iRobot Roomba 886 robot sprzątający- cena – opinie – ceneo – test

0
504
irobot roomba 886 instrukcja
Rate this post

W dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego, nie mogło zabraknąć ułatwień również w sferze sprzątania. Od pewnego bowiem czasu wszędzie, nawet w ten zakres wkracza coraz większa automatyzacja. Wyrazem tego jest urządzenie, zwane odkurzaczem autonomicznym.

Jego zadaniem jest odkurzanie mieszkania bez wsparcia i nadzoru ludzkiego. Kolejne modele pojawiające się na rynku pokazują, że z roku na rok poziom pracy tego rodzaju urządzeń ciągle wzrasta. Tak samo ma się sprawa z ilością dostępnych modeli. Jak zatem dokonać słusznego wyboru?

Dziś przyjrzymy się jednemu z popularniejszych w ostatnim czasie modeli, jakim jest irobot roomba 886. Pełna specyfikacja techniczna tego sprzętu znajduje się na www.domena.pl, a my zapraszamy tymczasem do zapoznania się z tym krótkim przeglądem.

iRobot Roomba 886 robot sprzątający  test

Jak każdy sprzęt, wypuszczony do szerokiej sprzedaży, robot sprzątający iRobot Roomba 886 przeszedł test swojej jakości, w wyniku którego miano ustalić podstawowe parametry techniczne, oraz oferowaną jakość pracy i cechy szczególne. Co zatem ustalił ten test iRobot Roomba 886?

Otóż jego wynikiem jest zaprezentowane poniżej zestawienie podstawowych parametrów:

  1. Specjalny zestaw szczotek AeroForce, pracujące w systemie AeroForce Performance Cleaning System, sprzęt usuwa do 50 % więcej brudu. irobot roomba 886  test
  2. System iAdapt, mający na celu weryfikację drogi i ilości przeszkód w czasie rzeczywistym, co przekłada się na podejmowanie decyzji przez sprzęt natychmiast.
  3. Sterowanie za pomocą dołączonego pilota.
  4. Wirtualne Latarnie z systemem Wirtualnej Ściany, które sterują sprzętem między pokojami lub blokują mu dostęp do miejsc, w których nie ma sprzątać.
  5. System programowania pracy pozwala na ustawienie harmonogramu i nie pilnowanie robota.

Jak zatem widzimy z powyższego zestawienia, otrzymujemy w formie tego rozwiązania sprzęt bardzo wysokiej jakości, posiadający szereg ciekawych rozwiązań technologicznych i znacznie poprawiający osiągane dzięki niemu rezultaty. Warto również zwrócić uwagę na pełną autonomiczność pracy, jaką oferuje ten odkurzacz. Pełne omówienie wszystkich parametrów znajduje się na stronie www.domena.pl.

iRobot Roomba 886 robot sprzątający opinie

Mając za sobą podstawowy przegląd techniczny wszystkich parametrów omawianego rozwiązania, należy pogłębić nieco jego znajomość. W tym celu przyjrzymy się, jakie są opinie o robocie sprzątającym iRobot Roomba 886 wśród jego użytkowników. 

To właśnie oni sprawdzili jego pracę w codziennym użytku i powiedzą nam najwięcej o działaniu tego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z tego typu wypowiedziami:

Ocena: 5/5

Rewelacja! !!! Dziś kupiłam i od razu przetestowałam, rano odkurzałam zwykłym odkurzaczem i było czysto, tak przynajmniej mi się wydawało a tu niespodzianka Roomba zebrała tyle syfu ze byłam zaskoczona, podłogi czyste i lśniące, jeszcze nie ustawiałam oprogramowania na sprzątanie w danym dniu i godzinie, dziś byłam w domu podczas pracy robota, mile zaskoczenie to cicha praca zdecydowanie cichszy niż nasz stary Zelmer, chodzi po całym mieszkaniu zwiedzając wszystkie kąty, kręci się wokół nóżek od stołu, wchodzi na dywan , szkoda ze jeszcze nie zmywa. Tak jak nie wyobrażam sobie domu bez zmywarki tak teraz bez irobota. – zachwycona

Ocena: 5/5

Miałem spore obawy jeżeli chodzi o ten odkurzacz czy jak tam wolą w sklepie robot odkurzający. Moje wątpliwości to sprzątanie w rogach, przy ścianach, dywany i ogólnie patrząc po ruchach to czy jest w stanie faktycznie odkurzyć. Na początek wypożyczyłem teraz pisze jako posiadacz. Potestowałem i część obaw minęła przy pierwszym przejeździe, reszta po tygodniu. Otóż jeżeli chodzi o to czy wszędzie to odkurza sprawdzałem to rozsypując spore skupiska bułki tartej i spokojnie ogarnęła wszędzie, choć też znajdowała się bułka w następnych przejazdach. I tu doszedłem do najważniejszej rzeczy – Roomba powinna jeździć codziennie, a i słoik bułki tartej nieczęsto się rozsypuje. Z przestrzenią przy ścianach nie ma żadnego problemu, a po tygodniu nie ma problemu z rogami, bo nie dopuszcza do zapuszczenia. Dywany bardzo dobrze odkurza. Ogólnie oczywiście 5/5 choć trzeba się przestawić, ale nie jest to problemem bo zwyczajnie odwala kawał dobrej roboty. – Zoltan

Ocena: 5/5

Jakość wykonania – bardzo ok, dobre materiały i spasowanie. Jakość pracy – im dłużej mam, tym coraz bardziej ok. Chodzi o sposób poruszania się i dźwięk są na początku irytujące, ale koniec końców okazuje się, że pracę wykonuje należycie, a dźwięk przestał mnie obchodzić po ustawieniu planu zajęć. Ma kilka bajerów, które okazują się bardzo ważne – programowanie, o którym wspomniałem, ale też system wykrycia zabrudzeń – czyli jak najedzie na skupisko rozsypanej ziemi, to odkurza chwilę w tym miejscu. Czasem włącz się to niby niewiadomo czemu, ale jak się zajrzy do zbiornika po jednym kursie, to w sumie wolę nie wiedzieć skąd się to wszystko bierze. Produkt warty rozważenia. – Ireneusz

irobot roomba 886  opinie

Jak widać, opinie o robocie sprzątającym iRobot Roomba 886 wśród użytkowników są bardzo pozytywne i wskazują na ogromną jakość wykonania i funkcjonowania tego sprzętu. W oparciu o nie oraz własne analizy, opracowaliśmy zestaw zalet i wad tego sprzętu, umożliwiające jego porównanie.

ZALETY:

  1. Pełna autonomiczność pracy dzięki sterowaniu pilotem, systemu harmonogramu, Wirtualnym Latarniom i Ścianom oraz funkcji iAdapt.
  2. Wysoka jakość czyszczenia dzięki systemowi AeroForce Performance Cleaning.

WADY:

  1. Stosunkowo głośno pracuje.

Jak widać, jedyną niedogodnością jest głośność pracy. Nazwaliśmy to jedynie niedogodnością, gdyż praca może się odbywać, jak nikogo nie ma w domu, więc hałas nie przeszkadza. Z drugiej strony jest to normalna cecha sprzętu odkurzającego.

iRobot Roomba 886 robot sprzątający cena – ceneo – allegro

Sprawdźmy teraz, gdzie najlepiej kupić ten sprzęt i jaka jest cena iRobot Roomba 886 na przykład na ceneo lub allegro.

Allegro do zakupu iRobot Roomba 886 nie powinniśmy rozważać w ogóle. Zbyt często wykorzystują tę platformę sprzedawcy sezonowi, chcący szybko zarobić na panującym trendzie. Nie znają się na sprzęcie, często nieumyślnie sprzedając podróbki, sprzęt wadliwy, bez gwarancji lub dostępu do serwisu. Unikamy zakupów w tym miejscu, gdyż to zły pomysł.

irobot roomba 886 cena - ceneo - allegroZ kolei na ceneo cena za robot sprzątajacy iRobot Roomba 886 może być bardzo atrakcyjna, gdyż rolą portalu jest wyszukiwanie ofert cenowo atrakcyjnych. Jednakże dalej zachodzi ryzyko natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę, dlatego wybór ten oceniamy jako neutralny.

 

Najlepiej zdecydować się na profesjonalnego dostawcę, jakim jest właściciel strony www.domena.pl. Fachowa obsługa, dostęp do wszystkich świadczeń i atrakcyjna cena, wynosząca zaledwie 2099,00 zł to tylko niektóre atuty tego, naszym zdaniem, najlepszego wyboru.

iRobot Roomba 886 robot sprzątający instrukcja

Do iRobot Roomba 886 dołączona jest specjalna instrukcja, która dokładnie opisuje wszystkie funkcjonalności obecne w tym urządzeniu. Dzięki tej dokumentacji, zarządzanie sprzętem jest niezwykle proste. irobot roomba 886 instrukcja

Instrukcja do iRobot Roomba 886 dokładnie wskazuje, jak zaprojektować system Wirtualnych Ścian oraz Latarni, gdyż jest to praktycznie jedyna, mogąca sprawić problemy opcja. Oczywiście dokumentacja dostępna jest na stronie www.domena.pl.

iRobot Roomba 886 robot sprzątający recenzja

Powyżej przedstawiona recenzja iRobot Roomba 886 powinna rozwiewać wszelkie wątpliwości, dokładnie analizując wszystkie ważne aspekty związane z prezentowanym sprzętem. Więcej informacji znajdziecie tutaj

Jeśli zbadamy, jaki wydźwięk ma recenzja iRobot Roomba 886, to możemy zauważyć, że sprzęt prezentuje się bardzo fachowo, dlatego gorąco polecamy jego zakup. Mamy nadzieje, że zainteresowały was odkurzacze roomba 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here