Sharp KC G40EUW oczyszczacz powietrza – cena – test – recenzja – opinie – instrukcja

0
66
sharp kc g40euw instrukcja-filtry
Rate this post

Test oczyszczacza powietrza Sharp KC G40EUW pokazuje, że ten oczyszczacz powietrza zasługuje na naszą ocenę. Posiada on wiele przydatnych funkcji, które sprawiają, że jego użytkowanie jest bardzo proste. Nawet osoba starsza bez doświadczenia z technologią świetnie da sobie z nim radę. Możecie bez obaw podarować go swoim dziadkom lub starszym już rodzicom. Zobaczycie, że szybko się do nich przekonają. Więc nie ma obaw o ich doświadczenia. Kto wie, może dzięki temu przekonają się do nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu także łatwiej będzie im utrzymać dobre zdrowie. Czy może być coś lepszego niż dobre samopoczucie.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC G40EUW a wbudowany m.in. bardzo czuły czujnik kurzu, który wychwytuje informacje o zanieczyszczeniu powietrza i zwiększa szybkość pracy i zasysanie powietrza, jeśli wyczuje większą ilość kurzu niż zazwyczaj. jest to szczególnie przydatne jeśli mamy małe dzieci. Pomaga również przy alergikach gdy staramy się zapewnić im sterylne warunki. Przeczytajcie dalszą część artykułu, a zrozumiecie czemu ten model jest tak popularny. Zapewniamy, że jest to sława w pełni zasłużona. Jesteśmy pewni, że się z nami zgodzicie po zapoznaniu się z naszym tekstem. Serdecznie zapraszamy do lektury. Na pewno nie pożałujecie.

Sharp KC G40EUW oczyszczacz powietrza test

Dodatkowo to bardzo intuicyjne urządzenie ma w sobie zamontowany filtr nawilżający, który nie tylko wychwytuje duże ilości szkodliwych pyłów, ale również nawilża powietrze po jego przefiltrowaniu. Często zapominamy jak ważna jest nie tylko czystość, ale i wilgotność powietrza. W efekcie oddaje do użytku czyste powietrze, które pozwoli nam odetchnąć pełną piersią. Urządzenie poddane było testowi jeśli chodzi o użytkowanie go w warunkach domowych. Sprawdza się bardzo dobrze do pomieszczeń do 33 m2 i jest w nich bardzo wydajny. Jeśli więc macie małe mieszkanie możecie postawić go gdziekolwiek i wasza mała prywatna przestrzeń stanie się strefą wolną od skażenia. Zakupując ten sprzęt możecie być pewni, że zyskujecie solidne urządzenie. A wszystko to w przystępnej cenie. Czego chcieć więcej? Na to pytanie odpowiedzcie sobie czytając dalszą część tekstu. Gorąco zachęcamy do uważnej lektury. Tylko u nas znajdziecie tak szczegółowy opis. 

Posiada funkcję jonizacji powietrza, a także tryb Ion Shower, który zwiększa wytwarzanie jonów ujemnych, kiedy urządzenie wykryje zbyt dużą ilość szkodliwych jonów dodatnich. Dust monitor pozwala na monitorowanie czystości powietrza. Urządzenie jest wyposażone w bardzo dokładny, wysokiej klasy filtr HEPA, który wychwytuje aż do 99,5% zanieczyszczeń z powietrza, w tym pył PM10. Jak więc widzicie jest on niezwykle skuteczny, a efekty jego działania poczujecie bardzo szybko. Nie ma więc na co czekać i pora działać. Wasze zdrowie ulegnie znacznej poprawie, a to przecież jest najważniejsze prawda? Mniejsze rachunki za leczenie to coś czego chcemy wszyscy.sharp kc g40euw test

Filtr nawilżający wraz z czujnikiem wilgotności daje bardzo dobre i optymalne nawilżenie powietrza w pomieszczeniu. Dezodoryzacja w oczyszczaczu również poprawia jakość i wilgotność powietrza, ale także pozwala na znacznie szybsze pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, które potrafią być niezwykle uciążliwe. Jeżeli więc chcecie by dom był nie tylko czysty, ale i świeży, jest to produkt zdecydowanie dla was.

Bardzo pomocny jest także wskaźnik Clean sign, który pozwala także na wybór trybu pracy, ale również ustawienie wygodnego trybu automatycznego. Zabezpieczenie przed dziećmi jest również istotnym dodatkiem, zwłaszcza jeśli chcemy oczyszczacz umieścić właśnie w pokoju dziecięcym. Dzięki niemu wasza pociecha będzie oddychać czystym powietrzem i będzie rosła zdrowa. A przecież na tym rodzicom zależy najbardziej, prawda?

Więcej na temat oczyszcza dowiemy się na stronie domena.pl. Znajdziecie tam wyczerpujące informacje na temat tego produktu. Koniecznie tam zajrzyjcie. Będziecie zaskoczeni wyczerpującą liczbą informacji na temat tego modelu.

Sharp KC G40EUW oczyszczacz powietrza opinie

Opinie na temat oczyszczacza powietrza Sharp KC G40EUW są pozytywne i często wymienia się w nich to, że urządzenie jest ciche i bardzo wydajne. Idealnie nada się do pokoju dziecka. Użytkownicy w swoich opiniach o oczyszczaczu powietrza Sharp KC G40EUW piszą również o bardzo prostej obsłudze, co jest niewątpliwą zaletą tego urządzenia. Dzięki temu nawet niedoświadczona osoba poradzi sobie z jego obsługą.


5/5 Wystawiono 3 lata temu

Oczyszczacz wygląda bardzo ładnie, choć zapakowany jest w brzydki, ekologiczny karton. Dołączona obszerna instrukcja obsługi oraz sporo innych materiałów dotyczących tego sprzętu (prawdopodobnie inicjatywa Sprzedawcy, ponieważ wszystko sygnowane jego logo – MWP).

Oczyszczacz wydaje się subiektywnie niezwykle cichy i chyba niezwykle energooszczędny, co pokazują moje domowe pomiary zużycia prądu (użyłem elektronicznego miernika zużycia prądu DUWI kupionego w Castoramie):

 1. tryb LOW 4,0W (oczyszczanie) 7,3W (oczyszczanie + nawilżanie)
 2. tryb MID 10,3W (oczyszczanie) 12,5W (oczyszczanie + nawilżanie)
 3. tryb HIGH 32,2W (oczyszczanie) 32,8W (oczyszczanie + nawilżanie)

Dla porównania inne sprzęty:

 • stary (niestety zakamieniony) nawilżacz Eldom 78W
 • nowy odkurzacz Zelmer 822W
 • nowy czajnik elektryczny Electrolux 218W

ZALETY:sharp kc g40euw opinie

 • cichy
 • design obudowy
 • głośność pracy
 • niska głośność pracy
 • prosta obsługa
 • skuteczność
 • spełnia swoją funkcję bardzo dobrze
 • wydajność
 • zanosi się na niski koszt eksploatacji

4,5/5 Wystawiono 3 lata temu

Solidnie wykonany. Oczyszczacz bardzo cichy na najmniejszym poziomie – w sypialni praktycznie niesłyszalny, ale jak się włączy nawilżanie to już go słychać. Funkcje czujników to dobry gadget – przynajmniej widać że coś się dzieje. A50 w porównaniu z niższym modelem A40 ma czujnik zapachu, który w sumie nie zawsze tak nie zawodnie działa – jak piekliśmy łososia i zapach się roznosił w całym salonie, to nic nie wykrył i trzeba było go ręcznie aktywować. Jako plus ma wygodne kółka do przemieszczania. Przydała by się w nim funkcja czasowego przełączania na tryby cichy (nocny). Dzięki temu będziemy mogli spać spokojnie.

ZALETY:

 • cichy
 • wydajność

Opinie pochodzą za strony ceneo.pl Więcej opinii o urządzeniu można znaleźć na stronie domena.pl

Sharp KC G40EUW cena – ceneo – amazon

Oczyszczacz powietrza Sharp KC G40EUW można kupić za cenę około 2000 zł. Mogłoby się wydawać, że to dużo, ale za tak solidny model cena jest odpowiednia. Urządzenie można dostać na allegro.pl oraz amazon.com. Zakup w tych miejscach nie jest jednak w pełni bezpieczny, ponieważ możemy trafić na nieuczciwego sprzedającego. Nie ma nic gorszego niż inwestycja, która kończy się bezsensowną utratą gotówki. 

sharp kc g40euw cena - ceneo - amazonDodatkowo amazon.com sprowadza urządzenia z USA, często w formie tańszych zamienników, które nie są tak samo dobre jakościowo co oryginały, a wysyłka trwa bardzo długo. Rozwiązaniem jest ceneo.pl, jednak i tam możemy być ofiarą nieuczciwego sklepu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup przez domena.pl.

Będziemy pewni, że możemy zwrócić urządzenie, jeśli nie spełniałoby naszych oczekiwań albo kiedy byłoby uszkodzone.

Sharp KC G40EUW oczyszczacz powietrza instrukcja-filtry

Sharp KC G40EUW posiada aż dwa bardzo wydajne filtry. Jest to filtr wstępny, który wychwytuje duże cząsteczki, takie jak kurz czy sierść. Dodatkowo dla lepszego komfortu użytkowania dodano nowoczesny filtr HEPA, który hamuje rozprzestrzeniania się pyłów, ale również chorobotwórczych cząsteczek, kurzu i alergenów. 

sharp kc g40euw instrukcja-filtryInstrukcja mówi nam, by filtr wstępny przemywać za pomocą wody, bez używania detergentów, najlepiej minimum raz w miesiącu. Filtr HEPA zmieniamy w zależności od ilości zanieczyszczeń, ale najlepszym rozwiązaniem jest zmienianie go minimum co pół roku, by urządzenie mogło działać sprawnie. Należy o tym pamiętaj ponieważ wymiana oczyszczaczy to podstawa stosowania oczyszczacza.

Według Instrukcji do Sharp KC G40EUW filtry można zmienić samemu, otwierając tylną część pokrywy urządzenia i wysuwając je z wgłębień.

Sharp KC G40EUW oczyszczacz powietrza recenzja review

Sharp KC G40EUW ma pozytywną recenzję. Review wskazuje na bardzo dobrą jakość filtrów, zwłaszcza dokładnego filtra HEPA. Wychwytuje on nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Intuicyjna obsługa urządzenia dzięki czujnikowi kurzu pozwala na najlepsze dostosowanie pracy oczyszczacza do ilości zanieczyszczeń. Review wskazuje także na bardzo prostą obsługę przez dobrze widoczny panel, wyświetlający nam jaki tryb pracy obecnie jest wybrany. Zdecydowanie ułatwia to obsługę urządzenia. 

Oczyszczacz powietrza według recenzji idealnie sprawdzi się w pokoju dla dzieci przez funkcję zabezpieczenia przed dziećmi.

Taka blokada rodzicielska pozwoli na pozostawienie go w pokoju dziecięcym bez dozoru. Nie musimy się martwic o to, że nasza pociecha zrobi sobie krzywdę lub uszkodzi urządzenie. Filtry użyte w oczyszczaczu świetnie radzą sobie nawet z pyłkami roślin czy sierścią. Są to najbardziej uciążliwe rodzaje elementów zanieczyszczających powietrze. Jonizacja daje dodatkowe oczyszczenie powietrza z jonów dodatnich, co znacznie wpłynie na jakość oddychania. Urządzenie ma również w swojej funkcji nawilżanie powietrza, co sprawia, że oczyszczacz jest jednocześnie nawilżaczem powietrza i skutecznym filtrem. Dostosowanie wilgotności powietrza do naszych potrzeb pozwala na spersonalizowanie działanie oczyszczacza i dostosowanie go do różnych warunków.  By dowiedzieć się więcej kliknij tutajsharp kc g40euw recenzja review

Recenzja również obejmuje obsługę urządzenia, która jest prosta. Sami możemy wymieniać filtry w urządzeniu, a także ustawiać wybrany tryb pracy. Przy tym oczyszczacz jest niezwykle cichy, a różne tryby pracy pozwalają na znaczną oszczędność energii. Co jest ważne jeśli boicie się o rachunki za prąd. Bardzo klarowny i widoczny wyświetlacz pomaga nam w obsłudze co zdecydowanie ułatwia cały proces. Więcej na stronie https://odkurzacze-bezprzewodowe-ranking.pl/oczyszczacze-powietrza/sharp/

Recenzję urządzenia można przeczytać również na domena.pl. Zapraszamy również na stronę główną na której wyszczególnione zostały wszystkie omawiane przez nas popularne marki sprzętów AGD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here