Roomba 965 robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

0
177
roomba 965 opinie 
Rate this post

Wprowadzenie odkurzacza automatycznego jako nieodłącznego elementu czyszczenia domu lub mieszkania wydaje się być dziś po prostu wyborem rozsądnym. Może on bowiem całkowicie wyeliminować konieczność odkurzania, pozwalając nam nie tylko oszczędzać czas, ale również skupić się na zupełnie innych celach, zadaniach czy priorytetach.  

Dlatego też dziś prezentujemy jeden z ciekawszych modeli na rynku – roomba 965. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z opracowaniem tego produktu. 

 Roomba 965 robot sprzątający test 

 Od odkurzacza oczekujemy konkretnych rezultatów oraz jego odpowiedniego działania. Dlatego zawsze na początku będą nas interesować parametry techniczne, które pozwolą nam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dane rozwiązanie sprawdzi się w rzeczywistości oraz czy można je wykorzystać do faktycznego uproszczenia sobie życia, czy to tylko dodatkowy wysiłek.  roomba 965 test 

Dlatego na początku przeprowadziliśmy techniczny test robota sprzątającego Roomba 965. Zbadaliśmy wszystkie jego właściwości i dokładnie oceniliśmy rolę tego sprzętu w procesie czyszczenia. Ostatecznie wszystkie informacje, jakie wykazał test Roomba 965 zamieszczamy poniżej. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z tym opracowaniem, ponieważ wynika z niego wiele ważnych informacji na temat samego produktu i jego możliwości. Test robota sprzątającego Roomba 965 wykonano w praktyce, zestawiając to z informacjami podawanymi przez producenta. O to, co owa weryfikacja wykazała: 

  • Test Roomba 965 wykazuje, że robot korzysta ze sprawdzonego systemu iAdapt 2.0. Jest to system wizualizacji przestrzeni. W wyniku kolejnych przejazdów robota i interakcji jego czujników z elementami otoczenia, sprzęt ten wytwarza specjalny schemat czyszczenia pomieszczenia w oparciu o swoją bieżącą lokalizację i jej stały monitoring oraz o bieżące monitorowanie zmian w otoczeniu. 
  • Sam odkurzacz pracuje w sposób ciągły przez 75 minut, sprzątając całą powierzchnię zaplanowaną w harmonogramie. Po tym czasie robot wraca do stacji dokującej, jeśli jego akumulator się wyczerpał, ładuje się zgodnie z potrzebami i wraca do pracy w momencie, w którym zakończył swój przejazd. 
  • Urządzenie zostało skomponowane w taki sposób, by być jak najniższe. Taki niski profil przekłada się na ogromne możliwości dotarcia sprzętu również pod meble, kanapy czy fotele i posprzątania bez konieczności przesuwania tych elementów. 
  • Systemy robota, przy mapowaniu powierzchni, wykorzystują czujniki akustyczne oraz wizualne, dzięki czemu łatwiej docierają do zabrudzeń w różnych miejscach i wychwytuje na bieżąco powstałe zabrudzenia. 
  • Automatyzacja pracy odkurzacza wykorzystuje również czujniki wysokościowe, które pozwalają na uniknięcie spadnięcia, ale również czujniki wykrywające rodzaj czyszczonej powierzchni, co pozwala się automatycznie dostosować odkurzaczowi do tego, na jakiej podłodze pracuje. 
  • Samym odkurzaczem zarządza się z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi oraz specjalnej aplikacji iRobot Home. Pozwala ona nie tylko na sprawdzenie stanu urządzenia, ale również na dokładną weryfikację schematu sprzątania oraz uruchomienie stosownego procesu w razie potrzeb. 
  • Odkurzacz wykorzystuje specjalny system AeroForce, złożony między innymi ze specjalnych, gumowych szczotek oraz systemu intensyfikacji mocy ssącej. Dzięki temu produkt dobrze sprząta również w narożnikach i przy krawędziach, dostosowuje się do czyszczonej powierzchni, ale również usuwa 99 % alergenów pyłków i cząsteczek do wielkości 10 mikronów. 

Jak więc wykazał test Roomba 965, mamy do czynienia z produktem skonstruowanym solidnie, który pozwala na naprawdę wydatne wyczyszczenie swojego mieszkania całkowicie bez poświęcania temu procesowi zbyt wiele czasu. 

 Roomba 965 robot sprzątający opinie 

 Aspekty techniczne to jedno, ale dopiero opinie o robocie sprzątającym Roomba 965 powiedzą nam najwięcej o samym odkurzaczu, jego działaniu i zastosowaniu. Dlaczego? roomba 965 opinie 

Ponieważ opinie o Roomba 965 są najczęściej autorstwa osób, które miały styczność z tym produktem, przetestowały go i mogą wprost odnieść się do jego działania oraz funkcjonowania. Dzięki temu zyskujemy dodatkowy pogląd na sprzęt – pogląd bardziej praktyczny. 

Przeanalizowaliśmy więc opinie o Roomba 965 i prezentujemy kilka z nich poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią. 

 

Bartłomiej 

 

Ocena: 4,5/5  

Wszystko dobrze poza jednym problemem. Odkurzacz Roomba 965 podłączony do wifi i z dostępem do internetu nadal pozostaje przy oprogramowaniu wersja 1.6.4 kiedy według producenta dostępna jest dla serii 900 już aktualizacja 2.4. od podłączenia minęła już doba a system dalej się nie zaktualizował. Czasami też apka pokazuje że nie jestem w tej samej sieci wifi co roomba a jestem, ale zakładam ,że problem tkwi w moim routerze. 

 

ZALETY 

długość kabla 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

 

Piotr 

 

Darek 

 

Ocena: 5/5  

Wydawało mi się do tej pory, że zakup takiego produktu jest jakąś fanaberią. Odkurzacz mam od tygodnia i jestem nim oczarowany. Doskonale spełnia swoje zadanie na moich podłogach. Mając dwa zwierzęta w domu zauważyłem zdecydowanie mniej sierści leżącej i fruwającej w powietrzu. Możliwość zaprogramowania sprzątania w porannych godzinach jest bardzo dobre. O innych zaletach można przeczytać w internecie. 

 

ZALETY 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

 

kanapowiec 

 

Ocena: 5/5  

Kurde myślałem że kolejna ściema handlowców ale teraz muszę ich przeprosić urządzenie idealna dla takiego kanapowca jak ja. 

Szkoda że nie ma funkcji „podwieś coś z lodówki”. Inżynierowie firmy do dzieła a kupię nowszy model:) 

 

ZALETY 

głośność pracy 

jakość 

 Nie da się nie zauważyć, że zasadniczo opinie na temat robota sprzątającego Roomba 965 są dość pozytywne, a większość użytkowników poleca wdrożenie tego produktu jako prostego w obsłudze i działającego w szerokim zakresie. 

 Roomba 965 robot sprzątający cena – ceneo – allegro 

 Rozważmy teraz dokładnie to, gdzie zaopatrzyć się w ten sprzęt. Najczęściej interesuje nas cena Roomba 965 na allegro lub ceneo, czyli w najpopularniejszych źródłach do zakupu tego typu sprzętu. Czy to dobre podejście? 

Okazuje się, że cena Roomba 965 na allegro jest bez znaczenia, ponieważ i tak niezwykle trudno jest odnaleźć w tym źródle produkt oryginalny, który faktycznie sprawdził by się w rzeczywistości. Ryzyko zakupu podróbki jest na tyle duże, że po prostu nie warto się go podejmować. 

Cena na ceneo Roomba 965 jest zaś bardzo zachęcająca i warto rozważyć zakup właśnie w tym źródle. Nie dość, że system rywalizacji dba o oryginalność produktu, to do tego sprawia, że cena Roomba 965 jest znacznie niższa niż w innych źródłach. Zdecydowanie polecamy zakup w tym miejscu. 

 Roomba 965 robot sprzątający instrukcja 

 Instrukcja obsługi robota sprzątającego Roomba 965, dołączona do opakowania, ma bardzo intuicyjną konstrukcję i pozwala faktycznie w pełni poznać działanie produktu i jego możliwości. Dlatego też zachęcamy do poświęcenia chwili, by przeanalizować dokument. Instrukcja Roomba 965 to również sekcja “Szybki Start”, która pozwala na szybkie uruchomienie i wdrożenie tego produktu do użytku. Jeśli was zainteresowaliśmy na naszej stronie oferujemy najlepsze odkurzacze automatyczne

 Roomba 965 robot sprzątający recenzja 

 Recenzja Roomba 965, którą przygotowaliśmy dla Ciebie dotarła już do końca. Wiemy więc czego można się po produkcie spodziewać i jakie ma możliwości. Nasza recenzja Roomba 965 na zakończenie musi zachęcać do zakupu, ponieważ jest to produkt naprawdę dobry i sprawdzony. Sprawdźcie też inne nasze odkurzacze roomba 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here