Roomba 960 robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

0
240
 roomba 960 test 
Rate this post

Na rynku odkurzaczy automatycznych można dostrzec ciągły rozwój i pojawianie się nowych koncepcji. Co i rusz jakość odkurzaczy zaczyna cyklicznie wzrastać, tak samo jak ich funkcjonalność.  roomba 960 test 

Prym wiedzie od wielu lat firma iRobot, która wypuszcza na rynek różne modele odkurzacza Roomba. Dziś poznamy bliżej produkt znany jako Roomba 960 – jeden z nowszych modeli, który pozwala na wydatne zadbanie o czystość w domu przy stosunkowo niewielkim nakładzie. Zapraszamy do pełnego przeglądu. 

 Roomba 960 robot sprzątający test 

 Na początku odniesiemy się nieco bliżej do aspektów technicznych. Przeprowadziliśmy specjalny test robota sprzątającego Roomba 960, który miał dokładnie zweryfikować możliwości produktu i jego faktyczne działanie. W efekcie analizując ten akapit, dokładnie zrozumiemy przewagi tego rozwiązania nad innymi propozycjami rynkowymi i pozycję modelu omawianego w tym artykule w stosunku do innych propozycji – nie tylko tych konkurencyjnych, ale również modeli tego samego producenta. Zapraszamy więc do zapoznania się z tym skrótowym przeglądem. 

Test Roomba 960 wykazał, że mamy do czynienia z produktem o szerokich możliwościach. Warto dokładnie je poznać, co niniejszym czynimy: 

  • Jak wykazał test Roomba 960, odkurzacz wykorzystuje system iAdapt 2.0, z wizualizacją przestrzeni. To pozwala na płynne przemieszczanie się robota po całej powierzchni mieszkania i monitorowanie na bieżąco swojej lokalizacji oraz stanu odkurzania. 
  • System iAdapt 2.0 ma jeszcze jedno, dość kluczowe zastosowanie – pozwala na utworzenie schematu sprzątania oraz monitorowania jego wykonania z wykorzystaniem zestawu czujników, dzięki którym robot reaguje na meble i dostosowuje się do krawędzi. 
  • Test Roomba 960 wykazał również, że produkt pracuje nieprzerwanie około 75 minut. Po tym czasie odkurzacz, jeśli jest w trakcie sprzątania, podjedzie do stacji dokującej w celu naładowania, a następnie wróci do sprzątania w miejscu, w którym zakończył pracę. 
  • Produkt posiada dość niski profil, co pozwala mu posprzątać pod większością mebli – odkurzacz po prostu wjeżdża pod sofy czy szafki. 
  • Produkt wykorzystuje do analizy otoczenia czujniki zarówno optyczne jak i akustyczne, co ma niebywałe przełożenie na skuteczność wykrywania brudu, a to z kolei – na jakość sprzątania. 
  • Odkurzacz posiada specjalny system mierzenia wysokości, co zapobiega spadnięciu ze schodów. 
  • Produktem steruje się za pomocą sieci Wi-Fi oraz aplikacji, zatem można w dowolnej porze i w dowolnym miejscu zlecić robotowi sprzątanie oraz zapoznać się z mapą dotychczasowych porządków. Możesz mu również ustalić odpowiedni harmonogram pracy. 
  • Produkt potrafi posprzątać wszystkie typy podłóg, przy czym automatycznie się do nich dostosowuje, zmieniając system pracy. 
  • Przy czyszczeniu robot korzysta z opatentowanego systemu szczotek AeroForce, co zapobiega wplątywaniu się włosów oraz poprawia moc ssącą urządzenia, docieranie do krawędzi, czyszczenie w narożnikach i wychwytywanie do 99 % alergenów oraz cząsteczek do 10 mikronów. 

Widzimy więc, że mamy do czynienia z rozwiązaniem naprawdę dobrze skomponowanym, które działa w szerokim zakresie i pozwala na wydatne wyczyszczenie podłóg w swoim domu lub mieszkaniu, a do tego całkowicie bez naszej ingerencji. Można więc uczynić sprzątanie naprawdę przyjemnym.

Roomba 960 robot sprzątający opinie

Przy analizie dowolnego produktu, niezwykle ważne są również opinie, w tym przypadku o robocie sprzątający Roomba 960. Dlaczego ma to takie znaczenie dla poznania danego rozwiązania? roomba 960 opinie 

Opinie o robocie sprzątającym Roomba 960 pozwalają na zrozumienie działania produktu i jego roli z perspektywy jego użytkownika – czyli w sposób znacznie bardziej praktyczny, niż przy przeglądzie parametrów technicznych. Zatem opinie o Roomba 960 powiedzą nam najwięcej o samym produkcie.

Robot działa na rynku już jakiś czas, zatem możemy przeanalizować o nim wypowiedzi. Opinie na temat Roomba 960 prezentujemy poniżej:

 

Użytkownik  

 

Ocena: 5/5  

Odkurzacz świetny!!! Spełnia swoją rolę w 100 %. Każdy właściciel psa (w szczególności Labradora) go doceni!!! Wracasz do domu po pracy i masz czysto 🙂 Fajna opcja ustawienie harmonogramu na cały tydzień – nie trzeba pamiętać, żeby go włączyć. Dodatkowo wszystko można sterować za pomocą Aplikacji w telefonie (nawet po za domem). Polecam wszystkim!!! Wart swojej ceny. Na oficjalnej stronie możliwość wzięcia na raty 0%, co pozwala rozłożyć wydatek na bezpłatne raty 🙂 

 

 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

wyposażenie 

 

Piotr 

 

 

Ocena: 5/5  

Bardzo sprytne urządzenie. Do możliwości Roomby podchodziłem bardzo sceptycznie, jednak po zakupie muszę stwierdzić, że lata spędzone bez Roomby to lata stracone na odkurzanie. Robocik śmiga po podłogach jak marzenie, szczególnie dobrze działa na dywany, wydają się puszystsze i odświeżone. Po miesiącu użytkowania nie mam zastrzeżeń do pracy Roomby, radzi sobie nawet z 2 centymetrowym progiem. 

 

ZALETY 

cena 

wyposażenie 

 

Hronik 

 

Ocena: 5/5  

Najważniejsza rada: Robot jest inteligentny i uczy się otoczenia. Ale też właściciel musi się nauczyć obsługiwać robota. Firanki kłębiące się przy podłodze, zwoje kabli… zanim opanowaliśmy jak przygotować środowisko pracy dla robota, zaciął się ze 3 … 4 razy. 

 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

 Jak więc widać, produkt cieszy się naprawdę dobrymi ocenami wśród użytkowników i jest traktowany jako rozwiązanie spełniające oczekiwania wobec niego. 

 Roomba 960 robot sprzątajacy cena – ceneo – allegro 

 Jakie mamy możliwości zaopatrzenia się w ten produkt i jaka będzie cena robota sprzątającego Roomba 960 na ceneo lub allegro? Najczęściej bowiem rozważamy zakup w tego typu źródłach, z uwagi na ich popularność. Czy to jednak jest sensowne? 

Zakup Roomba 960 na allegro, nawet jeśli cena będzie atrakcyjna, raczej nie ma sensu. Zbyt często można się tam natknąć na podróbki tego rozwiązania lub po prostu nieuczciwych sprzedawców. Ryzyko jest na tyle duże i realne, że nie warto go ponosić. 

Z kolei na ceneo cena będzie owszem – atrakcyjna, ale też bezpieczeństwo jest dużo wyższe. Wynika to bowiem z faktu, iż o pozycję w rankingu się walczy jakością obsługi na tym portalu. Ma to wpływ oczywiście na ostateczny odbiór zakupów z wykorzystaniem tego agregatora. I nie tylko cena Roomba 960 wpływa na to, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo. 

 Roomba 960 robot sprzątający instrukcja 

 Do Roomba 960 dołączona jest instrukcja, która dokładnie wyjaśnia wszystkie zawiłości użytkowania oraz przeprowadza przez poznanie wszystkich funkcji odkurzacza. Instrukcja obsługi Roomba 960 to nie tylko szczegółowe opracowanie, ale również pakiet tzw. Szybki Start, który pozwala niemal od razu rozpocząć pracę z urządzeniem. Jest to bardzo intuicyjne opracowanie, więc skorzystanie z niego nie powinno stanowić żadnego problemu. Jeśli was zainteresowaliśmy sprawdźcie naszą ofertę na odkurzacze automatyczne

 Roomba 960 robot sprzątający recenzja 

 Nasza recenzja robota sprzątającego Roomba 960 dotarła do końca, a my mamy okazję podsumować przytoczone o produkcie informacje. Przede wszystkim będzie naszych czytelników interesować jedno – czy warto? 

Recenzja Roomba 960 pokazała wyraźnie, że jak najbardziej – mamy do czynienia z produktem dobrze zbudowanym i gwarantującym spore ułatwienie i czystość. Zdecydowanie polecamy! Obejrzyjcie też inne nasze roboty roomba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here