Roomba E5 robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

39
1295
irobot roomba e5 instrukcja
5/5 - (2 votes)

Robot odkurzający to bardzo popularne ostatnimi czasy rozwiązanie. Pozwala bowiem na zarządzanie czyszczeniem całkowicie bez ingerencji człowieka. Dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji efekty uzyskane z tym sprzętem mogą być naprawdę rewelacyjne.

To, co jednak istotne, wiele rozwiązań posiada obecnie opcję sprzątania praktycznie całkowicie bez nadzoru, dzięki czemu możemy zaprojektować całkiem dokładnie trasę pracy oraz przejazdu i zlecić robotowi jej wykonanie w trakcie naszej obecności w pracy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Dziś poznamy jeden z popularniejszych modeli – iRobot Roomba E5. Zapraszamy do zapoznania się z jego możliwościami.

iRobot Roomba E5 robot sprzątający test

Test jaki przeszedł robot sprzątający iRobot Roomba E5 bardzo dokładnie wykazał wszystkie parametry techniczne danego rozwiązania. Dzięki tak szczegółowemu przeglądowi, jesteśmy w stanie dość dobrze poznać dany produkt. To bowiem parametry techniczne, ustalane w różnego rodzaju sprawdzianach, wprost wpływają na jakość produktu i pozwalają na dokonanie jego oceny.

Jak zatem wypadł test iRobot Roomba E5? Poniżej prezentujemy pełen przegląd wszystkich parametrów technicznych.

 1. Specjalny, 3 stopniowy system sprzątania z wykorzystaniem gumowych szczotek zwiększa siłę sprzątania nawet 5-krotnie.
 2. System zarządzania pracą w oparciu o aplikację i podłączenie robota do sieci Wi-Fi sprawia, że możemy monitorować i zlecać sprzątanie zdalnie.
 3. Podwójne, gumowe szczotki poprawiają efekty osiągane przy sprzątaniu danego pomieszczenia.irobot roomba e5 test
 4. System dostosowywania wysokości głowicy sprawia, że produkt nadaje się do sprzątania zarówno dywanów jak i podłóg.
 5. Specjalny system szczotek do sprzątania przy krawędziach.
 6. System do ustalania harmonogramu sprzątania, co zdecydowanie poprawia poziom czystości w mieszkaniu.
 7. Wbudowany system filtracyjny, przechwytujący do 99 % pyłków, roztoczy oraz alergenów.
 8. System Wirtualnych ścian pozwala na zablokowanie obszaru sprzątania.
 9. Czujniki zapełnienia pojemnika na brud wykrywają, kiedy należy go wyczyścić.
 10. Wbudowany specjalny system czujników pozwala budować mapę pomieszczeń oraz ułatwia samo sprzątanie.

Ten przegląd aspektów technicznych jest tylko przeglądem wstępnym. Warto poszerzyć informacje w nim zawarte, na przykład odwiedzając stronę www.domena.pl.

iRobot Roomba E5 robot sprzątający opinie

Pora na zweryfikowanie tego, jakie są opinie o robocie sprzątającym iRobot Roomba E5 w różnych źródłach, zwłaszcza wśród realnych użytkowników tego produktu. To właśnie bowiem użytkownicy danego rozwiązania mogą najwięcej powiedzieć na temat jego skuteczności, mają bowiem z nim styczność w procesie codziennego użytkowania i potrafią odnieść się do parametrów technicznych oraz ich dokładnego działania. 

Dlatego też bardzo dokładnie i solidnie przeanalizowaliśmy opinie o robocie sprzątającym iRrobot Roomba E5, wśród użytkowników tego produktu i wyselekcjonowaliśmy najważniejsze informacje na ten temat. Poniżej prezentujemy krótki przegląd tych wypowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Ocena: 5/5

jakość/skuteczność odkurzania bardzo wysoka, czasem coś zostawi, jakiś pyłek ale generalnie pokrywa całą powierzchnię mieszkania i sprząta wszędzie, wymiata dokładnie. Aplikacja super, gdy dom jest pusty można wykorzystać

Mocca

irobot roomba e5 opinieOcena: 5/5 Wystawiono 2 tygodnie temu

Niesamowita wygoda sprzątania, widać, że roomba to nie pierwszy lepszy odkurzacz. 🙂 Sprawdza się rewelacyjnie, sprząta nawet sierść, nigdy nie sądziłam, że mimo codziennego sprzątania może zebrać tyle kurzu!

Weronika Folska

Ocena: 5/5

Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam inną wersję roomby, starszą, która również świetnie sobie dawała radę, jednak widać tu ogromny rozwój i coraz lepszą technologię.

OIiwia

Jak więc dokładnie widać, produkt cieszy się bardzo pozytywnymi ocenami wśród osób, które miały z nim styczność. Zwraca się całkiem sporo uwagi na skuteczność odkurzacza oraz rezultaty jego sprzątania. Oczywiście warto poszerzyć naszą analizę, przyglądając się również wypowiedziom w innych źródłach. Sugerujemy wypowiedzi na stronie www.domena.pl

iRobot Roomba E5 robot sprzątający cena – ceneo – allegro

Pora na dokładny przegląd opcji związanych z zakupem omawianego sprzętu. W ten sposób poznamy najlepsze warunki oraz źródła nabycia tego rozwiązania. Najczęściej zaczyna się taką analizę od tego, jaka jest cena robota sprzątającego iRobot Roomba E5 na allegro lub ceneo. Wydaje się to na pierwszy rzut oka zrozumiałe – tego typu źródła zakupu takich produktów są najpopularniejsze i wykorzystywane stosunkowo najczęściej.

Jak się jednak okazuj, sprawa wygląda zupełnie inaczej.

To, jaka jest cena iRobot Roomba E5 na ceneo lub allegro, nie powinno w ogóle podlegać przeglądom oraz analizom. Dlaczego? Ponieważ portale te są bardzo często wykorzystywane przez osoby, które budują swój biznes sprzedażowy w sieci i sprzedają to, co popularne, nawet nie znając się na danym produkcie oraz rynku.

irobot roomba e5 cena - ceneo - allegroW efekcie bardzo często taki sprzedawca nawet nieświadomie sprzedaje produkty podrobione, o obniżonej wartości ze względu na wyposażenie, uszkodzone, bez dostępu do gwarancji i wiele innych. Dlatego też dokonując zakupów w takich źródłach, niejako samoczynnie skazujesz się na tego rodzaju ryzyko. Ponieważ to właśnie Twoje pieniądze są inwestowane, warto rozważyć kwestię źródła zakupów jeszcze raz.

Najlepiej kupić tego rodzaju sprzęt u profesjonalnego dostawcy. Jest nim bez wątpienia operator strony www.domena.pl. Jest to profesjonalny dystrybutor tego rodzaju produktów, który każdy sprzęt sprawdza i przede wszystkim się na nim zna. Dlatego kupując na tej witrynie masz pewność oryginalności swoich zakupów oraz ich jakości. Ponadto same stawki są również bardzo atrakcyjne, dzięki czemu kupując w tym miejscu masz pewność, że nie przepłacisz.

iRobot Roomba E5 robot sprzątający instrukcja

Instrukcja, która jest dołączona do iRobot Roomba E5 bardzo wiele może nam powiedzieć na temat samego produktu. Dzięki zapoznaniu się z jej treścią, możesz już na wstępie ocenić przydatność tego rozwiązania oraz odpowiedniość do jego zastosowania w różnych przypadkach. Jej treść jest bardzo obszerna i dokładnie wyjaśnia wszystkie problematyczne kwestie, z jakimi możemy mieć do czynienia przy użytkowaniu produktu. Dlatego warto zapoznać się z jej treścią zanim nabędzie się dane rozwiązanie.

irobot roomba e5 instrukcjaZwłaszcza, że instrukcja do iRobot Roomba E5 ma bardzo intuicyjną konstrukcję i potrafi wiele kwestii dokładnie rozjaśnić. Ponadto jej konstrukcja jest na tyle przejrzysta i intuicyjna, że nie powinno być żadnego problemu ze zrozumieniem. Sam dokument jest również dostępny pod adresem www.domena.pl. Jeśli was zainteresowaliśmy polecamy również model IRobot Roomba 980

iRobot Roomba E5 robot sprzątający recenzja

Powyższy tekst to swoistego rodzaju recenzja iRobot Roomba E5, która porusza praktycznie wszystkie istotne kwestie, związane z użytkowaniem tego rozwiązania. Przeanalizowaliśmy zatem kwestie techniczne, przyjrzeliśmy się dokładnie wypowiedziom użytkowników na dany temat oraz możliwościom zakupu tego produktu oraz potencjalnymi warunkami, w jakich może się to odbyć. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej

Na samym końcu poruszyliśmy również kwestię dokumentacji dołączonej do tego produktu i przeanalizowaliśmy jej jakość.

Dzięki temu, nasza recenzja iRobot Roomba E5 jest dostatecznie pełna, by wypracować ostatni, elementarny wniosek. Na podsumowaniu tej analizy, powinniśmy wyraźnie stwierdzić, że zakup tego rozwiązania jest zwyczajnie rekomendowany, gdyż produkt powinien spełnić wszystkie oczekiwania. Warto jednak tego dokonać zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami. Zainteresowany? Zobacz więcej

39 KOMENTARZE

 1. Mam alergię na kurz, ten odkurzacz ma rewelacyjny filtr, który wyłapuje większość alergenów i kurzu dzięki czemu podczas sprzątania nic się nie unosi w powietrze. Super sprawa,mi bardzo pomógł.

 2. Cudowny pomocnik z naszej roomby! Mam koty i multum sierści… super sprawa, jeszcze żaden odkurzacz tak dobrze nie zbierał sierści jak ten

 3. Świetna sprawa. Irobot cały czas idzie do przodu i nieustannie ulepsza swoje sprzęty. Ta roomba to najlepszy odkurzacz jaki kiedykolwiek kupiłen. Żona jest jeszcze bardziej zadowolona niż ja.

 4. niezawodny sprzet i w dzisiejszych czasach juz obowiazkowy tak jak zmywarka, e5 jest dobry dla alergikow i posiadaczy zwierzat, doskonale radzi sobie z wlosami jak i roznymi wykladzinami podlogowymi. polecam

 5. fajny otkurzacz i bardzo mocony, przy dwojce dzieci mam malo czasu na sprzatanie ale dzieki robotowi mam zawsze odkurzone, jest dokladny i uz nie boje sie ze moje dziecko zje cos z podlogi

 6. nie wierzyłam że taki odkurzacz może być aż tak skuteczny. uwierzyłam Dopiero gdy zobaczyłam jak działa na żywo. Pamiętam że byłam w szoku. teraz sama cieszę się z posiadania swojej własnej romby.

 7. Mam duże mieszkanie, więc tego odkurzania jest sporo, a na ciemnych panelach widać każdy kurz. Roomba to moje wybawienie, co prawda sprząta dłużej niż takie zwykłe ręczne odkurzanie ale to nieporównywalna wygoda i wbrew pozorom oszczędność czasu, który mogę przeznaczyć na inne zajęcia.

 8. odkurzacz automatyczny może być tak fajnym rozwiązaniem mojego problemu z codziennym kilkukrotnym odkurzaniem podłóg. nienawidzę bałaganu na podłodze, a na ciemnych panelach widać w dosłownie każdy pyłek kurzu… rumba genialnie to wszystko zbiera i zasysa do swojego pojemnika, Ja to tylko wyrzucam.:)

 9. polecam Roombę – świetny odkurzacz. z robotów jest wiele na rynku, są różne jeśli chodzi o funkcjonalność, ale żadne nie sa takiej jakości i niezniszczalności

 10. Świetny sprzęt. Super wykonanie, nie jest to jakiś tani plastik na obudowie który zaraz pęknie, tylko porządne tworzywo, czujniki również działają bez zarzutu, a boczna szczotka dokładnie zbiera wszystko co jest do odkurzenia. Plusem jest niski poziom hałasu.

 11. Właśnie na początku zastanawiałam się jak gumowe szczotki mają być skuteczne ale po pierwszych kilku przejazdach roomby w domu i zobaczeniu ile brudu jest w pojemniku to chyba będę bić pokłony za taki pomysł. Dobrze że pojemnik można umyć.

 12. Moim zdaniem roomba jest bardzo skuteczna. Mam w domu dwa koty persy i jednego dachowca i od kiedy mam roombę skończył się mój problem z sierścią na odłodze. a plusem jest też zmywalny pojemnik na brud, łatwiej zachować tak czystość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here