Xiaomi Roborock S6 robot sprzątający test – opinie – cena – ceneo

0
Rate this post

Jeszcze do niedawna marka Xiaomi nie była zbyt popularna i nie miała do zaoferowania wiele ponad kilka ciekawych rozwiązań z kilku rynków. Propozycje produktów tej marki jednak były tak dobre, że firma odnotowała dynamiczny wzrost. Dziś produkuje już wiele rozwiązań, a my zbadamy konkretnie odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock S6. 

 Xiaomi Roborock S6 robot sprzątajacy test 

 Decydując się na zakup dowolnego produktu, najbardziej będzie nas interesować jego faktyczna użyteczność. Musi być to bowiem rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie konkretnych rezultatów, a przy okazji udaje się je osiągnąć odpowiednio atrakcyjnym kosztem. Najlepiej jest więc zbadać produkt przed właściwą decyzją najlepiej jak się da.  xiaomi roborock s6 test 

By ułatwić to zadanie, przeprowadziliśmy stosowny test robota sprzątającego Xiaomi Roborock S6. Jego celem było ustalenie podstawowych parametrów technicznych oraz najważniejszych informacji o samym produkcie i jego roli w procesie sprzątania. Taki test robot sprzątający Xiaomi Roborock S6 powinien być przeprowadzony w zgodzie z pewnymi podstawowymi zasadami. Dlatego też skorzystaliśmy z zasobów, które oferuje sam producent, a następnie przeprowadziliśmy praktyczny test robota sprzątającego Xiaomi Roborock S6. W pierwszej kolejności, skupiliśmy się tylko na technikaliach. Zapraszamy serdecznie, do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat tego produktu: 

  • Robot, jako jeden z niewielu – łączy w sobie dwa tryby pracy. Może bowiem standardowo odkurzać czyszczone powierzchnie, ale również wycierać je na mokro. Dzięki temu jednym sprzętem załatwisz wszystkie kwestie związane z czystością. Równocześnie samo mycie na mokro może być oparte o dwa tryby – tryb codziennego mycia, z normalnym zużyciem wody oraz tryb mycia intensywnego, do szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Pojemnik na wodę ma wielkość 160 ml. Mop używa ściereczek jednorazowych lub ściereczek z mikrofibry, wielokrotnego użytku. 
  • Odkurzacz posiada całkiem sporą moc ssącą, sięgającą aż 2000 Pa, co czyni z niego jednym z silniejszych rozwiązań na rynku odkurzaczy. Pojemnik na kurz ma pojemność 0,5 kg, czyli całkiem sporą i nie wymaga zbyt częstego opróżniania. 
  • Odkurzacz jest wyposażony w aż 14 czujników, które mają odpowiadać za jego właściwą pracę. Najważniejszy jest czujnik laserowy LDS, który znajduje się w koronie odkurzacza, obracającej się o 360 stopni. Do tego dochodzi wykrywacz schodów i ścian, ultradźwiękowy czujnik radarowy, czujnik pełnego pojemnika, żyroskop, przyspieszeniomierz, wykrywacz kolizji, kompas elektroniczny, detektor podnoszenia oraz miernik odległości i prędkości. To wszystko przekłada się na całkiem sporą automatyzację i możliwości samego odkurzacza. 
  • Odkurzacz wyposażony jest w system filtracji, wykorzystujący filtr HEPA. Ma to ogromne znaczenie dla skuteczności sprzątania, ze względu na sporą skuteczność takiej filtracji i usuwanie blisko 100 % cząstek szkodliwych z powietrza. Bardzo dobrze odkurzacz też działa na rzecz alergików i astmatyków. 
  • Wbudowany czujnik laserowy wspiera działanie technologii SLAM, której zadaniem jest obliczanie optymalnej trasy przejazdu, by zmaksymalizować efekty sprzątania. Odbywa się to w oparciu również o pozostałe czujniki, które mierzą odległości oraz prędkości odkurzacza. 
  • Odkurzaczem łatwo się zarządza z wykorzystaniem specjalnej aplikacji Mi Home, która pozwala planować częstotliwość odkurzania i zautomatyzować cały proces lub zlecić jednorazowe sprzątanie. MOżemy też z aplikacji kontrolować moc ssania oraz przebytą przez odkurzacz drogę. 
  • Produkt posiada wydajną baterię o pojemności 5200 mAh, co przekłada się na ciągłą pracę przez 2,5 godziny do 250 m2 oczyszczanej powierzchni. Dioda LED wokół przycisku informuje o stanie naładowania baterii, a w przypadku jej rozładowania, robot sam wraca do stacji ładującej, a po naładowaniu – wraca do pracy. 
  • Robot posiada system  rozróżniania czyszczonych powierzchni, co ma wydatne przełożenie na łatwość zarządzania sprzątaniem. 

Jak więc widzimy, test robota sprzątającego Xiaomi Roborock S6 był dość rozbudowany, a my przetestowaliśmy w tym czasie całe mnóstwo informacji. Ostatecznie posiadamy dziś dane, pozwalające ocenić ten sprzęt. Trudno nie zauważyć, że mamy do czynienia z produktem po prostu dobrym. 

 Xiaomi Roborock S6 robot sprzątający opinie 

 Kolejnym etapem analizy, będzie analiza uzupełniającą dane techniczne o  xiaomi roborock s6 opinie praktyczny przegląd. Interesują nas zatem w tym kontekście opinie o Xiaomi Roborock S6. Są to wypowiedzi osób, które miały z produktem styczność i przetestowały go w praktyce. Tym samym uzyskujemy pełniejszy obraz sytuacji. Opinie o Xiaomi Roborock S6 powiedzą nam o stosunku rzeczywistego działania do podawanych danych technicznych i dostarczą sporo informacji o użyteczności produktu. Jak więc wyglądają opinie o Xiaomi Roborock S6? Kilka z nich znajdziesz poniżej – zapraszamy do zapoznania się z nimi. 

 

Piotr 

 

Ocena: 5/5 

Pracuje zaskakująco cicho (4 tryby mocy do wyboru). Świetne rozwiązanie z automatycznym podziałem mieszkania na pokoje (podział można modyfikować ręcznie w aplikacji), co daje możliwość automatycznego sprzątania tylko wybranych pomieszczeń. W porównaniu do Roomby odkurzacz jest delikatniejszy – nie obija listw przypodłogowych. Z każdym sprzątaniem odkurzacz wykonuje prace coraz sprytniej i szybciej. Bardzo polecam. 

 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

 

Monika 

 

Ocena: 5/5  

Świetny wybór i zakup. Długo sie wahałam przed zakupem tego typu sprzętu. Po tygodniu użytkowania uważam, ze to świetny zakup. Wracam do domu i mam codziennie odkurzone mieszkanie. Funkcja mopa tez fajna rzecz jako odświeżenie. Super mycia ręcznego nie zastąpi ale dzięki niemu możemy myc ręcznie mopem z mniejsza częstotliwością. 

 

Zgłoś nadużycie 

ZALETY 

długość kabla 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

 

Paweł 

 

Ocena: 5/5  

Podstawowa zaleta wg mnie to bardzo dobre rozpoznanie „terenu” sprzątania i dostosowanie się do warunków – po zmianie lokalizacji bazy (ładowarki) oraz niektórych mebli – zapamiętał nowe położenia i się nie pogubił. Sprząta bardzo dokładnie. 

 

ZALETY 

4 tryby pracy 

długość kabla 

dodatkowa funkcja mopowania 

głośność pracy 

jakość 

jakość wykonania 

moc 

wjedzie pod każdą krawędź 

wyposażenie 

 Generalnie zatem opinie o robocie sprzątającym Xiaomi Roborock S6 są dość pozytywne, a osoby, które miały z produktem styczność, chwalą sobie jego działanie. Dlatego też opinie o Xiaomi Roborock S6 zachęcają zasadniczo do zakupu tego produktu, który po prostu się sprawdza. 

 Xiaomi Roborock S6 robot sprzątający cena – ceneo – allegro 

 Pora by się zastanowić, czy cena robota sprzątającego Xiaomi Roborock S6 na ceneo lub allegro jest atrakcyjna na tyle, by kupić tam ten produkt. Jak to wygląda? 

Cena Xiaomi Roborock S6 na allegro nie powinna nas interesować, ponieważ zbyt łatwo natknąć się tam na podróbkę oryginalnego produktu, która nie działa jak powinna, a cena jest zawyżona. Lepiej poszukać Xiaomi Roborock S6 na ceneo. Dlaczego? 

Nie tylko cena Xiaomi Roborock S6 jest tam atrakcyjna – walka o pozycję w rankingu sprawia, że również jakość obsługi jest na najwyższym poziomie. Warto tam kupić produkt. 

 Xiaomi Roborock S6 robot sprzątający instrukcja 

Do Xiaomi Roborock S6 dołączona jest prosta instrukcja, która wyjaśnia wszystkie aspekty użytkowania produktu. Instrukcja dołączona Xiaomi Roborock S6 coraz częściej jest w języku polskim i angielskim, co pozwala na jej szybkie poznanie. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi odkurzaczami automatycznymi

 Xiaomi Roborock S6 robot sprzątjący recenzja 

 Recenzja Xiaomi Roborock S6 dotarła do końca. Co należy w tym miejscu stwierdzić? Że recenzja Xiaomi Roborock S6 musi nakłaniać do zakupu, bo jest to po prostu produkt bardzo dobry. Jeśli ten produkt was zainteresował sprawdźcie też pozostałe roboty xiaomi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here