Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux

Rynek odkurzaczy jest rynkiem całkiem dużym i ciągle się rozwija, oferując coraz o doskonalszy sprzęt, który działa na jeszcze lepszym poziomie. Dlatego też warto korzystać z dobrodziejstw tego rozwoju, gdyż dzięki temu możemy jeszcze lepiej dbać o czystość.

W ostatnich czasach rosnącą popularność zdobywa rozwiązanie znane jako electrolux logoodkurzacz bezprzewodowy, akumulatorowy lub pionowy – nazwy te często użytkowane są w sposób zbliżony, choć nie do końca oddają rzeczywistość i są pewnym uproszczeniem. Niemniej sprzęt, który mamy w ten sposób na myśli, jest warty uwagi i faktycznie działa całkiem poprawnie. Przyjrzyjmy się temu tematowi w poniższym opracowaniu. Będziemy rozważać tutaj całość w kontekście propozycji marki Electrolux – warto zdecydowanie zainteresować się tym tematem. Electrolux jako marka sprzedająca artykuły AGD istnieje na rynku od dawna i w tym okresie zapracowała sobie na szacunek i uznanie konsumentów. O sprzętach tego producenta słyszeliście na pewno i z całą pewnością natknęliście się na nie w swoim życiu. W takim wypadku znane wam są wszystkie pochwały skierowane w stronę Electrolux. Cieszymy się, że możemy wam donieść, iż pochwalne opinie nie są ani trochę przesadzone. Koniecznie przeczytajcie dalszą część tekstu, a dowiecie się dlaczego jesteśmy tak pozytywni wobec prezentowanych produktów. Dziś chcemy poświęcić naszą uwagę odkurzaczom bezprzewodowym Electrolux. Są one solidne i skuteczne pokazując po raz kolejny kunszt producenta. Wybraliśmy ten sprzęt ze względu na jego wysoką pozycję. Zobacz specjalnie przygotowany ranking odkurzaczy bezprzewodowych, żeby dowiedzieć się o nim więcej.

electrolux ergorapido eer7allrgy

Electrolux ErgoRapido EER7ALLRGY odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena –...

Odkurzacze pionowe, bezworkowe i bezprzewodowe to obecnie najpopularniejszy trend na rynku. Stanowią ciekawą alternatywę dla robotów czyszczących, gdyż pozwalają na działanie tam, gdzie te...

Electrolux odkurzacz bezprzewodowy

Electrolux odkurzacz bezprzewodowyZacznijmy od analizy tego, jak prezentuje się bezprzewodowy odkurzacz Electrolux. Czego tak naprawdę można spodziewać się po działaniu tego rozwiązania? I dlaczego w ogóle warto rozważyć odkurzacza Electrolux?

Wszystko tak naprawdę rozbija się o system czyszczenia, wokół którego wyrosło całkiem sporo mitów. Nie tak dawno bowiem rozwój odkurzaczy zmierzał w kierunku maksymalizacji mocy ssania. Inwestowano więc w lepsze silniki, które oczywiście mocniej wciągały, gdyż miały większą moc, ale równocześnie pobierały więcej energii z sieci i były nieekonomiczne i nieekologiczne. Dlatego w przepisach unijnych zablokowano produkcję odkurzaczy o większej mocy. Paradoksalnie, poprawiło to możliwości tego sprzętu, gdyż producenci zmuszeni zostali do produkcji rozwiązań, które są po prostu skuteczniejsze. Jest to kolejny powód by pożegnać się ze staromodnymi rozwiązaniami. Te wielkie ciężkie skrzynie, które przyprawiały nas o ból mięśni i zajmowały całą naszą szafę straciły swój jedyny atut. Wielkie silniki dodające niewyobrażalne ilości kilogramów nie są już źródłem wielkiej mocy. Zniknęły więc plusy zostały tylko wady. Z tego powodu uważamy, że czas się pożegnać. 

odkurzacz electroluxElectrolux wypuścił odkurzacz akumulatorowy, który jest jednym ze szczytowych osiągnięć rynku. Moc sprzątania bowiem została zmaksymalizowana dzięki rozwiązaniu znanym jako elektroszczotka. Jest to obrotowy wałek, z wypustkami w formie włosów, który obraca się i zbiera znacznie większą liczbę kurzu i zanieczyszczeń, w stosunku do samej siły ssącej. Tym samym, jeśli dodamy do tego system ssania, zaczynający się zaraz za elektroszczotką, otrzymujemy znacznie lepsze rezultaty czyszczenia, w stosunku do wszystkich możliwości odkurzaczy przed tą rewolucją rynkową. Ze swojej strony możemy potwierdzić, że owa elektroszczotka działa wręcz niesamowicie. Faktem jest, że moc silnika odkurzaczy Electrolux odstaje nieco od konkurencji, ale ich projekt, skupiający się na zmaksymalizowaniu korzyści ze szczotki, sprawia, że odkurzacz osiąga wyniki równie dobre co konkurencja mimo swych braków.

By jednak dokładnie zrozumieć, czym jeszcze wyróżnia się te rozwiązanie, musimy przyjrzeć się bliżej tej kwestii. W tym celu przyjrzyjmy się potencjalnym produktom, na tym rynku. Będziemy tu rozważać całość w kontekście właśnie marki Electrolux.

Odkurzacz pionowy Electrolux – opinie

Odkurzacz pionowy electrolux -opinieOdkurzacz pionowy Electrolux na rynku funkcjonuje w kilku modelach, a każdy proponuje coś innego w kwestii funkcjonalności. Najczęściej rozważa się tutaj odkurzacz pionowy Electrolux ErgoRapido i odkurzacz pionowy ErgoRapido EE7ALLRGY. Różnica jest subtelna, ale dla użytkownika – znacząca.

Jeśli chodzi o wygląd i konstrukcję – oba wyglądają podobnie. Jest to tuba ssąca, zakończona uchwytem z panelem sterującym z jednej strony, a szczotką, wyposażoną w wałek elektroszczotki z drugiej. Przy zakończeniu odkurzacza znajduje się wyjmowany moduł ssący wraz z silnikiem i pojemnikiem na kurz i zabrudzenia. Dzięki temu możesz łatwo przerobić odkurzacz stojący na odkurzacz ręczny. Dzięki temu odkurzacz pionowy Electrolux ma tak pozytywne opinie. Jak zawsze pouczamy o tym, że odkurzacz, który posiada moduł ręczny zwykle ma problemy z pojemnością baterii. Związane jest to z faktem, iż akumulator montowany w rozwiązaniach 2w1 jest nieco mniejszy i lżejszy by osiągnąć pożądaną poręczność. Niestety jak to już jest na tym świecie wszystko ma swoją cenę. Dlatego wielofunkcyjne odkurzacze choć skuteczne wymagają częstszego ładowania. Dlatego jeśli zdecydujecie się na taki zakup pamiętajcie by planować waszą codzienną rutynę sprzątania tak, aby nie tracić czasu na ciągłe ładowanie.

Jednak szczegóły konstrukcyjne powiedzą nam więcej. Odkurzacz pionowy Electrolux ErgoRapido w standardowej wersji posiada system BrushRollClean, czyli samodzielne czyszczenie szczotki. Ponadto opróżnianie pojemnika sprowadza się do prostej czynności, bez konieczności kontaktu z zabrudzeniami. Sama szczotka wyposażona jest w oświetlające lampki, a odkurzacz pracuje na jednym ładowaniu od 30 do 35 minut, co jest rozsądną, średnią rynkową.

światło UVRównocześnie warto zwrócić uwagę, że odkurzacz pionowy Electrolux ErgoRapido, pracuje dłużej niż odkurzacz pionowy Electrolux ErgoRapido EER7ALLRGY o 5 minut. Ale to ten drugi ma w elektroszczotce lampę UV, która likwiduje alergeny i drobnoustroje, poprawiając komfort przebywania w pomieszczeniu. Dzięki lampie UV będziecie mogli sprawdzić w najdokładniejszy znany ludzkości sposób czy wysiłek przez was włożony przyniósł oczekiwane rezultaty. Jest to szczególnie istotne dla osób które mają małe dzieci. Zdecydowanie nie mogą pozwolić na to by jakiekolwiek drobnoustroje dostały się w pobliże naszej pociechy. Jeśli więc jesteście zatroskanymi rodzicami dla których bezpieczeństwo potomstwa to absolutny priorytet, odkurzacz Electrolux jest dla was najlepszym wyborem.

Jak wskazują opinie, każdy odkurzacz pionowy Electrolux jest warty uwagi, jako sprzęt wykonany poprawnie i z najwyższą starannością. Dlatego też zdecydowanie warto postawić na wybór tego produktu.

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux ErgoRapido

Odkurzacz bezprzewodowy electrolux ergorapidoErgoRapido to najpopularniejszy model odkurzacza Electrolux. Jak wskazują opinie, odkurzacz Electrolux ErgoRapido, model ZB13ER zwłaszcza, to sprzęt, który spełni nawet największe oczekiwania. Na uwagę zasługuje stosunkowo krótki czas ładowania. Czas ten w przypadku Electrolux ErgoRapido ZB13ER wynosi zaledwie 3,5 h, co sprawia, że odkurzacz ładuje się niezwykle sprawnie i szybko (jest to czas niemal najkrótszy na rynku). Jest do bardzo dobra wiadomość w kontekście wspomnianych wcześniej rozwiązań 2w1. Ich krótszy czas pracy równoważony jest przez wspomniany wyżej krótszy czas ładowania. Pamiętajcie jednak, że nie należy lekceważyć ubytków w mocy. Należy pilnować zużycia mocy, a producent tylko zastosował coś co będzie dla nas dobrym wsparciem. Równocześnie Electrolux ErgoRapido pracuje bez przerwy od 30 do 35 minut, więc nic dziwnego, że opinie na jego temat są tak pozytywne. Dzięki takiej konstrukcji, odkurzacz bez problemu spełni wszystkie oczekiwania.

 

Filtr do odkurzacza Electrolux

Filtr do odkurzacza electroluxW kontekście badania jakości czyszczenia, warto zadać pytanie o filtr do odkurzacza Electrolux. Okazuje się, że sprzęt wykorzystuje filtr HEPA, co stanowi najnowocześniejsze osiągnięcie technologiczne. Filtr HEPA do odkurzacza Electrolux pozwala bowiem na wyeliminowanie nawet bardzo niewielkich drobinek kurzu i zanieczyszczeń, pozwalając po prostu na więcej. Ma to wydatne znaczenie zwłaszcza w kontekście alergii i komfortu funkcjonowania osób z tą przypadłością w miejscach czyszczonych za pomocą tego sprzętu. W zestawieniu z działaniem promieni UV w modelu Ee7allrgy, może się okazać, że otrzymujemy produkt naprawdę kompleksowy i działający wprost wyśmienicie. Warto mieć to na uwadze, ponieważ można sporo osiągnąć z tym odkurzaczem. Filtr HEPA jest bardzo dobrze znany osobom korzystającym z oczyszczaczy powietrza. Są to specjalne filtry węglowe montowane w produktach najwyższej klasy. Dzięki nim z atmosfery w naszym otoczeniu usuwane są nawet najdrobniejsze niepożądane elementy, które mogłyby zaszkodzić naszemu zdrowiu. Zapewniamy, że działa on tak dobrze jak opisujemy to w tym tekście i mieszkający z wami alergicy będą mogli odetchnąć z ulgą.

Ssawka do odkurzacza Electrolux – szczotka

Ssawka do odkurzacza electrolux -szczotka

Szczotka ssawka do odkurzacza Electrolux to tak zwana elektroszczotka. Jak już wspominaliśmy, jest to rozwiązanie polegające na równoczesnej pracy obrotowego wałka z wypustkami oraz systemu ssącego. Dzięki temu szczotka do odkurzacza electrolux pozwala po prostu na więcej i całość przekłada się na lepsze rezultaty.

Warto zwrócić uwagę, że sama ssawka do odkurzacza electrolux zamontowana jest na obrotowej głowicy. Dzięki temu można manewrować odkurzaczem nawet z wychyleniem 180 stopni, co w zestawieniu z kółkami, w jakie jest wyposażona szczotka ssawka do odkurzacza electrolux, pozwala na dotarcie w naprawdę trudno dostępne miejsca. Do tego jest ona wyposażona w podświetlenie, dzięki czemu możemy lepiej zaobserwować stan czyszczonej powierzchni. Jeżeli czytając to masz wrażenie, że marka electrolux jest tym czego szukałeś, koniecznie udaj się na naszą stronę na której znajdziesz porównanie wszystkich dostępnych produktów.

Dodatkowe akcesoria pozwalające na usprawnienie procesu sprzątania to olbrzymia zaleta. Dzięki takim urozmaiceniom nie tylko osiągniecie lepsze wyniki w krótszym czasie, ale też będziecie mogli dostosować was odkurzacz do was, do sposobu w jaki go używacie i do waszych ewentualnych ograniczeń.

Electrolux Li 35

Electrolux li 35Electrolux korzysta z baterii LI, pracującej do 35 minut. Dzięki temu jest to dwa razy dłuższy czas pracy, w stosunku do baterii niklowych. Electrolux ErgoRapido korzysta z modelu TurboPower LI 35, który umożliwia również szybkie ładowanie sprzętu. Akumulator w odkurzaczu electrolux to wersja LI, ładowana 3,5 godziny i pracująca do 35 minut. To najlepszy na rynku stosunek czasu pracy do czasu ładowania. Dlatego eksperci często wspominają o tym w kontekście sporej zalety odkurzacza Electrolux i zastosowania baterii LI 35. Bateria ta jest źródłem przewagi nad konkurencją pomimo tego, że ogólna konstrukcja odbiega od tych oferowanych przez konkurencję. Jeśli was zainteresowaliśmy sprawdźcie również odkurzacze bezprzewodowe marki Philips

Tym samym pełny obraz produktu zarysowuje rozwiązanie, które oferuje sobą po prostu więcej. Jest to sprzęt, który spełni się idealnie w każdym przypadku, a szereg funkcjonalności wspierających przełoży się na jego ogromne możliwości. Zdecydowanie warto zainwestować w ten odkurzacz. By poznać innych producentów kliknij tutaj. Przeczytacie tam więcej o odkurzaczach bezprzewodowych marki Bosch.