Ranking odkurzaczy bezprzewodowych

 Nie można być specjalistą od wszystkiego – to bardzo ważne stwierdzenie, które równocześnie jest stwierdzeniem, które oznacza dla nas sporo dodatkowej pracy, której się nie spodziewamy. odkurzacz bezprzewodowy

Wyobraź sobie bowiem, że masz odpowiednią ilość gotówki lub też inne możliwości i chcesz nabyć nowy odkurzacz bezprzewodowy. Jest to sprzęt, który ma całkiem sporo plusów i jest sprzętem coraz popularniejszym. Pytanie więc, które się nasuwa, jest następujące – który produkt z całego rynku zamierzasz wybrać? A jeśli już wiesz który, to czym się kierowałaś lub kierowałeś? 

Jak już wspomnieliśmy – nie da się specjalizować we wszystkim, a różnice między poszczególnymi sprzętami są często tak małe, że trudno jednoznacznie rozpoznać, który sprzęt sprawdzi się najlepiej w użytku. 

W kwestii więc samych odkurzaczy – zamierzamy Ci to ułatwić. Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najpopularniejszych produktów spośród wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych. Wybraliśmy dla Ciebie trzy, szczególnie warte Twojej uwagi. Zapoznaj się z nimi i wybierz taki, który najbardziej spełni Twoje oczekiwania! 

Jak ranking został stworzony?

Zestawienie - kluczowe korzyści i najważniejsze aspekty każdego odkurzacza 

Kierowaliśmy się wieloma analizami, w tym również wypowiedzi użytkowników. W oparciu o te dane, przygotowaliśmy ranking właśnie najciekawszych produktów na rynku, które spełnią Twoje oczekiwania. Ranking ma prostą konstrukcję – najlepszy produkt jest oczywiście na pierwszym miejscu. Kolejne zamieszczamy nieco niżej. Pamiętaj jednak, że dalej są to trzy, najlepsze produkty z bardzo sporego rynku. Zatem każdy z nich jest warty uwagi i inwestycji, gdyż każdy sprawdzi się naprawdę dobrze w tym, do czego go stworzono.

Nie przedłużając – zapraszamy Cię serdecznie, do zapoznania się z rankingiem, który zamieściliśmy poniżej: 

RANKING 3 ODKURZACZY BEZPRZEWODOWYCH (RZETELNE OPINIE INTERNAUTÓW)

Produkt Czas pracy Kluczowe Korzyści

#1 Dyson Cyclone V10 Absolute
(Wybór Redakcji)
Sprawdź aktualną cenę

457 Opinii
60 minut [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#9f1111″]

 • największa moc ciągu ze wszystkich odkurzaczy dostępnych na rynku 2 elektroszczotki i 4 końcówki w zestawie
 • pojemny zbiornik na zabrudzenia (0,76l)
 • specjalna filtracja, o skuteczności 99,97 % (filtr HEPA)
 • cyfrowy silnik cyklonowy (14 cyklonów)

[/su_list]

PEŁNA RECENZJA

#2 Electrolux Ergorapido Eer7allrgy
Sprawdź aktualną cenę

315 Opinii

45 minut  [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#9f1111″]

 • ssawka Bed Pro™ z filtrem UV, do szczególnej pracy na korzyść alergików,
 • technologia BrushrRollClean™, która usuwa sierść ze szczotki jednym przyciskiem,
 • specjalna ssawka Performance Pro,
 • duży pojemnik na zabrudzenia (0,5l).
 • krótki czas ładowania, dzięki baterii litowo-jonowej,

[/su_list]

PEŁNA RECENZJA

odkurzacz-bosch-bbh216ria

#3 Bosch Readyy’y BBH216RIA 
Sprawdź aktualną cenę

146 Opinii

32 minut [su_list icon=”icon: check” icon_color=”#9f1111″]

 • system czyszczenia końcówki szczotki,
 • krótki czas ładowania, dzięki baterii litowo-jonowej,
 • duży pojemnik na zabrudzenia (0,6l).

[/su_list]

PEŁNA RECENZJA

Wskazaliśmy oczywiście najlepsze produkty, które cieszą się największą popularnością konsumentów. Ranking ten również uwzględnia bieżące trendy i pozwala poznać produkty, które zdeklasowały konkurencję i prezentują sobą znacznie większą skuteczność, w stosunku do innych rozwiązań, dostępnych na tym rynku. To bardzo ważna sprawa, ponieważ będziesz wybierać po prostu z najlepszych produktów, jakie są dostępne. 


1. Dyson Cyclone V10 Absolute (Wybór Redakcji)

Kluczowe wnioski:

dyson cyclone v10 absoluteW przypadku modelu marki Dyson mamy do czynienia z marką Premium wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Widoczne jest to praktycznie na każdym kroku jego działania. Owszem – jest to odkurzacz, który ma swoją cenę, jednak jest on tej ceny zdecydowanie warty.

Zastosowano w nim bowiem wiele specjalistycznych rozwiązań, które wyróżniają go na tle konkurencji. Da się zauważyć, że firma Dyson specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek nowych patentów i rozwiązań konstrukcyjnych, które inne firmy dopiero z czasem zaczynają naśladować.

Sprawdź aktualną cenę

Mogłoby się wydawać, że w zasadzie najważniejszym czynnikiem jest właśnie filtracja HEPA. To tak wysoka jakość oczyszczania, że jest znana raczej z oczyszczaczy powietrza. Dziś masz ją dostępną właśnie w tym odkurzaczu, co definiuje również jego wysoką jakość.

Moduł pracy 2w1 (odkurzacz ręczny, wypinany z odkurzacza stojącego), jest dziś standardem, zatem nie mogło go zabraknąć również w tym urządzeniu.

Dyson Cyclone V10 Absolute charakteryzuje się ogromną mocą ssania, wynikającą z wielu rozwiązań konstrukcyjnych (silnik, kompozycja liniowa odkurzacza).

PLUSY
 • bardzo długi czas pracy – odkurzacz pracuje nawet godzinę na jednym ładowaniu, co jest jedną z najwyższych wartości tego typu na rynku
 • system silnika cyklonowego sprawia, że odkurzacz ma całkiem sporą moc ssania, co przekłada się na dużą skuteczność
 • bardzo duży pojemnik na zabrudzenia (0,76 l) pozwala na długą pracę bez konieczności czyszczenia
 • filtracja HEPA gwarantuje skuteczność oczyszczania rzędu 99,97 % dla cząsteczek do 0,3 mikrona – to jedna z najwyższych jakości na rynku, znana z oczyszczaczy powietrza
 • specjalne elektroszczotki znacznie poprawiają komfort czyszczenia
 • system ochrony akustycznej znacznie zmniejsza hałas pracy
MINUSY
 • dość wysoka cena – ponieważ mamy do czynienia z produktem klasy premium, cena jest wyższa od konkurencji, co może być dla kogoś wadą
 • konsumenci donoszą, że są pewne różnice w wyposażeniu, pomiędzy dystrybucjami odkurzacza w różnych krajach.

2. Electrolux Ergorapido Eer7allrgy

Kluczowe wnioski:

elektrolux ergorapido eer7allrgyMamy do czynienia w tym przypadku z drugim, najlepszym na rynku odkurzaczem według wielu wyznaczników. Na pierwszy rzut oka wyłoni się z pewnością niższa cena w stosunku do odkurzacza z pierwszej pozycji. Niższa cena jest równoznaczna z pewną utratą jakości, w stosunku do modelu Premium, jednakże dalej jest to odkurzacz wysokiej jakości.

Bardzo istotna jest tu kwestia filtracji i działania pod kątem alergików. Usuwanie zabrudzeń z wykorzystaniem promieni UV neutralizuje większość alergenów. Dzięki temu, odkurzacz nie musi oferować najwyższej filtracji – to, co mogłoby się z niego wydostać, jest po prostu nieszkodliwe już.

Sprawdź aktualną cenę

Poza tym jest to model, który posiada wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, ułatwiających pracę. Można więc tutaj dostrzec system czyszczenia szczotki czy specjalne wyposażenie, ułatwiające sprzątanie. To wszystko przekłada się na zwiększoną jakość tego rozwiązania.

Electrolux Ergorapido Eer7allrgy to bardzo dobry sprzęt, jeśli kogoś interesuje stosunek cena/jakość. W tym zakresie można zauważyć spory potencjał.

PLUSY
 • system Bed Pro™ to specjalne rozwiązanie dla alergików – polega na tym, że odkurzacz równocześnie oczyszcza powierzchnię z wykorzystaniem filtra UV
 • technologia BrushrRollClean™ – jest to system, który pozwala na proste oczyszczanie szczotki z sierści, z wykorzystaniem jednego kliknięcia i bez konieczności brudzenia się
 • specjalna ssawka Performance Pro, która ma niebagatelny wpływ na jakość sprzątania.
MINUSY
 • czyszczenie pojemnika na kurz może czasem wymagać kontaktu z zabrudzeniem, co nie zawsze jest odpowiednio komfortowe.

3. Bosch Readyy’y BBH216RIA

Kluczowe wnioski:

odkurzacz-bosch-bbh216riaBosch, jak każdy producent na rynku, oferuje zarówno produkty klasy Premium, jak i te nieco tańsze. Trzeba jednak pamiętać, że różnice w jakości, nie są raczej kolosalne.

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na fakt, iż cena stanowi zaledwie ułamek ceny pierwszej pozycji z zestawienia. Pod tym kątem jest to odkurzacz zdecydowanie warty uwagi.

Ponadto Bosch Readyy’y BBH216RIA posiada w sobie wszystko to, czego moglibyśmy oczekiwać od tego typu odkurzacza – również moduł 2w1. Dzięki temu dyskomfort nie będzie za duży.

Sprawdź aktualną cenę

Trzeba jednak zwrócić uwagę na najkrótszy czas pracy na jednej baterii. Dla wielu osób może być ten czas niewystarczający.

PLUSY
 • bardzo atrakcyjna cena – jedna z najniższych wśród sprzętów tego typu, co w zestawieniu z jakością – wypada na plus dla tego odkurzacza
 • dość krótki czas ładowania baterii
 • jeden z większych pojemników na zabrudzenia (0,6 l).
MINUSY
 • krótki czas pracy (zaledwie 32 minuty, czyli niemal połowę mniej, w stosunku do lidera)
 • ograniczona liczba funkcji oraz możliwości

W takim razie – odnosząc się do powyższej tabeli – który produkt wybrać? Na co postawić, by być pewnym jakości oraz działania tego rozwiązania? Czy możemy się jakoś ostatecznie do tego odnieść? 

Na początku rankingu padły ważne słowa – zestawienie grupuje odkurzacze pokolei, zgodnie z ich jakością. Zatem na pierwszym miejscu mamy sprzęt najlepszy, zaś im dalej, tym ta jakość jest mniejsza. Jest to logiczne – lider może być tylko jeden. Jak sprawuje się w praktyce konkretny model odkurzacza

Równocześnie trzeba być świadomym tego, że różnice między odkurzaczami nie są wcale znaczące na tyle, by dyskwalifikować jakieś rozwiązanie z powyższego zestawienia. Owszem – trzeba wziąć pod uwagę, że odkurzacz z miejsca trzeciego pracuje przez 32 minuty na jednym naładowaniu, a z miejsca pierwszego – 60 minut. 

Jednakże z drugiej strony, trzeba też spojrzeć na to z takiej perspektywy, że z całego szeregu różnego rodzaju dostępnego sprzętu, tylko ta trójka się dostała do naszego zestawienia. Nie ma tu więc sprzętu złego – każdy z nich jest w pełni warty naszej uwagi i po prostu powinniśmy się na jeden z tych sprzętów ostatecznie zdecydować. A warto, bo odkurzacz stojący jest sprzętem naprawdę wysokiej jakości. 

Dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy? 

 Wiele osób może sobie zadawać teraz pytanie – dlaczego w ogóle warto stawiać na odkurzacz stojący czy też bezprzewodowy? W końcu rynek odkurzaczy standardowych jest bardzo szeroki i nie trzeba od razu decydować się na taki sprzęt, prawda? 

Tylko w teorii, bo w praktyce, standardowe odkurzanie już niemal w pełni przejmują odkurzacze stojące. Ma to całkiem dobre uzasadnienie, a w zasadzie – kilka czynników, które o tym decydują, a które są silną stroną tego sprzętu. 

 1. Na samym początku – praca bez kabla. Standardowe odkurzacze to ciągłe przepinanie kabla do kolejnego gniazdka i czas, który musimy na to poświęcić. W przypadku tego typu sprzętu, problemu po prostu nie ma, a mieszkanie możesz poodkurzać za jednym zamachem. To ogromna oszczędność czasu, a rośnie ona wraz ze wzrostem ilości pokoi w mieszkaniu.
    Dlaczego warto postawić na odkurzacz bezprzewodowy
 2. Kolejną kwestią jest kwestia rozmiarów. Odkurzacz standardowy to moduł, z rurą, szczotkami i kablem. W efekcie – zawsze zajmuje sporo miejsca, wcale nie oferując wyższe jakości odkurzania. Odkurzacz stojący to prosta konstrukcja, którą możesz umieścić w dowolnym miejscu.
   
 3. Do tego dochodzi jeszcze kilka szczegółów wspomagających. Otóż dotarcie takim odkurzaczem, na przykład pod kanapą do końca, jest znacznie prostsze i możliwe, dzięki specjalnemu ugięciu szczotki.
   
 4. Ponadto spore znaczenie ma fakt, iż większość odkurzaczy to dziś modele 2w1, czyli odkurzacz ręczny, który jest wypinany z obiegu i można go wykorzystać do normalnego odkurzania, na przykład, w samochodzie. 

To wszystko sprawia, że tego typu sprzęt jest naprawdę warty naszej uwagi. Sprawdźmy więc bliżej omawiane wcześniej modele. 

Odkurzacz bezprzewodowy: ręczny, pionowy, akumulatorowy – czym się różnią?

Na początku należy doprecyzować przede wszystkim kwestie techniczne. Jak się bowiem okazuje, samych typów odkurzaczy jest całkiem sporo i w uzależnieniu od wybranego typu, możemy spodziewać się zupełnie innych możliwości w danym modelu.

Najpopularniejszym obecnie typem jest odkurzacz . Wyróżniamy w tej kategorii zarówno odkurzacz przewodowy lub sieciowy oraz bezprzewodowy. Oczywiście różnica jest uzależniona od tego, czy dany sprzęt wymaga stałego podłączenia do sieci zasilającej, czy też wystarczy, że zostanie naładowany i może być używany bez stałego zasilania.

Odkurzacz pionowy

jest rozwiązaniem, w formie stojącej pionowo rury zakończonej z jednej strony nasadką ssącą, ze szczotką oraz wałkiem obrotowym, służącym do zbierania zabrudzenia, z drugiej zaś odpowiednim silnikiem z turbiną, który wywołuje efekt ssący. Mniej więcej w połowie znajduje się coraz częściej stosowany pojemnik na brud, który zastępuje w tym wypadku worek, co jest coraz powszechniejszym rozwiązaniem.

Zaletą tego typu rozwiązania są bez wątpienia jego niewielkie gabaryty, dzięki czemu urządzenie te mieści się praktycznie wszędzie i w prosty sposób dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca.

Odkurzacz bezprzewodowy

czy też inaczej akumulatorowy jest odmianą odkurzacza pionowego, który nie wymaga stałego podłączenia do sieci elektrycznej, poza czasem jego ładowania. Odkurzacz bezprzewodowyZdecydowanie zwiększa to funkcjonalność tego typu rozwiązania, pozwala bowiem na pracę w miejscach z utrudnionym dostępem prądu lub wręcz w miejscach, do których odkurzacz podłączony do sieci nie dotarłby. Jeśli więc nie chcesz już martwić się długością kabla i wynikającymi z niej ograniczeniami, zaopatrz się w odkurzacz na akumulator. Zdziwisz się jak łatwe może być sprzątanie jeśli tylko masz dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Często pojawia się również zapytanie o odkurzacz ręczny. Najczęściej chodzi o odkurzacz bezprzewodowy ręczny. Jest to rozwiązanie maksymalnie zminiaturyzowane, które umożliwia odkurzanie w zupełnym oderwaniu od od dużej konstrukcji ssącej czy podłączenia do prądu. Taki odkurzacz bezprzewodowy ręczny to to samo praktycznie, co odkurzacz bezprzewodowy, samochodowy – to właśnie najlepsze bowiem zastosowanie tego rodzaju urządzenia.

Niewielkie gabaryty wydatnie ułatwiają czyszczenie tapicerki samochodowej, a brak podłączenia do sieci pozwala na dowolne manewrowanie.

Ostatnią opcją, dostępną w tej rodzinie jest odkurzacz bezprzewodowy 3w1. Jest to model łączący w sobie z jednej strony odkurzacz, z pojemnikiem na kurz. Same urządzenie ssące jest w tym przypadku odkurzaczem ręcznym, specjalnie przedłużanym do pełnogabarytowego za pomocą specjalnej rury ssącej. Łączy w ten sposób dwie funkcje, poszerzane dodatkowo o funkcjonalność mopa. Tak uzyskujemy urządzenie 3 w 1, które można zakupić raz oraz stosować bez większych problemów w różnych przypadkach.

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych – dodatkowe informacje

Żeby dobrać odpowiednie rozwiązanie, trzeba dostatecznie zbadać rynek, poznać wszystkie dostępne na nim modele oraz niuanse i wybrać te, które będzie odpowiadać naszym potrzebom. Dla kogoś, kto z rynkiem nie jest odpowiednio głęboko zaznajomiony, z pewnością pomocny będzie odpowiednie zestawienie. Właśnie w tym celu tworzony jest ranking odkurzaczy bezprzewodowych.

Ranking, w którym znajduje się zarówno odkurzacz , bezprzewodowy, czyli akumulatorowy oraz ręczny, będzie najlepszym tego rodzaju źródłem informacji. Poniżej prezentujemy takie zestawienie – zapraszamy do zapoznania się z nim i wypracowania na jego podstawie stosownych wniosków.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że sam ranking to nie tylko świetna forma podsumowania. Każdy model obecny w powyższym zestawieniu ma odnośnik do swojej podstrony. Na niej nie tylko można szerzej zapoznać się z danym modelem, ale również zapoznać się z szeregiem informacji na temat tego modelu oraz źródłami jego nabycia. Polecamy tu Ranking 2018, gdyż jest to zestawienie najbardziej kompletne. Dzięki niemu nie tylko znajdziemy odpowiedź na pytanie jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, ale również dowiemy się jaki jest obecnie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy. Rok obecny wciąż trwa i nie wiadomo czym jeszcze zaskoczą nas producenci. Zapraszamy zatem do szczegółowego zapoznania się z całą treścią zestawienia.

Opinie użytkowników odkurzaczy bezprzewodowych

Najlepszą formą weryfikacji skuteczności danego rozwiązania wcale nie są aspekty techniczne, które zasadniczo ustalane są zazwyczaj w formie specjalnego testu, przeprowadzanego w ściśle kontrolowanych warunkach. Warunki te zazwyczaj nie odpowiadają tym, które w których dany sprzęt musi na co dzień pracować. Dlatego też warto rozszerzyć analizę o dodatkowe czynniki.

Sprawdźmy jakie dany odkurzacz bezprzewodowy,  czy ręczny ma opinie. Do takiej analizy wykorzystamy zebrane wcześniej wypowiedzi na temat danego produktu. Sprawdziliśmy, jakie opinie ma dany odkurzacz bezprzewodowy na ceneo lub allegro oraz czy dany odkurzacz  przeszedł test jakości oraz jak dobrze ów sprawdzian wyszedł. Dla każdego modelu zebraliśmy tego rodzaju informacje i umieściliśmy je na odpowiedniej podstronie, odpowiedniej dla niego w powyższym rankingu.

Sugerujemy się zapoznać zatem z treścią stosownej podstrony i odpowiednimi wypowiedziami.

Inni producenci

Oprócz najpopularniejszych modeli, opisanych w poprzednich akapitach, na rynku funkcjonują również modele mniej popularne, innych firm.

Odkurzacz bezprzewodowy i/lub  Samsung to rozwiązanie również o bardzo wysokiej jakości. Ten producent co prawda specjalizuje się bardziej w sprzęcie RTV, czyli telewizorach lub smartfonach, jednakże sprzęt AGD również produkuje solidny. Dla osób, które zdecydują się na ten odkurzacz, czeka rozwiązanie atrakcyjne cenowo oraz funkcjonalne.

 • Odkurzacz bezprzewodowy Rowenta to model odkurzacza z mniej popularnej rodziny, niemniej pochodzącej od producenta specjalizującego się w sprzęcie AGD. Oznacza to ostatecznie, że mamy do czynienia z równie ciekawym zestawem modeli, od prostych rozwiązań spełniających podstawowe funkcje aż po pełne modele typu 3w1. Warto zwrócić uwagę na te modele, gdyż w wielu przypadkach odkurzacz  Rowenta to jedno z lepszych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.
 • Odkurzacz bezprzewodowy Hoffen to rozwiązanie dostępne w szerokiej dystrybucji w sieci dyskontów Biedronka. Jest to rozwiązanie zdecydowanie ekonomiczniejsze, jeśli uwzględnimy cenę zakupu oraz eksploatacji. Jednakże należy bezwzględnie zaznaczyć, że jakość tej rodziny odkurzaczy jest zdecydowanie mniejsza od innych, omawianych powyżej modeli. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na roboty sprzątające Hoffen
 • Odkurzacz  Karcher to zdecydowanie mniej popularne rozwiązanie. Zdecydowanie lepiej znany jest odkurzacz bezprzewodowy karcher w formie odkurzacza ręcznego. Oczywiście takie rozwiązanie jest mniej funkcjonalne od produktu łączącego w sobie kilka różnych funkcji, jednakże w zakresie czyszczenia trudno dostępnych powierzchni, wymagających dotarcia za pomocą odkurzacza ręcznego, jest to rozwiązanie sprawdzające się idealnie. Oczywiście jest również dostępne rozwiązanie w formie odkurzacza pionowego, jest to jednak mniej popularne rozwiazanie.
 • Odkurzacz bezprzewodowy Zelmer to zasadniczo najskromniejsza grupa modeli. Najpopularniejszy odkurzacz zelmer to model, który oferuje zestaw podstawowych możliwości. Jest to bardzo istotna informacja, gdyż kupując ten model możemy spodziewać się zasadniczo tylko kilku podstawowych funkcji.
 • odkurzacz bezprzewodowy Tefal to grupa produktów mało znana, ale bardzo chwalona przez osoby które zdecydowały się na zakup, za swoją dokładność w odkurzaniu nawet najmniejszych okruszków. Wiele z nich oferuje również funkcję 2w1

Analizując powyższy opis oraz analizę rynku odkurzaczy, należy dość jednoznacznie stwierdzić, że mamy do czynienia z bardzo dużym wyborem.

Na pierwszy rzut oka poszczególne modele nie różnią się zasadniczo od siebie, dlatego warto szczególnie dokładnie zapoznać się z zamieszczonym powyżej rankingiem i odnośnikami do podstron traktujących o danych modelach, by dokładnie przeanalizować każdy model i dobrać taki odkurzacz, który w pełni zaspokoi nasze potrzeby, jakiekolwiek by one nie były.

 Philips Speedpro Max aqua opinie 

Odkurzacz bezprzewodowy Philips Speedpro Max Aqua – test – opinie –...

Era tradycyjnych odkurzaczy powoli odchodzi w przeszłość. System ich pracy nie sprawdził się bowiem w nowych warunkach i nie wytrzymał próby czasu i wymagań...
Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 

Mi Handheld Vacuum Cleaner odkurzacz bezprzewodowy – test – opinie –...

W dzisiejszych czasach warto sobie ułatwiać swoje życie, wdrażając różnego rodzaju rozwiązania techniczne, które pozwalają na działanie prostsze i rozsądniejsze, a nie bardziej skomplikowane....
Dyson Cyclone V11 Absolute test opinie cena ceneo

Dyson Cyclone V11 Absolute odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena...

Odkurzacze bezprzewodowe zdobywają w ostatnich czasach coraz większy udział w rynku, wypierając skutecznie odkurzacze standardowe. Nic dziwnego - podobna moc ssąca, połączona z poręczną...
Jak dbać o odkurzacz bezprzewodowy

Jak dbać o odkurzacz bezprzewodowy

Jedną z pierwszych lekcji jakiej udzielają nam nasi rodzice jest dbanie o naszą własność. Każda zabawka miała swoje miejsce i sposób użycia. Kiedy dorastamy uczymy się dodatkowo wartości każdego...
Odkurzacz bezprzewodowy czy klasyczny który jest lepszy

Odkurzacz bezprzewodowy czy klasyczny – który jest lepszy?

,,Jeśli coś nie jest popsute to tego nie naprawiaj. Te pełne mądrości słowa sprawdzają się w wielu sytuacjach w życiu. Obok nich istnieje jednak...
O czym warto wiedzieć zanim wybierzemy bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy

O czym warto wiedzieć zanim wybierzemy bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy

Odkurzanie to nie zbyt lubiana czynność, która jednak jest konieczna. Nie tylko ze względu na czystość, ale również z przyczyn zdrowotnych. Jest to kwestia...
electrolux ergorapido eer7allrgy

Electrolux ErgoRapido EER7ALLRGY odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena –...

Odkurzacze pionowe, bezworkowe i bezprzewodowe to obecnie najpopularniejszy trend na rynku. Stanowią ciekawą alternatywę dla robotów czyszczących, gdyż pozwalają na działanie tam, gdzie te...

Bosch BBH218LTD odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Bezprzewodowy i bezworkowy - to nowy standard na rynku odkurzaczy. Obecnie jest to największa konkurencja, lub uzupełnienie, zależy od punktu widzenia, dla robotów odkurzających....
bosch bch3all25 recenzja

Bosch BCH3ALL25 odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Jakiś czas temu weszła dyrektywa, która wycofała z rynku odkurzacze o zbyt dużej mocy, w celu dbałości o środowisko. Choć jest to idea oczywiście...
bosch bbh216ria recenzja

Bosch BBH216RIA odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena – Ceneo

Obecnie rynek odkurzaczy jest dość silnie zdominowany przez odkurzacze stojące. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, łączące w sobie wiele elementów odkurzaczy tradycyjnych, z dodatkowymi...

Dyson V8 Absolute odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena –...

Odkurzacz bezprzewodowy jest obecnie bardzo popularnym produktem, który bardzo skutecznie wypełnił lukę po wycofaniu wielu modeli odkurzaczy przewodowych z silniejszym silnikami. Jaki jednak odkurzacz...
dyson cyclone v10 absolute cena - ceneo - allegro

Dyson Cyclone V10 Absolute odkurzacz bezprzewodowy test – opinie – cena...

Odkurzacz pionowy, bezprzewodowy, to jeden z dwóch głównych graczy na rynku. Jak wiadomo - robot czyszczący nie spełni wszystkich naszych oczekiwań z powodu ograniczenia...
Wybór redakcji

#1 Dyson Cyclone V10 Absolute
(Wybór Redakcji)
Sprawdź aktualną cenę

457 Opinii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here