Odkurzacz bezprzewodowy Bosch

Odkurzacz bezprzewodowy BoschCoraz częściej rozważa się wdrożenie do użytku mobilnych alternatyw znanych sprzętów. Ma to przede wszystkim spore znaczenie dla wygody pracy z tego rodzaju sprzętem, gdyż możemy w ten sposób docierać swobodnie w miejsca, w które wcześniej dotarcie nie było możliwe, z uwagi na konieczność zasilania kablem.

Obecnie sporą popularność zyskują odkurzacze bezprzewodowe, znane również jako odkurzacze pionowe. Ich osiągi są coraz lepsze i coraz więcej mają sobą do zaoferowania, w kwestii możliwości odkurzania. Zdecydowanie warto przyjrzeć się temu rynkowi nieco bliżej, by poznać wszystkie jego możliwości. Zwłaszcza teraz, kiedy Unia Europejska wprowadziła ograniczenia co do mocy silników odkurzaczy przewodowych w efekcie niwelując ich jedyną przewagę .

Zapraszamy zatem do stosownej analizy, która pozwoli na zrozumienie, na czym polega i z czego wynika skuteczność tego typu rozwiązań. Na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking odkurzaczy bezprzewodowych, gdzie opisane są najlepsze modele dostępne na polskim runku, a w tym artykule odniesiemy się konkretnie do jednej marki: Bosch.

Bosch BBH218LTD odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Bezprzewodowy i bezworkowy - to nowy standard na rynku odkurzaczy. Obecnie jest to największa konkurencja, lub uzupełnienie, zależy od punktu widzenia, dla robotów odkurzających....
bosch bch3all25 recenzja

Bosch BCH3ALL25 odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Jakiś czas temu weszła dyrektywa, która wycofała z rynku odkurzacze o zbyt dużej mocy, w celu dbałości o środowisko. Choć jest to idea oczywiście...
bosch bbh216ria recenzja

Bosch BBH216RIA odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Obecnie rynek odkurzaczy jest dość silnie zdominowany przez odkurzacze stojące. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, łączące w sobie wiele elementów odkurzaczy tradycyjnych, z dodatkowymi...

Odkurzacz pionowy Bosch -Ceneo

Odkurzacz pionowy bosch -ceneoNa rynku obecnie dostępnych jest całkiem sporo modeli, a każdy oferuje sobą zupełnie inne podejście i możliwości. Warto zdawać sobie sprawę z tego, co można z takim odkurzaczem osiągnąć.

Rynek ten zaczął swój rozkwit, kiedy przepisy unijne ograniczyły moc odkurzaczy standardowych. Straciły one przewagę nad odkurzaczami pionowymi, a te mogły, dzięki udoskonaleniu technologii, wyjść na prowadzenia. Udało im się to osiągnąć bez większego problemu.

Standardowy odkurzacz pionowy Bosch to bowiem sprzęt 2w1. Oznacza to, że jest to odkurzacz, składający się ze specjalnej tuby ssącej, która jest połączona z rączką z panelem obsługującym z jednej, a z końcówką z drugiej strony. Mniej więcej w środku całej konstrukcji znajduje się silnik odkurzacza, który jest bezpośrednio zabudowany wraz z pojemnikiem na kurz i systemem ssania. W efekcie moduł ten można łatwo wymontować i w tym objawia się system 2w1 obecny w odkurzaczu pionowym Bosch. Może on bowiem spełniać rolę odkurzacza ręcznego, służącego do czyszczenia na przykład tapicerki w samochodzie. Jest to równoczesnie moduł zasilany akumulatorowo, całkowicie bezprzewodowy. Dzięki temu komfort z użytkowania takiego sprzętu również jest ponadczasowy. Należy jednak pamiętać, że ręczny moduł odkurzacza Bosch jest tylko dodatkiem i odbiega nieco od standardowych odkurzaczy samochodowych. Nie tylko moc ssąca będzie nieco mniejsza, ale także czas działania baterii będzie krótszy. Dotyczy to również sytuacji w której odkurzamy mieszkanie. Niemniej jednak Bosch to marka licząca się z opinią klientów i projektując swoje modele zadbali oni o to by wypełniał swoje zadanie nienagannie i tak by ewentualne przeszkody miały minimalny wpływ na styl i tempo pracy użytkownika.

odkurzacz boschAnalizując na przykład Ceneo, ilość odkurzaczy pionowych marki Bosch w tym miejscu jest całkiem spora. Na pierwszy plan wysuwają się dwa, bardzo często wyszukiwane i często analizowane modele – odkurzacz pionowy Bosch BBH218LTD i BBHL21840. Według wszelkich wskazań, są to niezwykle wydajne modele, które pozwalają na całkiem wydatną dbałość o porządek. Zdecydowanie spełnią każde wymagania, w kwestii jakości pracy i osiąganych rezultatów. Ich dodatkową zaletą jest poręczność. Nie tylko są one dość lekkie jak na odkurzacze bezprzewodowe, ale równie bez najmniejszego problemu będziecie mogli je przechowywać w szafie lub w kącie tak, aby mieć do  nich łatwy dostęp i by jednocześnie nie zajmowały wiele miejsca w waszym mieszkaniu. Modele BBH218LTD i BBHL21840 będą idealnym prezentem dla osoby starszej, która nie może już sobie pozwolić na duży wysiłek fizyczny, ale jednocześnie stale upiera się przy samodzielnym dbaniu o swoje cztery kąty. Również dzieci nie będą miały z ich obsługą problemów. Bez najmniejszych zmartwień będziecie mogli powierzyć swoim pociechom te sprzęty ucząc je dzięki temu dbania o porządek we własnym domu.

Taką jakość potwierdzają również konsumenci, którzy odkurzaczowi pionowemu marki Bosch wystawiają na Ceneo całkiem dobre oceny. Daje to więc pewien obraz produktów, który generalnie jest dość pozytywny. Warto mieć to na uwadze w kontekście zakupu produktu. Przyjrzyjmy się nieco bliżej tej marce oraz jej możliwościom.

Odkurzacz akumulatorowy Bosch BBHMOVE5

Odkurzacz akumulatorowy bosch -bbhmove5Bosch to przede wszystkim odkurzacz akumulatorowy. Ma to znaczenie w kontekście komfortu pracy, o czym wspominaliśmy już w poprzednim akapicie i co zdecydowanie warto mieć na uwadze. Czas pracy odkurzacza akumulatorowe Bosch jest różny, choć najczęściej oscyluje wokół 30 minut (model BBHMOVE5 odkurzacza akumulatorowego Bosch to na przykład 36 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu). Co to dla nas oznacza i jak ma się to w zestawieniu z innymi modelami?

Dużo modeli pracuje krócej, więc w tym zakresie można zyskać sporą przewagę. Równocześnie sama konstrukcja produktu pozwala na całkiem wydajne sprzątanie. Pamiętaj, że dzięki zasilaniu akumulatorowemu, cały proces przebiega ciągiem. Uruchamiasz odkurzacz akumulatorowy Bosch (na przykład model BBHMOVE5) i odkurzacz ciągiem. Możesz zapomnieć całkowicie o konieczności przepisania kabla, zaś w trudno dostępne miejsca możesz wprowadzić sam odkurzacz ręczny na przykład, który łatwo się wypina. Oprócz tego odkurzacz Bosch szybko się ładuje, więc przerwy pomiędzy porządkami w poszczególnych pokojach nie będą zbyt długie oszczędzając nam frustracji. 

dziecko z odkurzaczemMożna na tym etapie nieco więcej powiedzieć na temat tego, z czego bierze się skuteczność sprzętu, który ma mniejszą moc od dawnych odkurzaczy. Całość opiera się o specjalny system pracy szczotki. W starych modelach cały system pracy opierał się o odpowiedni ciąg. Szczotka miała za zadanie jedynie za pomocą włosia „ściągać” trwałe zabrudzenia. W wielu przypadkach nie było to działanie wystarczające, a przy spadku mocy zwłaszcza. Dlatego wprowadzono rozwiązanie w formie elektroszczotki. Jest to wałek obrotowy (często z wypustkami z gumy lub z włosia), który obraca się w trakcie pracy. Do tego odpowiednią konstrukcja całej rury, która wzmacnia ssanie i otrzymujemy skuteczność większą, niż w starych modelach. Wałek bowiem obraca się, zbierając znacznie więcej. Niż zwykły odkurzacz. Przyjrzyjmy się jeszcze pozostałym możliwościom. Na pierwszy rzut oka elektroszczotka wygląda dziwnie i sprawia wrażenie niepotrzebnej, ale z własnych doświadczeń możemy potwierdzić, że to nowatorskie rozwiązanie czyni prawdziwe cuda. Widzieliśmy jak dzięki niej znikają nawet najgłębsze zabrudzenia, które zwykle wymagały by bardziej złożonych metod czyszczenia.  

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Athlet -BCH6ZOOO

Odkurzacz bezprzewodowy bosch athlet -bch6zoooRozważaliśmy już parę modeli odkurzacza bezprzewodowego. Bosch Athlet BCH6ZOOO to rozwiązanie z tak zwanej „górnej półki”. Producent wielokrotnie złamał tym odkurzacze utarte schematy i zaproponował znacznie więcej.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Athlet to przede wszystkim czas pracy. Oferuje on aż 60 minut ciągłej pracy, co stawia go na pozycji jednego z liderów rynkowych. Ponadto ten odkurzacz może po prostu więcej. Wystarczy przyjrzeć się wyposażeniu dodatkowemu, jakie oferuje odkurzacz pionowy Bosch Athlet. Zawiera ono sporo rozszerzeń, które zwiększają możliwości tego sprzętu i jego funkcjonalność. Dlatego odkurzacz bosch Athlet BCH6ZOOO polecany jest nawet dla bardziej wymagających klientów. Ponadto odkurzacz Bosch Athlet ma sporo innych funkcjonalności. Skrót ZOOO to nawiązanie do Zoo Pro Animal, czyli innej nazwy odkurzacza. Pozwala on bowiem do 30 % szybciej i wydajniej sprzątać sierść pupili. Jeśli dalej nie jesteście pewni zapewniamy wsparcie przy wyborze odkurzacza Bosch.

odkurzanie sierściDlatego też odkurzacz Bosch Athlet jest przeznaczony dla miłośników zwierząt i tych, którzy chcą skorzystać z jego większych możliwości, by lepiej zadbać o porządek. Ponownie sprawdziliśmy jego skuteczność na własnym podwórku. Prawdziwym szokiem był fakt, że bezprzewodowy odkurzacz może mieć takie osiągi. Nie tylko poradził sobie z gęstą sierścią, ale zrobił to bez najmniejszych przeszkód. Do tej pory nawet najmocniejsze tradycyjne odkurzacze miały bardzo przykry zwyczaj zatykania się lub pozostawiania za sobą mniejszych partii sierści głęboko wciśniętych w wykładzinę z Bosch problem ten przestał istnieć. Osławiona długość pracy również była zaskoczeniem. Deklarowane 60 minut bez najmniejszego oporu zostało osiągnięte. Bardzo łatwo można było zapomnieć, że mamy do czynienia ze sprzętem nie pobierającym energii z gniazdka. Bez cienia wątpliwości  Bosch Athlet BCH6ZOOO to klasa w sama w sobie i nie straszny mu nawet najbardziej puchaty czworonóg. Jeśli was zainteresowaliśmy przeczytajcie nasz materiał na temat tego gdzie kupić odkurzacz Bosch.

Odkurzacz bezprzewodowy Bosch opinie

Odkurzacz bezprzewodowy bosch -opinieTo wszystko sprawia, że pionowy, bezprzewodowy odkurzacz Bosch ma dobre opinie na wśród swoich użytkowników. Zawsze zwracają oni uwagę na fakt, że jest to dobra marka, oferująca produkty w naprawdę przystępnych cenach, w zestawieniu ze skutecznością i możliwościami zwłaszcza. Dlatego też odkurzacze pionowe Bosch są generalnie polecane przez użytkowników. Nawet jeśli sama marka nie kojarzy nam się z silną pozycją i dominacją na rynku RTV i AGD nie ma wątpliwości, że jest liczącym się graczem w tej kategorii i każdy ją lekceważy popełnia olbrzymi błąd. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem na naszej stronie zawierającym przegląd opinii odkurzaczy Bosch.

Opinie o odkurzacz pionowym i bezprzewodowym Bosch są różne, w zależności od modelu, gdyż każdy z nich oferuje sobą nieco inne możliwości i osiągi, w zestawieniu z ceną. Warto rozważyć dokładnie, co chcemy osiągnąć i do czego przeznaczamy ten sprzęt. Jeśli zaintrygowały was produkty tej marki koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą na odkurzacz bezprzewodowy. To właśnie jest klucz do sukcesu – rozpoznanie własnych potrzeb i kierowanie się nimi. Wiele osób decydując się na zakup bierze albo pierwszy jaki znajdzie, albo uparcie poszukuje najdroższego modelu. Taki zakup jest zbędny jeśli nasze potrzeby są małe, co bardzo szybko wyjdzie na jaw, a nasz drogi sprzęt większość czasu spędzi stojąc w kącie i dając nam poczucie wyrzucenia pieniędzy w błoto zaburzając tym samym nasz osąd na temat producenta i jego asortymentu. Zanim dokonacie zakupu przeczytajcie nasz tekst o cenie odkurzaczy Bosch.

Odkurzacz stojący Bosch

Odkurzacz stojący boschWiemy zatem, że odkurzacz stojący bosch spełni nawet największe oczekiwania swoich klientów, gwarantując konkretne rezultaty i sporą efektywność. Ponieważ jego konstrukcja jest tak przemyślana i rozsądna, zdecydowanie warto zainwestować w te rozwiązanie. Ponadto odkurzacz stojący Bosch ma obecnie dobre opinie wśród użytkowników, co tylko dodatkowo świadczy o jego jakości i możliwościach. Warto mieć go, jeśli zależy Ci na czystości w domu. Poza tym odkurzacz pionowy to idealne rozwiązanie jeśli martwisz się tym by twój sprzęt nie zajmował wiele miejsca. Jeśli należysz do grona właśnie takich osób kup go już dziś. Polecamy również odkurzacze bezprzewodowe Dyson