Redakcja

Redakcja

Małgorzata Klimkowska

Redaktor

Artykuły gospodarstwa domowego to pojęcie rzeka. Zawiera się w nim tak wiele przedmiotów, że ciężko ogarnąć to na własną rękę. Do tego na rynek ciągle trafiają nowe sprzęty i nawet w dobie łatwego dostępu do internetu nie trudno coś przegapić. 

Nasza strona powstała właśnie po to by zebrać całą dostępną wiedzę w jednym miejscu i pomóc wam wybrać coś dzięki czemu wasze życie stanie się prostsze. Znajdziecie tu, recenzje, porady i listę dostępnych modeli oferowanych przez renomowanych producentów.

Zespół TopoweAGD trzyma rękę na pulsie by mieć pewność, że wasz dom będzie zadbany, bez morderczej pracy z waszej strony lub wielkiego obciążenia dla waszego portfela.

Zapraszamy do lektury 🙂

 

Justyna Biernat

Testy, recenzje, blog

Pisanie to moja pasja. Widząc rozmiar rynku i jednoczesny niedosyt informacji dla użytkowników wiedziałam, że znajduję się we właściwym miejscu. Własnoręcznie przeprowadzam testy opisywanych sprzętów i staram się je opisać jak najdokładniej byście mieli pewność co do wyboru artykułu.

Prowadzę również blog, który podpowiada wam jak wykorzystać zakupiony sprzęt w praktyce tak, aby  osiągnąć zdumiewające efekty w krótkim czasie i móc się cieszyć chwilą relaksu i nagrodą za wykonaną pracę.

Myślę, że wspólnymi siłami uda się nam wiele osiągnąć i jestem otwarta na wasze uwagi i podpowiedzi.

Do zobaczenia w komentarzach 🙂

 

Jarosław Kowalczyk

Testy, recenzje

Obowiązków domowych nikt nie lubi. Niestety tak jak przed kostuchą i podatkami – nie sposób przed nimi uciec. 

Biorąc pod uwagę rozmiar rynku AGD nie sposób, nawet przy najlepszych chęciach, przetestować wszystko. W serwisie TopoweAGD również prowadzę testy i piszę recenzje i porady na temat rozmaitych urządzeń jakie producenci oddają do użytku konsumentów oferując męską perspektywę:)

Szukając najlepszego możliwego rozwiązania warto zasięgać różnych opinii, a ja chętnie służę swoją

Zapraszam:)