się bowiem zamieścić poniżej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, jakie są opinie o robocie sprzątającym ILife V8S wśród osób, które mają styczność z tym rozwiązaniem. 

 

Ocena: 5/5  

użytkuję od 7 stycznia 2019 , dom o powierzchni ok.160 m2 rodzina 4 osoby i 4 psy ( w domu każdy waży ok 60kg) brak dywanów tylko kafle i panele. Bardzo wydajny (duży zbiornik na śmieci), który sprząta codziennie .dzięki zakupowi oszczędzam czas , posiada dużą moc ssania ( nawet najdrobniejsze okruchy , sierść , piach który wnoszą psy) i nic mu się nie oprze jest bardzo sprawny. Myję nim tylko panele w sypialniach i kafle w łazienkach i na przestrzeniach komunikacyjnych jest super. Pierwsze dwa dni poznawał rozmieszczenie pokoi w domu i trochę czasu mu zabierało sprzątanie i odnalezienie bazy ,teraz już znajduje bazę i zna rozmieszczenie pokoi dzięki temu sprzątanie trwa zdecydowanie krócej. Polecam wszystkim osobą które lubią mieś porządek i czas na odpoczynek. 

 

ZALETY 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

 

Jerzy 

 

Ocena: 5/5  

Ciężko dobrze ocenić po tygodniu pracy, chętnie wystawię opinię po roku czy dwóch używania. Jednak już da się zauważyć pewne plusy. Codziennie jest pełny pojemnik kudłów psa i kota, a właśnie w tym celu został kupiony. W mieszkaniu jest przez to sporo mniej kurzu. Mniejszy pojemnik na odpady by się nie sprawdził. Podobnie w przypadku długiej sierści psa nie sprawdziłby się odkurzacz ze szczotką – ssawka dużo lepiej się sprawdza przy sierści, nie trzeba jej czyścić.  

Bez wirtualnej ściany można żyć, podobnie jak bez aplikacji, dzięki temu, że można robota zaprogramować na każdy dzień z osobna. Na razie puszczany z pilota, ponieważ kot się go boi. Pies ma wylane 🙂  

Na razie można mieć wrażenie, że odkurzacz jeździ trochę w sposób nieskoordynowany, jednak ma 4 programy, sam zmienia przy włączeniu na auto program w zależności od swojej potrzeby i jest sporo czyściej.  

Nie zastąpi w pełni sprzątania, ponieważ nie jest wstanie wjechać w każde miejsce. 

 

Zgłoś nadużycie 

ZALETY 

brak turboszczotki 

duży pojemnik na śmieci 

jakość wykonania 

możliwość ustawienia harmonogramu pracy 

pilot 

ssawka zamiast szczotki 

 

Krzysztof 

 

Ocena: 5/5  

Bardzo dobry produkt i wszystkie pozytywne opinie potwierdziły się. Myśleliśmy że to gadżet-zabawka, okazało się że robot został głównym odkurzaczem w domu, a dotychczasowy, klasyczny odkurzacz leży w schowku i jest używany głównie dosprzątania w samochodzie. iLife V8S sprząta dokładnie i wraca do bazy. Przed pierwszym przejazdem trzeba sprawdzić przewody np. od choinki, żeby nie leżały na podłodze. Wyjeżdza chętnie na dywan wysoki z długim włosem i pięknie go zaczesuje do góry, nastomiast z nieznanej przyczyny nie chce wyjechać na taki mały, niski. 😉 Ogólnie bardzo polecamy, bo dobrze sprząta. 

 

Zgłoś nadużycie 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

wyposażenie 

 

Mateusz 

Generalnie zatem rzecz biorąc, widać, że mamy do czynienia z rozwiązaniem, które zostało przemyślane i to zarówno konstrukcyjnie jak i funkcjonalnie. Jest to bowiem odkurzacz, który ma sporo plusów. Najważniejsze jest jednak to, że użytkownicy, którzy mieli styczność z tym produktem, go po prostu polecają, jako rozwiązanie sprawdzone i działające w każdym, potrzebnym zakresie. Jest to więc wybór optymalny, na który można swobodnie postawić i z pewnością sprawdzi się on nawet u osób, mających naprawdę spore wymagania, co do czystości.  

Przejdźmy teraz do kwestii, związanych z zakupami. 

 ILife V8S robot sprzątający cena – ceneo – allegro  ilife v8s cena  ceneo allegro 

Pora na zastanowienie się nad tym, jak prezentuje się cena robota sprzątającego ILife V8S na ceneo lub allegro oraz czy są tam oferty, które są warte naszej uwagi. Takie podejście ma kluczowe znaczenie, ponieważ pozwala poznać produkt w sposób wystarczająco kompleksowy, do odpowiedzenia sobie na szereg pytań, związanych z możliwościami zakupowymi. 

Okazuje się, że weryfikacja tego, jaka jest cena za robot sprzątający ILife V8S na ceneo lub na allegro jest posunięciem, które nie ma większego sensu. Dlaczego? 

Tego rodzaju pośrednicy albo oferują produkty po cenie wyższej, z uwagi na konkretne marże oraz prowizje za sprzedaż, lub też oszczędzają, dostarczając produkty wybrakowane lub nie obsługując klientów w odpowiedni sposób. To oczywiście nie jest pozytywne zjawisko, więc należy się go wystrzegać. 

Lepiej już poszukać faktycznie sprawdzonego dostawcę, który zadziała na takim poziomie, na jakim nas to faktycznie zainteresuje i będzie dla nas bezpieczne. 

 ILife V8S robot sprzątający  instrukcja 

 Instrukcja obsługi ILife V8S jest dość prosta i czytelna, zatem każdy powinien poradzić sobie z wdrożeniem odkurzacza do użytku i korzystaniem z jego dobrodziejstw. A jest z czego korzystać. 

Jak wskazuje instrukcja obsługi ILife V8S i co potwierdzają użytkownicy, odkurzacz ma szereg ciekawych funkcjonalności, takich jak mapowanie pomieszczeń czy też harmonogram pracy. Taka konstrukcja sprawia, że otrzymujemy sprzęt sprawdzony i samodzielny. Zdecydowanie warto w niego zainwestować. By uzyskać dodatkowe informacje zobacz więcej

 ILife V8S robot sprzątający recenzja 

 Nasza recenzja ILife V8S wymaga pewnego rodzaju podsumowania i wydania werdyktu, odnośnie możliwości i jakości odkurzacza. Jaki zatem ten werdykt jest? Robot sprzątający ILife jest warty uwagi

Recenzja ILife V8S, którą zamieściliśmy powyżej, analizuje produkt głównie z perspektywy jego użytkowników. A ci wskazują, że jest to rozwiązanie warte swojej ceny oraz uwagi. Jeśli dołożymy do tego aspekty techniczne, możemy przychylić się do takiego werdyktu i również zachęcić do zakupu tego sprzętu. Sprawdźcie również urządzenie jakim jest robot sprzątajacy Ilife A8

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here